לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2188221,882 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום עוברים לארצות הברית

לצפיה ב-' אירוח הקונסול הכללי של ארה"ב '
אירוח הקונסול הכללי של ארה"ב
16/05/2010 | 18:47
123
48
לצפיה ב-' קונסול ארה"ב בישראל מגיע להתארח בפורום'
קונסול ארה"ב בישראל מגיע להתארח בפורום
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2010 | 18:28
83
358
אנדי פארקר, הקונסול הכללי של ארה"ב בישראל מגיע להתארח בפורום עוברים לארה"ב, ואתם מקבלים הזדמנות לקבל תשובות מתוך המערכת (אנדי הוא הנציג האמריקאי הזכור לרובכם מהקליפ שהועלה ליטיוב ע"י שגרירות ארה"ב בנושא ישראלים לא חוקיים בארה"ב, קישור מצורף בתחתית ההודעה).

נושא האירוח: אנדי יענה על שאלות כלליות של ויזות והגירה חוקית לארה"ב, וכן על שאלות שלדעתו (ולדעת הצוות שבא איתו) יתנו מענה לקהל הרחב ביותר של גולשים.

האירוח יתקיים מועד: יום ב' 17/5 בשעה:
17:00 (שעון ישראל).
10:00AM (בבוקר) שעון ניו יורק
7:00AM  (בבוקר) שעון החוף המערבי..

שרשור הודעות יפתח ביום שבת.

מצורף סרטון המראה מה קורה למי שמנסה לעבוד באופן לא חוקי בארה"ב.
שגרירות ארה"ב בישראל נקטה בהליך ההסברה, כחלק מהמדיניות להעלאת המודעות בנושא עבודה בלתי חוקית בארה"ב.
חשוב מאוד לציין שהמאמץ של השגרירות הוא להוריד את מספר הסירובים לויזה לרמה כזאת שתעזור לישראל להיכלל ברשימת המדינות שלא זקוקות לויזה כדי להיכנס לארה"ב. המהלך הזה הוא לטובת ישראל וארה"ב.

פרטים על אנדי:

אנדרו פארקר מחזיק בדרגת "קונסול" בשירות החוץ האמריקאי והגיע לישראל באוגוסט 2008 לשמש כקונסול הכללי. הוא עבר לשרת בישראל לאחר שהות בפרנקפורט, גרמניה שם הוא שימש כראש המחלקה הקונסולרית משנת 2005. הוא שימש גם כראש מחלקת הויזות במקסיקו סיטי, סגן השגריר בגיאנה, ראש מחלקת אזרחים אמריקאים בהולנד וג'מאיקה, וכן נספח עבודה וקצין מדיני בניגריה.  פארקר שירת גם בהאיטי ובמטה מחלקת המדינה בוושינגטון. מר פארקר גדל במדינת ניו יורק ומחזיק בתארים מאוניברסיטת דיוק ובית הספר למשפטים של אוניברסיטת סן-פרנסיסקו.

http://www.youtube.com/watch?v=niTakyS1rbo
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'סחתיין עליכם, אייל ודורון!'
סחתיין עליכם, אייל ודורון!
13/05/2010 | 18:38
39
לצפיה ב-'ניתן להתחיל ולכתוב שאלות.'
ניתן להתחיל ולכתוב שאלות.
13/05/2010 | 21:17
2
35
על מנת שהשרשור יעבוד בצורה מסודרת, אנא שרשרו את שאלותיכם כתגובה להודעה הראשית (ההודעה שמכריזה על האירוח).

כאמור, אתם מוזמנים לכתוב את השאלות מעכשיו.

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'הקונסול יודע עברית?'
הקונסול יודע עברית?
14/05/2010 | 07:27
1
43
לפני ששרשור השאלות תופס תאוצה, צריך לבדוק אם יש מתנדבים לתרגם את כל השאלות לאנגלית
וכמובן גם את התשובות  של הקונסול לעברית :)

עוד אפשרות לציין בשרשור שהשאלות צריכות להישאל באנגלית
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'השאלות יכולות להישאל בעברית ובאנגלית.'
השאלות יכולות להישאל בעברית ובאנגלית.
14/05/2010 | 07:41
42
לקונסול יש מתורגמן.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
14/05/2010 | 06:52
2
85
1. האם יהיה ביטול של ה CSPA או האם מתוכננת הגבלה על כך? אם כן, מה קורה לאלו שקיבלו כבר GC מבוסס על CSPA?
2. האם ישנו סיכוי לא לקבל ויזת תייר לאחר שלילת GC עקב חוסר כניסה לארה"ב במשך שנה שלמה?
3. האם ישנה בעיה בקבלת GC נוסף לאחר שלילה של GC קיים עקב שהות של יותר משנה מחוץ לארה"ב, קבלת ה GC החדש יהיה עקב קירבה משפחתית (בן מזמין את הוריו) כאשר ה GC הקודם התקבל ע"י אמא אשר הזמינה את בנה אשר לוקח גם את אישתו וילדיו (עד גיל 21)

ועכשיו שאלות קצת גלובלאיות:

3. מה ההמלצה שלך לחייל משוחרר אשר רוצה לטייל בארה"ב כמה חודשים לאחר שיחררו? האם זו עבודה קבועה? הרשמה ללימודים? תדפיסי בנק? מהם הפאקטורים המשפיעים על קבלת הויזה לטיול בלבד? ומה אתה מציע להביא איתך לקונסוליה?
4. האם ישראל על הכוונת להיכנס לארה"ב ללא ויזה כמו מדינות אירופה השונות? במה הדבר כרוך ולמה זה מתעכב?
5. האם מאז תחילת המשבר הכלכלי הקונסוליה מספקת פחות ויזות תייר במיוחד לישראלים עקב החשש לעבודה בלתי חוקית? מהו העונש לעבודה בלתי חוקית בארה"ב?

תודה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'נענה על חלק מהשאלות'
נענה על חלק מהשאלות
17/05/2010 | 17:45
1
81
נתחיל עם השאלה הגלובאלית הראשונה (3):
עליה כבר ענינו, ראה תשובתנו בהמשך.

4. ארה"ב הרחיבה את תכנית הפטור מהויזות, לאורך 24 שנות התכנית.
כרגע יש 36 מדינות המשתתפות בתכנית. אם ישראל תעמוד בתנאים ההכרחיים כדי להצטרף לתכנית, ישראל תהיה זכאית לתהליך האישור הדרוש. ישנם מס' תנאים שישראל צריכה למלא כדי להיות חלק מהתכנית, ביניהם: הורדת מספר הסירובים לויזות לרמה של מתחת ל-3% (כרגע אחוז הסירובים עומד על כ-5%) והנפקת דרכונים ישראלים בשיטה הביומטרית.

5. מספר הבקשות לויזות, מתחילת המשבר הכלכלי, אכן ירד, אולם אחוז הסירובים לא השתנה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'לא מדויק, לפי נתוני משרד החוץ האמריקאי '
לא מדויק, לפי נתוני משרד החוץ האמריקאי
17/05/2010 | 22:14
51
אחוז הסירוב בישראל היה ב 2008 3% וב 2009 5%.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'השפעת בקשה לגרין-קארד על ויזת תייר'
השפעת בקשה לגרין-קארד על ויזת תייר
14/05/2010 | 09:29
2
371
לקונסול פארקר שלום,

עברתי מישראל לארה"ב לפני מספר שנים ולפני זמן לא-רב התאזרחתי.
שאלתי היא בקשר להשפעת הגשת בקשת GC בעבור קרובי משפחה מדרגה ראשונה (במקרה שלי - אחים ואחיות). מין המפורסמות שבקשה כזו לוקחת כ-10 שנים, פחות או יותר.

רציתי לשאול כיצד אתם מתייחסים לבקשה לויזת תייר בעבור מי שהגיש בקשה ל-GC לפני מספר שנים וכעת ממתין לתורו? ובנוסף - אם אגיש בקשה בעבור אחד מבני משפחתי אשר לאחר מכן יחליט שאין בכוונתו להגר (ויוותר על הבקשה כשתגיע לפירקה) - האם זה ידון אותו לקשיים בקבלת ויזת תייר לשארית חייו?

שאלה אחרונה, אשר אינה רלוונטית בעבורי אולם נשאלת מדי פעם בפורום, ואני חושב ששווה לקבל מכם תשובה כגורם מוסמך. האם ישנה איזו השפעה על השתתפות בהגרלת ה-GC (למי שאינו זוכה בהגרלה) על היכולת לקבל ויזת תייר בעתיד?

תודה מראש על תשובותיך, אני חושב שהנכונות לבוא לארוח בפורום זה היא יוזמה ברוכה.

