סרטי אימה - מומלצים\לא מומלצים.

europe1990

New member
לא אני הבנתי נכון-אני יודע

שרשמת את הסרט כמומלץ-בסרטים המומלצים שלך, מה שאמרתי שזה שאני חולק על דעתך בקשר שהעלילה דלה???? ראית את כול ארבעת הסרטים??? החמישי בדרך...

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifבטח...

נראה לי שאתה ואני היחידים שהזכרנו אותם... חבל... דווקא הישנים הם הכי טובים...

europe1990

New member
בכלל אין כמו סרטי האימה

הישנים.... אבל שוב לדעתי, המנסרים מטקסס זה הכי מפחיד...

europe1990

New member
בקשר למנסרים מטקסס-אני רוצה

לחלוק על דבריך!!!! דבר ראשון לדעתי זה הסרט האימה הטוב ביותר בכול הזמנים, זה הסרט הכי מפחיד, ומצמרר, סרט חולני וסדיסטי ביותר!!!!! ומה שהופך אותו לסדיסטי ומוצלח, זה שהוא מבוסס על מקרה אמיתי!!! והעלילה בכלל לא דיבלית, כי תראי, הם הגיעו למקום שומם, לאיזור שבו אין אף אחד, מאיפה הם יכלו לדעת שבמקרה הם נפלו לבית של משפחה קניבלית!!! זה הסרט הכי מצמרר שראיתי בחיים שלי!!, כול הרעיון של "ילדי פרחים" שנרצחת עלידי משפחה מטורפת מעוררת מחשבה!!... ובקשר לרעש שיש בסרט -את צודקת בהחלט, היה בהתחלה שהם רק הגיעו לאיזור שם, והם שמעו רעש כמו של מכסחת דשא, וזה היה רעש כזה מפחיד!!, נווו המכונה האדומה הזאת!! ומה הקטע עם הסבא??? מה זה הצבע עור שלו-ירוק, חשבתי שהוא בכלל מת, ובסוף רואים שלו....זה היה מפחיד, עם הקטע שהם רצו שהוא יכה בנערה עם הפטיש.... ואיזה מזעזע היה ההקטע עם הארוחה-חבל על הזמן!!! בכול אופן זה סרט מעולה, ממולץ, אבל לא לבעלי לב חלש!!! אני כבר מצפה בקוצר רוח, לסרט החדש שעומד לצאת, זה בעצם חידוש לסרט משנת 74 שמתי אתמול בפורם את הטריילר שלו...

נו, בוודאי../images/Emo70.gif

אני קראתי (וקוראת) המון ספרים שלו. אהבתי את "קריסטינה", "רוז מאדר", "אש זרה", "הקמיע"... לא מזמן ראיתי בחנויות את "הקמיע 2" - אבל אני מפחדת לקנות ולהתאכזב... הראשון היה כזה חמוד... *מישהו מכיר סיפור שלו על איזה חתול שטני? זה סיפור ממש מצמרר. אני לא זוכרת איך בדיוק קוראים לו - אני רק זוכרת שהוא השאיר עליי רושם ממש חזק... היה גם ספר על כלב מפחיד, שמשום מה לא מצליחה להיזכר איך קוראים לו...

רנדל

New member
הספר השני מעולה

בית שחור מתרחש כמה שנים מאוחר יותר - ג'ק מבוגר - מצויין בהקשר לחתולים - אוליי התכוונת לסהרורים שהם מפחדים מהם ונראים דומים להם בקרבתם... הכלב המפחיד - את בטח מתכוונת לקוג'ו - למרות שלא יצא לי לראות...

תודה תודה תודה!

*כן - קוג'ו היה השם של הכלב! זה כזה שם מוזר שלא הצלחתי להיזכר... *תודה על ההמלצה על "בית שחור". אני פשוט אהבתי את הקמיע בגלל שג'ק היה ילד. הסיפור הכי חמוד בגלל שהוא ילד. ובכלל - נכון שכל הספרים של סטיבן קינג על ילדים הם מצמררים? *אתה מכיר את הסיפור על החתולים? היה שם קטע
שאיזה חתול נכנס למישהו בגרון ואכל לו את כל האברים הפנימיים... ויצא מהפופיק! נשבעת לך, זה מזעזע... אם אתה מכיר/יודע למה אני מתכוונת - אתה יכול להזכיר איך קראו לסיפור הזה? *יש עוד סיפור שלו, מצמרר ומאוד מסוגנן... יש לי בעיה להייזכר בשמות היום!!! משהו בגנון - עיירה ושמה ירושלים (Jerusalem)... מישהו מכיר?

