רעיון לתחרות צילומים מהמטוס !

ZeevRozenek

New member
רעיון לתחרות צילומים מהמטוס !

יום גשום, אי אפשר לטוס, וגם ביטלתי עבודה מסוימת בגלל הגשם, וידוע לכל שהבטלה היא אם כל חטא, ובעוד אני יושב ומתבטל בא לי רעיון : בא נראה מי מבין משתתפי הפורום שנוהג לטוס יכול לצלם את הבית בו הוא מתגורר מהאויר. התחרות פתוחה גם ליושבים בגולה, כמובן. אז אני מתחיל:

ZeevRozenek

New member
טוב, עכשיו ברצינות

כמובן שהארמון במרכז התמונה הקודמת אינו ביתי, אלא שהוא היה יכול להיות ביתי אם לא הייתי מוציא כל כך הרבה כסף על מטוסים וטיסות. עכשיו "על באמת": "שכונת הפועלים" הנקראת SAN-VITO הטובלת בירק, והשייכת לעירה בשם SPILAMBERTO הנמצאת כ-4 ק"מ דרומית-מזרחית ל"שכונה", והיא בירת ה-BALSAMIC VINEGAR . השכונה והעירה שייכים לנפת MODENA הנמצאת במרחק של 12 ק"מ מאיתנו. במרכז התמונה, ממש צמוד לאשנב שבחלון המטוס, בנצב לכוון התמונה, ישנם שני בתים מקבילים, ארוכים, עם גגות בצבע אפור כהה . אז אני גר בבית השמאלי, למי שמעונין לבוא לבקר..... צולם מכסא שמאל של I-ACMT הידוע גם בכנוי SIAI-205-20R זאב

nadaveiron

New member
תתאמץ קצת ../images/Emo8.gif

שלי ב Class C. כשתהיה הזדמנות נשתדל לזכור את המצלמה.

טל ר

New member
Class C? קטן עליך...

נו, ב-Class C נותנים לטוס בלי בעיה (לפחות עפ"י נסיוני המועט), והם בד"כ כ"כ נמוכים שקל מאוד לטוס מעליהם... טל.

nadaveiron

New member
כן, אבל לזכור את המצלמה ../images/Emo8.gif

התקרה של ה Class C הזה היא 4000 בחלק אחד שלו, ו 6000 בשני, כך שמעליו זו לא כזו מציאה לצילום (וב 8000 כבר מתחיל ה B). מצד שני, גם להכנס ל Class B לא כ"כ קשה. תשאל את כל חברי הפורום שכבר לקחתי לראות את ה GGB

טל ר

New member
נסה את ה-ATC ב-Boston

ותלמד מה זה קשה... קיבלתי סרוב לטוס בגובה 4,000 באזור בו ה-Class B מתחיל בגובה 3,000. טל.

ניסיתי לכבודך מר ZeevRozenek

לצלם "ארמון" יפה אצלנו בארץ.. ולהשויץ " שגם לנו יש ".. אבל יש לי בעיה.. כל פעם שאני חושב/מרחף על נופים דומים טיפה לאלו בהם אתה חי צצה לי מן דמות מוזרה כזו ומשתקפת לי בתמונות.. מעניין..

למעלה