בכבוד רב,

טל
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תשובה לטל'
תשובה לטל
17/05/2010 | 18:13
1
120
לגבי שאלות בנושאי GC, יש לפנות לקונסוליה הכללית בירושלים, אשר מטפלת בויזות הגירה למיניהן:
http://jerusalem.usconsulate.gov/consular.html

לשגרירות אין דרך לדעת מי הגיש מועמדות להגרלה, ולכן אין לכך השפעה על הבקשה להנפקת ויזת תייר.
כמובן, כמו כל מגיש בקשה, עליך להוכיח את זכאותך לקבלת ויזה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אשאל שוב את שאלתי העיקרית שלא זכתה לתשובה'
אשאל שוב את שאלתי העיקרית שלא זכתה לתשובה
17/05/2010 | 20:39
101
רציתי לשאול כיצד אתם מתייחסים לבקשה לויזת תייר בעבור מי שהגיש בקשה ל-GC לפני מספר שנים וכעת ממתין לתורו? ובנוסף - אם אגיש בקשה בעבור אחד מבני משפחתי אשר לאחר מכן יחליט שאין בכוונתו להגר (ויוותר על הבקשה כשתגיע לפירקה) - האם זה ידון אותו לקשיים בקבלת ויזת תייר לשארית חייו?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזת תייר'
ויזת תייר
15/05/2010 | 10:46
1
74
בוקר טוב

לפני כמה שנים הייתי בטיול אצל קרובת משפחה חודשיים ואחר זה חזרתי לארץ

אומנם עברו עשר שנים מאז האם אני יכול לבצע אותה דבר
בגיל 26
עובד קבועה סטונדט

ועכשיו אמא שלי קיבלה ויזה גם אבל אף פעם לא הייתה שם

הצג סקריפט אנגלי

Morning

A few years ago I was traveling with relatives for two months then I went back to Israel

Although ten years have passed since Can I make her something
Age 26
Permanent Stondte works

And now my mother received a visa as well but never was there
But she can get a new visa
Have a regular job and an apartment

Two valid visas expired soon as I can start the visa renewal
אך היא יכולה לקבל ויזה חדשה
יש עבודה מסודרת ודירה

שני ויזות פגו תוקף ואך אני יכול להתחיל חידוש של ויזות

תודה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני מקווה שיש להם סעיף בתקנות'
אני מקווה שיש להם סעיף בתקנות
16/05/2010 | 18:15
28
שימנע מתן ויזה לכאלו שמשתמשים בתוכנות תרגום אוטומטיות, כי ככה האמריקאים לא יבינו אותם (:
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה לקונסול - ויזת תייר למשוחררים טריים'
שאלה לקונסול - ויזת תייר למשוחררים טריים
15/05/2010 | 12:05
5
84
שלום רב,
רציתי לדעת מהו הפיתרון שאתם מציעים לאזרחים ישראליים שומרי חוק אשר במסגרת חובתם משרתים בצה"ל ובסיום שירותם - רוצים לנסוע לארה"ב לטיול.
אין זה סוד, שאזרחים אלו סומנו, שלעיתים ללא כל היגיון, כעבריינים פוטנציאלים המעיוניינים לעבוד/ ללמוד או כל דבר לא הגיוני כזה או אחר בארה"ב על ויזת תייר.
עם כל הכבוד, ארה"ב היא מדינה מדהימה, אבל לא כל-אחד מעוניין לעבוד/ללמוד/להגר אליה ולכן זה קצת מגוחך העלבון שאוכלוסיה זו מקבלת כאשר היא מסורבת לויזת תייר.

ברצוני לדעת מהו הפיתרון שאתם מציעים לאנשים אלו?
משוחררים טריים שעדיין לא נרשמו ללימודים (לא החליטו מה רוצים ללמוד, בא להם לעשות דברים אחרים לפני הלימודים ועוד סיבות...), לא מחזיקים בנכנסים (הגיוני לגילם) וללא רקורד של עבודה קבוע (הרי משוחררים טריים)...

תודה מראש!
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/05/2010 | 17:25
4
118
כל אזרח המבקש ויזה, נשפט ע"פ נתוניו האישיים.
אין מדיניות גורפת לשלול ויזות מקבוצה מסויימת באוכלוסיה.
כל אדם המבקש ויזה חייב להוכיח לשביעות רצון הקונסול המראיין, שאין ברצונם להפר את תנאי הויזה.
לצעירים, באופן כללי, יש קשיים להוכיח את אמינותם. אנו בוחנים קשרים כגון עבודה קבועה, לימודים, קשרי משפחה ותכניות לעתיד בישראל.
לרוע המזל, היו מקרים רבים בעבר, שבהם ישראלים אשר הצהירו שהם נוסעים למטרות טיול, נתפסו עובדים באופן בלתי חוקי, תוך הפרת תנאי הויזה שלהם, וחלקם נאסרו וגורשו.
בגלל זה, אנו נאלצים לנהוג במשנה זהירות בבקשות של צעירים להוצאת ויזת תייר.
אנחנו רוצים לעודד ישראלים לבקר בארצות הברית, כל עודהם מקיימים את תנאי הויזה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תשובה מאכזבת מאוד... חסרת תוכן'
תשובה מאכזבת מאוד... חסרת תוכן
17/05/2010 | 20:17
3
64
לצפיה ב-'ולמה אתה מצפה?'
ולמה אתה מצפה?
17/05/2010 | 20:28
2
61
שהשגרירות האמריקאית לא תלמד מנסיון שיש אוכלוסיות בעייתיות בישראל מבחינת שהייה בלתי חוקית כשהן מגיעות לארה"ב?

תפנה את הטענות שלך לחבר'ה מהצבא...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אוכלוסיות בעיתיות???'
אוכלוסיות בעיתיות???
17/05/2010 | 22:15
1
44
צר לי, אך איני חושב שחיילים משוחררים הם "אוכלוסייה בעייתית". מדובר על אוכלוסייה שבמקום "לבסס" עצמה במקומות עבודה או במוסדות אקדמאים - משרתת את צבא מדינתה ולכן מגיעה "פחות מוכנה" לקריטריונים של השגרירות. על כן, על השגרירות לבחום כל מקרה לגופו ולא להתיחס אל האוכלוסיה הזו כאל אוכלוסיה בעיתית.
מדובר על קומץ בודד של אנשים מתוך כלל המשוחררים הטריים המצטרפים מדי שנה לשוק האזרחי וצריכים לשים את הדבר בפרופורציות.

וה"חבר'ה מהצבא" עושים עבודתם נאמנה, אתה יכול להיות בטוח!
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אל תוציא את דברי מהקשרם'
אל תוציא את דברי מהקשרם
17/05/2010 | 23:35
35
הנה ההקשר המלא:
"אוכלוסיות בעייתיות בישראל מבחינת שהייה בלתי חוקית כשהן מגיעות לארה"ב". ומאחורי זה אני עומד באופן מלא. לא אוכלוסיה בעייתית מבחינה אחרת, חלילה.

תאמין לי, שסבתא שלך, בלי משכורת, בלי עבודה, ובלי כל אחד מהקריטריונים הפורמליים, אם תיגש ותבקש ויזת תייר - היא תקבל אותה, כי השגרירות אכן תבחן כל מקרה לגופו של עניין.
אבל בבחינת כל מקרה לגופו של עניין כשמדובר בחייל משוחרר - החייל נופל במבחן. דווקא כי בחנו את זה לגופו של עניין. ולמה? בגלל מה שאתה קורא "הקומץ הבודד".
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה לקונסול'
שאלה לקונסול
16/05/2010 | 03:10
2
56
עבור השתתפות בתכנית של לימוד תורה משותף במסגרת בית מדרש (Beit Midrash), שאיננה מעניקה תעודה או תואר, ואיננה מהווה הסמכה מקצועית כלשהי, שתתלווה, בנוסף לכך, בנופש בארה"ב בלי קשר לתכנית עצמה - האם ויזה B-1 מספיקה?

שאלתי נובעת מהאמור כאן, שהועתק מאתר של ממשלת ארה"ב:
When Can a Visitor Visa Be Used Instead of an Exchange Visitor Visa?

In certain circumstances, some activities that are done on exchange visitor visas are also permitted on business (B-1) or tourist (B-2) visas. Short periods of study, or study which is recreational, and not vocational, and incidental to the trip, is permitted on a visitor visa. The determining factor is the traveler's primary purpose in coming to the U.S. Any kind of study that would earn credit or certification is not permitted on a visitor visa. As an example, if you are taking a vacation to the U.S., and during this vacation you would like to take a two-day cooking class for your enjoyment, and there is no credit earned, then this would be permitted on a visitor visa. A consular officer will determine the visa category you will need based on the purpose of your travel, and your supporting documentation.

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'[אורך התוכנית הוא כחודש]'
[אורך התוכנית הוא כחודש]
16/05/2010 | 03:11
19
לצפיה ב-'ל- ran1986 '
ל- ran1986
17/05/2010 | 17:32
35
באופן כללי, ויזת B1- ויזת תייר איננה מתאימה ללימודים כלשהם בארה"ב. המוסד הלימודי החינוכי חייב להנפיק אשרת לימודים לתלמיד ( טופס I-20 ).
ישראלים רבים נוסעים כל שנה ללמוד במוסדות חינוך דתיים, עם כל האישורים הנדרשים, אשר מונפקים דרך המוסד הלימודי.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'איש הייטק שרוצה לעזוב לארה"ב '
איש הייטק שרוצה לעזוב לארה"ב
16/05/2010 | 09:03
60
שלום

אשמח לקבל פרטים לגבי ויזת עבודה והחוקים.
אני איש הייטק תאר שני בהנדסת תוכנה עם נסיון של 15 שנים בתחום הפיתוח.

תודה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שלום לקונסול.'
שלום לקונסול.
16/05/2010 | 09:14
33
אדוני, ראשית כל הכבוד על היוזמה
שנית. ראיתי במקרה אתמול סרט על המאמץ האדיר שמשקיעה ארה"ב בניסיון לבלום הגירה לא חוקית ממקסיקו. דיברו על 12 מיליון! אז לדעתי כדאי לעשות סרט למכסיקנים אולי זה יעזור.

הסרט שעשיתם (על העגלות) הוא סרט חשוב, אולי אפשר לבטל את העגלות האלה בכלל?
לא יכולתי להשתחרר מההרגשה שהאנשים שדיברו בסרט עשו זאת תחת לחץ.

אני  מניח שהדברים נכונים (גם ממה ששמעתי)  אבל ההרגשה נשארה.

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'איך מתבצע ה PETITION ?'
איך מתבצע ה PETITION ?
16/05/2010 | 09:37
24
איך אחי יכול לעשות עבורי ולילדה שלי?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-' - Dear Consul Parker- Postdoc Fellowship'
- Dear Consul Parker- Postdoc Fellowship
16/05/2010 | 10:37
1
19

Dear Consul Parker

I submitter my PhD. thesis lately, and looking for a Post-doc fellowship in the USA.
Some of them are with short nitice - today I am about to apply for two fellowships starting in Mid. August 2010.
I would like to ask : What is the procedure in these cases? If I am accepted, will you be able to issue me a working visa in a short notice after I bring you the documents confirming I was accepted for the job at a certain university?
How long should it take? What kind of a visa is issued for these cases?

