האנטישמיות בבריטניה גואה ושוברת שיאים. חושך אמיתי שנותן פייט

האנטישמיות בבריטניה גואה ושוברת שיאים. חושך אמיתי שנותן פייט

למה שהיה לפני 100 שנה.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5342157,00.html

איפה כל אלה שטוענים ש"האנושות התפתחה והתקדמה" ושטויות כגון אלה...?
אה - הם בטח חושבים שאירופה נאורה ואנחנו פשיסטים... יכאב להם מאוד כשאירופה הנאורה תפנה גם נגדם ותעיף אותם לכל הרוחות רק כי הם יהודים. וזה לא רחוק.

כשבעיתונים שם נכתב ש"ישראל טבחה בפלסטינים שהפגינו בשלווה"

על בסיס יומי פחות או יותר (מבחינת רמת סילוף הידיעות) - זו חשיכה מהסוג המפחיד ביותר. דומה לפרוטוקולים של זקני ציון.

refael22

Member
הבון טון שם זה להגיד אני לא אנטישמי אני אנטי ישראלי

החליף את Some of my best friends are Jews

יצא איזשהו ספר שמוכיח שאנטי-ישראליות היא האנטישמיות החדשה

אפילו אח שלי היקר והשמאלן השתכנע בכך...

Fast Kars

New member
גם אני השתכנעתי בכך

ואני חזק בשמאל.
לדוגמה הלהקות שמחרימות את פסטיבל מטאור. פשוט טמטום מוחלט

טמטום שהנרטיב שמאחוריו קונה יותר ויותר נפשות בעולם

והתקשורת העולמית מפמפמת אותו למוחות האזרחים התמימים.
ו... וזהו. אין מה להוסיף. יהיה רע.

Fast Kars

New member
האנטישמיות בבריטניה היא בעיה ישנה מאוד

ושורשיה עמוקים. המיילעך אדוארד הראשון העיף את בני עמנו מהאיים בימי הביניים, אוליבר קרומוול החזיר אותם, לדעתי אחרי כ-350 שנים.
יש לכך הרבה סיבות, אחת מהן היא ההגירה חסרת השליטה של מוסלמים לאי

כן, במשהו ממנה נתקלתי כבר אצל חלק מהמתנדבים בקיבוץ והזדעזעתי

לגמרי. הרי כשהיינו ילדים, וזיכרון השואה עוד היה טרי מאוד אצל האירופים, חשבנו שכולם אוהבים אותנו...
עדיין אפשר למנות את פול מקרטני שהתחתן עם יהודייה וכיום נשוי ליהודייה אחרת, דיוויד בקהאם מזהה את עצמו כיהודי, יו גרנט התחתן לאחרונה עם יהודייה, לדיוויד אטינבורו יש שתי אחיות מאומצות יהודיות, וכן הלאה - אני משערת שיש עוד דוגמאות רבות לכך שהאנטישמיות בבריטניה היא לא עד כדי כך גורפת. אבל יש הרבה יותר ממה שהיינו רוצים להאמין. וזה מבאס נורא מצד אחד, ומסוכן ממש עבור הילדים שלנו מצד שני.

אני כן מאמינה, וזו הטרגדיה, שרוב הבריטים והשבדים וכו' אכן מאמינים בכל ליבם השואף לצדק שאנחנו כובש אכזר שמדכא סתם כך את הפלסטינים המסכנים. זה מה שהם שומעים ורואים כל הזמן בטלוויזיה. וזה עוד יותר מבאס ועצוב. כי באמת אין להם מושג איך ולמה אנחנו מגיעים להאשים אותם באנטישמיות. הם בסך הכול מתייצבים לצד המדוכאים - מה שכל אדם טוב צריך לעשות. מלכוד זוועתי שאני לא יודעת אם יש ממנו מוצא בלי שיישפך המון דם. שלנו ושל אחרים. ככל הנראה אין.

guprnds

Active member
אלהים דואג להסביר להם את האמת בדרך הקשה

אני לא מקנא בבריטי או שוודי שנולד היום ושמו איננו מוחמד.

אם אני לא טועה, באחוזים זה עדיין לא כזה גרוע. בטח לא ביחס

לכמעט חצי-חצי שיש לנו כאן בישראל. ואנחנו עדיין יכולים לחיות בשלווה יחסית, כלומר בכל מה שנוגע לערבים הישראלים. ככה שנדמה לי שהדיבורים על אירופה המתאסלמת הם בכל זאת קצת מוגזמים, לפחות לעוד חמישים שנה.

guprnds

Active member
בערים הגדולות - קטסטרופה

ומורגש היטב גם בכפרים. הפשיעה עלתה באלפי אחוזים, כולל פשיעה חמורה. אירופה משתנה לצמיתות לנגד עיננו ולמול עיניהם הכלות של אותם אירופים שנשארו בם מעט בינה ויושרה.

למעלה