כללי ניקים זמניים

doronf65

New member
כללי ניקים זמניים

כללי ניקים זמניים:
ניקים זמניים אינם לשימוש שוטף, אלא למטרת הכרות ראשונית עם הפורום. ניק זמני יכול לפתוח שרשור ולשאול שאלה, אך אינו רשאי לענות על שאלות של אחרים. ניתן לעשות זאת פעם-פעמיים נוספות אולם לאחר מכן יש להרשם בניק קבוע.

אני מבקש מכל המשתתפים הקבועים להעיר לניק זמני ולהפנות אותו להודעה זו (לינק קבוע להודעה נמצא מצד שמאל)

תודה!

היי דורון אני מבקש לוודא

למרות שאני תמיד בסוף הפסקה מציין את שמי הפרטי האמיתי
פתחתי יוזר עם השם האמיתי שלי ואיתו אני כבר מתחבר באופן קבוע

האם תקין?

doronf65

New member
תקין

רק שים לב שאתה מתנהג כמשתתף רגיל שאינו מתנה את העצות שהוא נותן בשום תמורה כספית.

doronf65

New member
"שלך" ברור: אתה מחפש לקוחות

שלי הוא: אתה משתתף פעיל, שאינו מפרסם את עצמו (מלבד בחתימה, שזה דבר מותר לפי חוקי תפוז) ועוזר בחינם, כמיטב יכולתו. אין מניעה שאנשים יפנו אליך בפרטי, זה עניינם.
&nbsp
א-ב-ל: מטרת הפורום היא לענות כמיטב הידע ולתת לאנשים כלים לעשות דברים בעצמם. אם ארגיש (לדוגמה) שאתה מפתה אנשים לכתוב לך בפרטי על מנת שתיתן להם בתשלום (או תמלא עבורם) שם של טופס שהם יכולים למלא בעצמם - זה מבחינתי יהיה מעבר של גבול מצידך וניצול לרעה של הפורום.
&nbsp
דורון

doronf65

New member
מצויין אז אנחנו מסכימים, והנה הצעה

ואני פותח את זה לדיון: אם אתה מוכן להציע שעת טלפונית ייעוץ חינם למשתתפים - זה יכול להיות טוב לכולם. אם לאחר מכן הם יבחרו להיות לקוחות שלך - - - הרווחת

מספר הטלפון שלי הוא 646-460-7533 ואני זמין בואטאפס

אני לא יכול לתת שעה אבל שיחה ראשונית של 10-15 דקות אין עם זה שום בעיה ושמע..לא כולם חייבים לבוא אליי..יש מספיק לכולם
ואני גם באמת נהנה לשתף מהידע שלי אם אפשר
ואני מודה לך על הרוח הספורטיבית
הכל טוב

למעלה