מסעות בנימין מטודלה- טרמינל 3

ZeevRozenek

New member
מסעות בנימין מטודלה- טרמינל 3

הבוקר טסתי למילנו - כל הלילה לא יכולתי להרדם בגלל ההתרגשות מעצם הרעיון שאזכה לעבור בטרמינל החדש. אולם הכניסה גדול אמנם מזה הישן, אך מתכנניו לא חזו כנראה את הבידוקים הביטחוניים - התורים המתפתלים והבלגן בכניסה לתורים אלו תופסים את מרבית האולם, ולכן צפוף מאוד וחוץ מהארכיטקטורה של התקרה אין הרגשה של "חדש". הבודקות מתרוצצות בין התורים, מבולבלות כמו עכברים באניה טובעת. אין יד מכוונת. אחרי ה"צ'ק אין" עוברים דרך מסדרון צר לבדיקת הדרכונים (הולך מהר) ומשם כמובן לבדיקות של התיקים . החלק המענין בא בכניסה לרחבת הקניון - עדת חומיינים שקוראים לעצמם יהודים דתיים מנסה בכוח להלביש עלי תפילין - עד שמשכתי אחד מהם הצידה ונסיתי לעשות עימו "דיל" - אני אלמד אותו את תפילת ה-ROSARIO של הקתולים והוא יזכיר לי איך מניחים תפילין. בקצור - מהרגע ששילמתי למונית (ב-5 בבוקר !) עד שהצלחתי לשלם למוכרת הבשמים ב"דיוטי-פרי" עברו 80 דקות (לפי הובס)! כיון שהטרמינל החדש ממוקם ליד קצהו של מסלול 30 וההמראה היתה על 26, ההסעה חזרה לאורך מסלול 12, ומשם דרך 03 לתחילת 26 לוקחת 15 דקות ומקנה הרגשה שאנחנו ממריאים מאיזה שדה לפחות בגודל של DFW

ZeevRozenek

New member
טרמינל 3 - המשך

כלומר DALLAS -FORT-WORTH , והחלק המענין הוא המעבר ליד טייסת התובלה - ממש תערוכה של מטוסים, הרקולסים, ערבות, ווסט-ווינדים, שבע-אפס-שבע'ים, הוק-אי'ים עם צלחת ועוד. זאב

זה בסדר, גם שחוזרים (לפחות כרגע)

לוקח כ-10 דקות מנגיעה לקשירה בגייט.10 דקות לפתיחת השרוול ועוד 15 הליכה לביקורת הדרכונים. כמעט כמו DFW רק שהרכבת הפנימית עוד לא עובדת. הטרמינל אחלה יפה ונוח לנכנסים. אני ירדתי לקומת רכבת ישראל ולאחר 20 דקות ירדתי ליד ביתי בהרצליה ללא פקקים בגהה וכו.

למעלה