לאוהבי הסטטיסטיקות והנוסטלגיות. פסח אפריל 1971

haimb100

New member
באפריל 2015 אצלי 80 מ"מ - מכובד מאוד, היו מקומות בכרמל,

שרון והרי יהודה, חברון וירושלים וכן בגליל המערבי והעליון עם כמויות בהחלט מרשימות יותר מזה וגם אירועי קיצון.
עדיין, לפחות בצפון, זה לא מגיע לממדים של 1971.
&nbsp
אפריל 2011 ירדו אצלי 157 ויש מקומות בגליל עם 200 מ"מ, גם אלו כמויות מרשימות ואף חריגות לאפריל.
וגם אלה עדיין לא מתקרבים ל-288 מ"מ שירדו בפרוד באפריל 1971 (ו-209 בירושלים, 255 במעילייא וכו')

haimb100

New member
קבל עוד על אפריל 71:מרום גולן -357 מ"מ, מירון -328, כ.גלעדי-

288.

ר ו פ ן

New member
גמאני זוכררררר

שכבתי על השטיח ליד הרדיו גרונדינג
ו.. נפל עלי הפטיפון....
ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..ולא קרה לי כלום.. ולא קרה לי כלום..

למעלה