קונולין

nati meir

New member
קונולין

או השד יודע איך קוראים לך,ראיתי את ההודעה שלך מיום 05.07.2007 והחלטתי להעביר את העינין לעו"ד לפידות מחיפה להגשת כתב תביעה בגין לשון הרע ,וכן תוגש תלונה במשטרת חיפה נגדך,אני מאחל לך כל טוב והמשך כתיבה נעימה כי מהכתיבה שלך כנראה עוד תפרנס הרבה אנשים http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=natimeir נתי מאיר בוקרשט רומניה

ihtiyar

New member
דעתי איננה שונה מזאת של קוכולין

אז תוכל להוסיף גם אותי לתביעה. בעצם, תוכל גם להוסיף את שמה של השופטת רחל חוזה, אשר אמרה על הפושע נתי מאיר ש"הוא בחר בפשע כדרך חיים". בהצלחה

nati meir

New member
תביעת דיבה

אתם סתם אנשים שמתחבאים מאחרי שמות באינטרנט אני מזמין אתכם על חשבוני לרומניה ואז נראה אם תהיו כל כך גיבורים כאלה ואו לחלופין בישראל ואו בכל מקום אחר בעולם. לגבי רחל חוזה היא יושבת בבית משפט שלום אחריה היה בית משפט מחוזי ולאחר מכן עלינו לעליון.רחל חוזה היא נצר לנספים בשואה אני התחברתי למכחיש שואה כך שזה ברור מדוע היא כתבה זאת יותר מכך היא ספגה הרבה נזיפות בעליון ומדוע אדם שבחר כפשע כדרך חיים נמצא וחי ברומניה כ13 שנה אז איך זה מתחבר ?????אבל לא נורא את כל הדברים תדעו בפרוטרוט במשפט הדיבה שיפתח ן בחיפה נתי מאיר

טשאפק

New member
זו לא היתה ההרשעה הראשונה שלך

הודית בעצמך בבית משפט בעבירות לא קלות של זיוף וקבלת דבר במרמה. מה אתה רוצה, שהדברים יימחקו כלא-היו?

nati meir

New member
עסקת טיעון

הודיתי בעיסקת טיעון על מנת להגיע לטכס ההשבעה שלי ברומניה כחבר פרלמנט,טוב שהחברים שלך העלו את הנושא כעת הוא יעלה בבית משפט בחיפה וכל האמת תצא לאור ואני גם יעשה קופה יפה על הגב שלהם אני לא יענה יותר כי לא יהיה לזה סוף נפגש בבית משפט שבוע טוב לכם!!!!!! נתי מאיר

narnia1181

New member
אז הודית שאתה אשם!

זה כולם יודעים שאם מודים בעסקת טיעון זה כאילו מורשעים אחרי משפט. אז זה עדיין אומר שקוכולין צודק! וזה לא משנה בכלל מה היו הסיבות שלך אבל עדיין הודית שעשית פשעים! איכס! כאן זה לא סוריה ולא איראן! תפסיק לאיים!!!

טשאפק

New member
הודית

הודאה היא הודאה. הרשעה (חוזרת) היא הרשעה. כן טקס, לא טקס - אלו עובדות.

קוכולין

New member
נראה לי, מר מאיר

שבהודעותך ובאיומיך העלגים כאן אוששת את מה שכתבתי עליך, ועוד הרבה יותר. בהזדמנות זו, תודה לכל חברי הפורום שהגיבו ותמכו.

Envinyatar

New member
אנא, שמא יתכבד אדוני ויאיר את עיננו?

