לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97239,723 עוקבים אודות עסקים

פורום כותבי מד"ב ופנטזיה

שלום וברוכים הבאים לפורום סיפורי מדע בדיוני ופנטזיה!
אם אתם כותבים מדע בדיוני ופנטזיה, ותמיד תהיתם איפה ניתן לקבל ביקורת בונה על הסיפורים שלכם - זה המקום בשבילכם!
הפורום מיועד לפרסום סיפורי מד``ב ופנטזיה פרי עטכם, ולקבלת ביקורות ופידבקים עליהם מחובבים אחרים. כדי לעשות את שהייתנו בפורום מועילה ותורמת ככל האפשר, אנא הקפידו על הכללים הבאים:
1. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת. במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.
2. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.
3. השתדלו להימנע מלפרסם התחלות סיפורים, רעיונות לסיפורים או סיפורים שאינם בשלים דיים. כולנו מעדיפים לקרוא סיפורים שלמים. רק אם ממש נתקעתם ואתם זקוקים לעזרה בהמשך הסיפור, נצלו את האפשרות. זיכרו, אף אחד לא אוהב לקבל חצי עבודה.
4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות. מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום. רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.
5. במקרה של פרסום סיפור ארוך מחולק לפרקים או ספר מחולק לפרקים, אנא הקפידו לתת בכל פרק לינקים לפרקים הקודמים, לתזכורת.
6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת ולהנאת כולם.
7. אם פרסמתם סיפור, אך לצערכם הוא לא זכה לתגובות במשך שלושה ימים וגלש לעמוד השני - ניתן לפנות אלינו בבקשה להקפיץ לכם אותו ולבקש פידבק. אנו מבקשות מכם לא לנצל זאת ולהקפיץ את אותו הסיפור עשרות פעמים. כאשר כבר קיבלתם תגובות והערות - אנא תקנו את סיפורכם, חכו יום-יומיים - ורק אז פרסמו את הגרסה המתוקנת שוב.

אנו מקוות שהפורום יהיה מועיל, תורם ומהנה לכולנו!
 מנהלות פורום, כותבי מדע"ב ופנטזיה

אודות הפורום כותבי מד"ב ופנטזיה

שלום וברוכים הבאים לפורום סיפורי מדע בדיוני ופנטזיה!
אם אתם כותבים מדע בדיוני ופנטזיה, ותמיד תהיתם איפה ניתן לקבל ביקורת בונה על הסיפורים שלכם - זה המקום בשבילכם!
הפורום מיועד לפרסום סיפורי מד``ב ופנטזיה פרי עטכם, ולקבלת ביקורות ופידבקים עליהם מחובבים אחרים. כדי לעשות את שהייתנו בפורום מועילה ותורמת ככל האפשר, אנא הקפידו על הכללים הבאים:
1. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת. במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.
2. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.
3. השתדלו להימנע מלפרסם התחלות סיפורים, רעיונות לסיפורים או סיפורים שאינם בשלים דיים. כולנו מעדיפים לקרוא סיפורים שלמים. רק אם ממש נתקעתם ואתם זקוקים לעזרה בהמשך הסיפור, נצלו את האפשרות. זיכרו, אף אחד לא אוהב לקבל חצי עבודה.
4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות. מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום. רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.
5. במקרה של פרסום סיפור ארוך מחולק לפרקים או ספר מחולק לפרקים, אנא הקפידו לתת בכל פרק לינקים לפרקים הקודמים, לתזכורת.
6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת ולהנאת כולם.
7. אם פרסמתם סיפור, אך לצערכם הוא לא זכה לתגובות במשך שלושה ימים וגלש לעמוד השני - ניתן לפנות אלינו בבקשה להקפיץ לכם אותו ולבקש פידבק. אנו מבקשות מכם לא לנצל זאת ולהקפיץ את אותו הסיפור עשרות פעמים. כאשר כבר קיבלתם תגובות והערות - אנא תקנו את סיפורכם, חכו יום-יומיים - ורק אז פרסמו את הגרסה המתוקנת שוב.

