סופ"ש נוסף הגיע!

noam270

New member
סופ"ש נוסף הגיע!

ואני עצבנית פחד כי אתמול טסטר *#^#&@#@ הכשיל אותי ואשכרה שיקר כדי להכשיל אותי כי זה טסט ראשון. אני בשוק מטורף עד עכשיו. **** אניוואי, עוד סופ"ש!!
איך היה השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?
הדבר הכי מבאס שקרה השבוע?
הציטוט של השבוע?
ספר/סרט/סדרה של השבוע?
שיעורים? עבודות? מבחנים?
בכללי, השבוע מ-1 עד 10?
תוכניות לסופ"ש? **** שיהיה לכולם סופ"ש אדיר!

Doodlez

New member
וואו כמה זמן לא כתבתי כאן!

ולא הבנתי מה קרה לך- אם הוא שיקר בשביל להכשיל אותך יש לך את האפשרות לערער או משהו כזה, לא? איך היה השבוע? וואלק שבוע בסיידר גמור הדבר הכי טוב שקרה השבוע? הגשם שכבר מהצהריים יורד בלי סוף
הדבר הכי מבאס שקרה השבוע?לא משהו מיוחד הציטוט של השבוע?אין ספר/סרט/סדרה של השבוע?המתים המהלכים! שיעורים? עבודות? מבחנים? שבוע הבא מבחן באנגלית וחוץמזה זהו.. בכללי, השבוע מ-1 עד 10? 8?
תוכניות לסופ"ש? יש חזרות להפקות וזהו..

noam270

New member
הוא הכשיל אותי כי זה טסט ראשון

והוא *$#@%@ שלא מעביר טסט ראשון, למרות שאחרי מבט אחד בדו"ח שלי כל אחד יכול לראות שתכלס הוא לא מצא שום פגם בנהיגה שלי והוא סתם מחפש להכשיל אותי! דיברתי עם המורה שלי לנהיגה והוא כולו כזה: "תשמעי, הטסטר *&@##" אשכרה רוע.

asaf105

New member
סופסוף עוד שבוע נגמר!

איך היה השבוע? נוראי כמו כל שבוע
הדבר הכי טוב שקרה השבוע? שהוא נגמר(טוב יש עוד את מחר ואז
), ושקיבלתי 92 במבחן בכימיה שכמעט כל הכיתה נכשלה או קיבלה ציונים נמוכים בו הדבר הכי מבאס שקרה השבוע? יום חמישי, יום ארור ומקולל שלא ראוי בכלל לברכות, היו הכי מקולל אצלי במערכת הציטוט של השבוע? "אני משוגעת!!!!" "לחיים!!" חח זה סתם ציטוטים מהתימניות של המירוץ למליון המצחיקות האלה עם המבטא התימני הכבד ספר/סרט/סדרה של השבוע? המירוץ למליון שיעורים? עבודות? מבחנים? יותר מדי
שיעורים באנגלית, מתמטיקה יותר מדי, ערבית, דוח ניסוי בכימיה, מבחן ארור באנגלית שבוע הבא בכללי, השבוע מ-1 עד 10? 3, מזל שהיום בעקבות לוחמים היה אתמול ולפחות הציל קצת את הדירוג מ2 ל3 תוכניות לסופ"ש? לישון, להיקבר בתוך כל המחברות והטונה שיעורים שיש לי, ולחרוש למבחן באנגלית

למעלה