Thank you in advance for the help
Yours sincerely
Me

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'Dear rigoletto'
Dear rigoletto
17/05/2010 | 18:33
32
if you are accepted to a post-doc the sponsoring institution should issue a DS-2019 for a J visa or file a petition with USCIS for an H visa. In either case, you will receive the appropriate visa when you visit the consular section shortly after you apply and as long as you meet all the qualifications. You should direct your questions to the foreign student office at the sponsoring institution.
Good luck in your studies!
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'למה בשגרירות בתל אביב'
למה בשגרירות בתל אביב
16/05/2010 | 12:06
2
41
אין דבר כ"כ פשוט כמו מספרים לאורחים ולוח דיגיטלי?
למה בכל בית מרקחת או קופת חולים יש דבר כ"כ בסיסי ובשגרירות אנחנו נאלצים לעמוד בתור כמו בקר במשך יותר משעה?

אם חסר לשגרירות כסף כדי להטמיע מערכת כ"כ פשוטה, אולי אפשר לקחת חלק זעום מה-500 שקלים [!!!] שכל אחד מאיתנו נדרש לשלם.

תודה,
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'סחטיקה'
סחטיקה
16/05/2010 | 17:29
1
23
אם אני לא טועה זאת השאלה הראשונה בשרשור הזה שבאמת מצריכה תשובה של מישהו מהשגרירות, בניגוד לסתם לשאול את המומחים בפורום.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'מסכימה, מצטרפת לשאלה, וסקרנית לקרוא את התשובה'
מסכימה, מצטרפת לשאלה, וסקרנית לקרוא את התשובה
16/05/2010 | 23:26
19
לצפיה ב-'קונסול יקר,'
קונסול יקר,
16/05/2010 | 14:16
28
תודה שאתה מתארח בפורום.
השאלה היא לגבי ויזת תייר ועדכון פרטים.

במידה והשתנה פרט אישי אחד בדרכון והונפק דרכון חדש, האם אפשר להגיע לארה"ב עם שני הדרכונים?
(כלומר החדש שעודכן, והישן שעל גביו הונפקה הויזה).

הופתעתי לשמוע שבמידה ורוצים לעדכן את הדרכון החדש עם הויזה צריך לעבור את תהליך הויזה המייגע שוב. האם זה אומר שצריך לשלם שוב 500 שקל (גם אם עברו רק כמה חודשים), להכין את כל המסמכים (אינסוף מאמץ...), ובנוסף, יש גם סיכוי לסירוב למרות שהאדם כבר הוגדר כמתאים לויזה?

אם זה אכן ככה, אני חושב שזה תהליך מאד מסורבל ובעייתי שלא מועיל לאף אחד מהצדדים...
עבור האדם עצמו זה הרבה מאמץ ומתח מיותר, ועבורכם זה גם מאמץ מיותר להעביר שוב פרוצדורה אדם שכבר נמצא מתאים.

האם תוכלו לשקול להקל על התהליך של עדכון פרטים לטובת כל הצדדים?

בנימה אישית, אני רוצה לבקר השנה כמה חברים בארה"ב, אבל הדרכון שלי עודכן בפרט אישי חדש. ואם משמעות הדבר היא שאני צריך לעבור את התהליך הכל כך קשה ומייגע הזה שוב, שוב להכין תיק מסמכים, ושוב להיחשב כמהגר פוטנציאלי, כנראה שאיאלץ לוותר על זה מראש...
מצד שני, אם אני יודע שאוכל לפחות להגיע עם שני הדרכונים (גם אם זה לא פתרון מועדף כמו עדכון הדרכון בויזה), כאשר אין סיכוי שפקיד בארה"ב יחליט לסרב פתאום על הרקע הזה, זה יהיה מצויין.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'My dear mr consul'
My dear mr consul
16/05/2010 | 16:52
1
32
Ich erhielt deinen Brief vom Briefträger gerade am anderen Tag also entschied ich dir dieses Lied zu schreiben  nur um dir genau klar zu machen. H1\H2 visas wie ich fühle nur um dich wissen zu lassen, dass meine Liebe echt ist - Weil  ich dich liebe ? Werde ich alles tun, ich gebe dir mein Herz, einfach alles ? weil ich dich liebe werde ich an deiner Seite sein ?  

.  

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'לקונסול יש מתורגמן מגרמנית? סחתיין.'
לקונסול יש מתורגמן מגרמנית? סחתיין.
16/05/2010 | 17:52
23
לצפיה ב-'שלום רב, התייעצות לגבי המשך טיפול ב GC'
שלום רב, התייעצות לגבי המשך טיפול ב GC
16/05/2010 | 19:30
1
28
שלום רב,

לאחרונה אבא של אישתי אשר אזרח ארה"ב, קיבל אישור תהליך הנפקת ויזת הגירה עבורה (איחוד משפחות).
בקשה הוגשה לפני 7 שנים כאשר אישתי הייתה אחרי גיל 21 ולא נשואה.
כפי שהיה רשום במכתב שלחנו עדכון לNVC על עדכון סטטוס (נישואים, ופרטים שלי).
עכשיו למיטב הבנתי אבא שלה צריך לשלם 70$  על מנת להמשיך את התהליך, שאם הבנו נכון, לאחר התשלום תוך כ 9 חודשים נקבל זימון לראיון ולאחר מכן תוך חצי שנה נצטרך לעבור בפועל לארה"ב.
רשום במכתב שאם לא ניצור קשר ולא נשלם את ה FEE תוך שנה מיום קבלת המכתב, הליך הנפקת הויזה יוקפא ואף יבוטל.

הבעיה שלנו שאני כרגע בעיצומם של לימודים לתואר ראשון וצפוי לסיים רק לקראת ספטמבר / אוקטובר שנת 2011.
ואנו חוששים שנאלץ לעבור לארה"ב טרם שאספיק לסיים את התואר.

פנינו במייל ל NVC  בבקשה לדחות מעט את הטיפול בויזה עקב הלימודים ונמסר בתגובה שאין זה אפשרי.
היינו רוצים לדעת מה עלינו לעשות? האם לא לשלם בינתיים את ה FEE ובכך לדחות בכמה חודשים את הראיון?  אם נשלם את הFEE  אחרי חצי שנה או 10 חודשים מיום שליחת המכתב האם זה יכול להדחות את הראיו או שהוא קבוע מראש ?

אנו רוצים ומתכוונים לעבור לארה"ב  אך מן הסתם חשוב לי מאד לסיים את הלימודים בטרם נעבור.

תודה רבה מראש!

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כמו כן רצינו לוודא האם גם אני מקבל GC ?'
כמו כן רצינו לוודא האם גם אני מקבל GC ?
17/05/2010 | 13:43
16
רצינו לוודא בנוסף האם אני מקבל את אותו ה GC כמו אישתי ? או שאני עובר במסגרת אחרת .
האם אוכל ללמוד ולעבוד שם כרגיל  ?

תודה מראש
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה לכבוד הקונסול '
שאלה לכבוד הקונסול
16/05/2010 | 19:39
1
24
האם כל אדם שהיה  שוהה /או עובד לא חוקי מעל 6 חודשים צריך לבקש waiver , או שיש לקונסול אפשרות לוותר על הליך זה למשל במקרים בהם הטעות נבעה מתום לב אמיתי, האם מדובר במערכת שמפעילה שיקולים אנושיים ומתחשבת במקרים בהם ברור לקונסול והוא משוכנע שלא היתה כוונה לעבור עבירה?,
אני מדבר על אנשים שנשואים לאזרחים אמריקאים, עוברים את כל ההליך הארוך והמייגע של איחוד משפחות ואז נאלצים להמתין עוד תקופה ממושכת של חודשים ארוכים על מנת לקבל WAIVER ?  ברור לי שיש מקרים שהעבירה נעשתה בזדון ובמכוון, אך מה לגבי משפחות שנאלצות להיקרע לשניים כאשר העבירה נבעה מחוסר ידע?
האם יש לקונסול המראיין בתום הליך איחוד המשפחות את היכולת לחמול עליהם ולאפשר להם להתאחד ולהשלים כל הליך, כולל WAIVER אם מתעקשים כשהם מאוחדים עם האישה/הבעל האמריקאים שבארה"ב?
ואני מבקש לציין ברור לי שעל טעויות משלמים, וכי אי ידיעת החוק אינה פותרת, אך לא הכל שחור ולבן, ולראיה גם המשפט הישראלי וגם המשפט האמריקאי מבינים זאת ומשתמשים באמצעים כגון תנאים מקלים, עונשי אזהרה, וגם שם ידוע כי אין מקרה אחד דומה לשני וכל עניין נבחן לגופו.
סליחה על אורך השאלה,
תודה מראש על התיחסותך
אורי
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה שנוגעת להרבה, חבל שלא ענה עליה...'
שאלה שנוגעת להרבה, חבל שלא ענה עליה...
19/05/2010 | 13:10
19
לצפיה ב-'לקונסול שלום...גרין כארד על בסיס חתונה'
לקונסול שלום...גרין כארד על בסיס חתונה
17/05/2010 | 02:40
2
35
אוקיי אז ככה לפני בערך ארבע שנים או קצת יותר נסעתי לארה"ב
תחילה כחוקי על ויזר תייר (זה היה אמור להיות טיול של אחרי צבא )
ומשם התגלגלתי לעבודה לא אישורים מתאימים
וללא אישור שהייה כלל...
שהיתי בארהב עד לפני כמה חודשים
כאשר מה שקרה הוא שנתפסתי ע"י רשויות ההגירה ואף הייתי בכלא עד הגירוש
וגם השופט אמר שאסור לי להכנס לארהב לעשרה שנים (עקב שהייה לא חוקית של חמש שנים)

במשך השנים בארה"ב הכרתי בחורה והתפתח קשר נהדר (אני מדבר על השנתיים ומשהו האחרונות)
כיןם עקב חזרתי לארץ הדבר מקשה עלינו כספית ורגשית (אני באמת משתדל לא להישמע קטשי אבל היא באה לארץ כל שבועיים שלוש וזה באמת מקשה אפילו מהבחינה הכלכלית ...)

