לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80288,028 עוקבים אודות עסקים

פורום כותבי מד"ב ופנטזיה

שלום וברוכים הבאים לפורום סיפורי מדע בדיוני ופנטזיה!
אם אתם כותבים מדע בדיוני ופנטזיה, ותמיד תהיתם איפה ניתן לקבל ביקורת בונה על הסיפורים שלכם - זה המקום בשבילכם!
הפורום מיועד לפרסום סיפורי מד``ב ופנטזיה פרי עטכם, ולקבלת ביקורות ופידבקים עליהם מחובבים אחרים. כדי לעשות את שהייתנו בפורום מועילה ותורמת ככל האפשר, אנא הקפידו על הכללים הבאים:
1. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת. במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.
2. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.
3. השתדלו להימנע מלפרסם התחלות סיפורים, רעיונות לסיפורים או סיפורים שאינם בשלים דיים. כולנו מעדיפים לקרוא סיפורים שלמים. רק אם ממש נתקעתם ואתם זקוקים לעזרה בהמשך הסיפור, נצלו את האפשרות. זיכרו, אף אחד לא אוהב לקבל חצי עבודה.
4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות. מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום. רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.
5. במקרה של פרסום סיפור ארוך מחולק לפרקים או ספר מחולק לפרקים, אנא הקפידו לתת בכל פרק לינקים לפרקים הקודמים, לתזכורת.
6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת ולהנאת כולם.
7. אם פרסמתם סיפור, אך לצערכם הוא לא זכה לתגובות במשך שלושה ימים וגלש לעמוד השני - ניתן לפנות אלינו בבקשה להקפיץ לכם אותו ולבקש פידבק. אנו מבקשות מכם לא לנצל זאת ולהקפיץ את אותו הסיפור עשרות פעמים. כאשר כבר קיבלתם תגובות והערות - אנא תקנו את סיפורכם, חכו יום-יומיים - ורק אז פרסמו את הגרסה המתוקנת שוב.

אנו מקוות שהפורום יהיה מועיל, תורם ומהנה לכולנו!
 מנהלות פורום, כותבי מדע"ב ופנטזיה

אודות הפורום כותבי מד"ב ופנטזיה

שלום וברוכים הבאים לפורום סיפורי מדע בדיוני ופנטזיה!
אם אתם כותבים מדע בדיוני ופנטזיה, ותמיד תהיתם איפה ניתן לקבל ביקורת בונה על הסיפורים שלכם - זה המקום בשבילכם!
הפורום מיועד לפרסום סיפורי מד``ב ופנטזיה פרי עטכם, ולקבלת ביקורות ופידבקים עליהם מחובבים אחרים. כדי לעשות את שהייתנו בפורום מועילה ותורמת ככל האפשר, אנא הקפידו על הכללים הבאים:
1. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת. במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.
2. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.
3. השתדלו להימנע מלפרסם התחלות סיפורים, רעיונות לסיפורים או סיפורים שאינם בשלים דיים. כולנו מעדיפים לקרוא סיפורים שלמים. רק אם ממש נתקעתם ואתם זקוקים לעזרה בהמשך הסיפור, נצלו את האפשרות. זיכרו, אף אחד לא אוהב לקבל חצי עבודה.
4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות. מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום. רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.
5. במקרה של פרסום סיפור ארוך מחולק לפרקים או ספר מחולק לפרקים, אנא הקפידו לתת בכל פרק לינקים לפרקים הקודמים, לתזכורת.
6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת ולהנאת כולם.
7. אם פרסמתם סיפור, אך לצערכם הוא לא זכה לתגובות במשך שלושה ימים וגלש לעמוד השני - ניתן לפנות אלינו בבקשה להקפיץ לכם אותו ולבקש פידבק. אנו מבקשות מכם לא לנצל זאת ולהקפיץ את אותו הסיפור עשרות פעמים. כאשר כבר קיבלתם תגובות והערות - אנא תקנו את סיפורכם, חכו יום-יומיים - ורק אז פרסמו את הגרסה המתוקנת שוב.

אנו מקוות שהפורום יהיה מועיל, תורם ומהנה לכולנו!
 מנהלות פורום, כותבי מדע"ב ופנטזיה
x
הודעה מהנהלת הפורום
להמשך קריאת כללי הפורום אנא לחצו על המשך, ממש כאן משמאל.

כל יצירה הנכתבת בפורום זה ו/או בכל פורום אחר מעוגנת בחוק זכויות היוצרים, כמצוין בתקנון הפורומים ועל- פי חוק זכויות היוצרים. אין להשתמש בכל יצירה כתובה ללא אישור בעלי הזכויות.

1. סיפור באיכות טכנית ירודה מרמז על חוסר כבוד כלפי הקהל שלכם. אנא הקפידו על הגהה סבירה, עלילה, הגיון וכל מה שהייתם מצפים למצוא בסיפור מד"ב או פנטזיה טוב. במאמרי העזר בפורום יש פירוט על התחומים הטכניים, להנאתכם.

2. הפורום אינו מיועד למריבות. גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר, אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית. מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר. זיכרו שקבלת ביקורת שלילית על סיפור פרי עטכם אינה חוויה נעימה, אבל היא עשויה לסייע לכם להשתפר, ומצד שני זיכרו שהחוויה היא לא נעימה גם לאחרים כשאתם כותבים ביקורת.במאמרי העזר של הפורום יש מאמר על ביקורת בונה שאתם מוזמנים להשתמש בו.

4. מכיוון שהפורום מיועד לדיון ענייני ויסודי בסיפורים שפורסמו בו, אנא המנעו מלפרסם לינקים לאתר הבית שלכם או לסיפור באתר הבית שלכם, אלא פרסמו את הסיפור שעליו אתם מעוניינים לקבל ביקורות בשלמותו. סיפורים ארוכים יש לחלק לכמה הודעות.
מומלץ לפרסם לינק לסיפור רק כאשר יש בו תכני מולטימדיה (תמונות, צלילים וכדומה) שלא ניתן להביאם כראוי בפורום. אם תוסיפו לסיפור לינק לאתר הבית שלכם, הוא יתווסף לפי בקשתכם לרשימת אתרי הבית של חברי הפורום שבקישורי הפורום.
רצוי גם לא לפרסם קבצים, אלא להדביק את הסיפור בהודעות רגילות - אנשים רבים אינם פותחים קבצים, והדבר יפגע בסיכויים שלכם לקבל הרבה תגובות.

6. לאחר קבלת הפידבקים על הסיפור ושיפוצו, מומלץ ואף רצוי לפרסם את התוצאה המתוקנת בפורום, לטובת כולם.
המשך >>

לצפיה ב-'תפוז מחלקת לכם כרטיס זוגי לסרט "לב של דיו"!'
תפוז מחלקת לכם כרטיס זוגי לסרט "לב של דיו"!
<< ההודעה הנוכחית
19/02/2009 | 10:52
85
9
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לסרטו החדש של  איאן סופטלי  "לב של דיו", בכיכובם של ברנדן פרייז'ר, הלן מירן ואליזה בנט?

ספרו לנו, כתגובה להודעה זו, על הספר ששינה את חייכם והסבירו גם למה.

25 גולשים שייבחרו על ידינו יזכו בכרטיס זוגי פתוח לסרט באחד מבתי הקולנוע של רשת רב חן.

על הסרט:

"לב של דיו" מבוסס על רב המכר של קורנליה פונקה, הרפקאה פנטסטית אשר שולחת אב ובת למשימת מסוכנת בשני עולמות – אמיתי ודימיוני.

מורטימר – מו – פלוקהארט (ברנדן פרייז'ר, "המומיה") ובתו בת ה-12, מגי (אלייזה הופ בנט, "נני מקפי") חולקים תשוקה עזה לספרים. דבר נוסף שחולקים הוא כישרון בלתי רגיל להגשים בעולם האמיתי דמויות מדפי הספרים שהם קוראים בקול רם. אבל כישרון זה מחביא בתוכו סכנה גדולה – כשדמות ספרותית מתעוררת לחיים מתוך הספר, בן אדם אמיתי נעלם בין דפיו...
הסרט יעלה לאקרנים החל מה- 26.02.09.

