זקוקה לעזרה

junny

New member
זקוקה לעזרה

קודם כל מתנצלת מראש שאני הופכת לכם את הפורום הנהדר הזה לפורום קיט'ש אבל אני ממש חייבת שתעזרו לי ברעיונות למתנה לבן-זוג שקיבל רישיון טייס.\ כל רעיון בכל סכום יתקבלו בברכה. ג'ני, נתניה

תקני לו סוף שבוע

ב"מצפה הימים" כולל טיסה הלוך ושוב לראש פינה במטוס, שהוא יטיסו. דוד

junny

New member
מצטרעת על הבורות

אבל מה זה? איפה אפשר להשיג את זה? מה העלות? תודה!

אין על מה להצטער -

1. זה מטוס 2. ניתן להשגה כאן 3. עלות - בסביבות ה +400,000 $ לחדש. יש גם משומשים בסביבות ה 300,000. מייק..

junny

New member
כבר מזמינה אחד!

היה עלי סתלבט קטן כאן בפורום... בכל מקרה המון תודה, אני מתחילה לגבש החלטה אשמח לרעיונות נוספים אם יש.

ובנושא זה

לכי לחנות "אביזרי טיסה" וירטואלית ברשת, כמו www.sportys.com ותוכלי למצוא המו מתנות בהמון מחירים. חפשי ב GOOGLE את המילים "pilot shop"

מנוי ל-

עם הרוח, כנפיים, ביעף, Private Pilot, Plane & Pilot, Sporty Pilot, Playboy, ואם הוא מעצבן - מנוי למוסיאון ח"א בחצרים (סתתתם). יש המון ספרות תעופתית ראויה כמתנה בכל טווח המחירים, רק אל תקני לו את "בדרכי העורב לאלסקה", הוא עוד יכול לברוח... אישית הייתי מעדיף מתנת מדריך מלווה ומטוס לקפריסין, או לאילת (עם או בלי סוף שבוע...). מאחר ואצלי זה היה קצת מזמן, נדמה לי שקיבלתי מנוי לפילהרמונית...(שאחזור לפרופורציות...). הכל מקרה, בהצלחה וטיסות בטוחות.

וואלה

הטיסה עלי, בהנחה שהזוג יכול להסתדר במושב האחורי של הזלין ובתנאי שאליאס בא לצלם.

מנדי3

New member
אני אומר לך כיצד אשתי הפתיעה אותי..

שכרה מטוס. שמה את נפשה בכפה טסה עימי לר"פ. שם המתינה לנו מונית לכפר יובל. טיול טרקטורונים מדהים של כשעתיים, אני היא ומדריך. ולבסוף ארוחת צהריים בר"פ באחוזת שולמית. טיסה חזרה.

כמה אפשרויות:

1. ברייטלינג עם GPS 2. פנטהוס בסביוני דניה 3. קופסת שוקולד מצויינת 4. אזיקים וחבל טיפוס ורוד 20 מטר אם הוא בן זוג אז למה בכרטיס את מחפשת??? ואם הוא קיבל רשיון אז מה בדיוק את עוד יכולה לתת לו ושחוקי לרשום אותו כאן?!

zoti

New member
המינוח הנכון צריך להיות

אם יש אוכל טוב בבית, לא יוצאים למסעדות ?

למעלה