הפינה הירוקה

ר ו פ ן

New member
קוריוז בעניני 'קומפוסטרים'

יש יצרנים מקומיים ויש מיובאים
ואני מתייחס ל'עידן החדש' של הקומפוסטר ללא התחתית

אם תעשה חיפוש תמונות בגוגל 'קומפוסטר', תראה את נפלאות הפוטושופ בברושורים הצבעוניים..
קומפוסטר םלסטיק מבריק, בלי תחתית.. שעומד על.. ריצוף אקרשטיין חדש ונקי.. ובתחתית הקומפוסטר יש 4 דלתייות קטנות שמהן.. נשפך קומפוסט זך וטהור.. (תוצרת 'דשנית', שחם ג. עדה או טוף גולן..
). תמונה מקסימה של קומפוסטר 'שופע', לא פחות מקרן השפע של זאוס.. וזה עומד על.. אקרשטיין. האם בתוך ה'אקרשטיין' יש מיקרוביוטה היודעת לפרק תרכובות אורגנייות, כמו שיש ב'אדמה החיה' ? נא לצחוק

המוכרנים, אנשי המכירות ואולי גם היצרנים, לא הבינו שהדלתות למטה נועדו לגריםת חומר ישן ועתיק שאותו.. יש להכניס חזרה לקומפוסטר.., מהמכסה העליון - זו הדרך הפרימיטיבית לערבוב ה'ערימה' למשהו יותר הומוגני, לאחר הערום בשכבות סרוגין.
ויש כאלה שהבינו ש.. ה רופן הזה צודק -'זיי לא עובד.., אין מזה קומפוסט' והחלו למכור גם מין "חולץ פקקים"
ענק שאיתו אמורים לערבב את החומר, בתוך המיכל, בלי שצריך את 'דלתות הקסם' שבתחתית..

(מאוד כעסו עלי - 'כמעט וסקלוני' חחחחחחחח)

התעייפנ לי האצבע.. אז עוד חידה לתרגול המוח ואני אעשה מסאג' לאצבע..

אחד שמאוד כעס עלי.. והסביר לי שהקומפוסטר שלהם הוא.. ו... ו..
אז במקום ללכת מכות, שאלתי אותו - אתה יודע מדוע אתם מייצרים (מעתיקים מחו"ל) את המיכל הזה בצורת פירמידה, עם בסיס יותר רחב מהקודקוד, עם המכסה העליון???
טוף, הוא לא ידע. אז הסברתי לו.
כעת, תורכם לנחש..

haimb100

New member
כמו אצל השבייעד מהדסה,

(אם כי הוא טוען שלא)
זה היה בלי תחתית, הוספנו כל פעם עוד קצת, אומנם היה מקום לעוד בפעם הבאה, אבל מעבר לזה לא יצא מזה כלום, בהתאם להסבר שלך לעיל.
&nbsp
נו, ננסה...

ר ו פ ן

New member
אמתין ל"פתרון" החידה השנייה ואז אסביר בהמשך..

ש.. א. לא לרוץ לקנות כזה 'ק'ומפוסטר', אבל.. אם כבר יש לכם.., מה עושים איתו.. [חוץ מ...קומפוסט .. שהוא לא יודע לייצר..
]
בכל זאת ואיך משתמשים בו לצורך קומפוסטציה.., בכל זאת !

למעלה