יעל....

פיקוס123

New member
תגובה

יעל יקרתי,

רציתי לענות לך אטמול אבל לא היה לי זמן כי הלכתי ללויה בישוב שלי, אחת הוותקות נפטרה בשבת וזה עשה מצב רוח נכאס, ובעלי לא היה בערב בבית אז מצערת על העיכוב בתשובה.
אם לא צריך קלנאית תקשורת ורפוי בעיסוק מה טוב ופזיוטרפיה שווה לבדוק מה הסל נותן או לקבל דרך המושלם....
התאריך הלועזי שלו היה לפני שבוע והעברי בעוד שבוע וחצי. אני חוגגת לפי העברי... אבל הם לא זוכרים כלום בגיל זה. זה סתם קטע בשביל ההורים. במיוחד בילד הראשון...
את צריכה סבלנות עם ההליכה, כם הקטן שלי בן השנה עוד לא הולך ואפילו לא עומד לבד וילד מן המעון שנולד 4 ימים אחריו נעמד והולך 2.3 צעדים ומשהי שנולדה 3 ימים לפניו בכלל לא בכיון אז בבקשה לא להשוות בין ילדים ותני לו את הזמן שלו.... אני ממש לא מודאגת בקשר להליכה. תחשבי שיתחיל לטפס לך על הספות לכיון חלנות ומרפסות אז סבלנות הוא רק בן שנה בנתים שיזחל לך בבית ויחפש עציצים וארנות פתוחים.... הקטנציק שלי אוהב את הארון עם הקופסאות כדי לפזר אותם עם המכסים על הרצפה ולעשות לי שם בלגאן ואם פותחים את המקרר גם לדבוק מה יש לאכול.... מה יש לך נגד חורף?? את והקטן רוצים לטיל בחוץ? נמאס לכם להתלבש שכבות ומן הקור??

יקרתי תשמי עמוק עמוק עמוק קחי נשימה עמוקה תהני ממה שיש לך עכשיו כי אחרי זה שילמד ללכת לא תפסיקי לרדוף אחריו לכל מקום, בבית, ברחוב בגן שעשוים.....

אני מאמינה בכם!!

פיקוס123

New member
עוד מעט נגמר החורף

יעל יקרתי,

עוד מעט נגמר החורף ויגיע הקיץ החם תוכלי לטיל כל היום בחוץ עם הקטנציק שלך שיכיר דברים חדשים..... טוב שהלכתם לגן שעשועים, זה טוב לכולם, גם חברה גם דברים חדשים מרקמים חדשים למה להשאר בבית שיש יום יפה בחוץ? כלב זה החלטה שלך, אני לא מתה על כלבים באופן אישי בעלי מאוד רוצה כלב בבית ואני לא מוכנה כי כלב זה עוד ילד בבית ואין לי כוח לזה כי אני זה שהיה מי שיטפל בו בסוף ולא בעלי...

התאריך העברי של החמוד שלי זה בשבת נשאיר לו כמה שירים ויקבל קרקר או בסקויט בתור עוגה.... עד גיל 3 זה לא אומר להם כלום רק להורים...

עשיתי לחמוד שלי חיסון לפני שבוע והאחות טיפת חלב פיצלה אותם ונקבל עוד 3 שבועות עוד חיסון. יש קצת תופעות לואי אבל נתגבר. קטן עלי אחרי שהיה לו חום גבוה שבוע שעבר ונשארנו בבית.... בנתים השובב הקטן בסדר גם הגדול משגע אותנו על פורים מה הוא רוצה להתחפש כל שבוע בערך משנה את דעתו. בנתים החליט על חיל ואפילו יש לנו בערך תחפושת מן המוכן.... בתקוה שלא ישנה את דעתו שוב להתחפש לנינז'ה ואני יצטרך לנסוע לקנות לו....

יהיה טוב יקרתי! אני מאמינה בך! אמא זה תפקיד קשה שלא נגמר לעולם! והחמוד שלך יגדל ויצמח!!

פיקוס123

New member
יעל....

מצעטרת על העיכוב בתשובה, היה לי כמה עיסוקים השבוע ולא יכלתי להתפנות למחשב... אני נוראה שמחה שלשמוע שהוא זוחל!!! עכשיו את צריכה להקפיד לסגור ארונות ודלתות בבית שלא יחטט לך בארנות המטבח לשפוך לך בקבוקים או לחטט בשרותים.... ואני מקוה שהורדת את המיטה להכי למטה שלא יתפס לך ויקפוץ לך באמצע הלילה, אני עם הקטנציק שלי לא יכולה לקחת אותו בטיולון כי יש לו נטיה לעמוד פתאום ולנסות לרדת... ואני צריכה לסחוב אותו על הידים.

תבדקי בסל כמה פזיוטרפיה מגיעה לך ואולי גם קלנאית תקשורת ורופאי בעיסוק... הלכת לתזואנית בקשר לאוכל?? לאט לאט הוא יתחיל לאכול רגיל להקפיד לנסות לתת לו מגון של אוכל ומרקמים. לתת לו אוכל רך...

אין מה לעשות אמא זה הדבר הכי קשה שיש בעולם. אין אהבה כמו אהבה של אמא! אמא זה לעולמי עולמים! כל אמא עושה את מה שהיא יכולה לעשות בשביל הילדים שלה, ואת עושה את הכי טוב שאת יכולה בשביל הילד שלך אני כאן רק בשביל לתת לך חיבוק גדול גדול
ולהגיד לך שאני מאמינה בך ובילד שלך!!

שיהיה לך שבת שלום!!

למעלה