תמונות ראשונות מהטיול

(תמונות כאלה הן ה../images/Emo77.gifות הכי יפות!)

תודה בשם כל החברים שלא יכלו להנות מה"לבן" הזה!

רפאל221

New member
היה מדהים!!!

איזה קור ברכבל העליון אני מדדתי 4 מ"צ ועם רוח היה -4 מינוס 6 אני זז לישון בימים הקרובים אני יאלה תמונות

היה כיף, חוויה של רוח כזו עוד לא

היתה לי! תודה חמה לבץ ותודה למארגנים, והיה גם נחמד לפגוש את כולם!

הזוג

New member
היה טיול מהנה רוח אדירה ומצב רוח

מצוין. 12 שעות מזג אוויר נטו ללא פוליטיקה וללא דברים אחרים. תודה לאסף ב. לאורי בץ ולנימרוד על האירגון וההוצאה המאוד מוצלחת של הטיול.

א ס ף ב

New member
אתם עשיתם את הטיול ../images/Emo24.gif

פשוט היה נהדר להכיר אנשים חדשים ולפגוש חברים ותיקים, כולכם הייתם מצויידים במצב רוח מרומם והשלג רק הפך את כל העייסק לטיול מרגש. בנוסף, ברכבל העליון הייתה היום הרגשה של הכי קרוב להוריקאן שאי פעם חוויתי :) הנוף היה מהמם, השלג היה מטמטם, אבל לא פחות חשוב, תודה רבה גם לכם אסף

אסף עטר

New member
בהחלט מגיע מדליה למארגנים

אירגון של 40 איש לא הולך ברגל. הם עשו זאת בכיף ומתוך רצון טוב . אורי , שעמד על כך שכולם יגיעו בזמן , ידע לנווט את האוטובוס הכניס אותנו בחינם לאתר בעלייה לרכבל וחילק ויטמין p שאיפשר לנו לעקוף את התור הנוראי בעלייה לעליון וכמו כן הרצאותיו המאלפות. אסף ב - אוי , כמה שלא הייתי רוצה להיכנס לנעליו בשבוע האחרון : מליון טלפונים , מסרים , שיחות עם הורים על מנת להבטיח להם לשמור על שלום ילדם , ספירת האנשים באוטובוס כמו היינו בקייטנה על מנת לוודא שאף אחד לא נשכח ועוד ... ולנימרוד - שפעל גם הוא רבות מאחורי הקלעים , דאג להסעה ושהכל ידפוק כמו שעון. (הפגם היחיד בטיול הוא מקרה אייל פורת שכנראה רצה הגורל או השד יודע מה שאבד עימו הקשר - ואל תשאל איזה יוטר עשינו על מנת לאתר אותך) את בורו וגלעד שביד שהבטיחו להגיע עצמאית הייתי שולח לעץ

למעלה