אוקי עכשיו לבעיה עצמה הבת זוג שלי כרגע בהליכי גירושים מבעלה לשעבר (הם פרודים כבר כמה שנים אבל לא סדרו תניירת)
כמובן שלאחר שהיא תקבל את הניירת של הגירושין שלה אנחנו מתכננים להתחתן (כנראה בקפריסין)

ולהתחיל לסדר את הניירת כדי שאוכל לחזור בצורה החוקית (היא אזרחית מלידה)

ורצית לדעת מה הפרוצדורה שעלי לעבור ?
והאם הדבר ניתן לביצוע או שתהיה שלילה על הסף עקב עברי המוכתם?
כמה זמן להארכתך לוקחת פרוצדורה שכזאת?

אשמח לכל פיסת ידע שתיתן לי את ההזדמנות לתקן

ולחברי הפורום הויתיקים כבר התיעצתי אתכם בעניין לפני בערך חודש וקיבלתי תשובות מצוינות על כך תודתי לכם אבל גם אשמח לקבל את חוות דעתו של הקונסול...

ובקשר לקוראים שהגיעו מהראשי אתם פשוט יכולים לקרוא את ההודעה שלי ולהבין את התסכול שאני חווה
לאחר שעשיתי את כל הטעוית האפשריות (ללא אשרת שהייה חוקית,ללא אישורי עבודה)
ופשוט להבין שאתם לא צריכים את זה
תאמינו לי: לא חוקי-לא כדאי

תודה
וסליחה שחפרתי
   שבוע מ-ע-ו-ל-ה-ה-ה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אגב המדינה שילמה לי את הכרטיס'
אגב המדינה שילמה לי את הכרטיס
17/05/2010 | 13:47
21
כך שזה לא ולנטרי דפרצר
(הבנתי שזה יותר חמור פשוט)

תודה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'קצת חבל לי שהוא לא ענה ..'
קצת חבל לי שהוא לא ענה ..
17/05/2010 | 22:07
19
הוא חוזר להשיב על השאלות בימים הקרובים?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזת תייר לארה"ב'
ויזת תייר לארה"ב
17/05/2010 | 13:08
20
פגישתי לקבלת ויזה מתקיימת מחר ורציתי לדעת אילו טפסים יש להמציא לכבוד המאורע.
אני סטודנטית בשנה א' ולכן הוצאתי טופס המפרט את תוכנית לימודי, כולל חישובי השכר של שנה א', בכדי להוכיח כי אחזור להשלים את לימודי בתום הטיול הקצר.
משום שלא עבדתי כבר 5 חודשים (לחץ לימודים), האם להביא תלוש משכורת קודם אפקטיבי?
האם ניתן להביא חשבונית טלפון סלולרי להראות התחייבות נוספות לארץ?
ובאופן כללי, אילו טפסים כדאי להמציא לכבוד המאורע?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אזרחות'
אזרחות
17/05/2010 | 13:39
19

שלום,

אשתי אזרחית אמריקאית (תושבת ישראל), האם בננו גם זכאי לאזרחות ?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלת ויזה '
שאלת ויזה
17/05/2010 | 14:34
14
אנדי פארקר שלום רב.

אני מעוניינת להוציא ויזה לארצות הברית זאת פעם ראשונה שלי.
אני עובדת מעל לשנתיים בעבודה מסודרת.
יש לי פה משפחה.
איך אני יכולה להוציא ויזה ??
ורציתי לדעת אילו טפסים אני צריכה להמציא ??
כמה עולה היום ויזה לארצות הברית ??

תודה רבה  
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלות בנושא ויזת עבודה והגירה'
שאלות בנושא ויזת עבודה והגירה
17/05/2010 | 14:39
1
22
בעוד כשנה החברה שלי צפויה לשלוח אותי לסניף שלה בעמק הסיליקון (עם הויזה המתאימה). שאלותיי הן:
1. כמה זמן אורך תהליך קבלת ויזה לעבוד בארה"ב (מטעם חברה המבוססת בישראל) מרגע הגשת המסמכים הראשוניים ועד קבלת הויזה?
2. האם קל יותר להגר לארה"ב (באופן חוקי, כמובן) עם הויזה הזו מאשר בלי?
3. אם אחרי שעברתי לארה"ב עם הויזה אני רוצה לבקש להגר לארה"ב, מה אני צריכה לעשות?
4. האם יש אתרי אינטרנט עם מידע עבור אנשים שבאים לגור בארה"ב בפעם הראשונה, כדי למנוע "הלם תרבות" בתחומים שונים?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזת עבודה'
ויזת עבודה
17/05/2010 | 23:32
13
הי,

שמי אביה בלום ובבעלותי חברת רילוקשיין לארה"ב www.b2bwws.com
לגבי שאלותייך:
1. זמן קבלת הויזה משתנה וזה כתלות בחברה איתה אתה עובר....אגב, עם באיזו חברה אתה עובד (אולי אוכל להיות יותר מדוייקת)?
2. בוודאי שכן
3. תלוי עם איזו ויזה אתה מגיע אם זה L1 אז לאחר תקופה של כחצי שנה אתה יכולה לבקש תהליך לגרין קארד (אבל שוב זה גם תלוי בחרה איתה אתה עובר)
4. אתה תמיד מוזמן לקרא מאמרים על המעבר לארה"ב - אך לא ממש יסייע בנושא של "הלם תרבותי" וכו....

מקווה שעזרתי,

אביה בלום
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שלום'
שלום
17/05/2010 | 15:52
4
אני מחזיק באזרחות ישראלית ובאזרחות נוספת, ותוקף דרכון הלא ישראלי פג. האם פרט זה ימנע ממני לקבל ויזה של ארצות הברית (לדרכון ישראלי)?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ל- motherhood'
ל- motherhood
17/05/2010 | 18:23
12
38
היות ומדינת ישראל אינה מכירה בנישואין של בני אותו המין, ממשלת ארה"ב לא תוכל להנפיק לך ויזה על בסיס ה/שהות של זוגתך. עם זאת, יש לך אפשרות לבקש ויזת תייר (B-1/ B-2), ולהאריכה בארצות הברית מול רשויות ההגירה המקומיות, בתנאי שזוגתך תתמוך בה כלכלית, היות ולא תוכלי לעבוד באופן חוקי בארה"ב.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/05/2010 | 18:38
15
ואם מדינת ישראל היתה מכירה בנישואין בני אותו המין, היה ניתן לקבל ויזה לבני אותו המין, או שיש גם מגבלה פדראלית? אם כך, אם היו מתחתנות במדינה אשר מכירה בנישואין, ומבקשות ויזת נתמך באותה מדינה, האם היו יכולות לקבל?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה... '
תודה על התשובה...
17/05/2010 | 19:20
2
15
השאלה היא, עך אף שאין הכרה בנישואין של בני אותו המין, הילד שלנו הוא בתעודת הזהות של שתינו. בזה המדינה כן מכירה!!!
מה שאומר שהילד ילך עם אמא שלו, וישאיר את האמא השניה שלו פה בארץ עם ויזה תייר??

שירלי
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שהבנת את התשובה.'
לא נראה לי שהבנת את התשובה.
17/05/2010 | 19:44
1
15
הדרך שהקונסול הציע, היא שזוגתך תגיע עם ויזת סטודנט, ואילו את עם ויזת תייר.
את אשרת השהייה שלך תוכלי להאריך מתוך ארה"ב (כל חצי שנה) וכך תוכלי לחיות עם זוגתך והילד המשותף.
החסרון הגדול כמובן הוא שלא תהיי רשאית לעבוד, וזוגתך תיאלץ לתמוך בך כלכלית.

כמובן שיש לך את האפשרות למצוא דרכים להגיע לארה"ב מבלי להיות תלויה בזוגתך, לשם כך את מוזמנת לעבור על מאמרי הפורום, יש לנו המון מידע בנושא.

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
17/05/2010 | 22:56
11
לצפיה ב-'האם הקונסול מטעה, או משקר ביודעין?'
האם הקונסול מטעה, או משקר ביודעין?
18/05/2010 | 10:25
7
49
מדינת ישראל דווקא מכירה במערכות יחסים של בני אותו המין למגוון צרכים, לרבות הגירה.

הבעיה היא במדיניות האמריקאית. החוק הפדרלי בארה"ב אינו מכיר בבני זוג מאותו המין לצורכי הגירה. נקודה. גם אם מגיעים ממדינה שבה קיימים נישואים בין בני זוג מאותו המין.

אין חשיבות להכרה של ישראל בנושא.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אסמכתא, בבקשה - לנושא ההכרה בישראל.'
אסמכתא, בבקשה - לנושא ההכרה בישראל.
18/05/2010 | 14:46
6
30
פעם אחרונה שבדקתי את הנושא, רק נישואים יהודיים דתיים מוכרים כנישואין במדינת ישראל (אם אחד מבני הזוג יהודי).
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
18/05/2010 | 15:27
21
התעודה שלי מקפריסין מוכרת בהחלט ובתעודת הזהות שלי אני רשומה כנשואה. גם נישואים חד מיניים מקנדה מוכרים (לפחות עד לפני כמה זמן. אין לי מושג איפה זה עומד כרגע מבחינה משפטית).
ידועים בציבור בני אותו המין זוכים למעמד מסויים בישראל. ככל הידוע לי אי אפשר להתאזרח ככה, אבל אפשר לקבל מעמד של תושב ארעי. לא מזמן עלה לכותרות הסיפור של בן זוגו הגרמני של ניר כץ שנרצח בבר נוער, שלפחות עד מותו של כץ היה בעל מעמד של תושב ארעי.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'הנה בפירוט'
הנה בפירוט
18/05/2010 | 15:50
2
17
רק מי שהם בני אותה הדת יכולים להתחתן *ב*ישראל, *אבל* אם הם מתחתנים שלא בישראל, משרד הפנים ירשום אותם כנשואים (בהנחה ויש להם תעודת נישואים רשמית, עם אפוסטיל כנדרש, וכו', מן המדינה בה התחתנו).

גיסתי, לדוגמא, יהודיה, נשואה לנוצרי (החתונה נערכה באחת ממדינות אירופה), ורשומה כנשואה במדינת ישראל. כך מכירה ישראל גם בנישואים של מי שאינם מאותה הדת, או שאינם יכולים להתחתן בחתונה דתית (כי אינם רוצים, או כי אינם יכולים - לדוגמא כהן וגרושה).