רנדל

New member
את אולי מתכוונת לדספריישן

עיר ושמה יאוש..... וישנו גם את המשליטים (the regulators) שהו מעיין המשך לדספריישן....

רגע אחד...

המשליטים זה לא במקרה הסיפור הקצר שהוא פירסם תחת השם ריצ'רד בקמן? משהו על חבורה של רוצחים שנוסעים ברחבי אמריקה על מיני-וואנים ופשוט הורגים את כל מי שנקרה בדרכם... אם לזה התכוונת - זה ממש לא מה שהתכוונתי אליו. תודה על המידע, בכל מקרה.

רנדל

New member
אם 400 עמוד פלוס מינוס נחשב קצר

אז כן ... אבל אני התכוונתי לדספריישון - הזכרתי את המשליטים כבדרך אגב...

אוקיי...

מצטערת על הבורות... לא ראיתי מעולם את "המשליטים", רק קראתי על זה בעיתונים לא מזמן... הספר צוין בהקשר לפיגועי הטרור נגד אמריקה. זה פורסם קצת אחרי המקרה של הצלף ההוא שהרג 6 או משהו אנשים... המקרה, לטענת העיתונאים הזכיר את הסגנון של מה שמתואר בספרו של סטיבן קינג. אני יודעת שזה ממש מטומטם "לחפור" את הספר של סטיבן ולהאשים אותו במתן השראה לטבח המוני ברחובות אמריקה... אגב, זה לא קשור לנושא של הפורום ממש, אבל עדיין - זה אקטואלי. תמיד יקומו אלה שיאשימו סרט אימה כזה או אחר בכל מיני דברים!

לא. זה משהו אחר

זה לא מבוסס על ספר (אני חושבת) כן, זה סרט יפה. לפי דעתי מפחיד מאוד אבל אני פחדנית רצח היי! חדשה. אוהבת לראות סרטי אימה ומתח. אוהבת לפחד בסרטים.. וזה מה שקורה תמיד.. =\ גם אני קראתי הרבה ספרים של סטיפן קינג..

את יכולה לפרט יותר

על מה הסרט "רוז רד"? אני פשוט מסוקרנת, וגם השם נשמע ממש טוב.

W4itch

New member
סרטים

שחכת את סדרת צעקה1 [
]2 [
] 3 לא שווה כלום. והאויב שבפנים [
] חובה לראות. המומיה 1ו2 [
] מי שלא ראה לא מפסיד הרבה. ג'יפריס קריפרס [
] מי שלא ראה הפסיד. לוכד החלומות עפ ספר של סטיבן קינג ת'קראו את הספר יותר שווה ככה גם את הספר אש זרה. פרויקט המכשפה מבלייר 1ו2 לא שווה כלום. והסרטים שאני הכי ממליצה עליהם זה "פולטרגיסט" "הצלצול" "ילדי התירס" "הניצוץ" "הבית על הגבעה הרדופה" "נבואות איש העש " הסרטים שאני הכי לא ממליצה עליהם "ג'וי ריד" "מגרש השדים" כול הסידרה "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" וה2 "האלוין" ה1 "יום שישי ה-13" כמעט כול הסידרה

xander55

New member
אין כמו "זה" ../images/Emo129.gif

הוא השאיר עליי רושם כל כך חזק, בגלל שהייתי קטן כשראיתי אותו, והוא היה בין הראשונים, אפישהו כשצפיתי בסרט האימה הכי מפחיד לדעתי, פרדי קורגר, ולא בגלל איך שהוא נראה, אלא בגלל הדברים שהוא עושה. אני ממליץ על "רוז רד" (240 דקות, של סטיבן קינג, מיני סדרה) מיזרי, כל סרט שהוא עשה אי פעם, הוא וסטיבן ספילברג ענקיים.

למעלה