שימו :
במקביל להעלאת ההודעה בפורום, עליכם לשלוח במסר אישי לשם המשתמש "תפוז אנשים מודיע" את שמכם המלא וכתובתכם המדויקת למשלוח דואר.
ניתן להעלות את החוויות ולשלוח את המסר עד ה-26.02.09 בשעה 15:00.
גולשים שלא ימלאו אחרי כל הכללים הנ"ל לא יוכלו לזכות בתחרות.
לתקנון התחרות

לטריילר הסרט:
http://www.rav-hen.co.il/trailers/inkheart.wmv

בהצלחה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי'
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 11:32
2
הספר ששינה את חיי הוא "אלפוני" - הספר הראשון שקראתי כשלמדתי קרוא וכתוב. אהבתי אותו מאוד, נקשרתי אליו רגשית וקראתי בו שוב ושוב. אימי עטפה לי אותה בעטיפת בד כחולה שתפרה את שוליה, ורקמה עליה את המילה "אלפוני". אהבתי את הספר כי הוא היה מעניין ולימד אותי לקרוא. הוא הנחיל לי את אהבת הקריאה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 11:45
2
הספר "מילכוד 22" שגרם לי להיות פציפיסט ולהתנגד למלחמות.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'נשמע דומה בצורה חשודה ל"סיפור שאינו נגמר"'
נשמע דומה בצורה חשודה ל"סיפור שאינו נגמר"
19/02/2009 | 11:54
3
2

ואיך זה קשור לפורום כתיבה?

ואם אתם קוראים את זה, הנהלת תפוז (ואני יודע שאתם קוראים, לא להתעלם) - אז נא לתקן את התקנון שיהיה ברור ולא עמום. ראו מקרה פייסבוק שניסו גם, ובסוף חזרו בהם.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'דווקא ממש לא (קראתי את שניהם)'
דווקא ממש לא (קראתי את שניהם)
19/02/2009 | 18:07
2
1
(בלי קשר) מאיפה הגיעו כל האנשים עם הכינויים הבדויים? גם אני הייתי צריכה להמציא לעצמי כינוי בדוי?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'אם את אומרת.'
אם את אומרת.
19/02/2009 | 19:55
1
1

ונראה לי שזה הניק הרגיל שלהם, רק ש פשוט הם לא כותבים בפורום. או שלא...

ועדיין אני שואל: מה לתחרות הנ"ל ולפורום כתיבה של מד"ב?

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'לי הסרט מזכיר את אחרון גיבורי הפעולה.'
לי הסרט מזכיר את אחרון גיבורי הפעולה.
20/02/2009 | 09:12
לגבי שאלתך "מה לתחרות הנ"ל ולפורום כתיבה של מד"ב?"

אתה יכות להתיחס לתחרות הנ"ל כעל תרגיל בכתיבה יוצירתית.

כתוב סיפור מדע בדיוני פלש על ספר ששינה את חייך.

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר קופיקו'
הספר קופיקו
19/02/2009 | 12:08
1
2
הספר הראשון של קופיקו גרם לי להתמכר לסדרה כולה והפך אותי לתולעת ספרים של ממש. חיסלתי את כל ספרי הקריאה שבספרייה, עד שהספרנית ביקשה ממני להרגיע, כי אני קוראת יותר ספרים מהמותר, והגבילה אותי בכמות הספרים שאני יכולה להשאיל ביום. כשהייתי ילדה קופיקו היה לישראל, בערך כמו שהיום הארי פוטר לעולם. לא היה ילד שלא קרא אותו. זה שינה את חיי כי מאז התחלתי לקרוא המון ספרים ולכתוב בעצמי. זה גירה אותי להמציא סיפורים שמפליגים בדמיון.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-' אחחח, קופיקו, איזה נוסטלגיה... '
אחחח, קופיקו, איזה נוסטלגיה...
19/02/2009 | 12:17
4
לצפיה ב-'הספרים ששינו את חיי'
הספרים ששינו את חיי
19/02/2009 | 13:29
2
כששליש מחיי מאחורי, נדמה לי שזה יהיה קצת מצחיק אם אתן רק ספר אחד שהביא לשינוי בחיי... לכל תקופה, הספר שלה.
הספר הראשון שהשפיע עלי בצורה מהותית הוא "דרקונים של דמדומי הסתיו" של מרגרט וויז וטרייסי היקמן. זה הספר שהכניס אותי חזק לתחום הפנטזיה וגרם לי לרצות לנסות את ידי בכתיבה. לפניו כבר קראתי את "ההוביט" של טולקין (בשני תרגומיו) וספרים שונים של סופרים אחרים בתחום (ז'ול וורן, סילברברג, זילאזני), אבל היה בספר הזה משהו קליל וממכר שהצליח לגרות לי את הדמיון ולהשאיר אותי עם טעם של עוד.
את הספר המשפיע הבא פגשתי שנה לאחר מכן, במהלך שהות של המשפחה בארה"ב. היה זה "פאנטום האופרה" של גסטון לרוקס. קראתי אותו בשקיקה במהלך חורף בוסטוני קר ואפל, תוך שאני מתמודדת עם קשיים חברתיים וגיל ההתבגרות. היה משהו מהפנט במערכת היחסים בין כריסטין לראול והפאנטום, ודמותו הפגומה-מיוסרת של הגיבור במסיכה פתחה בפני עולם ומלואו בכל הנוגע לכתיבת דמות הנבל ומקורות הרוע בעולם.
כמעט עשור עובר עד שאני פוגשת בספר נוסף שמשפיע עלי בצורה עמוקה. נתקלתי בו במהלך לימודי באוניברסיטת ת"א, בקורס שעסק בנראטיב "החיפוש" (Quest Narratives). שם הספר? "שארית היום" של קאזואו אישיגורו. עד היום, אני נפעמת מהיכולת הספרותית שמופגנת בו, מהכתיבה ההדוקה והתימות שמפותחות בסיפור לאט ובזהירות.
לבסוף, הספר שמטיל חיתתו על כתיבתי בימים אלו הוא בלי כל צל של ספק "האיש המושמד" של אלפרד בסטר. אין בו מילה מבוזבזת. כל טכניקה בה נקט הסופר תורמת תרומה ישירה להתפתחות הסיפור והדמויות. השפה מוקפדת.
כאמור, כל תקופה והספר שלה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 13:58
1
הוא הארי פוטר.^ ^ סדרה כ"כ מדהימה. אפשר לקרוא שוב ושוב ואף פעם לא נמאס. הייתי מכורה קשות  (ואני עדיין, קצת^^) מאז שקראתי את הספר הראשון בגיל 11. אספתי את המדבקות של הסרטים ובניתי תאוריות על מה יקרה בהמשכים וכל פעם שהיה יוצא ספר חדש הייתי עומדת מחוץ לסטימצקי רבע שעה לפני...או שולחת את אמא אם היה לי בי"ס. אני וחברות שלי היינו מסתובבות עם הספרים בהפסקות ומשוות לאיזה עמוד כל אחת הגיעה...
אח, אלה היו ימים.^^
זה גם היה מספרי הפנטזיה הראשונים שקראתי, ואני באמת לא יודעת אם עדיין הייתי משוגעת כ"כ על פנטזיה עכשיו, אם הייתי מתחילה אז מספר אחר. ואז גם לא הייתי משוגעת על לכתוב פנטזיה והחיים היו נראים אחרת^^.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 15:34
1
הנזיר שמכר את הפרארי שלו
טוב, לא ממש שינה אבל ממש השפיע עלי עד היום
מכיוון שסיפורו על ג´וליאן מנטל, עורך דין מצליח שסגנון חייו הבלתי מאוזן מוביל אותו להתקף לב באמצע אולם בית המשפט המלא מפה לפה. התמוטטותו הפיזית מביאה למשבר רוחני שמאלץ אותו להתעמת עם דרך חייו ולחפש תשובות לשאלות היסוד של החיים. בתקווה למצוא אושר ומימוש עצמי, הוא יוצא למסע יוצא דופן לתרבות עתיקת יומין במזרח. הוא מגלה שם שיטה רבת עוצמה לשחרור הפוטנציאל של הגוף, הנפש והנשמה, ולומד לחיות חיים שיש בהם רגש, שלווה ומטרה.
הנזיר שמכר את הפרארי שלו הוא סיפור עתיר ההשראה ממזג חוכמה רוחנית נצחית של המזרח עם עקרונות הצלחה בני זמננו של המערב, ומראה צעד אחר צעד דרך לחיים חדורי אומץ, איזון, שפע ושמחה.
רובין שארמה הוא אחד הכוכבים החדשים והמזהירים בתחום ההתפתחות האישית והתיקון העצמי. שארמה נחשב אחד המרצים מעוררי המחשבה המרתקים ביותר בצפון אמריקה, וסמכות בין לאומית מוכרת בנושאים של מנהיגות, שכלול היכולת האישית וארגון החיים. הוא בעל תואר שני במשפטים, ניהל קריירה מוצלחת כעורך דין פלילי, וייסד את "שארמה לידרשיפ אינטרנשיונל", חברת הכשרה שמתמחה בפיתוח מנהיגות ופוטנציאל תפקודי של יחידים וארגונים. שארמה הוא מחברם של ארבעה ספרים שזכו להצלחה רחבה, כולל MegaLiving (לחיות בגדול) - ספר מוטיבציה קלסי שהפך לרב מכר בינלאומי.
מומלץ בחום למי שלא קרא
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי '
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 16:27
2
1
"חוק הקוסמים הראשון" של טרי גודקינד.
ספר פשוט מדהים ומומלץ בחום!!!
כל חיי הייתי אוהבת ספרים אך רק ספרי מתח וספרי הדרכה.
לפני שנה נכנסנו אני ובן זוגי לחנות ספרים והתחלנו לדפדף בכל מיני ...
ואז החבר ראה את הספר ואמר וואו זה ספר מדהים ושהוא קרא אותו באנגלית ואני חייבת לקרוא אותו כי הוא מעולה...
בהתחלה אמרתי לו די זה פנטזיה וזה טיפשי ודמיוני ואני לא אוהבת..והמשכנו לחפש והוא המשיך להתעקש עליו
אז בסוף הסכמתי, כי מה כבר יכול לקרות ישעממם אותי אז אפסיק לקרוא אותו.. ואז הוא קנה לי אותו במתנה.
ותשמעו-התמכרתי!!! בד"כ היה לוקח לי לקרוא ספר בסביבות חצי שנה לוקחת את הזמן
,אותו סיימתי תוך חודש כי לא יכלתי להפסיק לקרוא!! ממש התאהבתי!
הוא שינה לי מעט את החיים בכך שלמדתי וזה הדגיש לי שצריך לתת סיכוי גם למה שלא נראה לכם טוב בהתחלה..
ובכלל זה הכניס לי טעם חדש, התחלתי לקרוא כל מיני ספרי פנטזיה ומדע בדיוני( כי יש לחבר המון כאלה)
וליום הולדת שלי לא מזמן -הוא הביא לי את הכרך השני והשלישי שבדיוק יצאו!! וכבר סיימתי לקרוא אותם.עכשיו צריך לחכות להמשך.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'יו, ספר 100מם^^'
יו, ספר 100מם^^
19/02/2009 | 18:05
1
לצפיה ב-'תקראי אותם באנגלית!'
תקראי אותם באנגלית!
19/02/2009 | 18:13
זה לא כל כך קשה. אני בן 13 ואני בשמיני באנגלית. (naked empire)
בהחלט סדרה ממש טובה. אחרי שקוראים את זה באנגלית, התרגום נשמע צורם (קאהלן ולא kahalen, האם המוודה לא mother confessor? מה זה השטויות האלה?).
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי..'
הספר ששינה את חיי..
19/02/2009 | 17:52
1
6
אני כיום בת 20, קראתי את הספר "הנזיר שמכר את הפרארי שלו" כשהייתי בת 18,
הספר הוא מיוחד ושונה, הוא גרם לי לתפוס את העולם בצורה שונה לחלוטין ממה שתפסתי אותו לפני כן.
ספר של תובנת חיים מדהימה! שינה את חיי וגרם לי לראות מה באמת חשוב בחיים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'Men are From mars Women are from Venus'
Men are From mars Women are from Venus
20/02/2009 | 18:28
1
למה אף אחד לא בא בנגטיב, ואומר, גברים הם ממאדים, נשים הם מונוס, הספר הזה שינה את חיי, הוא גרם לי להעריך סופרים מינימלים כמו J.K. Rowling !=|
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר שלי...'
הספר שלי...
19/02/2009 | 18:33
1
הספר שבוודאות שינה את חיי זה הספר שנקרא:"חשיבה חיובית",
אני לא זוכרת את השם של המחברת אבל למי שמעונין אוכל למצוא זאת עבורו.
הסיפור הוא כזה:
גרתי ועבדתי בחו"ל למשך תקופה מסוימת,בתקופה הזו הרגשתי די רע.
הייתי ממורמרת מהעבודה עצמה,מהיחס של המנהלים לעובדים,מההתנהלות של כל חברי התככניים לעבודה ועוד...
הרגשתי שאני נשברת ורוצה לחזור לארץ.
באחד מן הימים הביאה לי חברה לעבודה את הספר המדובר.
אני דיי התעלמתי מהספר וזרקתי אותו באיזו פינה בבית ושכחתי ממנו.
באחד מן הימים,שעשיתי סדר יסודי בבית,מצאתי את הספר. אמרתי לעצמי,למה בעצם שאני לא אקרא אותו,אם הוא מלמד על חשיבה חיוביתמה יכול להיות רע?זה יכול לעזור למירמור שלי...
ואכן קראתי את הספר,ובו זמנית,תוך כדאי קריאת הפרקים השונים,התחלתי ליישם את רעיונות הספר,וזה פשוט עבד!!!
מאדם ממורמר הפכתי להיות אדם שמח ומאושר בחלקו,בלי לקנא,בלי לרכל והכי חשוב-הורדתי את עודפי המשקל...
זה ספר שלימד אותי שניסים אכן קורים!
המוטו של הספר-תחשוב חיובי-יהיה חיובי!!!
מומלץ.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 18:37
1
עם יש ספר ששינה את חיי הוא דימדומים שהוא גם סרט. לספר יש גם 3 ספרי המשך .... לפי הספר/סרט הבנתי שיש משהו בחיים שאתה רוצה את תעשה הכל ותוותר על הכל כדי להשיגו כמו במקרה של העלילה בדימדומים שבלה מתאהבת באדוארד ומוכנה לעשות הכל בשביל לזכות באהבותו ... למרות שהיא מגלה שהוא ערפד והמשפחה שלו משונה.
ספר מומלץ יש לו גירסה בעברית ובאנגלית.... זה ספר מרתק, נשחפים להרפתקאה שלמה ובעיקר משנים את המבט שלך לעבר דבר שאתה באמת רוצה להשיג בעיקר אהבה.