קצת דבילי להכריח אנשים כאלה לעבור בקפריסין בשביל להתחתן, אבל המדינה בהחלט מכירה בהם כנשואים (לכל דבר ועניין) עם הגשת התעודה למשרד הפנים לצורך רישום.

לדוגמא:
http://www.megasheret.co.il/evasite/il_%F0%E9%F9%E...

לא רק זה, אלא שמדינת ישראל (בניגוד לארה"ב, אגב השרשור הזה) מכירה גם בבני זוג שאינם נשואים, ואף בבני זוג שמאותו המין, לצורך מתן מעמד הגירתי.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'זהו - שהמשפט האחרון אינו נכון.'
זהו - שהמשפט האחרון אינו נכון.
18/05/2010 | 15:56
1
16
יקבלו "מעמד ארעי" - בדומה לארה"ב (ויזת תייר קוהביטינג).

גם ארה"ב מכירה בישראלים שהתחתנו בקפריסין כנשואים...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'"מעמד ארעי"'
"מעמד ארעי"
19/05/2010 | 14:28
15
אם ישראלי בקשר זוגי עם בן זוג זר מאותו המין, בן הזוג יקבל מעמד ארעי (ויזת עבודה) שיוביל (אם הקשר נשאר) לתושבות קבע, ולאחר מכן יוכל גם לבקש אזרחות.

בארה"ב לכל היותר יוכל בן הזוג לקבל אשרת שהייה ללא עבודה, שאינה מובילה לתושבות.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
18/05/2010 | 20:15
1
18
מקור: רק נישואים יהודיים דתיים מוכרים כנישואין במדינת ישראל.
תיקון:
רק נישואים דתיים (יהודיים, מוסלמים, נוצריים) נערכים במדינת ישראל.

לגבי הכרה: משרד הפנים מכיר בתעודות נישואין ממדינות זרות, וירשום את בני הזוג כנשואים. אני ורבים אחרים הם דוגמאות לכך.
בשביל ההתפלפלות: אין לי מושג מה יעשה משרד הפנים עם תעודת נישואים של בני אותו מין...

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'זה הגיע לבג"צ'
זה הגיע לבג"צ
18/05/2010 | 20:57
8
ולמיטב זכרוני כמה זוגות הצליחו להירשם כנשואים אחרי שנישאו בקנדה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה חשובה לאנדרי פארקר לגבי DS-230'
שאלה חשובה לאנדרי פארקר לגבי DS-230
13/05/2010 | 23:40
20
שלום רב קונסול אנדרי פארקר,אני בת 26 ואני בתהליך לגרין כארד על בסיס איחוד  משפחות,להורים שלי יש גרין כארד ושתי האחים הגדולים שלי אזרחים,  שאלה מספר 35  ב-DS-230 לגבי הכניסות ויציאות שלי הבנתי שצריך לכתוב את כל הכניסות והיציאות כיום יש לי דרכון חדש ואני לא זוכרת תאריכים מדויקים מה עלי לעשות יש איזשהו פיתרון- במשרד הפנים נותנים רק עד 7 שנים אחורה-והנסיעה הראשונה שלי לארצות הברית היתה לפני 20 שנה מהי יהיה הכי נכון לכתוב?

-כשהייתי קטנה יותר,, לפני כ-8 שנים אז הייתי בת 19 היה לי אוברסטיי של שנה ו 4 ימים האם זה יכול לפגוע לי בתהליך לגרין כארד? כרגע התיק נמצא בNVC,כמעט ו 8 שנים לא הייתי בארצות הברית מאז האם להערכתך זה יכול לפגוע לי בתהליך?

תודה רבה ויום טוב בברכה דנה

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזה לבין זוגשל הבתשלי'
ויזה לבין זוגשל הבתשלי
15/05/2010 | 09:23
1
16
היי
אני אלמנה ויש לי ילדה  בת  23  אזרחית אמריקאית  השתחררה מצהל  ונסעה  לה , הכירה  בחור ישראלי  התאהבו על אמת כבר  בקשר  שנתיים  התחתנו  שם, היכרו  בדרום אמריקה וכאלה  ,ונסעו לאמריקה   , היום  הם פה ,רוצים לחזור  לאמריקה,מצידה  אני יודעת שאין בעיה,השאלה  לגביו, יקנה  כרטיס  וכאלה ,חלק  אומרים שלא יתנו לו  להיכנס, כי היה  שם  כבר,אבל הוא נשוי לאזרחית מה  אמורים לעשות מי יכול להדריך ,ולשאלתי השניה  אומרים שהוא  צריך   ספונסר ,אין  לנו,היא  רוצה  לנסוע לעבוד  שוב  יחד  איתו,מה  עושים תודה
דבורה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אנחנו יכולים לעזור לבת שלך'
אנחנו יכולים לעזור לבת שלך
15/05/2010 | 11:43
31
היא צריכה להוציא ג"ק לבן זוגה.

נעזור לך גם להבין מה הם צריכים מבחינת ספונסר וכו'.

מציע שתפתחי שרשור חדש עם שאלה ונעזור. יש גם מאמרים מפורטים מאד במאמרים, לינק בצד ימין למעלה.

בהצלחה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה לקונסול הנכבד'
שאלה לקונסול הנכבד
17/05/2010 | 11:30
8
שלום גורשתי בשל שהייה בלתי חוקית לפני 5 שנים לערך בדצמבר 2010 תם הגירוש כיום אני נשוי +2
וברצוני להגיש בקשה לויזה האם מבחינה חוקית אני רשאי לבקש ויזה ?
מודה לך על זמנך יום טוב.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'לאנדי פארקר שלום רב'
לאנדי פארקר שלום רב
14/05/2010 | 21:40
11
אבא שלי  בעל אזרחות  אמריקאית  לפני כמה שנים נגשתי לשגרירות בתל אביב בירקון בשביל לקבל אזרחות אמריקאית
הם טענו שהוא חייב לתצייב בשגרירות כדאי שיוכל לקבל את אזרחות הבעיה היה קשה ומורכבת הורי יתגרשו שהייתי בן שנתיים והוא לא מוכן לשתף פעולה ולא עוזר לי בכלום פשוט מעניש אותי בלי שום סיבה השגרירות שלכם מסרבת לעזור לי בלי שהוא יגיע עם אזרחות לשגרירות בתל אביב אני כיום בן 24 אני מודע שזה כבר גיל בוגר אבל מנסיבות המצב השמח שתציע לי הצעה במצב שנקלעתי . אני לא רואה סיבה מוצדקת לעניש אותי בלי אזרחות אמריקאית בשל התנהגות שלו חסרת אחריות אני  מבקש פיתרון למצב .

בכבוד רב

בתודה אבי

My father a U.S. citizen a few years ago Accessibility embassy in Tel Aviv Yarkon to get U.S. citizenship
They claimed he owed Latcyeab embassy should be able to get the citizenship issue was difficult and complex parents divorce two years old and I was not willing to cooperate and help me anything just punishing me for no reason your embassy will not help me without it will come with citizenship and the embassy in Tel Aviv I am today 24 I am aware that it is already an adult age but happy to offer circumstances of the situation I've fallen in bid. I see no reason to punish me without U.S. citizenship because of his irresponsible behavior and I would like a solution for the situation.

Sincerely

My avi thanks
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שלום לכבוד השגריר הנכבד (שאלה בבקשה)'
שלום לכבוד השגריר הנכבד (שאלה בבקשה)
16/05/2010 | 10:10
2
16

אנו זוג נשואים מזה 7 שנים נולדנו בארץ.
אנו רוצים לקבל ויזה לטיול של חודש ימים בארה"ב.
מה הפורצדורה?
האם לא אוכל לקבל ויזה בגלל שאין לי דירה ברשותי?
אשמח לכל מידע בענין אדוני היקר.
תודה רבה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שלום לאיש שבפנים תשמע.............'
שלום לאיש שבפנים תשמע.............
16/05/2010 | 11:38
18
קבלת ויזה לארצה"ב על פי הניסיון שלי עומד על כמה קריטיריונים:

תלוש משכורת של שניכם (3 חודשים רהאחרונים)
הדפס חשבון בנק (גם נדמה 3 חודשים)
מכתב ממעביד שאתם חוזרים בחזרה לעבודה שהסיבה לנסיע שלכם הוא רק לטיול.
לעבור את הראשיון בשגרירות ולשלם עגרה או סכום מסוים כל שהיא שם.

ויזה לארצות הברית נותנים 10 שנים לדעתי.

כי לולילדתי עם ויזה ל10 שנים
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'למה שלא תקבלו?'
למה שלא תקבלו?
16/05/2010 | 13:42
3
צריך להוכיח קשרים לישראל כמו עבודה מסודרת או לימודים. אם יש לכם את זה רוב הסיכוי שתהיו בסדר. האוכלוסיה ה"בעייתית" הם לרוב צעירים אחרי צבא בלי קשרים מספיקים לישראל.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תוקף ויזת לימודים'
תוקף ויזת לימודים
17/05/2010 | 12:47
4
11
בשנה הבאה אני לומד בארה"ב (הרווארד). הגשתי בקשה לויזת J1 לי ו J2 למשפחתי.
הכל אושר די בקלות
קיבלתי חזרה את הדרכונים עם הוויזות וראיתי שמועד הסיום שלהן הוא ה 26 למאי 2011
לפי מה נקבע מועד הסיום ?
שנת הלימודים של הילדים מסתיימת רק בסוף יוני - איך מאריכים את תוקף הויזה עד סוף יולי ?

