צבא.שנת שירות או אולי שירות לאומי?

צבא.שנת שירות או אולי שירות לאומי?

טוב אז נכון רק תחילת שנה וזה אבל צריך לחשוב גם על העתיד בו כבר לא נהיה חלק ממערכת החינוך. אז מה אתם מתכוונים לעשות?למה דווקא את זה ולא משהו אחר?יש תפקיד מסוים שאתם רוצים/הולכים להיות בו? ספרו ספרו ותחפרו בכייף

נממממ ../images/Emo94.gif

אוקיי אז אני מהקטנים במחזור והחודש קיבלתי צו ראשון .... ל 24.1.12 מה שאומר שכשאני אסיים בית ספר השנה , תהיה לי לפחות שנה שלמה של חופש ( ולהערכתי אפילו יותר ) . חשבתי על שנת שירות בזמן הזה , אבל זה ירד מהפרק ... בירוקרטיה מסובכת ועוד על מה? על לתת מעצמי שנה בנוסף למה שהצבא לוקח ... אז בזמן הזה אני אעבוד ואחסוך .. שואלים אותי הרבה מה אני רוצה לעשות בצבא . את האמת שאין לי מושג , וגם הנתונים הראשוניים שלי עדיין לא קיימים ( עוד לא היה צו ראשון חח ) אז אני אפילו לא יכולה לראות משהו באופק.. חשבתי על חוקרת במצ"ח , כי זה נראה לי מאוד מאתגר ומעניין וגם מתחבר למה שאני מרחיבה חחח אבל אני באמת עוד לא יודעת ...

timetraveler900

New member
מצ"ח = ?

בחיי שצריך מילון מושגים וקיצורי למתגייס הטרי

שנה של חופש? ../images/Emo12.gif

גם אני מהקטנים, היה לי יום הולדת 17 רק לפני שבוע. לפי מה שהבנתי מגייסים את הקטנים באזור פברואר-מרץ, אז לא בדיוק שנה. 8-9 חודשים. לא שאני מתלוננת חלילה, זה פול זמן. מתוך השיקולים האלה אני גם פועלת בסופו של דבר... אני רוצה לעשות פסיכומטרי, לעבוד ולטייל קצת לפני שלוקחים אותי לצבא. אם הגיוס שלי היה יחסית מוקדם, אז הייתי הולכת על שנת שירות כנראה. ככה פשוט נראה לי יותר מתאים לתכניות שלי אישית.

noam270

New member
צבאצבאצבא ../images/Emo195.gif

כרגע לפחות אמורים להיות לי 7 חודשים של חופש עד הגיוס, אז כמובן שאני אעבוד ואני גם מתכננת לטוס קצת לחו"ל...
בצבא? אין לי שמץ, אם אני לא אקבל זימון למשהו מיוחד אז אני מתכוונת להגיש בקשה לאגף דוברות ומידע (גל"צ ודו"צ) שזה נראה לי אדיר
ואם יהיה משהו אחר.. אז שיהיה, אני פתוחה להצעות של צה"ל , הרי זה כל הרעיון לא? לעשות משהו שלא הייתי עושה במסגרת אחרת..

למעלה