המשך יום טוב,
מקווה שלכולכם יצא לקרוא את הספר.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר הסוד'
הספר הסוד
19/02/2009 | 18:39
1
זה הספר ששינה את חיי.
יש שם דברים שקראתי שעד היום מהדהדים בראשי ואני פועלת לפיהם.
הספר גרם לי להאמין שאם אני רוצה משהו מספיק חזק, בסוף הוא יקרה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 18:46
1
הספר "הלוחשת לתינוקות".
כשהבן שלי נולד לא ממש ידעתי מה לעשות וקיבלתי מחברה את הספר הזה.
יש שם שיטות איך להרגיל תינוק לישון לילה שלם ואיך להכניס אותו לשגרה.
הספר הקל לי ולבעלי את החיים מאוד. והיום יש לנו תינוק מאושר שישן לילה שלם :)
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 18:52
1
הספר ששינה את חיי הוא "הנעלמים" של הרלן קובן..
אחרי שהמון המון חברים המליצו לי על הספר הזה, החלטתי שאולי כדאי באמת לקרוא אותו..
פשוט התמכרתי אל סגנון הכתיבה של קובן!!
בזכות הספר הזה התחלתי לקרוא ספרים בטירוף.. אפילו של 400 עמ' באנגלית!!
אני כ"כ שמח שהספר הזה פתח בפניי עולם שלם של סיפורים, מסתורין והרפתקאות.

לחלוטין הספר שהכי השפיע עליי..
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי-"משאלה אחת ימינה"'
הספר ששינה את חיי-"משאלה אחת ימינה"
19/02/2009 | 18:58
1
הספר המדהים של אשכול נבו, "משאלה אחת ימינה", שינה את חיי כי:- הוא גורם לחשוב ולהעריך מחדש את הערכים האוניברסאליים כגון מהות החברות, הנאמנות לעצמך והנאמנות לחברים, משמעות החיים, מה אנחנו משאירים אחרינו ומאחורינו, מה חשוב לנו ומה בעצם התפל בחיינו שמעכב אותנו ואת התפתותינו, ועוד ועוד.
ספר זה עשה לי ממש מהפך במחשבה ובחיים, וטילטל אותי לגמרי...
ממליצה בחום רב, לקרוא ולחשוב...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי: '
הספר ששינה את חיי:
19/02/2009 | 18:59
1
"שוגון"של ג'יימס קלוואל ...
פעם ראשונה שקראתי ספר שקשור ליפן ומאז אני לא מפסיקה לקנות ולקרוא כל ספר שקשור לתרבות היפנית.. היום אני שנה ב' בלימודי יפן (חוג למזרח אסיה) באוניברסיטת ת"א. ואפילו לומדת יפנית ... שזו בהחלט שפה קשה!
קראתי את הספר לאחר השחרור, בגיל 20 והיום אני בת 23.