אנו מקוות שהפורום יהיה מועיל, תורם ומהנה לכולנו!
 מנהלות פורום, כותבי מדע"ב ופנטזיה
x
הודעה מהנהלת הפורום
להמשך קריאת כללי הפורום אנא לחצו על המשך, ממש כאן משמאל.

כל יצירה הנכתבת בפורום זה ו/או בכל פורום אחר מעוגנת בחוק זכויות היוצרים, כמצוין בתקנון הפורומים ועל- פי חוק זכויות היוצרים. אין להשתמש בכל יצירה כתובה ללא אישור בעלי הזכויות.

1. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.

2. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת.במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.

4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות.
מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום.
רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.

6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת כולם.
המשך >>

לצפיה ב-'ברוכה הבאה קרן '
ברוכה הבאה קרן
<< ההודעה הנוכחית
12/05/2011 | 13:30
30
13

ילדים יקרים שלי,
אני שמחה ונרגשת להודיע על כניסתה של האצה האחת והיחידה לתפקיד מנהלת בפורום. אתם כבר מכירים אותה - היא מגניבה, היא מקפצת והיא גורמת לכם לכתוב.
ועכשיו, עם וולגרהולץ ביד, כולכם תעבדו מאד קשה כדי לרצות אותה

זהו. בהצלחה יקירתי. אני שמחה שזאת את :)
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-' כניסת מנהלת חדשה לפורום '
כניסת מנהלת חדשה לפורום
12/05/2011 | 12:40
2
אנו מברכים את אלודאה עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'מוהאהאהא! שכרון הכוח הגלום בשם כחול!'
מוהאהאהא! שכרון הכוח הגלום בשם כחול!
12/05/2011 | 14:10
20
3
מעכשיו, כל מי שיספר במקום להראות, ימחק לאלתר! ואל תשאלו בכלל מה שאעשה לכותבי תואר הפועל!

טוב, לא.
למי שלא מכיר אותי, אני אכן אצה בחיים האמיתיים. כותבת ומבקרת, ומדי פעם גם רופאה, אמא, רוצחת עציצים וכו'.

וגם - יאי! מסתבר שיותר קשה להתקבל לנהל פורום בתפוז מאשר להתמחות. עוד קיפוץ וחוזרת לעבודה.
<קיפוץ>
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-''
12/05/2011 | 16:25
1
ברכות..

