נו, אז איך לחזור לשגרה?

larisa125

New member
נו, אז איך לחזור לשגרה? ../images/Emo3.gif

איך היה החופש? נהנתם? מה עשיתם? הרבה שיעורי בית? גם אתם השארתם הכל ליום האחרון? איך היה להתעורר בבוקר מוקדם? שיהיה שבוע מקסים D:

אם עד סוף השבוע אני לא מתה זה נס

היה חופש נהדר מי היה מאמין שעד השנה הצלחנו להסתדר בלי הגשר הזה. הרבה חברים שינה וכאלה. לא הביאו לנו הרבה שיעורי בית אבל היום גיליתי שיש לי להגיש שני שליש עבודתה בגרות שלי באומנות ליום חמישי ושזה לא מתקשם טוב אז באמת שאם אני אשרוד את זה זה נס.

larisa125

New member
אני במצב דומה...

אני צריכה להגיש את הפרויקט של G באנגלית ביום חמישי הזה ולא עשיתי כלום...
רק לשרוד את השבוע הזה, כי שבוע הבא השכבה טסה לפולין ויהיה הרבה יותר קל

timetraveler900

New member
דוקטור הו :)

אם את רוצה ספציפית - זו עונה 6 פרק 1 וזה ציטוט של הדוקטור <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif>

noam270

New member
נוראי, אני בקושי חיה

אני והבית זה שני דברים רחוקים מאוד!
בראשון היה לי יום מא"ה, היה אחלה אבל חזרתי סחוטה.. בשני ביולוגיה אחה"צ ונרדמתי בתשע, כמו ילדה בכיתה ג'
והיום? בית ספר, עבודה וחוג יוגה. בבית רק בתשע וקצת
אבל היי, לפחות אני מרגישה שאני אשכרה עושה משהו בזמן שלי!!
שיהיה שבוע מקסים (ולא עמוס) לכולם!!!

asaf105

New member
אני מתגעגע לחופש

יש כל כך הרבה עומס!!!!!! קודם כל שינו לנו את המערכת כבר פעם שישית ועכשיו אני ממש מתגעגע למערכת הראשונה שהביאו לנו ביום הראשון מפעם לפעם ששינו המערכת רק נעשתה יותר ויותר גרועה יום ראשון אני לומד עד 5 וחצי, יום רביעי עד 6 ורבע וחמישי עד 4 יש לי כל כך הרבה עומס, שבוע שעבר היו לי 4 מבחנים(מתמטיקה, ספרות, כימיה וערבית) ועכשיו יש לי מלא עומס שמצטבר לאט לאט- יש לי איכשהו לעבוד עם חברי הקבוצה שלי ולעשות דו"ח ניסוי לניסוי האחרון שלנו בכימיה, התחלנו את המטלת ביצוע באזרחות וצריך להתחיל לעבוד על זה, יש לי לקרוא ספר קריאה בספרות שעליו תהיה שאלה במבחן הקרוב וייכלל במגן(מתוך רשימה של 5 ספרים שהמורה נתנה, והרשימה פשוט חרא), ויש לי עוד בוק ריפורט בקרוב וצריך לקרוא ספר באנגלית אז אם מישהו מצליח לראות את הצד החיובי בעומס הזה אני אשמח אם יגיד לי נשבע לכם אני מתגעגע לי"א!!!!!!!! כיתה כל כך קלה ופשוטה יחסית לי"ב

הצד החיובי שעוד שניה זה נגמר

אני לא יודעת מה איתכם אבל לי בחורף יורד משהו כמו 3 מקצועות (ספרות היסטוריה וספורט) וזה מוריד בערך 10 שעות אולי קצת יותר. תחשוב על זה שכל דבר שאתה עושה זה פעם אחרונה עוד שניה מסימים לומדים עד פבואר וזהו

asaf105

New member
אצלי בחורף רק ספרות יורד

שימות כבר המקצוע האיום הזה!!! ספרות זה 6 שעות, אז בטח אחרי הבגרות ישנו את המערכת שוב פעם

נו כבק משהו חיובי

לא יודעת מה אצלכם אבל אצלינו מבגרויות חורף למידה זה מילה מאוד לא שיגרתית.השכבה שלי מבריזהבכמויות נגיד שנה שעברה נסענו לפולין בפורים ומאז הכי הרבה שלמדנו היה 4 שעות ביום.אני מנחשת שיהיה אותו הדבר השנה

למעלה