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי: "השמיעי קולך" '
הספר ששינה את חיי: "השמיעי קולך"
19/02/2009 | 19:37
1
שכתבה קתרין מוריס, אם לשני ילדים אוטיסטים שטיפלה בילדיה מוקדם ונכון, ככל הנראה, בסיוע מטפלים מקצועיים, וסייעה להם להתקדם ולתפקד טוב יותר. באותה השנה שקראתי את הספר היה בני האוטיסט בגן תקשורת, ומצבו התדרדר מאוד. נולד לו אח קטן, נלקחה ממנו הסייעת האישית שטיפלה בו בגן, והמצב היה בכי רע. הספר, שכתוב בצורה מרגשת, קולחת ונוגעת ללב ויחד עם זאת אינפורמטיבית, נטע בי תקווה רבה ואמונה כי אל לי להמשיך לתת אמון בגן שלא היה מוכן לעזור לי לעזור לילד שלי. אזרתי כוח והוצאתי את הילד שלי מהגן. שילבתי אותו בגן רגיל, וכעת בני לומד בכיתה ה' רגילה בבית ספר רגיל. אני לא יכולה להגיד שלילד אין בעיה יותר. הלוואי ויכולתי. אך אין מה להשוות בין הילד האוטיסט בגן התקשורתי, שבקושי דיבר, בקושי הלך, ובקושי זיהה שניים מן הילדים בגן - לבין הילד שלי כעת, שלומד בכיתה הרגילה, מדבר, קורא וכותב בשלוש שפות (עברית, אנגלית וערבית), נוסע באופניים, רולרבליידס, ואלוף בהחלקה על הקרח, שמכיר את כל ילדי כיתתו לפרטים (כולל שם הוריהם, תחביביהם, כינוייהם) ושהיום חוגג את יום הולדתו, עם כל החברים מהכיתה. עד 120 שנות אושר לו ולכולנו!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 19:48
1
לבחור ספר אחד זה קשה, ממש קשה, אני בן אדם שקורא מלא, פשוט כול הזמן, אז זה טיפה בעייתי לבחור ספר אחד מכול המכלול של הספרים שקראתי...
טוב, החלטתי מה הספר ששינה את חיי וכן, אני יודעת שאני לא מקורית אבל הארי פוטר.
יש לזה דווקא סיפור מאוד מעניין , בכיתה א'-ב' שנאתי לקרוא, ממש ממש, הייתי גרועה בזה וזה עצבן אותי... מתישהו אמא שלי התחילה להקריא לי הארי פוטרו באמצע הספר בשלישי היא הפסיקה, הייתי ממש במתח וכאלה אז התחילתי לקרוא אותו לבד, לקח לי קצת  (הרבה) זמן והייתי צריכה לקרוא אותו פעמיים כדי להבין הכול אבל סיימתי אותו והייתי ממש גאה בעצמי ואז יצא הספר הרביעי אז קראתי גם אותו ועשיתי תחרות עם עצמי כמה מהר אני קוראת וכאלה...
אם לא הייתי נתקלת בהארי פוטר יכול מאוד להיות שהייתי מפסידה את כול העולם המדהים הזה של הספרים, אז באמת, הספר הזה שינה את חיי ...

נ.ב. לא הבנתי איך בוחרים את הזוכה, כאילו מי הכי מקורי, הכי מרגש או אני יודעת מה... איך אפשר לבחור מנצח בקטגוריה כזו?...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'מי הזיז את הגבינה שלי?'
מי הזיז את הגבינה שלי?
19/02/2009 | 19:49
1
הספר שינה את חיי. הוא הביא אותי להסתכל אחרת על דברים ולא לקחת כל דבר כל כך קשה, אלא לזרום ולהמשיך לדבר הבא.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-' כיצד?'
כיצד?
19/02/2009 | 20:00
1
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 19:54
דירה להשכיר של לאה גולדברג.
זה ספר שהקריאו בגן ולימד באופו כ"כ פשוט וברור מהי אפליה וגזענות במושגים שאפילו כילדה בת 5 הצלחתי להבין.
גם לילדים שלי קניתי אותו ואני חושבת שהוא חובה בכל בית.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 22:10
"לא בלי בתי"
מסופר על אישה אמריקאית ובעל אירני שלוקח אותה להכיר את משפחתו שם, אך היא לא מעלה בדעתה שהוא יגרום להם לא לחזור לאמריקה ולעשות מהילדה שלו אירנית לכל דבר.
האמא נלחמת בכל כוחה וחוטפת את הבת מידי המשפחה של בעלה ונוסעת ברחבי אירן, בטרמפים , ללא אוכל ושתייה ונעזרת באנשים אמריקאים אחרים שכבר נלכדו באירן ולא יכולים לצאת, עד אשר מגיעה לגבול.
הספר שינה את חיי בעקבות זה שגורם לי לראות כמה האהבה יש בין אמא לבתה ולא משנה מה.
זה גם לי להעריך יותר את אמא שלי שנמצאת בכל רגע נתון שאני צריכה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 22:25
"נרקיס וגולדמונד" של הרמן הסה, הוא סיפור על חברות אמיצה של שני אנשים הפוכים זה מזה.
האחד בעל נפש אומן נודד במשך כל הסיפור ללא חברו, אך נרקיס הכומר, על אף שהוא לא נמצא, הוא נוכח תמידי בכל מסעות ההוללות של גולדמונד האומן.
זה הספר הראשון בו מצאתי אהבה אמיתית בין חברים שאינה רומנטית ואינה מבקשת לעצמה דבר, אלא בחינת אורח חייו של האחד לאור סולם הערכים של האחר.

תודה  
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
19/02/2009 | 22:19
פרחים בעליית הגג
מסופר על אמא שיש לה תאומים ועוד ילד או שניים לא זוכר., ללא אב בתמונה.
הם עברו לגור את הסבתא והיא מתנהגת אליהם מאד רע, לא נותנת להם לאכול, ושמה אותם בחדר ולא מוציאה אותם
פעם אחד שמה להם רעל עכברים וכתוצאה מזה אחד מהתאומים מת, ואז הם מצאו פתח לעליית גג ועשו מזה חדר משחקים
עד שלבסוף הצליחו לברוח כולם יחד כולל האמא שלהם שכל הזמן הייתה לטובת הסבתא.
זה שינה את חיי בזה שאני לא מסוגל לראות את אימי או חמתי מתנהגת ככה לילדים שלי, ולצערי יש כאלה בארץ או בעולם שמתנהגים ככה.
ויש לזה גם סרט שהוא מאד מומולץ.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את - אה - לא משנה (לא לילדים)'
הספר ששינה את - אה - לא משנה (לא לילדים)
19/02/2009 | 23:36
"סטאלג 13" מאת "מייק באדן".
על העינויים שמעבירות קצינות הנאציות את השבויים האמריקאים.
להלן ציטוט:
"אותן נקבות־השדים סיננו לתוך המחנות משטר של גיהנום פרוע ואווירה מתוחה של להיטות יצרים שהתפקעה כדינמיט מתוך ההתנגשות הטיבעית של מין במין, זכר ונקבה"

כל המסע לפולין הייתי בטריפ מטורף.

תפוז - אם תיתנו לי את הכרטיסים אני מבטיח ללבוש חולצה עם הלוגו שלכם, ולצעוק במהלך ההקרנה ציטוטים נבחרים מהספר.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר של חיי'
הספר של חיי
20/02/2009 | 04:19
זהו ספר הספרים - התנ"ך. יש בו עולם ומלואו והוא נוגע לכל תחומי החיים. הוא מלמד איך לנאוף ולהיפטר מבעלה (דוד המלך), איך להתעלל בבעלי חיים (שמשון והשועלים), איך לתת את אשתך מתנה לאורחים כדי לחמם את יצועם (אברהם), איך לשנוא עמים אחרים ולגרש את מי שאינו מהמוצא שלך (את ישמעאל), איך לשחוט את בנך בלי היסוס בגלל ששמעת קולות (עקדת יצחק), ואיך לחתוך בבשרו החי ובבשרך שלך למען טקס המילה הפגאני (שוב אברהם - אבי האומה), ואיך נשים אינן נחשבות. הספר מטיף למגלומניה שרק עם אחד בעולם הוא עם סגולה המורם מכל העמים. והספר ממשיך ונוטף עוד ועוד גזענות, שנאת נשים, שנאת עמים, רצח בעלי חיים, שמחה אלי קרב וכהנה. הספר שינה את חיי כי הוא עשה אותי אתאיסטית - איני מאמינה בכתות, בטקסים פגאנים, באמונות תפלות ופרימיטיביות, ובנהירה אחרי מנהיגי דת שיש למלא את מוצא פיהם בלי לחשוב חלילה באופן עצמאי או הגיוני, במדיניות של הטלת אימה מפני הלא נודע שבגלל שאינו נודע צריך לקיים כל מיני מנהגים מטופשים כדי לרצות את האלים - בדיוק כמו שבטים פרימיטיביים שצריכים לרצות הרי געש זועמים או להגיש מנחות מזון לפסלי אבן. בדיוק אותו דבר. חבל שכל כך הרבה אנשים בעולם הם פרימיטיביים וחיים עדיין כמו בתקופות החשוכות.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'איזה ספר...'
איזה ספר...
20/02/2009 | 06:00
הספר ששינה את חיי הוא כרך האנציקלופדיה הכבד שנפל עליי מהמדף העליון כשהוצאתי ספר אחר, והפך אותי לנכה בכיסא גלגלים.
אל תיבהלו - אני רק יצירתי במיוחד.
אבל האמת, אם היה נופל עליי כרך כבד של האנציקלופדיה ועושה אותי נכה בכיסא גלגלים, אז הספר באמת היה משנה את חיי לגמרי, לא?

