שלום בנות , צריכה את עזרתכן בהמלצות על מטפלת

happy heart76

New member
שלום בנות , צריכה את עזרתכן בהמלצות על מטפלת

עוד חודשיים אני מריכה לחזור לעבודה , והקטנה תהיה כבר 5 חודשים- 4 מתוקן) . אני מחפשת מטפלת ל-3 ימים עבודה מלאים (מ-8 עד 17) אצלי בבית בראשון לציון. מחפשת מישהי כמובן עם המלצות ומעדיפה ממישהו שמכיר אותה אישית או ששמעה אליה דברים טובים . אני נורא מפחדת לקחת סתם מישהי מאינטרנט או ממודעות...
כמובן עדיפה מישהי עם הרבה נסיון ועם השכלה פדגוגית ...היא לא חייבת לעשות עבודות בית , העיקר שתשקיעה בקטנה - שתטייל איתה , שתקרא לה , שתשיר לה ,שתשחק איתה ושתבשל רק לה אוכל חם...
אם מישהי מכן מכירה איזה מטפלת מומלצת או אולי שמעתן מחברים / משפחה על מישהי שממליצים אליה - זה ממש יעזור לי ....
תודה רבה בנות ...

ועוד שאלה קטנה , אני מחפדשת גם רטפא נוירולוג ילדים מומלץ ... אני בכללית במרכז ...
אבל אין לי בעיה גם ללכת פרטי....
האם יש נוירולוגים מתמחים בפגים ?

תודה

פרימי1

New member
נוירולוג

מומלץ מאוד,נראה לי נחשב מס' 1 בארץ לילדים ד"ר קונסנטיני. מקבל באיכילוב. תבדקי באינטרנט איך קובעים אליו תור. אני זוכרת שהלכנו סוג של פרטי אבל זה היה בתוך הבית חולים (פשוט עברו איזה 4 שנים מאז...)

לגבי נוירולוג

באמת קונסטנטיני נחשב עילוי אבל לדעתי הוא בעיקר מנתח...? יש עוד כמה מדנה מומלצים, בדנה היינו אצל ד"ר פתאל, ד"ר בסן פגשנו את פרופ' קרמר...
בםרטי היינו אצל ד"ר יעל לייטנר מנהלת המכון להתפתחות הילד בדנה.

אצל כ"א מהרופאים האלה את בידיים טובות, רק בריאות!

לגבי מטפלת שולחת מסר

נוירולוג - ד"ר אלי היימן, פרופ' טלי שגיא

ד"ר אלי היימן - מנהל המחלקה לנוירולוגית ילדים ושיקום, מרכז רפואי אסף הרופא. יסודי ומקסים!

פרופ' טלי שגיא מביה"ח וולפסון - נחשבת לתותחית (יש האומרים - נוריולוגית הילדים הטובה ביותר בארץ, אני לא יודעת איך בדיוק אפשר למדוד את זה, אבל מה שבטוח - היא רצינית ביותר).

קונסטנטיני, למיטב ידיעתי, הוא נוירוכירורג (אכן ידוע ונחשב).

רק בריאות

אורטל OSE

New member
קונסטנטיני אומנם מעולה אבל לגמריי נוירוכירורג

נוירולוג יש את ד״ר בסן מדנה שאין דברים כמוהו.

בהצלחה.

טוב לשמוע...

יש לנו תור אליו בעוד שבועיים... אפילו שהוא היה בין (בקטנה) הרופאים המודאגים, אי אז בפגיה. אני הולכת רק כדי להראות מאיפה משתין הפג... אז לא ראינו אותו, רק שמענו שבדק אותה.

דר בסן בדנה באמת אין דברים כאלה וניתן לקבוע

תור במרפאת חוץ פרטי ואם אני לא טועה זה עולה 200שח.
תתקשרי למרפאת חוץ נוירולוגית ילדים ותשאלי מתי יוכל לראות אותכם
וכמה יעלה אם אין תופס 17.
בהצלחה

כבר יש לנו תור

דרך טופס 17 בעוד שבועיים. כל הרופאים המקצועיים שלה נמצאים בדנה. בפעם הראשונה היתה לנו נוירולוגית שהעבירה אותנו לד"ר בסן.

למעלה