צירים סדירים/ לא סדירים כבר כמה ימים, שבוע 32

צירים סדירים/ לא סדירים כבר כמה ימים, שבוע 32

בנוסף הצוואר התקצר ויש מחיקה של 50%.
אושפזתי לכמה ימים (משבוע 31) ונתנו צלסטון.

אשמח לשמוע מבנות פה אם יש טיפים לגבי איך למשוך עוד קצת את הזמן...

לא יודעים עדיין מה גורם לצירים. הכי מדאיג שמדדו היה צירים סדירים כל 2.5 דק למשך דקה כל אחד. אך רוב הזמן המרווח סביב 8 דקות.
יש בדיקות שאתן מציעות לעשות? אפילו אם בפרטי.. פעם ראשונה שמגיעים להריון בשלב הזה, אחרי 4.5 שנות טיפולים לא קלות.. מוכנה לעשות הכל כדי לתת סיכוי גבוה יותר לעובר...

פיקוס123

New member
את מאושפזת??

את בבית או בבית חולים? אני מקוה שנתנו לך שמירת הריון.... צלסטון זה טוב . צריך לנוח הרבה ולמושך כמה שיותר, שבוע 32 קצת מוקדם, אמרו לך מה המשקל?? צריך לסחוב כמה שיותר, כל יום ברחם זה טוב. אני בהריון אחרון שלי היתי בשמירת הריון בהריון בסיכון גבוה, גם קבלתי צלסטון, והיתי מאופשזת עם בעיות לחץ דם אבל הגעתי לשבוע 37.

שיחררו אותי הביתה אחרי כמה ימים באישפוז

כי החליטו שצריכה להיות במנוחה ושזה לא משנה אם במיטה שלי בבית או לתפוס להם מיטה.
מנסה לסחוב, אך מרגישה שזה לא תלוי בי. כל הזמן צירים...
&nbsp
לגבי שמירת הריון.. בבית חולים אמרו לי להיות שבועיים בבית. אך במכתב שיחרור רשמו מנוחה עד הפגישה אצל הרופא המטפל.. מחר נרא כמה ימים הוא יגיד לי

פיקוס123

New member
מקווה

אני מקוה שהרופא יתן לך שמירת הריון בבית, מנסיני להיות מאושפזת בבית חולים זה מבאס אבל יש דברים שלא תלוים בנו. לא נתנו לך משהו להרגיע את הצירים?? מסכנה, בטח את סובלת. הצירים לא עוברים?? אם מתחזקים אז כמובן שמהר לבית חולים... בלי לחשוב, עדיף לנוסע סתם ולא להשאר בבית.

המשך הריון ארוך ומשעמם... מקוה בכל אופן נחזיק לך אצבעות

המון תודה !!

הצירים כבר כמה ימים, לרוב ציר כל 10 דק בערך. אך גם יצא שמוניטור הראה שיש ציר כל 2.5 דק...
ניסו לתת 2 פרוזלט כל 6 שעות. אך זה לא עזר בכלום אז אמרו להפסיק..

פיקוס123

New member
את בטח סובלת

את בטח סובלת כל הזמן... את מצליחה לנוח בכלל? מה הרופא אמר לך היום?? עוד מנוחה? אין משהו שיעצור את הצירים??

רוב הזמן הצירים לא כואבים, רק חלק

מה שכן הם מאוד מעייפים. ובזמן ציר קשה בדכ להתנהל רגיל.. רוצים שאני אנוח עד שבוע 34, כדי שאם אלד מוקדם אז זה יהיה פגות מאוחרת ולא מוקדמת.

פיקוס123

New member
נתנו לך שמירת הריוןן?

אני מקוה שהרופא שלך נתן לך שמרית הריון בבית, במנוחה, יכול להיות שגם בשכיבה במיטה ורק לקום לשרותים ומקלחת ואוכל. עם הצירים מתגברים תמיד אפשר לנסוע למיון... אבל עדיף כמובן למשוך כמה שיותר זמן. כל יום שבבטן זה טוב לעובר ופחות יום בפגיה. אני מכירה משהי שכבה במיטה והגיעה לשבוע 38, אני היתי בשמירת הריון בבית והגעתי לשבוע 37. אבל כל מקרה לגופו.

מאחלת לך הריון ארוך ומשעמם...

למעלה