תנהגו בזהירות בכבישים - חבל לאבד את החיים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי - אלברט.'
הספר ששינה את חיי - אלברט.
20/02/2009 | 08:56
הלכתי להסתפר אצלו במספרה. כולה רציתי שער קצר.  הבן אדם חתך לי את האוזן והדביק אותי באינפקציה.

ספר צמרת עאלק.

חיי השתנו, מאז אני מסתפר לבד.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
20/02/2009 | 09:55
"כל החיים לפניו", קודם כל השילוב של 3 הדתות, סופר יהודי
כותב על פרוצה נוצריה מבוגרת שמתחברת באורח פלא חיבור
ידידותי, כמובן, עם נער ערבי שחסר לו חום ואהבה.
הספר כל כך ריגש אותי בגלל העצב וההומור השזורים זה בזה
ובכך שהוא נוגע בנקודות הכי כואבות של החיים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
20/02/2009 | 10:11
הספר ששינה את חיי הוא "הסוד"
בזכות הספר התחלתי להסתכל על הצדדים היפים בחיים,
לחשוב מחשבות חיוביות ו"לשדר" ליקום דברים חיוביים, כי מה שאנחנו משדרים חוזר לינו בחזרה.
בקיצור גישה ומחשבה חיוביות מביאות לדברים טובים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי ללא ספק'
הספר ששינה את חיי ללא ספק
20/02/2009 | 10:40
"הנזיר שמכר את הפרארי שלו" גרם לי להסתכל בצורה אחרת על החיים ולייחס פחות חשיבות לדברים הפחות חשובים בחיים כגון חומריות וממון
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
20/02/2009 | 11:15
הוא ללא ספק הספר "אנה פרנק - יומן".

בשנת 1947 פרסם אוטו פרנק לראשונה את היומן של בתו, אנה, שהחלה בכתיבתו זמן קצר לפני שמשפחת פרנק נכנסה לדירת מסתור מפני הנאצים, וכתבה בו עד שהמסתתרים נלכדו ונשלחו למחנות. מתוך רצון לשמור על כבודם של הנזכרים בו, השמיט אוטו פרנק קטעים רבים שעסקו ביחסיה של אנה עם הסובבים אותה וכן התייחסויות לענייני מין ואהבה. בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת פירסמה "קרן אנה פרנק", היורשת הכלל-עולמית של אוטו פרנק, מהדורה חדשה, שכללה את הקטעים שהושמטו.

הסיבה שהספר הז השפיע עליי כל כך היא הדרך הכנה שבה היא כתבה על נושאים אישיים כל כך ושמאפשרת היכרות מרגשת מאוד עם נערה חכמה, רגישה, ומוכשרת וגם עליזה למרות נסיבות חייה.
זה גם נותן לנו להבין שהעצמאות שלנו בחיים שלנו כיום היא לא דבר מובן מאליו...
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
20/02/2009 | 11:50
1
ספר התורה שקיבלנו בכיתה ב'.
אמנם אני חילוני ואשאר חילוני כל חיי, אך למרות הכל
ספר התורה הוא עולם ומלואו שמתאר שר סיפורים מרתקים ומעניינים
שאפשר למצא גם אצלנו היום בחיי היום-יום שלנו
שתמיד אני אומר שזה כמו משהו שקרא בתורה.
בעקבות זאת תמיד אהבתי את שעורי התורה בגיל צעיר
ושעורי התנ"ך בגיל מבוגר יותר, עם כל הפרשנויות של "קסוטו".
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ספר תהילים'
ספר תהילים
23/02/2009 | 14:12
רציתם לדעת מהו הספר ששינה את חיי? אני בטוחה שכולם מכירים אותו אך לא כולם משתמשים בו.
זה הספר שליווה אותי כל חיי מילדותי ולא אני לא הייתי דתייה כשהייתי ילדה, הייתה לי משפחה חילונית לחלוטין אבל משהו משך אותי תמיד לספר הזה אני לא יכולה להסביר לכם את זה במילים, אולי זה המילים שכתובות שם שכשקוראים אותן אתה מקבל כל כך הרבה כוח ותעצומות נפשיות שלא ניתן להסביר זאת אפילו. בילדותי עברתי המון ניתוחים בשל בעיה רפואית שהייתה לי מכיתה א' היייתי בבית חולים ועברתי ניתוחים מאוד קשים. הדבר היחיד שנשאתי עימי כל הזמן היה ספר תהילים קטן וצהוב ששמתי מתחת לכרית שלי בבית חולים. הייתי קוראת בו לפני הניתוח ויודעת בביטחון שלם שאני אהיה בסדר. אף אדם לא יכל היה להבטיח לי זאת, רק הספר תהילים הקטן הזה שאף אחד לא ידע על קיומו כלל וכלל.
מאוחר יותר כשסבתי חלתה במחלה קשה ונפלה למשכב בילדותי, שמתי לה את אותו ספר תהילים מתחת לכרית בלי שהיא ידעה...
הספר הזה ליווה אותי כל חיי...עד היום הוא מלווה אותי. אין בו עלילה או גיבורים אבל יש בו תפילה ואמונה שפותחת את כל שערי שמיים... הבטחה שלי מניסיון...

נסו את זה בבית...

הילה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ההרצאה האחרונה'
ההרצאה האחרונה
20/02/2009 | 11:51
אם יש ספר ששינה את החיים שלי זה ללא ספק ההרצאה האחרונה. קראתי הרבה ספרים, בין השאר גם ספרי שיפור עצמי כמו אלה של רובין שארמה ודומיו. אבל ההרצאה האחרונה של רנדי פאוש באמת נגע אלי. הספר שיצא לא מזמן די מוכר והתפרסם בעקבות הסיפור שמאחוריו. הספר הוא על הסיפור של רנדי פאוש, פרופסור צעיר באוניברסיטה שחלה בסרטן ובמקום להיות עצוב ומסכן בדרך למוות, הוא בחר לנצל את הזמן לטובה. בארצות הברית יש מנהג באוניברסיטאות שנותנים "הרצאה אחרונה" שהיא מה שהיית אומר אם היית יודע שזו באמת תהיה ההרצאה האחרונה שלך ותמות בקרוב. במקרה של רנדי זה באמת המצב והוא בוחר לתת הרצאה על לחיות ועל באמת להגשים את חלומות הילדות שלך. הספר הזה הוא לפי דעתי הרבה יותר אותנטי ואמיתי מאשר שאר ספרי ההצלחה למיניהם, ואני גם מזדהה עם הגישה שלו של להגשים חלומות ילדות כמו לשחק פוטבול מקצועי ולזכות בדובי ביריד. ככה שבאמת הספר הזה נגע לליבי וגרם לי לחשוב את החיים שלי בצורה אחרת, אופטימית ואפשר להגיד "ילדותית" יותר.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
20/02/2009 | 12:05
הספר "חשוב והתעשר" שנכתב על ידי נפוליון היל ופורסם
בשנת 1937 בתום תקופת המשבר הכלכלי האדיר שעברה
ארצות הברית. הספר שימש עשרות שנים כמוטיבטור הגדול
ביותר ליצירת שפע כלכלי לרבים מעשירי העולם, תורגם לעשרות
שפות ויצא רק לפני שנים אחדות במהדורה עברית.
הספר עדיין מחולל פלאים אצל מי שמוכן לקרא ולהמיע את
המסרים שבו.
הספר גם משמש כמפתח להבנת הספר "הסוד",
כלומר מה שמחבר בין המח שלנו לכסף שנמצא מבחוץ לנו.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ספר טוב שקראתי......'
ספר טוב שקראתי......
20/02/2009 | 15:39
שלום, הספר שלי הוא ספר "כוחו של התת מודע" ספר מצוין, מעודד מאוד, גורם לי להיות שללוה ורגועה.
ובאמת גם שינה את חיי, גרם לי להאמין בעצמי ולהגשים חלומות שלי, מומלץ בחום לכולםםםםםםםםםםםםםםםם!
ספר שבאמת מומלץ מאוד מאוד.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 07:29
1
הוא הספר "פרש הברונזה" של פאולינה סיימונס.
אני חייבת לציין שכשהמליצו לי לקרוא את הספר הזה לא התלהבתי במיוחד הוא נשמע לי קצת משעמם אבל....
זה הספר הכי יפה שקראתי אי פעם! זה סיפור אהבה כל כך רומנטי כל כך יפה, שובר לב, מקסים נפלא אין לי מילים לתאר את הספר הזה כל מי שלא קורא אותו הוא לא יודע מה הוא מפספס.אני ממליצה לכם בחום רוצו וקראו אותו ללא תתאכזבו זה ספר גדול מהחיים אני פשוט מאוהבת בדמיות של טטיאנה ואלכסנדר .
דרך אגב יש לו ספר המשך לא פחות יפה מזה קוראים לו טטיאנה ואלכסנדר פשוט חובה לקרוא את הספר.הסיפור האהבה שלהם בצל המלחמה זה פשוט קורע לב אין אין על הספר הזה !!!!!!! אי אפשר להפסיק לקרוא אותו.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ספר ששינה את חיי'
ספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 07:42
זה הספר - אלף שמשות זוהרות של חאלד חוסייני.

