סקירת אירוע הגשם 13-12 ביוני 2018 שמ"ט

guprnds

Active member
מרשים ביותר

ויוצא דופן כפי שהשכילו לטעון מבעוד מועד כמה אנשים כאן ובפורום השכן. אנחנו הסתפקנו בשברי מילימטרים אבל מזג האוויר כאן היה סגרירי וקריר עם מופעי עננים יפהפיים בשמיים. כעשרה מילימטרים ירדו בקו אורטל-עין זיוון.

מינגוס

New member
אמנם המצפה מופיע עכשיו בסיכום

אבל מתברר מקריאה שכנראה בהיסטוריה של היישוב על הקרקע היו עוד שני אירועים כאלה לפחות

haimb100

New member
מזל טוב למינגוס על הכניסה ל-10 הגדולים בסיכום השמ"ט, אם

תשאלו אותי תובל נמצאת בעשרת הגדולים, לא רק באירוע, גם בהרבה אירועים קיצוניים וגם בסיכום השנתי.
בהרבה אירועים קיצוניים, אפשר לראות איך במעבר בדיוק בנק' הזו נוצרת נק' אדומה קטנה.
&nbsp
אני גם רואה את זה בנסיעה בירידה מלבון לא פעם.

מינגוס

New member
כמו שהשמעיין אומר - החכמה היא להיות במקום הנכון בזמן הנכון

אף פעם השנה לא היינו מקום ראשון אבל תמיד בעשיריה הפותחת.
ככה מסיימים שנה עם 900מ"מ

Fast Kars

New member
אני מסיר אותך רשמית מרשימת מנחסי הגליל

ומעניק
לך את אות הברק

Fast Kars

New member
כעת מפ"ח נפ"ש = מוישה, פורת, חיימון - ניחוס פעיל שנתי

ולא כשהיה. רישמו לעצמכם

haimb100

New member
רשמנו, אבל הניחוס שלי הוא מסוג אחר

הוא מזיק רק למי שנמצא באותו רגע לידי וזה הכל. ולפעמים... הוא אפילו מזיק רק לעצמי, המערכת הגלובלית פשוט דואגת שזה לא יפריע לאחרים ולא יצור מפח נפש לסביבה.
&nbsp
מספיק לראות את השבוע האחרון.
יום ג' - אני יוצא באיחור של כ-15 דקות מהבית (מתעכב בגן, הבת, פתאום מבקשת שאשאר איתה
) התוצאה - מבול בכרמיאל - לבון -תובל שמסתיים באחת בשעה 8:20. אני מצלם את הענן השחור הזה - אולי, 2-3 ק"מ ממערב לי, אבל במעבר מזרחה לראמה (ראה מכ"מ) הענן מתפוגג לו (טוב, אולי יש נזק למי שהיה ממזרח לכרמיאל
).
יום ד'- אני עייף ומודיע לאישתי ולבוס - היום אני יוצא מוקדם מהעבודה, מקסימום ב-16:00. ב16:15 מבול בתפן, אני כבר בדרך הבייתה

למעלה