קודם כל תודה מכל הלב לליעה...

זהר שחר

New member
פרס ראשון למנצחים - כלל הארץ -

סליטמטר...מיכיוון שבארץ אין סליט בכלל, הוא בכל זאת ימדוד גראפלה, ברד רך וכיוצ'ב מישקעי תעתועים... יניב וליעה מתכבדים להעניק הפרס היקר מפז...

זהר שחר

New member
פרס שני לירושלמים עטר, וישובי

הלווין - אריאל, כוכב יאיר ,יריחו, ובית ג'אלה...לא פחות חשוב ! האמת, ששתי הקבוצות שיחקו יפה מאוד ! השופט היה חרא .

זהר שחר

New member
תראה לי ת'זבל שלך , ואומר לך מי אתה

לפי זה יש לנו פורום נהדר, מיוחד, ותודה על כל המחמאות ( שמגיעות לנו כמובן...) , אבל כרגיל - הצלחת מפגש היא סכום תרומת כל משתתפיו ! אז תודה לכולם !

אז גם לי יש קצת תמונות...../images/Emo3.gif

נפתח ונאמר שלקח לי זמן להתאושש מהאווז שניסה לרצוח אותי אצל לייעה, מהבת של זהר שעשתה לי ולהר בצפר במגרש, ומהנסיעה הקטלנית הביתה [שנמשכה עד רגע זה ממש
]... אבל אע"פ כן ולמרות הכל היה מפגש אדיר
כל כך הרבה השקעה לא ראיתי המון המון זמן. יש המון תודות לחלק, קודם כל ללייעה שהסכימה להפקיר את הגינה המדהימה שלה [
] לחסדיהם של קומץ מטורפים, לזהר שעמל וטרח להזכיר לנו איך מגיעים, מאיפה, מתי, כמה, למה ואיך [ובסוף לקח לנו חצי שעה למצוא ת'מקום..], ואירגן וניהל ביד רמה את אזור המנגל, לשלי השאקלית שאירגנה לנו מזכרות בלתי נשכחות, לבת החמודה שלה שלימדה אותי שיעור או שניים בכדורייגעל, לאסףףףףףףףףף עטרררררררררר שחסך לי 50, אולי 60 שקל...ביום! על נסיעות... לטרמו, שב-3 לפנות בוקר הסכים לצאת איתי לסיבוב במצובה, ולסבול שעה וקצת של דיון פוליטי עם הנוער הסנובי שלהם...לדניאל שבאין מחשבים ברדיוס עשרות ק"מ ממצובה- הסכים לדווח על מצב ה"גיישעם" [בסוף הסתפקנו ב-10 דק' טפטוף פעיל אינטנסיבי] באמצע הלילה, לנימי שדפק בי קרשים עד שהתעוררתי בזמן לאוכל, לאסף ב שהציל אותי באוהל כשהיה חסר לי כייסעף [אחלה סלט כרוףףףף
], לחורפן שהוביל אותנו שעה בשיימעש הקיץ היוקדת עד מערת קשת מבלי לגלות לנו שיש חניון בסביבה, לקרס ולהוריו החביבים שנידבו את ביתם, עוגותיהם, בוטניהם וכוסותיהם כדי להנעים לנו את הלילה, לנערות נהריה הדוחות שצבעו את פניהן הדוחים בשלל צבעי פורים כדי לספק לאורחים דקות ארוכות של צחוק מטורף, ולשאר חברי הפורום הנחמדים, שנדמה שחסרונו של אחד מהם היה פוגם באיכות המפגש כולו. אחלה אנשים אחד אחד
ולתמונות...

נימי מנסה להרדם...

עם איך שהוא הציק לי למחרת בבוקר, הייתי צריך לעשות הרבה יותר מרק לצלם אותו
יצאת בזול הפעם...

למעלה