על צור, על מחיקות ועל עולם התעופה

laronpilot

New member
על צור, על מחיקות ועל עולם התעופה

על צור, על מחיקות ועל עולם התעופה הפרטית... עפ"י ההיסטוריה מלך לא יכול למלוך על עם אם העם לא מקבל אותו כמלך כיום ראש ממשלה לא יכול למשול אם לא נבחר באופן דמוקרטי מנהל של חברה (פרטית או ציבורית) נבחר על מנת לנהל וזכותו להחליט מה טוב או רע, מה להשאיר ומה למחוק. הוא הנושא בזכות הניהול אך גם נושא באחריות. אנחנו כקהל גולשים הצטרפנו על מנת ליהנות מתכנים בנושא האהוב עלינו – תעופה פרטית. אם לא מתאים למישהו מחיקותיו של "המנהל" ויהא זה צור או כל אדם אחר, הוא מוזמן או לעזוב את הפורום או למחות – אך זו זכותו וחובתו המלאה של מנהל העסק להיות אחראי על נושא קבלת ההחלטות אני חושב שזה לא לעניין שצור בכלל מתייחס או מגיב על נושא זה, זוהי זכותו המלאה גם אם רבים לא מסכימים עמו. הוא המנהל של פורום זה. אם הבוס שלך בעבודה יגיד לך מה לעשות או במילים אחרות יעביר לך את מסר המדיניות שלו ואתה לא מסכים, זכותך למחות ואף להתפטר אך אין לך ברירה אלא לקבל את מדיניותו – אתה לא רוצה, עשה כל מאמץ על מנת להגיע לתפקיד ניהול והיכנס לנעליו. מישהו סיפר "על המיליונים" שצור עושה. זה מאד צורם לי. האיש הקטן תמיד חושב שהמנהל הגדול עושה מיליונים על חשבונו (למרות שלעתים זה נכון אצל אנשים שרלטנים) יש להביט גם על הצד השני. נכון שאתה משתכר רק 3,000 ₪ בחודש אבל הבוס שלך צריך לשלם חשבונות, לשאת באחריות ולשלם משכורות ל100 עובדים. יש לך מושג איזו אחריות זו??? צור מבחנתי הוא מהפכן. הוא האדם אשר גרם "ל מ ה פ כ ה" בעולם התעופה בישראל. הפורום הזה על כל מתכונותיו, האירועים המדהימים בארגונו ועכשיו אתר "עם הרוח" הכולל תוכן מעניין ביותר, חנות התעופה היחידה בישראל ועוד נושאים רבים וטובים. וזו רק ההתחלה. אגודת התעופה פועלת למציאת מנחתים נוספים, כנסי בטיחות, ומה לא, כל עולם התעופה בישראל משתנה לנו בין הידיים. הכל בזכות פועלו של צור. צור הפך ל"דבק" המקשר בין כולנו למען כולנו ולמען התעופה הפרטית בישראל. מיקי גולן יכול לכעוס על צור ומחיקותיו הרבות, אולם אותו מיקי זה, עשה שימוש רב בבמה שנוצרה כאן למעשה ע"י צור. איך היינו פוגשים ושומעים את דבריו של אבי בן דוד, ניצן אלישיב (כולל כל העבודה המדהימה שהכין הן בתחום הפמ"ת, בתחום הבדח"ים ומה לא - היום אפשר לראות פמ"ת באינטרנט) ועוד רבים וטובים אשר הצטרפו ותרמו רבות למען קידום התעופה הפרטית בארץ. לצערי עדיין אין כסף בעולם התעופה הפרטית בארץ (תראו על איזה גרוטאות רובנו טסים – באמת בלי לפגוע באף אחד – כל המטוסים משנת טרפפ"ו) אני בטוח שבזכות פועלו של צור למען השנים הבאות, יגדל עולם התעופה הפרטית וימשוך אליו עוד ועוד אנשים, עד שיבואו בעלי האינטרסים הכלכליים וישקיעו בענף וכולנו נוכל לטוס על מטוסים חדישים ומשוכללים. ותיקי התעופה בישראל לא זוכרים התפתחויות "כל כך חיוביות" בעולם התעופה בישראל כמו שקרו בשנים האחרונות, בשנים בהן לקח צור (לא קיבל מאף אחד) את ניהול נושא התעופה בישראל. זה לא שיר הלל לצור או חנפנות. אין לי כל אינטרס, לא אישי ולא כלכלי. עולם התעופה חשוב לי ביותר – זה אחד התחביבים הגורמים לי הנאה אדירה. אני מצדיע לצור על פועלו בעולם התעופה הפרטית ומודה לצור על כל ההשקעה למען כולנו. חבל שמספר אנשים מתנהגים כפי שהתנהגו. צור אני מתנצל בשם כולנו אם פגעו בך.