זהו מפגש מדהים עם תרבות של עם שכ"כ שונה מאיתנו, וכ"כ קרוב גאוגרפית ואולי גם גנטית.
הוא מתאר בפירוט רב את החיים הקשים באפגניסטן מרובת המלחמות מנקודת המבט של שתי נשים, פורס לפרטים קטנים את חייהן וחיי הסובבים אותן לאורך המלחמות ושלטון האיסלם הקיצוני, לא סיפור אופטימי, אבל מרתק ומעורר מחשבה.

המשכתי לחשוב עליו הרבה אחרי שסיימתי לקרא אותו והמסר האופטימי שאפשר לקבל מהקריאה, הוא הערכת הדמוקרטיה והחופש שיש לנו! משלים רושם על האיסלם הקיצוני כמו ב"רודף העפיפונים", ב"לא בלי ביתי" ואחרים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 11:11
"מיליונר ברגע" של מרק ויקטור הנסן ורוברט אלאן, הספר לקח אותי
צעד צעד בסדרה ארוכה של כללי עשה ואל תעשה, מהנקודה בה
אנחנו מצויים היום אל עושר רב, טוב למי שמוכן לעשות בדיוק מה שאומרים לו.
ספר עם הרבה חוכמת חיים וכיצד אפשר גם אחרת.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 11:21
"מטרות ויעדים בחיים" של ג'ף דווידסון,
הספר הוא מדריך מעניין למי שרוצה ללמוד איך להפוך את המטרה
ליעד שניתן להשגה.
ראיה בזווית שונה על החיים שלנו כשהכל הוא אפשרי
ואין דבר העומד בפני הרצון.
הספר, אכן, שינה את חיי וגרם לי לשנות כיוון בחיים
עם הרבה יוזמה ועידוד לא להתייאש, גם אם ההתחלה שלי
הייתה קשה ולבסוף ההמשך של הכיוון המקצועי שבחרתי,
השתלם בגדול.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
ספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 11:48
1
"הסיפור שאינו נגמר", של מיכאל אנדה,
זהו ספר הפנטזיה האולטימטיבי. את הסיפור שאינו נגמר קראתי לראשונה
בתור ילד ולא יכולתי להוריד אותו מהידיים, לא ישנתי בלילה ועשיתי את עצמי חולה
בכדי לא ללכת לבי"ס ולסיים את הספר.
מאז אני חוזר אליו פעם בכמה שנים ותמיד נהנה מחדש ומגלה בו עלמות קסומים
ישנים וחדשים. ספר מופלא שמתאים לכל גיל.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'אינדיד '
אינדיד
21/02/2009 | 19:09
1
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 11:52
1
"אהבה בימי כולרה" של גבריאל גארסיה מארקס
אחת הקלאסיקות. ספר מלא ברגש וחוכמה.
לימד אותי הרבה על כוחה של האהבה.
כתוב בשפה נפלאה ומלא בתיאורים שמרגשים כל פעם מחדש.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 12:10
1
"הזקן והים" של ארנסט המינגווי
בשפה פשוטה אך בעוצמה רבה, מגולל בפנינו הסופר הגדול את הסיפור הכובש
אודות דייג קובני, חסר מזל, שלעת זקנה נאלץ לעמוד בפני מבחן החיים הגדול
ביותר שלו: מאבק עיקש ומייסר כנגד דג חרב, הרחק במימיו של זרם הגולף.
בסגנון מודרני, ייחודי, המינגוויי מעצב מחדש את גילוי אומץ הלב נוכח התבוסה,
של ניצחון אישי שבא מתוך אובדן.
ספר שגרם לי על המחשבה שכדי להשיג כל דבר בחיים שאני רוצה,
עליי להילחם עליו בכל הכח ולא להרים ידיים מהר מדיי.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
ספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 12:38
"התפסן בשדה השיפון"
סיפורו של הולדן קולפילד, נער בן שש-עשרה בארצות הברית של אמצע המאה ה-20.
"התפסן" מדבר בשפה שאיש לא דיבר לפניו: בשפה ישירה, פונה בגוף שני לקוראיו,
מנבל את הפה בקללות מכל הסוגים.
סיפור התבגרות, מחאה על צביעות ואהבה באמת ובתמימות.
ספר יוצא דופן בתתיבה ומרגש.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי...'
הספר ששינה את חיי...
21/02/2009 | 15:59
הוא הספר הארי פוטר.
הספר שינה את חיי בכך שחשף אותי לעולם הספרים והסרטים הבידיוניים. לפני זה לא אהבתי את התחום, אך בספר זה היה כ"כ הרבה קסם ומיסתורין ומאז הפכתי להיות חובב
סרטי מדע בדיוני וגיבורי על. בתחום זה יש המון פנטזיה, דמויות מיוחדות ומעניינות, מסתורין, רומנטיקה ועלילה מעניינת.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי הוא'
הספר ששינה את חיי הוא
21/02/2009 | 16:45
הספר "הסוד".
אחרי הקריאה של הספר הזה למדתי להסתכל על החיים בצורה אופטימית יותר, ולהבין כי יש ביכולתי מספיק רצון כדי להשיג את מטרותיי.
הספר הזה פקח את עיניי חשגרה של "אין דבר העומד בכח הרצון" וכי כל דבר שאני רק ארצה עם מספיק מחשבה אני אוכל גם להשיגו
לפעמים ברגעי יאוש אני משדלת את עצמי לפעול לפי עצותיו ולהתמקד במטרה שאלי אני רוצה להגיע, והכל פשוט קורה.. במקום להלחץ מדבר מסוים, אני רק מדמיינת את הרגע שאחרי שעל פניי חיוך שהכל עבר בטוב.
אני זוכרת שחיכיתי בתחנת אוטובוס לאוטובוס שייקח ואתי למבחן התאוריה הראשון שלי ניסיתי לא לחשוב יותר מידי כדי להלחץ ופשוט אמרתי לעצמי בראש אינספור פעמים "עברתי תאוריה ראשונה, עברתי תאוריה ראשונה.." כך עד שהתיישבתי מול המבחן במחשב, ו.. עברתי
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 20:00
"משנתו של דון חואן"  שכתב  קרלוס קסטנדה .ספר מדהים מלא בתיאורים ובחוויות מדהימות ומצמררות שהילך קסם על מליוני אנשים וגם עלי.ספר שהוא חוויה רוחנית ופסיכולוגית יוצאת דופן. דון חואן, הוא חכם-מכשף מקסיקני קשיש, שהאינדיאנים,חששו מפניו והעריצו אותו בשל תכונותיו העל-טבעיות.
הספר מלא בחכמתו המסתורית של דון חואן ומוביל אותך לתוך עולם ששולטות בו תפיסות שהן מעבר לתפיסות התרבות המערבית. ספר שמלמד אותך ללכת בדרך הלב.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
21/02/2009 | 20:10
הוא הספר "דמדומים"
זהו סיפור אהבה בין ערפד לבת אנוש. זה כמו לצפות ב-"באפי ציידת הערפדים", אבל הסיפור אחר לגמרי.
אני אוהב סיפורי ערפדים, לכן אולי אהיה משוחד כשאכתוב שממש נהנתי ואהבתי כל רגע קריאה בספר...
הוא שאב אותי וכבש אותי לחלוטין. מלא בקסם, מסתוריות... ובמיוחד ... אהבה...

