זה המצב כרגע בגולן

Fast Kars

New member
יש גם תמונה...

תפוזזזעמק

Fast Kars

New member
הן פרות למאכל

מה שמעניין הוא שלמרות טרנד הצמחונות שעושה הרבה רעש, צריכת הבשר בארץ ב-13-16 דווקא עלתה. להערכתי גם ברחבי העולם

guprnds

Active member
בגלל הגידול באוכלוסיה

ללא הרעש קרוב לוודאי שצריכת הבשר היתה גדלה יותר...
הפרות רועות בטבע ונהנות מחיים יפים למדי, למעט היום האחרון כמובן שאז מצפה להן גיהנום עלי אדמות.

Fast Kars

New member
לפי הסטטיסטיקות שראיתי גדלה גם הצריכה לנפש

כנראה, שהנפש הזו אינה צמחונית או טבעונית

מאט 2

New member
מערכת מבאסת טילים בקריות.

מילימטרים בודדים. הכל חולף מצפון ומדרום כולל 2 הגושים הענקיים שחולפים כעת.
&nbsp

אחרי שאתםם חטפתם בשבוע שעבר אין לכם על מה להתלונן

לעומת זאת פה שוב רכבת מתפתחת דרומית אלי ולפי הלוין נראת ארוכה מאוד ובדרך לעזה שדרות(לדעתי שמה הממוצע גבוה מפה, לפחות ממה שקורה בעשור האחרון באזור חוטף עזה)

מאט 2

New member
בשבוע שעבר היה בסדר גמור אבל

לא קיבלנו כמויות אסטרונומיות כמו אזורים אחרים בסביבה הקרובה, קרי הנמל והכרמל המערבי, יגור או כמובן אילון שכל מטאטא בתחנה הזאת יורה איזה 50-100 מ"מ כאילו הגשם מתמגנט דווקא לשם.
&nbsp
זה הכל בגלל הרוחות המערביות. באזימוט כזה יש סיכוי מאוד נמוך שענן יווצר בדיוק מערבית לכאן. הרוב זה חיפה דרומה או עכו צפונה בגלל המבנה של המפרץ וזה אכן מה שקרה וקורה במערכת הזאת.
&nbsp
&nbsp

מאט 2

New member
לגמרי בינגו! ואנחנו מראש עם סיכוי נמוך

בקיצור אוף אחד גדול זה מה שיש לי להגיד על המערכת הזאת

נראה לי שהממוצעים באזור עזה שדרות גבוהים מפה

כל מערכת הם חוטפים רכבת אחת אחרי השניה, ופה חור, מענין למה רק שמה יש את התנאים לרכבות

מאט 2

New member
נראה לי שהיה פעם דיון על זה...

ברוחות מערביות אזור עזה-שדרות נמצא בקו הלחות "האחרון" שמגיע מהים התיכון. דרומית לשם אין יותר ים בעצם. זה גורם לקו התכנסות קבוע בדיוק מעל האזורים הללו. ייתכן ששם מעט גשום יותר מאשר באשקלון אבל יש גם לא מעט מערכות שאתם ואשדוד מקבלים את קו ההתכנסות הדרומי ביותר ודרומה ממכם לא יורדת טיפה כך שזה לא בטוח. מה גם שזה יותר תופעה של הכמה שנים האחרונות ששם יורד מלא ולא משהו שנצפה תמיד.

ועכשיו רכבת מצפון פחח

בעיה ברכבות הצרות הללו, למה איןא פשרות לקבל פה ענני גשם בצורה נרחבת ולא הרכבות הצרות הללו, התחביב הזה מיאש ובטח בשנה הזו .וכמה שאני מנסה לצאת מזה אי אפשר

למעלה