המלצה לגנן

• פותח הנושא et28
  • פורסם בתאריך

et28

New member
המלצה לגנן

איפה/איך מוצאים גנן שיעשה לי גינה?
אני רוצה לעשות גינה בבית שאני גר בו בשכירות, כך שאני לא יכול/רוצה להשקיע יותר מדי, אבל גם רוצה גינה יפה שתצמח....
האם יש פה המלצות? איפה לחפש? כמובן שמחפש מישהו שיעשה את העבדוה טוב ושיהיה זול....

mazior

New member
לא כתבת באיזה אזור אתה נמצא, בכל

מקרה, אם זה בית/דירה בשכירות, ואתה לא רוצה להשקיע מדי, הייתי לומד ועושה לבד. כלומר, אתה הרי לא תשקיע בשיקום תשתיות, בתכנון מקצועי וכיו"ב. מאחר וכך, הייתי עובד עם מה שיש מבחינת מתאר השטח ולומד תוך כדי.

et28

New member
גר בקרית אונו

אחת הסיבות לגור בבית צמוד קרקע הייתה הגינה. ללמוד לבד ייקח לי זמן שאין לי כרגע....
בכל מקרה, תודה על ההתייחסות :)

gimel123

New member
הכי טוב לשאול חברים ומשפחה

נסה למצוא על סמך המלצות מאנשים שאתה מכיר. כמו כן, שווה לדבר עם בעל הבית ולשכנע אותו לשלם חלק מהעלויות.
מנסיון שלי בבית בשכירות שהשקעתי בגינה, פיתחתי את השטח ובהחלט הגינה הייתה יפה, התוצאה הייתה בהעלאת דמי השכירות ע"י בעל הבית.
כמה רעיונות-
1. להשתמש רק בעציצים, ככה שאפשר להעביר את הצמחיה במידה ותעבורבית.
2. להסתדר עם בעל הבית שיוריד חלק מהשכירות בתמורה לפיתוח הגינה (לא לשכוח שגינה דורשת גם השקייה ותחזוקה- דבר שמתבטא בעוד הוצאת מאות שקלים וזמן מדי חודש).
3. לסגור עם בעל הבית חוזה לטווח ארוך עם מחיר מסוכם מראש לכל התקופה- לפחות 5 שנים.
&nbsp
כשאתה גר בבית ששווה 2000 ש"ח שכירות לדוגמה, ולאחר פיתוח הגינה מציעים לבעל הבית 2500 ש"ח מדי חודש כי הבית שווה יותר, הרבה ממשכירי הדירות לא יחשבו פעמיים ויקחו את ההצעה הגבוהה יותר.
&nbsp
&nbsp

למעלה