מישהו יודע עם בארץ מוכרים "אקדח שוקר"?

מישהו יודע עם בארץ מוכרים "אקדח שוקר"?

מישהו יודע עם בקרץ מוכרים אקדח שוקר ני חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי עם מישהו יודע אשמח לתשובה :)

yoni la

New member
בין אם מוכרים ובין אם לא.

בחיים אל תשתמש בו במהלך משמרת, או בכלל. אתה לא יכול לדעת מה תגרום בלחיצה הכי קטנה ובשחרור מס' זעום של וולט. לא מומלץ

yosiark

New member
כן יוני צודק

בנוסף לכך אתה לא צריך את זה, אם כבר אז תשתמש בגז פלפל. גם זה לא מומלץ אלא אם כן ממש חייבים...

simha10

New member
בכל אופן...

מאחר שלא ביקשת עצות אני לא אצטרף לכל הנבונים שהזהירו אותך (למרות שאני חושב בדיוק כמוהם). אז אם אתה בכל אופן מחפש, יש חברה שמייבאת את זה. פנה אליי בפרטי לצורך פרטים.

שלום30

New member
בשבוע שעבר מת תייר משימוש בשוקר כזה + וידאו

אזרח פולני בן 40 איבד את עשתונותיו בשדה התעופה בוונקובר, והחל להשליך חפצים לעבר המאבטחים. שוטרים ניסו לנטרל אותו בעזרת שוקר חשמלי ואחרי 2 מכות חשמל הוא פירפר על הרצפה ומת לעיני המצלמות.

שוקר חשמלי- מי צריך ? עדיף ג'ודו:

ערב טוב, קיימים כמה סוגים, דגמים שונים מיצרנים שונים, העיקרון בכולם זהה- להמם את החשוד,ע"י הצמדת השוקר לגוף האדם, אבל קיים דגם שנקרא "אקדח חשמלי" ומתברר כי בשימוש רגיל בארה"ב היו לא מעט מקרי מוות,לכן הדגם הזה לא מומלץ, בנוסף אם כבר מתקרבים לטווח מגע עם חשוד אז ניתן לנטרל אותו בדרכים אחרות... בכל מקרה השימוש מאד מסוכן היות והמוצא שלו הוא של עשרות אלפי וולטוהיו מיקרים שמבוגרים שקיבלו את המכה פשוט מתו.

ליאור451

New member
חברים, בארצנו החופשית...

מותר לבן אדם לקנות דברים גם כשהוא לא צריך אותם.

קרבינוש

New member
האקדח מעיף אלקטרודות שפוגעות בגוף של החשוד

כמו חוטים שעפים מהאקדח ומחשמלים את מי שירית עליו

simha10 איזה חברה מיבאת את ה"אקדח שוקר"?

ני מחפש את האקדח שוקר לא בשבילי ,בשביל חבר טוב שאיתי במשטרה לכן אני אשמח לדעת איזה חברה מיבאת ואיפה מוכרים.

איזה חברה מיבאת את האקדח החשמלי (שוקר)

איזה חברה מיבאת את האקדח החשמלי (שוקר) ואיפה ניתן לירכוש אותו אני מחפש את זה בשביל חבר טוב שאיתי במשטרה אני גם לא ממליץ על זה אבל הוא מחפש ום מישהוא יודע אשמח לתשובה.

yoni la

New member
אם אתה כ"כ רוצה,

פנה לשמחה הזה בפרטי, כמו שהוא אמר לך.

למעלה