עמית
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'השאלה היא עד מתי ה-DS2019 שלך בתוקף'
השאלה היא עד מתי ה-DS2019 שלך בתוקף
17/05/2010 | 16:31
3
7
ויזה היא אישור כניסה. מרגע שנכנסת, הסטטוס שלך ושל משפחתך הוא חוקי כל עוד טפסי -DS2019 שלכם בתוקף.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני מתנצלת, הפורום לא מראה לי מה שייך לשרשור '
אני מתנצלת, הפורום לא מראה לי מה שייך לשרשור
17/05/2010 | 16:32
5
האירוח ומה עצמאי...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'להבין - אני יכול להיכנס לארה"ב ולהישאר בה '
להבין - אני יכול להיכנס לארה"ב ולהישאר בה
17/05/2010 | 16:47
1
14
עד סיום התוקף של ה DS גם אם הויזה פגה ?
ואם אצא מארה"ב (נניח שנטייל לקנדה), אוכל להיכנס חזרה לארה"ב עם DS תקף וויזה שפג תוקפה ?
האם המדיניות הזו רשומה באיזשהוא מקום רשמי ?

תודה על העזרה

עמית
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אתה יכול להישאר בארה"ב עד תום ה-DS2019'
אתה יכול להישאר בארה"ב עד תום ה-DS2019
17/05/2010 | 17:06
5
גם אחרי שהוויזה פגה. זה בדיוק המצב שלי כרגע (עברתי שינוי סטטוס בלי לצאת מארה"ב. אין לי בדרכון ויזה בתוקף אבל הסטטוס שלי חוקי).
כדי לצאת מארה"ב, אפילו לקנדה, ולהיכנס שוב תצטרך ויזה תקפה בדרכון.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'Question'
Question
17/05/2010 | 14:39
9
Dear Consul,
I am an american citizen living in israel, married to an israeli and we have two children who are citizens/
i have been offered a post-doc position at harvard for two years starting july.
i do not have plans to immigrate to the us beyond the two years stay and my wife does not plan to work or study during this period.
what entry permit does my wife need to accompany me?
it is my understanding that a greencard is the only option, but that it takes six months to get it, which would mean losing the position.
it seems unreasonable that were i not a citizen my i could apply for a student's visa, and my wife for an accompanying visa but that as a citizen i stand to lose the possibility of studying in the states.
is there any other solution to the problem?
also, if my wife applies for a greencard, will she be able to visit me under a tourist visa during the waiting period?
thank you!
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שלום לך אנדי פארקר'
שלום לך אנדי פארקר
17/05/2010 | 14:47
31
יש לי אזרחות אמריקאית. נולדתי שם, וכיום אנו מתגוררים בארץ עכשיו אני הולך להינשא לבת זוגתי שהיא  ישראלית.
השאלה האם יש לה זכות לקבל אזרחות אמריקאית?

ומה הפרוצדורה?!

תודה רבה רבה מראש.....

ותודה רבה להנהלת הפורום.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזה תייר'
ויזה תייר
17/05/2010 | 14:50
210
שלום
לפני שנה וחצי אני קיבלתי ויזה תייר לארצות הברית ל6 חודשים ואני רוצה להגיש בקשה חדשה
רציתי לדעת עים הסיכוים שלי טובים לקבל ויזה חדשה למרות שאני לא עובדת אבל אני מתחילה ללמוד בעוד מספר חודשים
וגם כן האם העובדה שהייתי בארצות הברית שבועיים וחזרתי תפעל לטובתי בהוצאת ויזה חדשה?
תודה רבה
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'דברי פתיחה'
דברי פתיחה
17/05/2010 | 17:10
1
30
ברוכים הבאים לאירוח
לעונג לי להיות היום בתפוז ולענות על שאלות בנושאי המחלקה הקונסולרית והשירותים שאנו מספקים לציבור הישראלי המתכננים לנסוע לארה"ב.
לפני שנתחיל לענות על השאלות, אני רוצה להדגיש שאנשים צריכים להגיש
בקשה לויזה לפחות חודשיים לפני תאריך נסיעתם המתוכננת, בגלל הביקוש הרב לויזות בתקופה זו של השנה.
מידע כללי על השגת ויזות, ניתן להשיג פה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני אישה שמרותקת לכיסא גלגלים'
אני אישה שמרותקת לכיסא גלגלים
17/05/2010 | 17:31
10
ורוצה לטוס לארה"ב לטיול של שבועיים עם המטפל הפיליפיני שלי (יש לו אישור עבודה בישראל)... האם זה אפשרי לשנינו לקבל ויזה?

איזה אישורים המטפל שלי צריך להכין? (הוא צמוד אלי וחוזר לעבוד איתי).
איזה אישורים אני צריכה להכין?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזת תייר לארה"ב לצעירים'
ויזת תייר לארה"ב לצעירים
17/05/2010 | 15:40
19
בשנה האחרונה זאת משימה כמעט בלתי אפשרית  לצעירים מגיל 20 ועד 25 לקבל וויזת תייר לארה"ב. אני מניח שההחמרה (ואין ספק שיש החמרה - בשנת 2008 אחוז הסירוב הכללי לישרלים עמד על 2.5% וב 2009 הוא כבר 5%) היא בגלל ריבוי הצעירים הישראלים שעובדים לא חוקי בארה"ב.
הדרך הקלה שאתם נוקטים בה - סירוב לצעירים גורמת לכך לישראלים רבים חשים שארה"ב כבר אינה הידידה הגדולה כבעבר. חיילים ישראליים שבמהלך השרות יכולים לעבוד עם חיילים אמרקאיים בתרגילים שונים ובוודאי עם נשק אמרקאי אינם יכולים לבקר בארה"ב לאחר השחרור  בדרך לדרום אמריקה או לדודה בברוקלין. רוצים לטפל בעובדים הלא חוקיים - סעו לכל קניון בארה"ב ותאספו אותם בקלות. כמובן זאת לא אותה רשות - השגרירות היא ממשרד החוץ וההגירה מבטחון הפנים אבל פעולה שלכם בארה"ב הייתה מפסיקה באחת את הבושה הזאת, מרתיעה אחרים מעבודה לא חוקית ומאפשרת לצעירי ישראל שכן רוצים לטייל בארה"ב, לעשות כך.

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'נישואים לאזרח אמריקאי'
נישואים לאזרח אמריקאי
17/05/2010 | 10:28
40
לקונסול פארקר שלום,

אני נמצאת בתהליך גירושים מבעלי בהסכמה ומתכוונת להתחתן עם אזרח אמריקאי (השוהה בארה"ב ).

אני מתכוונת אחרי קבלת הגט לטוס אליו לארה"ב עם שני ילדי הקטנים (4, 8 ) ולהתחתן עם חברי אותו אני אוהבת ומכירה שנים רבות (מילדות, מביקוריו בארץ ומקשר טלפוני )

מה נכון לעשות?
האם לטוס עם ויזת התייר ולהתחתן בארה"ב מיד עם הגעתנו ואז להגיש את הטפסים הרלוונטים ?
האם בחוזה הגירושין עלינו לציין במפורשות את נושא חזקת הילדים – האבא מוותר על הטיפול בהם ויודע ומסכים לעזיבתנו את הארץ.

תודה מראש,
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'גרין קארד לאחר 4 שנים'
גרין קארד לאחר 4 שנים
17/05/2010 | 18:45
54
ברשותי גרין קארד עד לשנת 2012. לא יכולתי להגיע לארה"ב ב5 שנים האחרונות בגלל חיסול עסקי וגם גירושים. איך אני מחדשת או מה עושים?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'מילות סיכום'
מילות סיכום
17/05/2010 | 18:47
34
אני שמח שניתנה לי האפשרות להשתתף בפורום .
מפאת קוצר הזמן ובעיות טכניות מסויימות, אני נאלץ לסיים כרגע את האירוח.
אני אשמח לענות על שאלות שלא נענו, וכן שאלות חדשות דרך אתר הפייסבוק של המחלקה הקונסולרית בכתובת:
http://www.facebook.com/ConsularSectionUSEmbassyTe...

כמו כן, בימים הקרובים אני אעשה מאמץ להשיב בשרשור הנוכחי על שאלות נוספות שעדיין לא נענו.

בברכת חג שבועות שמח
אנדי

עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה מעניינת -ויזה בתהליך הגירה'
שאלה מעניינת -ויזה בתהליך הגירה
17/05/2010 | 23:34
27
אני כעת בתהליך הגירה לקנדה, ושוהה בה.
האם יש באפשרותי להוציא ויזת תייר לארה"ב תוך כדי שהותי בקנדה?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אי אפשר לקבוע פגישות בקונסוליה בירושלים !'
אי אפשר לקבוע פגישות בקונסוליה בירושלים !
17/05/2010 | 16:58
9
עד אמצע 2011

