מבקש תרשים מסלולים מעודכן של שדה דב

david gutmann

New member
מבקש תרשים מסלולים מעודכן של שדה דב

בוקר טוב אני לא מוצא באתר את תמונת המסלולים לאחר השיפוץ בשדה דב. אודה למי שיעלה את התמונה לאתר . תודה דוד

ronenec

New member
תודה...

תודה על פרסום התמונה שצילמתי ואני שמח שסוף סוף יש לה שימוש...

ronenec

New member
ודרך אגב...

התמונה הזו זכתה ללמעלה מ 20000 צפיות באיירליינרס... I WONDER WHY... זהו הקישור לתמונה באיירליינרס.

לדוד

למה לא תנסה באתר האגודה > קבצים שימושיים > פמ"ת אני רואה שאתה חבר באגודה אז למה לא תעלה שאלה פורום האגודה ? וגם כן יש הודעה ישנה על השיפוצים והשינויים בש"ד אתר האגודה > חוק ומשפט > NOTAM http://www.aopa-israel.org.il/_Articles/Article.asp?ArticleID=420&CategoryID=104&Page=2

david gutmann

New member
חיפסתי באתר האגודה ובפמ"ת

בפמ"ת (עידכון 16) אין התיחסות לשינויים במסלולי ההסעה בשדה דב. דוד

david gutmann

New member
תודה על פירסום העידכון

אמנם הייתי זקוק לתרשים הנ"ל אתמול ורק עכשיו ראיתי אותו, אך בכל זאת היום בבוקר העברתי מטוס משדה דב להרצליה והתרשים היה חקוק בזכרוני אבל מהקרקע הכל נראה אחרת וכנשלחתי ל דלתא ולא זיהיתי אותה מהקרקע הפקח העיר לי שהיה עלי ללמוד את ה-AIP לפני שאני יוצא לטיסה,לא מצאתי לנכון להתווכח איתו,המפליא הוא שעדיין לא נמצא תקציב לשילוט שבוודאי היה עוזר להתמצא בשטח. תודה על פירסום העידכון דוד

ה"דלתא"

צודק הפקח. אינך צריך ללמוד בע"פ, אבל לפחות שתהיה לך הדפית מול העיניים, במיוחד אם אינך "בן בית" בשדה. באשר לשילוט, מסכים אתך שאפשר לשפר. אין שילטי הכוונה לנקודות, למרות שה"צ'ארלי", ה-"דלתא" וה-"אקו" משולטות כל אחת במקומה. דוד

למעלה