הרשמה לאתר הכרויות וביטול עסקת אשראי

ohadwalla

New member
הרשמה לאתר הכרויות וביטול עסקת אשראי

שלום לכולם,
צריך עזרה בנושא חשוב מאוד.
לפני כחודש וקצת נרשמתי לאתר הכרויות דרך הסלולרי ונתתי פרטי אשראי בהסכמה לחיוב של 5 ש"ח למנוי של חודש אחד.
כעבור חודש וקצת, לאחר שימוש מועט באתר, בדקתי את חשבון האשראי שלי ונדהמתי לגלות שהחיוב שבוצע כולל הוראת קבע חדשה באשראי.(עדיין ללא חיוב בתחילת החודש הקרוב)
מיד נכנסתי לאתר ושוב נדהמתי לגלות שרשום שהמנוי מתחדש אוטומטית בעלות של 300 ש"ח לחודש.
עם הרבה דאגה ותסכול התקשרתי מיד לחברת האשראי ואמרתי להם שלא הייתה לי שום כוונה שיתבצע יותר מחיוב אחד של 5 ש"ח ושיבטלו מיד את ההוראת קבע שהאתר פתח עליי. בשיחה עם המוקדנית היא דבר ראשון ביטלה את ההוראת קבע ואמרה שלא יתבצע שום חיוב נוסף חוץ מה5 ש"ח מהאתר הזה. בנוסף התקשרתי לאתר על מנת לבטל מיד את המנוי. כל זה קרה יומיים אחרי שהמנוי אמור להתחדש . לאחר מכן מרוב דאגה התקשרתי שוב למוקד התמיכה של האשראי כדי לוודא שלא יתבצע שום חיוב ובשיחה ארוכה המוקדנית אמרה לי שאסור לאתר בשום אופן לחייב אותי בחיוב רגיל ושבאמת האתר הגיש בקשה לחיוב של 300 ש"ח רק לאחר שחסמתי אותם כדי שלא יתבצע שום חיוב. המוקדנית הסבירה לי שבגלל שזה חיוב מהאינטרנט ואין שום חתימה וגם שזו לא הייתה הכוונה מותר לי לבטל דרכם את החיוב שאמור להתבצע ושלא ירד בפועל שום 300 שקל בחיוב הקרוב. לאחר מכן בשיחה עם האתר התקשרתי לבטל את המנוי ואמרו לי שעדיין יתבצע חיוב של 300 ש"ח בחיוב הקרוב של האשראי ושאסור לי לבטל את החיוב כי הם יפתחו עליי הליך של לא יודע מה ושזה יהיה מאוד לא נעים אם זה יקרה והיא אמרה שהיא לא רואה בכלל שביטלתי את החיוב ושהחיוב התבצע.

אני כרגע יודע שאין שום חיוב של האתר באשראי שלי ושאסור להם לחייב אותי אבל אני עדיין מודאג ממה שיהיה.

אשמח לעזרה ממי שבאמת מבין בביטול עסקאות כאלה באינטרנט. תודה רבה

למעלה