מה עושים ?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'שאלה דחופה לקונסול'
שאלה דחופה לקונסול
17/05/2010 | 17:51
1
17
יש לי דרכון עם וויזה מאושרת  ועשיתי עדכון לשם ודרכון חדש על הדרך
האם ניתן להעביר את הוויזה מהדרכון הישן במקום לעבור את כל הבירוקרטיה מחדש?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'סע עם שני הדרכונים, אין צורך '
סע עם שני הדרכונים, אין צורך
17/05/2010 | 22:11
12
ואין אפשרות להעביר וויזה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'איך אף אחד לא שאל את הקונסול הנכבד'
איך אף אחד לא שאל את הקונסול הנכבד
18/05/2010 | 11:36
35
32
למה ישראלים ושאר אזרחי העולם, שאינם עבריינים או טרוריסטים, לא יכולים להכנס לארה"ב?
באיזו זכות מונעת מדינה מסתם אדם את הכניסה אליה?
את האפשרות לעבוד, להתפרנס, ללמוד ולטייל בה?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כל מדינה מגבילה את הזכות של אזרחים זרים'
כל מדינה מגבילה את הזכות של אזרחים זרים
18/05/2010 | 13:42
21
22
לעבוד ולהתפרנס בה, ובצדק. האם במדינות אירופה השונות אפשר לעבוד חופשי אם אינך אזרח האיחוד? האם בישראל אפשר לעבוד באופן חוקי אם אתה לא ישראלי? אז מה הקטע בדיוק?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כמה הערות'
כמה הערות
18/05/2010 | 14:46
20
13
1. הרבה מדינות לא מגבילות את עצם הכניסה למדינה (כולל מדינת ישראל), אלא את התעסוקה.
2. מעט מדינות מבקשות ויזה לפני שמגיעים. (אף אחת מהמדינות המערביות, מלבד ארה"ב...)
3. ארה"ב היא במקור ארץ מהגרים. איזו זכות יש להם להגביל מהגרים אחרים???
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'הערות להערות'
הערות להערות
18/05/2010 | 15:20
10
1. ישראל ומדינות אחרות בהחלט מגבילות את הכניסה למדינות מסויימות. לכל מדינה יש רשימת מדינות מהן נדרשת ויזת כניסה. למשל - שני החברים האלבנים שלי צריכים ויזה כמעט לכל מדינה, כולל באירופה.
2. גם אוסטרליה (ועד לאחרונה גם מדינות מסויימות באירופה) דורשת ויזת כניסה מישראלים. כאמור - זכותה של כל מדינה ריבונית להחליט עבור אילו אזרחים נדרשת ויזה ואילו לא. גם חברים במדינות הפטורות מויזה לא נכנסים לארה"ב אוטומטית.
3. זה כבר ויכוח עקרוני, אבל זכור שגם ישראל היא מדינת מהגרים וכך גם מדינות רבות אחרות (קנדה? אוסטרליה?).
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'תנסי להכנס לישראל כהודי. או מדרום אמריקה.'
תנסי להכנס לישראל כהודי. או מדרום אמריקה.
18/05/2010 | 15:22
18
20
אין לך מושג על מה את\ה מדבר\ת.
מדינת ישראל מסרבת כניסה - מדי יום - ל"תיירים" מרוסיה והפדראציות, לאנשים שמגיעים מכל מני ארצות
בדרום אמריקה, ל"צליינים" מאפריקה, וכיוצ"ב.
כמה בזיונות היו לי עם אורחים מכובדים מחברות ענק מהודו, סין, תאילנד - שבקרי הגבול של ישראל סרבו להם כניסה בחשדות
שהם באים לעבוד עבודות שחורות בנקיון וחקלאות...

בהודעתך הקודמת רצית לבוא לאמריקה ו"להתפרנס". את נורא כועסת שהאמריקאים לא מסכימים.
ישראל גם היא מדינת מהגרים - הסבירות היא שגם ההורים שלך (או ההורים שלהם) לא נולדו בישראל.
אז לישראל מותר - ולאמריקה אסור? הזנב מכשכש בכלב?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני שמח שאתה משווה את ישראל לארה"ב'
אני שמח שאתה משווה את ישראל לארה"ב
18/05/2010 | 15:56
17
21
מדינת ישראל בת 6 מליון תושבים מתמודדת עם "עבודה זרה" של כ-120,000 אנשים, רשמיים  (כ-2% מהאוכלוסיה). שלא להזכיר את הלא רשמיים.
יש הבדל עצום בין מניעת כניסת עובדים לבין תיירים. יש פרמטרים לבקרי הגבול ורוב מוחלט של תיירים המגיעים לישראל גם נכנסים אליה.
לי, אישית, אין ענין להגר לארה"ב או לכל מדינה אחרת.
מבחירה, יש לי אזרחות ישראלית בלבד, למרות שאני זכאי לאזרחות שוויצרית וצרפתית/אירופאי.
ישראל היא מדינת מהגרים, ובנתיים של מהגרים יהודים.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אז מה שמותר לישראל אסור לאחרים?'
אז מה שמותר לישראל אסור לאחרים?
18/05/2010 | 16:07
9
14
בישראל חיים כיום כ 8 מליון אנשים (אני מבין שיש כאלו שאתה לא סופר - אני כן סופר אותם).
120 אלף איש מהווים אולי אחוז וחצי מזה.

בארה"ב יש כ 300 מליון איש - וההערכות הן שיותר מ 10 מליון מהגרים לא חוקיים. יוצא שבארה"ב יש כפליים "עובדיםן זרים" (אחוזית).
הינה טיעון אחד שלך שהופך לא רלוונטי.

ואכן - יש הבדל עצום בין מניעת עובדים ובין תיירות. אתה מוזמן לבקר באמריקה ולהכנס לכל קניון, בכל עיר שהיא - ושם תראה,
ליד הבאסטות במסדרונות - את ההבדל.  

אני מזמין אותך לקרוא את המאמר הבא - זה גם יסביר לך את ההבדל.
http://magazine.angieslist.com/Articles/2010/May/N...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אין לי כוונה להתנצח'
אין לי כוונה להתנצח
18/05/2010 | 16:43
3
27
אני לא ספרתי את המהגרים הבלתי חוקיים, הערכה כ-100,000 איש, אליהם מתווספים כ-3,000 איש בחודש...
אני סופר את כולם, אבל מדבר על ארץ ישראל "הקטנה".
אם מדינת ישראל תוכרז כמדינת כל אזרחיה, היא תתקשה להסביר מניעת כניסת זרים.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אם אין לך כוונה - למה אתה עושה את זה?'
אם אין לך כוונה - למה אתה עושה את זה?
18/05/2010 | 17:15
2
9
באת להתנצח עם הקונסול של ארה"ב בנושא מדיניות ההגירה של ארצו.
כשהפנו את הפרוג'קטור אליך, התחלת לגמגם - והמשפט האחרון שלך בהודעה שאליה אני מגיב
בעצם אומר שאתה לא חי ב"דמוקרטיה מושלמת".

גם ארה"ב אינה דמוקרטיה מושלמת. אין דמוקרטיה מושלמת. עובדים על זה.
שוין - לפחות כבר יש למדינה חוקה (כבר 250 שנה פלוס מינוס), ביטלו את העבדות, יש שוויון זכויות לכל תושביה החוקיים...   הכיוון נראה נכון.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אינני מגמגם'
אינני מגמגם
18/05/2010 | 17:52
1
7
אם אינך רואה הבדל בין מדינת ישראל שהיא מדינת היהודים לבין ארה"ב, שהיא מדינה (או אוסף מדינות) שהוקמה על ידי מהגרים עבור מבגרים, אז חבל.
ישראל היא מדינה דמוקראטית-יהודית וככזו, אינה מושלמת.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'בהחלט יש הבדל. ארה"ב אינה מפלה על בסיס גזע או'
בהחלט יש הבדל. ארה"ב אינה מפלה על בסיס גזע או
18/05/2010 | 23:53
9
למרות שמייסדי ארה"ב היו מהגרים פרוטסטנטים לבנים מאנגליה,
ארה"ב לא מגבילה את הזכות להגר אליה רק לנוצרים פרוטסטנטים.

חוץ מעובדה זו, איפה אתה רואה הבדלים אחרים?
כי המשפט "מדינה שהוקמה על ידי מהגרים עבור מהגרים" מתאר די טוב את מדינת ישראל.

אם ניקח את המוטו של המדינות, נראה את ההבדל:
"בית לעם היהודי" לעומת Land of the free
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'למה באמת משטרת ההגירה פה לא עוצרת את'
למה באמת משטרת ההגירה פה לא עוצרת את
18/05/2010 | 17:18
4
16
העגלונים? הרי זה כל כך בולט וקל, הם רק צריכים להיכנס לכל קניון שהוא ולבקש לראות דרכונים.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כי, בניגוד לישראל, פה אסור לעצור "סתם" אדם?'
כי, בניגוד לישראל, פה אסור לעצור "סתם" אדם?
18/05/2010 | 23:56
3
20
יש כאן איזושהיא הקפדה משונה על חופש האדם - ולכן לשוטר אסור סתם ככה לדרוש מאדם מסמכי זיהוי ברחוב
או במסדרון של הקניון.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'איזה אחוז מהעגלונים הוא חוקי?'
איזה אחוז מהעגלונים הוא חוקי?
19/05/2010 | 00:37
1
6
לצפיה ב-'הערכה שלי - מעט מאוד.'
הערכה שלי - מעט מאוד.
19/05/2010 | 14:15
10
אני מכירה רק אחד כזה (והוא בכלל אזרח אמריקאי ולא הצטרך ויזה מבעלי החברות).
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'חוץ מאריזונה'
חוץ מאריזונה
19/05/2010 | 13:27
15
שם מנסים להעביר חוק שיאפשר ויחייב את השוטרים לבדוק מסמכים של מי שחשוד כמהגר לא חוקי, מה שגרם לסערה מפה ועד הודעה חדשה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'גם רוב התיירים המגיעים לארה"ב נכנסים אליה'
גם רוב התיירים המגיעים לארה"ב נכנסים אליה
18/05/2010 | 16:39
6
18
תאמין לי שנכנסתי לארה"ב עשרות פעמים בחיי ובודדים האנשים שהוכנסו לחדר צדדי להמשך חקירה (וגם במקרה הזה חלקם הגדול יוכנסו בסופו של דבר).
עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה. אם ישראל היא מדינת מהגרים וארה"ב היא מדינת מהגרים אז מה ההבדל בדיוק?
אין לי סטטיסטיקות לגבי מספר העובדים הזרים בארה"ב, אני מניחה שמדובר אפילו ביותר מ-2% מהאוכלוסיה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ההבדל בין ישראל לארה"ב'
ההבדל בין ישראל לארה"ב
18/05/2010 | 16:58
5
54
מדינת ישראל היא (בינתיים) מדינת מהגרים יהודית - אין (כמעט) מצב שיהודי יבקש להגר לישראל והדבר יימנע ממנו.

ומי שמגיע לארה"ב מצוייד בויזה, ז"א שהוא עבר סינון ראשוני...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כלומר שישראל היא גם מדינה גזענית'
כלומר שישראל היא גם מדינה גזענית
19/05/2010 | 13:55
4
11
וארה"ב מגבילה את כולם.

