קר היום... ממש קר!

Fast Kars

New member
קר היום... ממש קר!

איזה חג כיפי! ייזכר לשנים רבות
הגשם ממשיך וממשיך...

dopm1

New member
היום הכי חורפי השנה בנתניה

מעונן וסגרירי, גשם שלא פוסק לרגע, מידי פעם מטחים חזקים וס"ר.
קרררר, חורף
תענוג!

barnea1

New member
71.1 מ"מ הצטברו אצלי במד מאתמול בבוקר

מתוכם 63.7 מ"מ מהלילה. אחת המערכות הנדירות שחוויתי בתור חובב מז"א ולא רק בגלל כמויות הגשם המטורפות וההצפות שהעיר חווה, אלא בעיקר בגלל מופע אור-קולי הזוי שפשוט לא מפסיק, גם לאורך כל הלילה וגם כל הבוקר, עד לפני שעה בערך.
&nbsp
מצורפות לכידות של ברקים מתוך סרטי ווידאו שצילמתי לאורך המערכת. בקצב הזה, עד מחר מעגלים ל-100.

haimb100

New member
אני לא יודע אם זו רק תחושה, או שזה גם מבוסס,

אבל התחושה היא שהאיזור הכי "מבריק" ומרעים שמושך אליו את הכי הרבה עוצמות הוא בין דרום הכרמל ועד איזור הרצליה.
זו התחושה שאני מקבל שנים...גם כשעבדתי בת"א/פתח תקווה וגרתי ברחובות/גדרה, וגם כיום.
אם זה באמת נכון, או שזו רק תחושה, אני לא יודע, אבל... אם זה נכון, אז אני לא מבין מה ההסבר לכך.

אני חושב שהעוצמות מתפלגות אקראית במישור החוף עד אשדוד-אשקלון

כאשר יש שנים שיותר בשרון ויש שנים שיותר בחוף הכרמל. מדרום לתל אביב כמויות הגשם פוחתות.

עכשיו מובן למה הבעוה חזרה לנתניה , ברנע חזרת לארץ?

יפה לכם, מה שקיבלתם היום לא קיבלתי עדין בשנתי, וזבה מדהים כל פעם מחדש כשהרון נהנה החוף הדרומי סובל, אבל הפוך לא , נראה שאין כמו האזור הזה לא משנה מערכת צפון דרום, את שלכם אתם מקבלים, ברוך השב :)

haimb100

New member
מלפני כ-10 דקות מערבית לתפן:

לפני כדקה זה ייצר את הברק והרעם הראשונים למערכת כאן (לפחות מאז 8 בבוקר), בינתיים בלי גשם כאן (אולי עובר דרומית לי אצל מינגוס בתובל ?)

למעלה