דומה כי אדוני מורגל ב"עשיית קופה יפה" על גבם של אחרים, אם לשפוט לפי דבריו של אדוני, הן כאן והן בראיון שהעניק לערוצי הטלויזיה הישראלים. חרף זאת, דומה כי בפעם זו, ספק גדול אם מבוקשו של אדוני יעלה בידיו, וזאת בלשון המעטה. ולעניין טענותיך, אנא התכבד והאר את עיננו: 1. מדבריך משתמע, שערערת על פסה"ד של כב' השופטת חוזה לבית המשפט המחוזי, והוא דחה את הערעור – ולכן "עליתם", כלומר: הגשתם בקשת רשות ערעור לבית המשפט העליון. האם אתה טוען, שבית המשפט העליון הפך את ההרשעה וזיכה אותך? אם כן, אנא טען זאת במפורש. אם הדברים אינם כאלו, הרי שההרשעה נותרה על כנה. אדם שהורשע בפסק-דין פלילי, ונקבעה לגביו קביעה עובדתית ש"הפך את הפשע לדרך חיים" הוא עבריין, עניין לשוני פשוט. העובדה שאתה טוען, סובייקטיבית, שנעשה לך עוול, אינה מעלה או מורידה - לשון הרע אין כאן, אלא ציטוט מקביעות עובדתיות של ערכאה דיונית. 2. אנא, האר את עיני אם אני טועה – אבל פסק הדין המדובר ניתן בסוף שנות ה-80, לפי שעברת לרומניה, ולפני שהתחברת עם טודור. כיצד יכלה אם כן השופטת לפסוק נגדך משום ש"התחברת למכחיש שואה?" האם יש לה חוש נבואי? זאת, שלא לדבר על כך כי האשמה כנגד שופטת בישראל כי הטתה דין והרשיעה אדם חף מפשע בשל חשבון אישי או שיקול מסוג זה, היא בעצמה הוצאת דיבה, לידיעתך. 3. התביעה שהגשת כנגד ערוצי התקשורת – אינה מעלה או מורידה, כל עוד לא התקבלה ולא נקבע (בערכאה ישראלית, שיש לה סמכות שיפוטית על פורום בישראל) כי הערוצים אכן הוציאו דיבה, הרי שחזרה על דבריהם או הסתמכות עליהם הינה לגיטימית – אתה מוזמן לבדוק את חוק איסור לשון הרע. בשולי נקודה זו, מר מאיר, אנא האר את עיני בעוד עניין פעוט: הכיצד בדיוק יש לבית משפט רומני סמכות שיפוט כלשהי על ערוצי טלוויזיה שמקום משרדם הרשום, מרכז עסקיהם ומיקום נכסיהם בישראל, וגם העוולה/עברה הנטענת בוצעה בישראל (הכתבה הרי שודרה כאן, לא ברומניה)? סמכות שיפוט, כמדומני, נרכשת ונבדקת לפי מיקום הנתבע או מקום ביצוע העבירה... 4. סוף דבר; מאחר ואני מסופק אם מישהו מבאי הפורום הנכבד הזה מעוניין לקבל ממך נסיעות חינם לרומניה, או לקבל/להשתמש/להנות מכספך (שכמובן, הושג כולו ביושר ובלא שדבק בו רבב) בכל דרך אחרת, הרי מאד מומלץ שתחדל מאיומים. כרגע, עם כל הכבוד הראוי לאדוני, דרך ההתנהלות שלך רק תורמת לדעה (ולהחזיק בדעות אישיות עדיין מותר במדינה דמוקרטית), שיש דברים בגו.

קוכולין

New member
ציטטתי דברים שנאמרו בתקשורת הישראלית

כולל בראיון שנערך איתך. אם אתה רוצה, תגיש תביעת לשון הרע נגד העיתון.

Boogieman

New member
קח עוד אחת על הדרך.

אין לי מושג מי אתה, מה עשית ברומניה ומה העבר הפלילי שלך, אבל אחרי ההודעה הזאת ועיון בבלוג שלך, אני יכול להגיד שאתה בהחלט עושה רושם של אפס מאופס, עילג, מטומטם עד אימה, קומבינטור, חאפר ועלוב נפש באופן כללי. זאת ההתרשמות שלי מבלוג תקיעת החצוצרות העצמית שלך. אם זה יכול להיחשב כ"לשון הרע", :העלבת עובד ציבור" וכו', אתה מוזמן להגיש תביעה גם נגדי. אם זה לא מספיק, אוכל להשתדל קצת יותר.

