כאן נמחק הודעה

John the Savage

New member
לא הייתי משתמש בתמונות מאתר בסגנון הזה

לא ברור מי עומד מאחורי האתר, לא ברור מי העלה את התמונות (היוצרים או מישהו אחר), לא ברור באיזה רישיון התמונות האלו מופצות. הם כותבים באתר "אנא פנה ליוצר לפרטים", אבל אפילו לא מפרטים מי היוצר של התמונות.

כדאי להשתמש בתמונות ממקור אמין, שמציין בבירור מי היוצר של התמונות ובאיזה רישיון הן מופצות, ואז אפשר לבדוק האם תנאי הרישיון אכן תואמים לסוג השימוש.

כאן נמחק הודעה

היות ועברה על כללי הפורום. (שאלה בקשר לאתר פעיל מזוהה).
היות וניתנה תגובה מושקעת, לא מחקתי את התגובה.

Guy Yafe

New member
בתור זה ששאל את השאלה

אשמח לדעת איך ניתן היה לשאול את השאלה בלי להראות את האתר עצמו?

Guy Yafe

New member
ומבלי להיות ציני ומתנשא....

מן הסתם לא יכולתי להעתיק את כל התקנון של אותו אתר.
בתור מנהל פורום אתה אמור לדעת שהפורום פתוח לכולם, וגם אלה שלא ירדו לסוף דעתך, לא זכאים ליחס כל כך מזלזל.

הפורום פתוח לכולם

בתנאי שמכבדים את הכללים שלו.
אינני עובד אצלך, ואינני חייב לך כלום.
כמו שמי שחיכותב בשפה זרה לא יכול לצפות שאני אתרגם לו את ההודעה לעברית, גם מי שמפר את הכלליםו, לא מתנצל ולא מתחייב לכבד אותם, לא יכול לצפות שאני אתאים לו את ההודעות לכללים.
מי שמפר את הכללים, יכול לחזור לחזור לכתוב אם הוא מחייב לכבד אותם.
אני עונה בד"כ להודעות מובנות שעומדות כדשישת הכללים.
אני מדגיד לכך מזמני ומהידע שלי.
גלישה נעימה!

Guy Yafe

New member
בוודאי שאני מכבד את הכללים.

עובדה שלא העליתי מחדש את השאלה, אלא שאלתי שאלה שנראתה לי לגיטימית לחלוטין: איך ניתן לנסח את השאלה כך שתתאים לכללים ואוכל לשאול שוב.

אנסה שוב:
"שלום,
אני רוצה להוריד תמונות חינמיות מאתר ולא מצליח להבין את תנאי השימוש שלו.
ציטוט מהאתר:
License: Non commercial use, learning and reference use only. Cartoon, baby, toys, cute, children, vector material
אני אשתמש בתמונות עבור אפליקציה חינמית שהתוכן בה הוא ברכות (קידוש ליל שבת, ברכת המזון וכו').
השימוש הזה נראה לי כמו עיון (rference) ועל כן עונה על תנאי השימוש.
מה דעתכם?
"

האם זו נראית הודעה יותר לגיטימית?

מעולם

לא טענתי שהודעתך השניה לא לגיטימית.
גם לא התייחסתי לאישיותך ולא רמזתי רמזים לגבי סגנונך כפי שאתה עשית לגביי.
הסכרתי לך מה אני לא עושה. עודה שיש גולשים שחיים עם הדעה המוטעית שמנהל פורום מקבל משכורת, או חייב לשרת אותם, או חייב לאנשר לכל גולש חפש מוחלט, ולא היא.

אם אני מסביר , אז אני ציני ומתנשא...
הדו שיח הזה, לא גורם לי הנאה ואיני רוצה להמשיך בו.גם אין לי זמן לזה.

לגופו של עניין:
איני ממליץ לקחת תמונות חינמית, אם הוא לא יודע מה מקורן ואין לו הוכחה שיוכל להגיש לבית המשפט שהתמונות הן: נחלת הכלל או ברשיון מתאים.
צריך לזכור שהטכנולוגיה מאפשרת אתרי מראה, אתרי עכביש, סתם העתקות ומלכודות דבש, אני מעדיף תמנה שעולה דולר ואני יכול לשלם ולקבל קבלה על פני תמונה "חינמית" שלא ידוע לי למי שייכת ואיך הגיעה לרשת.

gady18

New member
תרגום

License: Non commercial use, learning and reference use only. Cartoon, baby, toys, cute, children, vector material
שימוש לא מסחרי לצורכי לימוד ו התיחסות בלבד תמונות אנימציה תינוקות צעצועים חמוד ילדים תמונות וקטוריות
כמו שאמר העורך דין הנכבד אין ודאות שאין שם תמונה מסחרית שהוכנסה בטעות
מה שכי טוב שתעשה זה תחפש ספרים ישנים מאד ללא זכויות יוצרים בגוגול ספרים שקשורים לדת ותוריד משם
בכל אופן אני מקווה שלא תפרסם תמונה לברכת אשר.יצר נקבים נקבים חלולים חלןלים
בכל אופן הפרוש השימוש הזה נראה לי כמו עיון (rference) ועל כן עונה על תנאי השימוש. לא נכון
אולי לא מסחרי אבל גם זה לא בטוח , בעל האתר עלול לתבוע. אם התמונות יופיעו באפליקציה

gady18

New member
פורום חוק ומשפט

שם התקנות אחרות עד כמה שידוע לי אבל תשאל שם

למעלה