לאחר ששפכנו...

sadehram

New member
לאחר ששפכנו...

קיטונות של זעם ובצדק על האבו שפם אמיר שרץ. אני מבקש את עזרתכם . טייסת 10 היתנדבה לארח את ילדי שדרות באוירועייט. לצורך זאת אני זקוק לחברים בעלי המטוסים או כאלו ששוכרים מטוסים ומגיעים לאירוע . לבצע סבבים בני 20 דקות לטובת אותם ילדים. מדובר בכ 30 ילדים. האירוע מתוכנן להיות מתועד באמצעי התקשורת. אשמח מאוד לשיתוף פעולה מצדכם . ניתן לפנות אלי במסר אישי.או בנייד 0545282523 בברכה רמי שדה

לאיזה יום ?

רמי , בהודעה שפרסמתם, האירוח מתוכנן ליום השני של האירוע, דהיינו ב-5 לחודש. לא מעט מהחברים מגיעים ביום שני ה-4. באם ניתן יהיה לתכנן זאת ל-4 , אזי כמוני ואחרים נשמח לעזור. קיבלת ממני שני סבבים.

sadehram

New member
ליורם וכל השאר

אי אפשר לשנות את התאריך. מדובר בהמון לוגיסטיקה.התאריך הוא 05.10 תשנס מותניים ותנסה להגיע חבל לי שדוקא אתה לא תיתנדב רמי

חבל...

גם אני, כמו יורם, מגיע ביום שני ומוכן להטיס 2 סבבים. אולי בכל זאת תעשה מאמץ להביא חלק מהילדים ביום שני (4 באוקטובר). בכלל, לדעתי הרוב המוחלט יגיע ביום הראשון מבין השניים

מוכן לתרום

אבל לא בטוח כמה אפקטיבי אוכל להיות. אני מגיע עם זלין דו-מושבי ככה שיהיה קצת בעייתי מבחינתי לקחת שלושה ילדים בסבב כמו אנשי ה- 172. (אלא אם הילדים ממש קטנים ואפשר לסדר אותם בערימה יפה בכסא השמאלי).
בכל אופן, אני אהיה שם ביום השני. אם יצא שאחרי חלוקת הילדים למטוסים תהיה שארית של ילד או שניים, אשמח לעשות סבב או שניים, ואם אדע שמגיע הזלין הארבע-מושבי ליום השני אתאם עם אירובט שאקח את המטוס לסבב במהלך היום. אהיה איתך בקשר.

sadehram

New member
חברים יקרים

חסרים לי עדיין 3 מתנדבים לסבבים באוירועייט . בנושא הטסת הילדים משדרות אי אפשר להוזיז את התאריך ליום לפני ה5.10. מיכוון שיש לאלי פרץ תוכנית מאוד צפופה . ולכן לא ניתן לשנות. אני מאוד מבקש מתנדבים נוספים זה מאוד חשוב . זה שופך אור בצורה מאוד חיובית על הפעילות שלנו בארץ שבדרך כלל אוכלת את יושביה רמי

למעלה