סרטי אימה - מומלצים\לא מומלצים.

LimiMimi

New member
סרטי אימה - מומלצים\לא מומלצים.

ע"פ לימי כמובן. בית קברות לחיות. [
] הניצוץ. [
א-ל תראו!! זה פאקינג 4 וחצי שעות!! אם זה היה קצר יותר הייתי נהנית]. הצלצול [
NICE..] הבית על הגבעה הרדופה [
וחצי] סרט שהוא לא ממש אימה.. אבל הוא נחמד נורא- רואה בתמונות [
] שובו של פרדי [משהו כזה] [
] וכל שאר הסרטים כבר שכחתי.. וואעפס. תשרשרו דברים מומלצים/לא מומלצים לדעתכם!

xander55

New member
13 רוחות??? ../images/Emo129.gif

את מתכוונת ל thirt13n או משהו כזה, כי זה סרט חרא.

europe1990

New member
הניצוץ זה סרט כזה מצמררר, זה פשוט

חובה, הילד כולכך הפחיד אותי שם,-(טוב אני ראיתי את הסרט כשהייתי קטן) לא שכחנו עוד סרטים??? THE EYE הזבוב הבונקר DEATHWATCH מימיק היעד האחרון כלתו של צ'אקי THAY קארי SILUNCE OF THE LAMBS JOY RIDE DOG SOLDIERS NIGHT OF THE DEMONS BLOODY MURDER AX EM FRIDAY THE 13 HALOOWEN זה סרטי האימה הממולמתים שלי-ויש עוד-פשוט אני רוצה להפגיז יותר מידי. אבל אין כמו סרטי האימה והמתח הישנים... .

LimiMimi

New member
הילד באמת שחקן טוב..

אבל זה פשוט TOO MUCH ארוך.. הייתי מוחקת כמה חלקים. הכי קפצתי עם הקטע של האישה שיצאה מהאמבטיה - FUCK! חח..

רנדל

New member
אני מכיר שני גרסאות ...

יש את סרט הקולנוע עם ג'ק ניקולסון ויש את המיני סידרה שהיא בשלושה חלקים אם אני זוכר נכון...שלדעת יותר טובה.. האמת יש לי את הספר אבל לא פתחתי אותו אפילו........

Run Like Hell

New member
הכלה של צ'אקי... ../images/Emo6.gif

סרט כל כך לא מפחיד, ממש מצחיק
שווה לראות!

LimiMimi

New member
אוי! נזכרתי. שתיקת הכבשים.

מה אתם אומרים? אותי זה בהחלט מתח לגמרי.. אני נותנת לזה 3 וחצי מתוך חמש.

VAMPhantom

New member
איזו טעות רצינית רשמת בהודעתך!

לא צודק... הילדה הקטנה היא לא דרו ברימור. דרו ברימור אומנם שיחקה כילדה בסרט של סטיבן ספילברג, אך לא בסרט זה אלא באי.טי
אגב, פרט חשוב מאוד: לאחר משחקה בסרט הנ"ל המסכנה חלתה במחלה בלתי ידועה, שזה אגב חלק ממה שנקרא בזמנו: "קללת הפולטרגייסט"

VAMPhantom

New member
עוד פרטים על "קללת פולטרגייסט"../images/Emo45.gif

קודם לא העזתי לרשום זאת, עד אשר אבדוק שוב במקורות באינטרנט ולא להסתמך רק אל זכרוני. אז כך, זכרוני צדק: הילדה החמודה משלושת הסרטים, חלתה במחלה בלתי מוסברת וקשה ונפתרה לאחר-כן. אגב, הסרט השלישי בסדרה הנ"ל הוקדש לזכרה!

VAMPhantom

New member
עוד פרט נוסף...

התופעות הכלולות בקללה זו, החלו עוד במהלך הסרטת הראשון בסדרה. לכן, כפי שתשימו לב! סטיבן ספילברג לא חזר להפיק או לביים את השניים הנוספים...

עוד פרטים.. מה שידוע לי..

אוקיי.. בערוץ אי, פעם עשו תוכנית על "קללת פולטרגייסט". וזה מה שידוע לי - *הילדה הקטנה הבלונדינית, חלתה במחלה נדירה, ומתה. *השחקנית שמשחקת את האחות הגדולה, נרצחה על ידי החבר שלה. *בשביל הסרט השני בסדרה, היו צריכים שלדים (כמובן, מזוייפים), אך הביאו שלדים אמיתיים, והסט היה רדוף רוחות. *בשנת 1994 הייתה רעידת אדמה איפה שעשו את הסרט הראשון בסדרה, וכל הבתים נהרסו, חוץ מהבית שבו צולם הסרט! אוהבת -

עוד שמועה(?) על הסרט... ../images/Emo5.gif

אני קראתי בעיתון מסוים, וגם ראיתי תמונה... שבגירסה הסופית רואים באחד מהקטעים ילד בחלון. העובדה הכי מצמררת היא שאף אחד לא יודע איך בדיוק הוא הופיע שם כי... הסצינה צולמה בבניין רב קומות! בקטע רואים דמות בבירור מ ח ו ץ ל ח ל ו ן... זאת השמועה הכי אמיתית ששמעתי...

VAMPhantom

New member
הכל-הכל נכון מה שנכתב...לכן: ../images/Emo8.gif

כאשר אתם חושבים להסריט סרט בנושא שכזה...רצוי שתחשבו פעמיים--->>>

Idoma13

New member
כוסאומו אני מתחיל לפחד!!!! מה זה

הסרט הזה, אף פעם לא שמעתי עליו!!! על מה הוא? מה זאת הקללה הזאת? יש את הסרט בבלובאסטר?

נראה לי שיש שם..

אבל אני ראיתי את הסרט לפני שבוע בערוץ tcm. ורבע מהסרט ראיתי בארה"ב.. אוהבת -

למעלה