nati meir

New member
הוגשה תביעה נגד ערוץ 2 ברומניה

הוגשה תביעה נגד ערוץ 2 ע"ס 10 מליון דולר ברומניה

Envinyatar

New member
איומיך חסרי יסוד, ומהווים נסיון הפחדה פסול

דבריו של מנהל הפורום מסתמכים על האמור כנגדך בפסק-דין חלוט, שם נקבעו דברים המדברים בעד עצמם, ודי בכך בכדי להפוך את האיום שלך לאיום סרק. לפי מיטב הידוע לי, ציטוט או הבאת תמצית מקביעה שיפוטית שנעשתה בארץ אינה מהווה עוולת לשון הרע, קל וחומר שלא עברה. זאת ועוד; מאחר והביטוי עליו אתה קובל אינו יותר מסופרלטיב או גינוי, ואינו מכיל תיאור או טענה עובדתית כלשהי, הרי שזה "חיווי דעה" ולא "קביעת עובדה" - וגם מסיבה זו, אינו מהווה עוולה, קל וחומר שלא עבירה פלילית. זאת, במיוחד לאור העובדה כי חיווי הדעה מסתמך על דבריה של שופטת. לסיכום: דבריך הם איום סרק, שגובל בנסיונות הפחדה ונסיון להשתיק את חופש הביטוי באמצעות איומים, דבר שבמקרים מסויימים עשוי לגבול בעברה לפי סעיף 428 לחוק העונשין, ומה שיותר סביר - להשית עליך הוצאות משפט בסכום מכובד מאד, אם תנסה לבזבז את זמנו של בית המשפט בעניין הזה.

יואב65

New member
נתי מאיר היקר אתה מוציא שם רע לטיפשים.

אני לא ראיתי את ההודעה של קוכולין. אבל בגלל הודעתך פה ניכנסתי לבלוג שלך (וזה הקפיץ את הרייטינג שלו באחוזים רבים- על לא דבר). בלי לראות את הודעתו אני מסכים איתו משום שהוא אחד האנשים היותר חכמים בפורום ואתה איך לומר בעדינות... לא!. אתה איש טיפש, רע ומיותר. אם התחברת למכחישי שואה בהצלחה לך ופתאום אחמדיניג'אד נראה כבחירה ברורה לביקור. לסיכום: תבלה ברומניה. אל תחזור. לא מתגעגעים. מדינתנו הקטנה נראית פשוט יותר טוב בלעדיך. לא מחכים לשובך. אל תכתוב לנו. בברכת חוסר הצלחה יואב נ.ב אשמח להצטרף לנתבעי הדיבה

armbruster

New member
האם העם הרומני יודע על מעשיך הפליליים?

מאידך ייתכן שזאת מזימה אנטישמית מתוחכמת של מפלגת טודור לבחור לפרלמנט בעבריין-נוכל יהודי כדי שכל האנטישמים ברומניה יוכלו להצביע עליו ולהריע. מה שברור, כבוד לא הבאת לעם היהודי ולמדינת ישראל ברומניה (או בכל מקום אחר).

קוכולין

New member
שאלתי חבר רומני

סטודנט שלומד איתי בטוקיו. הוא מכיר היטב את נתי מאיר ופועלו, והתשובה שלו היתה שאנשים יודעים עליו הכל, אבל לא מתרגשים יותר מדי- כי מאיר אינו הפושע היחיד בפרלמנט אלא אחד מבין רבים.

שינובי5

New member
קוכולין - אינני עו"ד

ואינני יודע עם הניק הוא אכן אותו פרסונה. אני מייעץ לך לקחת את התביעה הזאת במלא הרצינות. רצוי שתכין עו"ד וקו הגנה/התקפה, על מנת שלא תהיה מופתע. הרגשות שלך, שלי, של כולנו אינם לעניין. מה שיקבע יהיה - בהנחה שאכן יוגש כתב תביעה - האם האיש נפגע אם לאו, אם כן מה סכום הפיצוי שהנ"ל יקבל,אם בכלל. זכור שבתי הדין שלנו ידועים באיטיותם המרגיזה. מדובר בהוצאה לא קטנה כספית. עדיף שתתכונן ותדע מה להשיב, מאשר שתופתע.

למעלה