מגלים את הנגב המערבי ב-

מגלים את הנגב המערבי ב-../images/Emo43.gif

כל מה שרציתם לדעת על הנגב המערבי סוכות זה זמן נפלא לטיולים - הילדים בחופש, מזג האוויר מושלם והשנה החדשה עושה לנו חשק לגלות פינות חמד בארץ. כיצד נבחר מסלול טיול שיתאים לרצונות וליכולות של כל המשפחה? איך נימלט מעוד יום בלונה-פארק ונצא מהבית לטיול מיוחד שכל המשפחה תהנה ממנו? עמית לבקוב - מנכ"ל עמותת התיירות "שקמה בשור", יתארח בפורום טיולי משפחות - הורים מטיילים בין השעות 17:00-19:00 ויספר על שלל החוויות שיש לנגב המערבי להציע: מסעדות, מסלולי טיול, אפשרויות לינה, אטרקציות ועוד: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1507&MessageId=156266220

noam270

New member
../images/Emo207.gifפולין!!

אנשים יקרים! בשני בבוקר - 06:10 ליתר דיוק, אני טסה לפולין למשך שבוע
אז במהלך השבוע הקרוב אני לא ממש אהיה פה כדי למחוק ספאמים וכאלה אז פשוט תתעלמו מהם (או שתשתעשעו איתם ---> טרולית מחמד) שיהיה לכם שבוע מקסים!

asaf105

New member
שתהיה לך טיסה נעימה!

וכמובן שהמסע יעבור בשלום ותאמיני לי את תהני ממנו!!!!!!

timetraveler900

New member
שיהיה לך מסע מוצלח :)

גם השכבה שלי יוצאת היום\מחר לפולין. בדיוק לפני 20 דקות עשיתי מיני בייביסיטר לאח של חברה שלי שיוצאת כי אמא שלה הייתה צריכה להקפיץ אותה ולא היה מי שישאר עם אחיה חח

noam270

New member
תודה לכולם! ../images/Emo24.gif

אין כמו להיות בארץ! איך היה בפולין? מדהים. אין מילים שמסכמות את כל החוויה הזו, באמת. אני ממש שמחה שיצאתי - למרות החששות, זה מסע חשוב ומשמעותי מאוד! חוויות נוספות אח"כ

Xx Reut xX

New member
גם אני טסה לפולין הלילה../images/Emo9.gif

או יותר נכון מחר בבוקר
לפי איך שזה נראה הולך להיות מסע מדהים! קבוצה טובה, מורים טובים, מדריך מדהים! ואיש עדות שהוא הכי הכי הכיייייי מדהים שיש. מקווה שיהיה חוויתי

למעלה