בלה, נערה מתוקה שחיה עם אביה בעיירה קטנה בשם פורקס, מגלה לפתע זר מסתורי שנכנס לחייה וכובש את כל כולה ללא רחמים. הזר המסתורי מתגלה כחכם, בעל גוף של אל יווני, היופי שלו פשוט לא חוקי, ובעל עוד תכונות שמייחדות אותו שבגללן נמשכה אליו.. וכמובן שעם הזמן הוא גילה משיכה אליה. כמו בכל סיפור אהבה בלתי אפשרי - גם כאן יש סיבוכים, מתח, עליות ומורדות... אני לא יכול לכתוב לכם מה קרה בסוף, אבל אני יכול לכתוב שכל מה שאומרים על סטפני מאייר (זאת שכתבה את הספר הזה)הוא נכון ! היא אמנית בחסד! יש לה את הכוח להפנט במילים, ואני כבר מחכה לתרגום של הספר השני שלה - ואגב, התרגום מעולה! מי שלא יכול לחכות, שיקרא באנגלית, ואולי גם אני אשבר בסוף ואקרא את המשך אהבתם הסודית ,המסתורית, הבלתי אפשרית, והחלומית של הזוג - אדוארד-בלה....באנגלית... תמיד מומלץ לקרוא בשפת המקור.

מק-סים ומכשף ! מומלץ! מומלץ! ממווממללץץ !!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
22/02/2009 | 06:34
בכיתה א' היינו צריכים לכתוב קובץ סיפורים, ואכן כתבתי מספר סיפורים. עמלתי קשה מאוד על כתיבת הסיפורים ולאחר שסיימתי הבנתי מהי עבודה קשה וכמה צריך להתאמץ בשביל להצליח ובשביל לקבל איזו מילה טוב כמו 'כל הכבוד' או 'הספר היה נהדר' ומאז שכתבתי את הספר פשוט הבנתי מאז ועד היום מהי משמעות של עבודה קשה וכמה עבודה קשה תמיד משתלמת.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
22/02/2009 | 23:45
עוד לא נכתב.

אבל, בקרוב אכתוב אותו. והוא ישנה גם את חייכם.

ואני חושב שכל השאלה הזאת אימפוטנטית, הרי אף בן אדם לא מושפע מספר אחד עד כדי שינוי מהותי של חיים. זה יותר כמה תובנות רטנות פה ושם במקרה הטוב.

כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'"הבריחה מהודו"'
"הבריחה מהודו"
23/02/2009 | 12:37
אחד הספרים שישנו את חייכם ושינו את חיי שלי זה הספר "הבריחה מהודו", זה סיפור אמיתי על  רונן ד., בחור ישראלי שכמו צעירים רבים אחרים נמשך להודו ולחופש שהיא משדרת, אך הסתבך ומצא את עצמו כלוא בבית הסוהר ההודי למשך תקופה ארוכה וקשה מנשוא. בתוך כלא מוזנח ומטונף שמיועד ל- 800 איש נדחסו יחדיו 3500 אלפי אסירים, כשהם ממתינים במשך שנים רבות למשפט בלא לדעת מתי הוא יסתיים.  הצפיפות הנוראית, הרעב התמידי, הסמים, ההתעללויות קשות והחברה של אלפי פושעים אלימים גרמה לאסירים רבים לאבד את הצלם האנושי. לא היו בכלא תנאי היגיינה בסיסיים והזוהמה, הסרחון והמחלות היו חלק בלתי נפרד מחייו, בנוסף על ייסורי הגעגועים הקשים, לאשתו, בתו ובני משפחתו.
התחברתי לסיפור שלו כי בעצם קריאתך את הסיפור אתה חווה את המסע הרוחני  והפנימי שהינו מסעיר ומיוחד במינו. מסע הנע בין ייאוש לתקווה, בין שברון לב ומחלה קשה עד לניצחון סוחף של הרוח והחומר גם יחד.  הסיפור ממחיש את כוחה של האמונה שדווקא במקום הנוך ביותר שאדם יכול להימצא בו ניתן לעלות מעלה מעלה וכמפי שהגיבור מצליח להתעלות באמצעות כוח האמונה אל מעל חומות הכלא כך גם אני הצלחתי לצאת ממשבר מאוד קשה שחוויתי, חשתי ייאוש וחוסר אונים, הרגשתי שאין תקווה בעולם הזה עד שהגעתי ב"דרך מקרה" לספר הזה והוא עודד אותי כל כך, הוא נתן לי תקווה והראה לי את הכוחות ותעצומות הנפש הקיימות בתוכי. את המסע הזה עברתי יחד עם כותב הסיפור , חשתי מחוזקת הן מביחינה רוחנית והן מבחינה נפשית ופיזית .
אני ממליצה לכל אחד לקרוא את הספר הזה היות והוא הולך לשנות את חייו בלשון המעטה.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
23/02/2009 | 16:44
הוא הספר "שושן צחור" של גלי צבי-ויס.

כבר הרבה זמן לא קראתי רומן שסחף אותי, שלא יכולתי להניח אותו מידי עד שסיימתי לקרוא את הפרק האחרון. להביט בתוך עצמי להזיל דמעה ולחשוב אכן - "אלוהים מצוי בפרטים הקטנים, אלוהי האינסוף". אבל לא בפרק האחרון יהיה התיאור של הספר הנפלא הזה. תיאור מסכת היחסים מרגע לידתה של ד"ר מימי קניג, האי נוחות של אמה שרה מהכמעט פגית שנולדה לה, הגדלה בקושי, אוכלת בקושי ומדברת בקושי, הבכלל לא מחייכת. מערכת יחסיה המיוחדת עם דודה יוסי המוזעק לעזור "אם אני לא מוציא מהגי'ינג'ית הזו חיוך, אני פורש מהשאו ביז" ומצליח לסחוט מאחיניתו קימור שפתיים, ונפשה של מימי נקשרת אל הדוד שיודע לחבק, שיודע לאהוב ויודע גם לפגוע. הספר סיקרן וסחף אותי כי הוא נוגע בסוד, ובכל פרק הקורא מקלף סוד ועוד סוד, עד הסוד הגדול מכולם, המפתיע מכל. זה ספר על חברות, על שונות, על התמודדות בחברה, על אהבה ועוד סודות המתכסים באוושת עלי השלכת של החיים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'"ספר תהילים"'
"ספר תהילים"
23/02/2009 | 12:59
1
רציתם לדעת מהו הספר ששינה את חיי? אני בטוחה שכולם מכירים אותו אך לא כולם משתמשים בו.
זה הספר שליווה אותי כל חיי מילדותי ולא אני לא הייתי דתייה כשהייתי ילדה, הייתה לי משפחה חילונית לחלוטין אבל משהו משך אותי תמיד לספר הזה אני לא יכולה להסביר לכם את זה במילים, אולי זה המילים שכתובות שם שכשקוראים אותן אתה מקבל כל כך הרבה כוח ותעצומות נפשיות שלא ניתן להסביר זאת אפילו. בילדותי עברתי המון ניתוחים בשל בעיה רפואית שהייתה לי מכיתה א' היייתי בבית חולים ועברתי ניתוחים מאוד קשים. הדבר היחיד שנשאתי עימי כל הזמן היה ספר תהילים קטן וצהוב ששמתי מתחת לכרית שלי בבית חולים. הייתי קוראת בו לפני הניתוח ויודעת בביטחון שלם שאני אהיה בסדר. אף אדם לא יכל היה להבטיח לי זאת, רק הספר תהילים הקטן הזה שאף אחד לא ידע על קיומו כלל וכלל.
מאוחר יותר כשסבתי חלתה במחלה קשה ונפלה למשכב בילדותי, שמתי לה את אותו ספר תהילים מתחת לכרית בלי שהיא ידעה...
הספר הזה ליווה אותי כל חיי...עד היום הוא מלווה אותי. אין בו עלילה או גיבורים אבל יש בו תפילה ואמונה שפותחת את כל שערי שמיים... הבטחה שלי מניסיון...

נסו את זה בבית...

הילה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'Cut-up Experiment'
Cut-up Experiment
23/02/2009 | 13:27
1
"ספר תהילים"

רציתם לדעת? אני בטוחה לא כולם משתמשים.
זה הספר שליווה אותי מילדות, לא הייתי דתיה.
הייתה לי חילונית לחלוין אבל משהו משך אותי.
אולי זה שקוראים אותן אתה מקבל כל כך הרבה תעצומות שלא.
בידותי המון ניתוחים שהיתה לי מכתיתה א' הייתי בבית ניתוחים מאוד קשים.
היחיד שנשאתי כל הזמן תהילים קטן וצהוב שמתי מתחת לכרית בבית חולים.

הייתי בו לפני הניתוח ויודעת שאני אהיה בסדר.
אף אדם לא להבטיח לי זאת, רק הקטן הזה שאף אחד לא ידע על קיומו כלל וכלל.
כשסבתי חלתה במחלה ונפלה בילדותי, שמתי לה ספר תהילים מתחת לכרית בלי שהיא ידעה...
הספר עד היום אין בו עלילה או גיבורים, אבל יש בו פותחת כל שלי מנסיון.