shai g

New member
מלים כדרבנות

גם אני מוריד את הכובע בפני צור, בפני אלי פרץ, ובפני כל אחד שעושה משהו שנועד לקדם את התעופה האזרחית בארץ. אם הם מצליחים גם להרויח מזה, זה עוד יותר טוב, כי זה מגדיל את הסיכויים שהם לא יעלמו מהשטח. לכן אני רואה ב90 ש"ח ששילמתי באוירועייט וב 35 ש"ח לחודש שאני משלם ל "עם הרוח" את תרומתי הצנועה והזניחה להצלחתם של אותם מעטים שיוזמים משהו, ואני מקוה שיצליח וירוויח להם. צרות העין המופגנת כאן לפעמים מקוממת אותי. אה, ואני מקווה שבעתיד אני אוכל לתרום גם יותר, בכסף ובהתנדבות, לפעילותם של החברים הנ"ל. טיסות נעימות, שי

giyora

New member
קראתי פעמים את ההודעות של

בן ה- 17 (עומר?) לא הבנתי עד עכשיו מה הוא רוצה מאיתנו. ולכן, אני נוטה להאמין לו שהוא לא ישן לילה קודם ליצירת המופת... וכן מניסיוני כנער מתבגר שהורמוניו תעתעו בו, אני מבין את ההשתלחות השיטחית שהתפלקה לו. ולצור: תמשיך ככה. נחיתות בטוחות. גיורא

יפתח יקירי -

גם לו רציתי, לא יכולתי לומר את זה יותר טוב...
נאמר כבר ע"י חכמים ממני: ישנם שני סוגי אנשים -כאלה שעושים וכאלה שמבקרים כל מה שהקבוצה הראשונה עושה. תחזקנה ידיכם - לכל אלה שעושים במלאכה!

כל הכבוד

אני מסכים לכל מילה. מי כמוני שמכיר את צור כל כך טוב יודע כמה כוונותיו טובות. אני זוכר את הטיול איתו לארה"ב. הדבר הראשון שהיה עושה בהגיעו למלון זה לרוץ לאינטרנט, להתחבר ולבדוק אם הכל בסדר עם האתר. אז כל המתלוננים למינהם. תחסכו מאיתנו את ההודעות המעצבנות ותתרכזו בתעופה קלה נטו. זה יהיה טוב לכולנו. דוד

ZeevRozenek

New member
יפתח היקר - נעלבתי

הזכרת את אב"ד, את ניצן ואותי לא ! מה זה, אפליה לפי שיוך מפלגתי ?

laronpilot

New member
אני מתנצל, גם זאב, גם יעל רוזן...

וגם אריאל אריאלי שהקים עם חבריו את הסניף הישראלי ואלי פרץ, וטומי בן ארי וגם כל אלה שעושים רבות למען התעופה בישראלי לכולכם אני מצדיע!!!!!!!!!!!!!!! קיבלתי המון מיילים מדוע אני לא נותן קרדיט לכל אחד על פועלו אני מצטער, לא הכל אני יודע... אני לא הדובר של אגודת התעופה ולא הדובר של אנשי העשייה בתחום התעופה כל מטרתי לא הייתה לתת קרדיט לעושים במלאכה הנפלאה, אלא רק להעביר את המסר שצור יצר כאן מהפכה ובזכותו כל עולם התעופה הפרטית משתנה לטובה. וזה לא לעניין לפגוע בן כך.