יופי טופי.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ארה"ב מגבילה את כולם?'
ארה"ב מגבילה את כולם?
19/05/2010 | 21:38
3
9
את מכירה אזרח שוודי(שאיננו עבריין)  שנמנעה ממנו כניסה לארה"ב?
הרי חובת ויזה איננה על כל אזרחי העולם...
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אתה לא ממש בקיא בעניין, מסתבר'
אתה לא ממש בקיא בעניין, מסתבר
19/05/2010 | 23:27
14
כל אזרח שוודי - או צרפתי - או אנגלי - שרוצה להגיע לארה"ב או מכל מדינה אחרת שנכללת במסגרת ה WWP
(בשבילך - Visa Waiver Program) - חייב למלא טופס באינטרנט באתר ESTA לפני הנסיעה.
https://esta.cbp.dhs.gov

בלי אישור שמילא את הטופס לא יתנו לו לעלות למטוס.
נכון להיום ועד שהכללים ישתנו הוא חייב בנוסף לכך למלא טופס הגירה במטוס בזמן הטיסה (I-94 ירוק).

הטופס ייבחן בדלפק ההגירה בשדה התעופה שבו הוא נוחת על ידי מפקח הגירה. ובהחלט יש מקרים שכניסתו של
אזרח ארופאי מסורבת.
רוצה דוגמא?
תצפה באפיזודה הבאה בלינק
http://www.youtube.com/watch?v=Wc9809BFD-w
החל מדקה 2:07.

יש הרבה אפיזודות של התכנית המשעשעת הזו ב YouTube - קוראים לתכנית Homeland Security USA וזו מין
"תכנית ריאליטי" \ "תכנית דוקומנטרית".  אתה מוזמן לצפות וללמוד.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני מכירה אזרח בריטי אחד'
אני מכירה אזרח בריטי אחד
20/05/2010 | 00:44
1
26
לצפיה ב-'כשחושבים על זה - גם איימי וינהאוס.'
כשחושבים על זה - גם איימי וינהאוס.
20/05/2010 | 00:45
21
פטור מויזה אינו בהכרח אישור כניסה אוטומטי. אני מכירה ישראלים שנאסרה כניסתם לבריטניה למרות שלא צריך ויזה.
בקיצור - זה מתחיל להיות פאתטי. רד מזה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ואלייך הביתה את מרשה לכל אחד להכנס?'
ואלייך הביתה את מרשה לכל אחד להכנס?
18/05/2010 | 14:44
12
14
באיזה זכות את מונעת מכל הומלס שמסתובב ברחוב להכנס לך לבית ולשבת על הספה בסלון?
אה... בזכות זה שזה הבית שלך.

בדיוק מאותה סיבה ממשלת ארה"ב יכולה להחליט מי בא לה שיכנס למדינתם, ומי לא.
קוראים לזה "זכות סוברינית".  בדיוק אותה זכות שנותנת לבריטניה לסרב כניסה לצעירים ישראלים שבאים אליה לעבוד לא חוקית,
ושנותנת לישראל זכות לסרב לתת לפרופסור נועם חומסקי האמריקאי להכנס לשיטחה.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'דומה בית פרטי למדינה???'
דומה בית פרטי למדינה???
18/05/2010 | 15:25
11
16
אתמהה!
בית הוא רכוש פרטי. לא כן מדינה. מדינה יכולה ואף צריכה למנוע כניסה ממי שמסכן אותה, במעשה, מחדל או דיבור.
מדינה רשאית, בתנאים מסויימים, למנוע ממי שאינו אזרח את הזכות לעבוד בה.
ארה"ב אינה דומה לבריטניה בהיותה מדינת מהגרים *שכל* אזרחיה, מלבד האינדיאנים, הם מהגרים...
הסינון האוטומטי של כל ישראלי הוא עצמו אינו דמוקרטי.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'סינון אוטומטי?'
סינון אוטומטי?
18/05/2010 | 15:30
3
10
מצטערת, מעולם לא סירבו לי ויזה ומעולם לא סירבו לי כניסה לארה"ב. הסבירו לך מיליון פעם - לכל מדינה יש זכות להחליט מאילו מדינות היא דורשת ויזת כניסה ומאילו לא. כמו שישראל מבקשת ויזת כניסה מאזרחים הודים אבל לא מבקשת ויזת כניסה מאזרחים בריטיים, כך זכותה של ארה"ב לקבל החלטות כאלה.
אולי במקום לקטר נסה לראות איך אתה מצליח להיכנס לארה"ב בצורה חוקית? בדרך כלל אלו שמקטרים הם אלו שמנסים לעבוד על המערכת והמערכת תפסה אותם.

נ.ב. - פרט לאזרחיה הערבים של מדינת ישראל כמעט כל הישראלים הם מהגרים או צאצאי מהגרים. אז אולי גם ישראל צריכה להרשות לכל אחד לחיות ולעבוד בשטחה??
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני לא האישיו.'
אני לא האישיו.
18/05/2010 | 16:00
2
14
כמו שכתבתי למעלה, רעייתי שווצרית/צרפתיה ומתוקף כך אני זכאי לדרכון שוויצרי וצרפתי, הפוטר אותי מצורך בויזה לארה"ב.
גם אני הייתי בארה"ב ומעולם לא סורבתי.
ארה"ב מתהדרת בדמוקרטיה הפתוחה שלה, עד שזה מגיע לסף גבולותיה. זה הכל.
אני ממש לא מקטר
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אז לא לתת לעוד מוטי לוי להשתין עליך...'
אז לא לתת לעוד מוטי לוי להשתין עליך...
18/05/2010 | 16:42
1
14

בבקשה - הרי לך נוכל קטן אחד - מוטי לוי שמו, לדבריו - שמעשיו ומעשי הבוסים שלו הם מהגורמים למדיניות הזו.
http://magazine.angieslist.com/Articles/2010/May/N...

אז לא לתת לכל מוטי לוי להכנס לארצך זו פגיעה בעקרונות הדמוקטיה?

אתה יודע מה זה דמוקרטיה, בעצם?   DEMOS  - העם.  שלטון העם. העם שחי המדינה שלך - לא העם שחי מעבר לאוקיינוס.
ואתה יודע מה? העם שחי פה, במדינה הזו - לא רוצה לתת למוטי לוי להכנס. יש לו מספיק רמאים משל עצמו.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'מי שהוא עבריין - מקומו בכלא'
מי שהוא עבריין - מקומו בכלא
18/05/2010 | 16:59
8
אין לנו חילוקי דעות בעניין.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אתה זה שתחליט מה זכויותיה של מדינה?'
אתה זה שתחליט מה זכויותיה של מדינה?
18/05/2010 | 15:53
6
11
אדרבא - תקן את המדינה שבה אתה חי לפני שתלך ותלין על מדינות של אחרים.
אתה קובע לעצמך קריטריונים, וגם מחליט לגבי מי הקריטריונים תופסים ולגבי מי לא...   זכותך לחיות בעולם השגיון והדמיון.
טרם יצא לי להגיע בעולם למדינה - ואני מסתובב בעולם הרבה - שבה לא בדקו לי את הדרכון בכניסה למדינה.
כלומר - כל מדינה שומרת לעצמה את הזכות להחליט מי נכנס אליה ומי לא.
ראיתי אנשים מסורבים כניסה בגרמניה ובאנגליה - וגם באוסטרליה, בניו זילנד, בקנדה... מדינות הגירה בדיוק כמו ארה"ב.

אז כנראה שהעולם עובד אחרת מהצורה שאתה חושב.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אני לא מבקש גבולות פרוצים'
אני לא מבקש גבולות פרוצים
18/05/2010 | 16:03
5
12
אבל הקריטריונים צריכים להשתנות. זה הכל.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'כלומר - רק ארה"ב צריכה להרשות לכל אחד'
כלומר - רק ארה"ב צריכה להרשות לכל אחד
18/05/2010 | 16:40
4
8
להיכנס לשטחה, לעבוד ולהתפרנס וללמוד שם ללא הגבלה ולשאר המדינות יש זכות להטיל הגבלות?
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'לא לכל אחד'
לא לכל אחד
18/05/2010 | 16:51
3
8
אבל לשנות קריטריונים.
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'אבל זה כל הקטע, למה?'
אבל זה כל הקטע, למה?
18/05/2010 | 17:13
11
אם מדינת בפנלולו דורשת מכל הנכנסים אליה לבוא בבגדים בצבע טורקיז ולדקלם שיר של ליידי גאגא בביקורת הדרכונים, למה? כי זה החוק אצלה,
אז, מי שירצה להיכנס למדינה הזאת, אם למטרות עסקים או למטרות תיירות יצטרך לעשות זאת.
וכן, מדינה היא הבית הפרטי של האזרחים שלה. הם מגינים עליה הם מנקים אותה והם בודקים מי נכנס אליה. וכמו שהבית שלך אינו כמו הבית של השכן שלך והחוקים בו שונים, כך גם בין מדינות.  

אגב, סרט מומלץ "מסעות ג'יימס בארץ הקודש".
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ואם הם לא ישנו, מה אתה מציע לעשות?'
ואם הם לא ישנו, מה אתה מציע לעשות?
19/05/2010 | 23:49
1
11
להפסיק לקחת סיוע? זה ילמד אותם לקח!
עוברים לארצות הברית >>
לצפיה ב-'ויזת עבודה Q1 לכל ישראלי בארה"ב'
ויזת עבודה Q1 לכל ישראלי בארה"ב
20/05/2010 | 11:40
45

הפתרון שלום בינינו לבין השכנים!  -  לאחר שהארילנדים עשו שלום בין הפלגים השונים, האמריקאים יצאו עם יוזמה שאיפשרה לאירלנדים הצעירים לבוא לארה"ב ולעבוד שנתיים בערים "איריות" בארה"ב, בכל תחום, ובכך "ללמוד מהאמרקאים את יתרונות השלום". לוויזה קוראים  Q1. אני מניח שבאים ישראל תעשה שלום עם בני הדודים שלנו האמרקאים יעודדו וויזה כזאת גם לנו ולהם.
דרך אגב התוכנית נחשלה ומעטים השתמשו בוויזה הזאת בגלל שהמצב הכלכלי באירלנד השתפר ולא היה רצון מצעירי אירלנד לטוס לארה"ב ולעבוד בעבודות פשוטות (להם אין עגלות). אני מניח שרוב התושבים בישראל יחתמו על כל הסכם עם הערבים בידיעה שעם ההסכם מגיע גם ויזת עבודה בארה"ב....
עוברים לארצות הברית >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