נסו את זה בבית...

לה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'ספר תהילים'
ספר תהילים
23/02/2009 | 14:10
10
2

נסו את זה בבית...

הילה
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'Cut Up-Experiment no.2'
Cut Up-Experiment no.2
23/02/2009 | 14:40
8
3
אני בטוחה שכולם, רציתם לדעת מהו הספר ששינה את חיי.., אני? כולם מכירים, אך לא משתמשים.
זה כל חיי, מילדותי ולא אני לא ילדה, לחלוטין, אבל משהו מושך אותי תמיד לספר אני לא יכולה להסביר את זה במילים. אולי אתה מקבל כל כך הרבה נפשיות שלא ניתן..,
עברתי המון ניתוחים מכיתה א, ניתוחים מאוד קשים. נשאתי עימי כל הזמן קטן צהוב ששמתי מתחת לבית חולים שלי.
הייתי יודעת בבטחון שלם שאף אדם לא ידע שאני אהיה בסדר, אף אדם לא יכל כלל וכלל. הקטן הזה. וסבתי נפלה למשכב, שמתי לה כרית בלי שהיא ידעה...
הזה ליווה אותי... עד היום הוא מלווה אותי. אין בו יש בו ופותחת את השמיים שלי, מנסיון..,

הבטחה שלי מנסיון

היל!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'mathematical handbook of formulas and tabels'
mathematical handbook of formulas and tabels
23/02/2009 | 15:56
7
2
גם לי יש ספר ששינה את חיי אני בטוחה שרבים מכם  מכירים אותו ומשתמשים בו.
זה הספר שליווה אותי כל חיי מתחילת התואר הראשון...  , ..הייתה לי משפחה נורמלית לחלוטין אבל משהו משך אותי תמיד לספר הזה אני לא יכול להסביר לכם את זה במילים, אולי זה הנוסחאות שכתובות שם.
בתחילת התואר עברתי המון מבחנים. הדבר היחיד שנשאתי עימי כל הזמן היה הספר של שאום - גדול ואכן וצהוב. הייתי קורא בו לפני חישוב של כל אינטגרל ויודע בביטחון שלם שאני אהיה בסדר. אף אדם לא יכל היה להבטיח לי זאת, רק הספר הקטן הזה
ספר הזה ליווה אותי כל חיי...עד היום הוא מלווה אותי. אין בו עלילה או גיבורים אבל יש בו נוסחאות שפותחת את כל שערי שמיים... הבטחה שלי מניסיון...

נסו את זה בבית
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הלו? מה נפלתם עליה? בסה"כ טעתה בשירשור'
הלו? מה נפלתם עליה? בסה"כ טעתה בשירשור
23/02/2009 | 16:11
לצפיה ב-' *מזדהה*'
*מזדהה*
23/02/2009 | 19:57
5
5
הספר ששינה את חיי:
"ההיסטוריה של חוזק חומרים- בצורה הומוריסטית".
(טוב, הוא לא קיים. אולי אני אכתוב אותו יום אחד. )
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'לשבלולן יש כבר'
לשבלולן יש כבר
23/02/2009 | 20:30
4
3
לצפיה ב-'אני יודעת, אני מקנאה. '
אני יודעת, אני מקנאה.
23/02/2009 | 22:20
3
3
אני לא אכתוב ספר על הנדסת חומרים, אני לא הולכת לעשות את זה לעצמי.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'למה שלא תכתבי מד"ב שקשור להנ' חומרים?'
למה שלא תכתבי מד"ב שקשור להנ' חומרים?
24/02/2009 | 00:58
2
1
לצפיה ב-'כי... כי.. אממ..'
כי... כי.. אממ..
24/02/2009 | 01:16
1
3
לא יודעת, לא יצא.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'חבל. '
חבל.
24/02/2009 | 09:01
1
אני מנצל דברים מעולמי בסיפורים.
לדוגמא : גם אני מצאתי בקבוק עם ג'יני, וכך נולד הרעיון לסיפור על חיים. סתם. אבל כדאי לנצל ידע בתחום לסיפורים.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'באתי לכתוב'
באתי לכתוב
23/02/2009 | 16:14
1
איפה לשרשר ולהשתמש במילה יקירה אבל ראיתי שהיא מצאה או ששרשרו אותה כבר שם.

ושהכל נכתב ברוח טובה/הומוריסטית.
ושאין צורך להמשיך את השרשור.
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
הספר ששינה את חיי
24/02/2009 | 07:53
"נער החידות ממומבאיי"
טןב, נכון שתגידו נדוש, לא מקורי, זכה באוסקר הסרט וכו,
אבל הרבה לפני הסרט, קראתי את הספר ששונה בדברים
מסויימים מהסרט, אבל ספר שריתק אותי בקריאה מסיבית
מתחילתו עד סופו בכמה ימים,
כשהכותרת שאני נונתת לו הוא:
the sky is the limit
או בעברית, הכל אפשרי וגם אם אין לך את האמצעים לכך.
אגב, הסרט גם מדהים וזכה בצדק, למרות סוף הסרט המאולץ,
אבל, קדימה, אין השוואה והספר יותר מרשים
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'הספר ששינה את חיי הוא...'
הספר ששינה את חיי הוא...
24/02/2009 | 10:42
לחיי האהבה.
קראתי את הספר הזה כשהייתי שבורה לגמרי מהחבר שהיה לי ונפרד ממני.
הייתי ממש הרוסה מזה והספר הזה (שאחריו ראיתי גם את הסדרה שהייתה בטלויזיה), גרם לי כל-כך לצאת מהמצב שהייתי בו והפך אותי לשמחה שוב
הייתי יושבת כל יום וקוראת אותו וזה הוציא אותי מהכל-ממש נשאבתי לתוכו, אחלה ספר!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-' התחרות הסתיימה '
התחרות הסתיימה
02/03/2009 | 15:21
8
1
להלן הזוכים בתחרות:

שם המשתמש שבחרת
khammel
חתול השיממון  
kelly7i  
perichen
felanadulek
zivdagan
rivkazin
natanchale
dinavedani
סבינה 22
liorshaaltiel140  
נועהספרבר
noamelimelech
malismon
מיכל שלמה
o1236
elimosh
gilava  
kashat13
gooliver13
MIKIMAUS10
teasme7577
zozale

הכרטיסים יישלחו בדואר ישראל בימים הקרובים לכתובות שהועברו אלינו על ידי הזוכים.

ברכות לזוכים, תודה לכל מי שהשתתף - נתראה בתחרות הבאה!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'היחידה שהבחנתי מהפורום היא חתול השיממון...'
היחידה שהבחנתי מהפורום היא חתול השיממון...
02/03/2009 | 18:13
6
1
ומזל-טוב לך. אם יש עוד מישהו/י מהפורום שלא זיהיתי- מזל טוב גם לך!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'khammel גם ככה, משוטטת כאן פה ושם.'
khammel גם ככה, משוטטת כאן פה ושם.
02/03/2009 | 23:23
1
לצפיה ב-'אולי כותבת פה ושם, אבל מבקרת קבוע '
אולי כותבת פה ושם, אבל מבקרת קבוע
03/03/2009 | 18:08
1
לצפיה ב-'תודה! יאי! '
תודה! יאי!
03/03/2009 | 14:31
3
1
I've never won anything in my life!
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'אז דעי לך שבזבזת את המזל על הזכיה הזאת....'
אז דעי לך שבזבזת את המזל על הזכיה הזאת....
03/03/2009 | 15:37
2
1
במקום היית יכולה למלא לוטו וזכות. ואז לממן לך קלדנית משלך בין השאר.

מיליונים זה לא טוב?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'לא טוב בכלל'
לא טוב בכלל
03/03/2009 | 17:47
1
אני קומוניסטית גאה.^^
מי צריך לממן קלדנית כשאפשר להכריח אסירים פוליטיים להקליד בשבילך?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-'חתולה קומוניסטית? '
חתולה קומוניסטית?
03/03/2009 | 19:25
את רודה בעכברים...?
כותבי מד"ב ופנטזיה >>
לצפיה ב-' גולשת נוספת שנשמטה -'
גולשת נוספת שנשמטה -
03/03/2009 | 15:47
1

הודעות אחרונות

07:39 | 20.02.17 עוץליגוץלי
16:25 | 19.02.17 עוץליגוץלי
01:40 | 07.10.16 ויימס
19:58 | 17.09.16 Izer Nighter
17:34 | 12.09.16 בן אבי 12
07:05 | 11.09.16 agamkedem
22:53 | 10.09.16 ויימס
20:28 | 03.09.16 העט הרועד
17:22 | 28.07.16 פרס עינת
01:49 | 23.07.16 Gilthans The Quiet
02:45 | 21.07.16 Goddess of victory

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