ועכשיו תגידי: "אני לא רוצה ברכות, אני רוצה סיפורים!"
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'מאזל טוף!'
מאזל טוף!
12/05/2011 | 17:00
1
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
12/05/2011 | 19:21
2
1
אל תספרי לנו שתמחקי אותנו, תראי לנו שאת עושה את זה.
בהצלחה ^^
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-''
12/05/2011 | 20:02
לצפיה ב-''
12/05/2011 | 21:16
1
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
12/05/2011 | 19:57
לצפיה ב-'וואי, מזל טוב!'
וואי, מזל טוב!
12/05/2011 | 21:18
2
2
רק תמשיכי להיות פעילה כמו קודם!
שלא יהיה לך הריגשי הזה, שכאילו אם את כחולה, אז אסור לך לקבוע עמדה ולקטול ולתקן וכו', כי זה כאילו סותם את הגולל על הדיונים וכו', תמשיכי להריץ אותנו לשכתובים!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'את זה עוד לא אמרו לי '
את זה עוד לא אמרו לי
13/05/2011 | 00:08
1
3
אני אכנס בך בפעפ הבאה, חכי חכי
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'יאללה, נו'
יאללה, נו
13/05/2011 | 10:23
1
כשאתקרב לסיבוב, לצפות לראות אותך?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הידד!'
הידד!
12/05/2011 | 21:23
1
הוסיפה לוקס בהתלהבות
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
13/05/2011 | 08:14
1
מי יתן ושכרון הכח הכחול רק יוסיף ויעלה...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
13/05/2011 | 08:23
1
אבל תלוי איזו, את יודעת.
מצד שני, כל עוד את רוצחת רק עציצים ולא שיחים אני בסדר עם זה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'איזה כיף- מזלט ובהצלחה,'
איזה כיף- מזלט ובהצלחה,
13/05/2011 | 09:03
1
דווקא לאחרונה נדמה כי אנו ילדים טובים
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ידעתי שבסוף תצטרפי לצד האפל'
ידעתי שבסוף תצטרפי לצד האפל
13/05/2011 | 12:45
1
4
למרות ההכחשות הנמרצות שלך.
אם כי את תמיד נמרצת, אז זאת לא דוגמה לכלום.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'לא,היא נהייתה ג'דיי בזמן שאתה נפלת לצד האפל'
לא,היא נהייתה ג'דיי בזמן שאתה נפלת לצד האפל
13/05/2011 | 20:00
5
עובדה שאתה אדום והיא כחולה...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'מזל"ט!'
מזל"ט!
13/05/2011 | 20:01
1
ואני מבטיח להשלים את התרגיל שלך מתישהו...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'כותבת, מבקרת רופאה, אמא ורוצחת עציצים?!'
כותבת, מבקרת רופאה, אמא ורוצחת עציצים?!
14/05/2011 | 08:43
1
3
נראה לי שאני פשוט אכתוב עליך לתרגיל של הגיבורי על...
ומזל טוב! (זה לא נורא מעצבן לנהל פורום?)
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'לפעמים..'
לפעמים..
15/05/2011 | 10:38
1
לצפיה ב-'מזל"ט נ"ט וכל השאר'
מזל"ט נ"ט וכל השאר
14/05/2011 | 18:25
2
בהצלחה בתפקיד החדש. תמשיכי להפציץ בתרגילים, ואני אשתדל להפסיק לא להספיק לעשות אותם, עומד להיות לי קצת יותר זמן לכתוב בתקופה הקרובה ואני מצפה לביקורת נוקבת...
אז תשחיזי ציפורניים
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'האח! עוד אישה שתלטנית בפסגה..'
האח! עוד אישה שתלטנית בפסגה..
15/05/2011 | 14:28
2
מזל טוב אלודאה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'יההההההההה! '
יההההההההה!
12/05/2011 | 20:14
1
1
אני לא יודעת אם לשמוח או להתחבא מתחת למיטה ...

סתאאאם. שמחה כמובן. רק תשאירי את השוט בבית
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-''
12/05/2011 | 21:24
2
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
12/05/2011 | 21:22
1
לצפיה ב-'תודה לכולם '
תודה לכולם
12/05/2011 | 23:45
2
עכשיו לכו לכתוב וחזרו לכאן! אחרת, על מי אשליט טרור?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הא! ידעתי!'
הא! ידעתי!
13/05/2011 | 10:02
2
3
(למרות שהיתה תקופה קצרה מאוד שחשבתי שזה יהיה צמרון, אם כי מהר מאוד הבנתי שאף אחד לא יוותר על אדום לטובת כחול, אדום פשוט הרבההה יותר סקסי^^)
מזלטוב וכל זה
מקווה שיהיה לך כיף פה ושסוף-סוף תראי את האור וההרמוניה שבשמות לועזיים
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'זה נכון, האדום עדיף'
זה נכון, האדום עדיף
13/05/2011 | 12:38
1
2
עושה רושם לפחות באותה מידה, ובלי המחויבות. חוץ מזה, אם הייתי נהיה מנהל פה, זה לא היה נגמר טוב

בהצלחה קרן, הראי להם מה זה!

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'אני חדש, אבל הספקתי לראות שזה מגיע לך...'
אני חדש, אבל הספקתי לראות שזה מגיע לך...
13/05/2011 | 13:06
3
לצפיה ב-'אלדואה, הביקורות שלך הן שופרא דשופרא.'
אלדואה, הביקורות שלך הן שופרא דשופרא.
17/05/2011 | 14:42
7
אני עוד אצטרך לכתוב משהו בגללך!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>

הודעות אחרונות

07:39 | 20.02.17 עוץליגוץלי
16:25 | 19.02.17 עוץליגוץלי
01:40 | 07.10.16 ויימס
19:58 | 17.09.16 Izer Nighter
17:34 | 12.09.16 בן אבי 12
07:05 | 11.09.16 agamkedem
22:53 | 10.09.16 ויימס
20:28 | 03.09.16 העט הרועד
17:22 | 28.07.16 פרס עינת
01:49 | 23.07.16 Gilthans The Quiet
02:45 | 21.07.16 Goddess of victory

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