ZeevRozenek

New member
יפתח היקר - אל תיקח אותי ברצינות

הרי אני ידוע בתור אדם לא רציני...

laronpilot

New member
חס וחלילה ושלא תחשוב שהאנשים

המוזכרים בהודעה הקודמת שלי שלחו לי מייל קיבלתי המון מיילים מטרולים... האנשים שהזכרתי הם האנשים שעלו לי בראש באותו הרגע ממש

רק תן להן סיבה והזקנות פותחות ת'פה

וואלה אתם מתים על החרא הזה . מזמן לא הופיע פה שרשור חמצני שכזה . זה יקח אתכם קדימה 3 חדשים תביאו עוד איזה 20-3- תגובות, השרשור יגווע לו לאיטו והביצה תנוח עד נפיחת הגז הבאה שתעלה על פני המים. סירחון! ג.צ

צר לי להשבית מעט את השמחה.

כיוון שהזכרת את שמי, אודה לך על המחמאה. עם זאת, אני מתקשה להבחין במהפיכה שעובר עולם התעופה בישראל. היכן היא המהפיכה? בכך שכל חברה שהיתה מוכרת 1,000 שעות טיסה לחודש בשנת 1999 שמחה היום אם היא מוכרת 300? אולי בכך שהיום במקום לשכור ססנות בנות 30 אתה שוכר באותה עלות צירוסים ובוננזות חדשות? אולי בכך שלהבדיל מלפני 5 שנים, נסגרו עוד שדות תעופה? או שמא בכך שבשנת 1999 לא היו נועלי גלגלים, אזיקי פרופלר ובדיקות בטחוניות על כל קקמייקה שמנסה להמריא באוברוייט מהרצליה? או אולי בכך שהיום אתה צריך לזחול כדי למצוא איזה ILS בטובה מהמגדל כדי לחדש מכשירים אם לא בא לך לטוס על חשמל? אז יפתח, אם פורום מבין 1,000 הפורומים בתפוז בתוספת חנות תעופה וירטואלית מהווים מהפך של ממש בעיניך, אשריך. אני, כנראה סף הריגוש שלי יותר גבוה
ולא שצור אינו בחור נחמד. הוא בסדר. זה שלצור אכפת? נו מילא, גם לאמא שלי אכפת אלא שלא כתבו לה על זה מאמרים עד היום. אני כותב כאן פחות כיוון שפחות מעניין לי כאן מאשר היה בעבר ותו לא.

Hawk17

New member
אני מסכים איתך. כמעט.

אני מסכים איתך כמעט לחלוטין. ללא פועלו של צור לא היינו מגיעים לאיפה שהגענו היום.! הוא המייסד והוא זה שהרים את הקהילה ואת מה שגיבש אותה וארגן את רוב המפגשים. והוא עשה המון ובפרט הערכה רבה לי אליו בעקבות פרוייקט "עם הרוח" שהרים. הטענה בדבר ה"מליונים" היא של סתם קשקשן אלמוני עלוב שלא התייחסתי אליו מלבד פה בהודעה זו כעת. אבל, אם כל הכבוד , לא כל מה שצור עושה קדוש! צור הוא בנאדם, וגם צור יכול לטעות! לא כל דבר שהוא עושה יהיה מושלם. הטעות שלו היא איך שהוא עושה שימוש לא הוגן בענין הצנזורה. וכמו שאמרת- מי שלא טוב לו, שיעזוב או ימחה- אז אני מוחה. אני לעומתו, לא עשיתי כלום למען הפורום והקהילה אי פעם חוץ מלרייר פה ושם. אז מה לעשות, אני צעיר ואני עדיין מוקדם מידי כדי שאוכל לתרום מידע או נסיון שאינם כרגע ברשותי. אז נכון, אבל זה עדיין לא מה שימנע ממני למחות נגד משהו שלא נעשה נכון. וזאת הצנזורה "דיקטטורה" הזו.

Nighthawk ok

New member
אז אולי כדי ש...

תלמד איך למחות. אפשר למחות ושיקבלו את זה שאתה מוחה, למה לא פנית ישירות לצור? הרי הבעיה שלך היא איתו... לא עם כל הפורום ואם בכל זאת רצית למחות דרך הפורום, שפה גבוהה, וזמן נכון, בדרך כלל יעזרו מאוד.

למעלה