לטרקטורון מעופף כבה המנוע והוא צנח

לטרקטורון מעופף כבה המנוע והוא צנח

ליד ג'יסר א-זרקא. 2 אנשים מבנימינה פצועים בינוני. החלמה מלאה.

Hawk17

New member
../images/Emo101.gif

החלמה מהירה לשניהם...
אם זה היה באקאי שקיבל קאט אז הוא כנראה נחת חרא או שהתהפך שכנחת על משטח דפוק(שיפוע\עצים\סלעים)... אני כבר הייתי בבקאי שקיבל קאט ואפשר לנחות עם זה יפה מאוד...

זה נכון לכל כלי מעופף

כל מטוס, אם המנוע שלו מפסיק לעבוד ויש בסביבה שדה ישר, מספיק ארוך ופנוי ממכשולים, יכול לנחות יפה ללא כל נזק נוסף לתקלה שגרמה את כבוי המנוע, ברור שההגדרה שדה ישר ומספיק ארוך היא בהתאם לסוג כלי הטייס, שדה שמתאים לבקאיי ואולי לאולטראלייט לא יתאים לF16.

אף פעם.... F-16 וסקייהוקים ידועים

במנועים אמינים אבסולוטית
מה, אתה לא קורא עיתונים?

בטוח שאתה יודע מי זכה ב"כוכב נולד"

אם יש משהו שיכול "לפוצץ" זו בורות של אנשים...לא קראנו =לא קרה...

ZeevRozenek

New member
מנוע כבה בסקייהאוק

אם אני לא טועה אז לפני הרבה הרבה שנים טייס סקייהאוק(בחיל האויר) הוריד מצערת יותר מידי בשעת תרגול של תדלוק באויר, והמנוע כבה. הוא החל לאבד גובה מעל הים וממש ברגע האחרון הצליח להדליק בעזרת הRAT , כלומר ה"מאוורר" שיוצא לו מתחת לבטן . לפי מיטב הסיפורים, בשעת התחקיר קרא לו מפקד הטייסת לדבר לפני שאר הטייסים ואמר: עכשיו ידבר אליכם טייס מת....

אמיר72

New member
אף פעם לא קרה ...

לכן לא תוכל לקרוא על כך בקישורים המצורפים

אגב אמיר

יש טייס בחיל האוויר שנאלץ לנטוש פעמיים 16-F עקבת כביית מנוע וכמו כן יש לו עוד 2 מקרי נחיתות שלא כדרך הטסע ברזומה. אתה יודע מיהו?

shai g

New member
זה נכון במיוחד לטרקטורון המעופף

זוית הגלישה של טרקטורון מעופף ללא מנוע היא די תלולה. זה מאפשר עם קצת מיומנות נחיתה בטוחה על משטח ישר באורך כ- 30 מטר בלבד. כנראה שהטיס לא הצליח למצוא אחד כזה לצורך נחיתה בבטחה. יכולות להיות לכך הרבה מאד סיבות, וגם מספיק סלע אחד שלא זיהית מלמעלה כדי להפוך את כל העסק לכואב מאד... מאחל החלמה מהירה לטייס ולנוסע. טיסות בטוחות לרוב, שי

איריס 152

New member
בטחון עיוור במטוס,משמעו סכנה...

אם יש משהו שיש לי כלפי מטוסים זוהי הערכה כנה, אבל לבוא ולטעון לגבי כל כלי טיס שהוא בטוח לחלוטין וחסר תקלות זוהי יוהרה וזה מסוכן. בתור אחת שתיקנה אותם, הייתי עושה עוד כמה דקות DI במקומך... מכונות הן דבר יפהיפה ומדוייק למדי, אבל לא לקחת בחשבון את אלמנט הטבע, והגרוע מביניהם, הגורם האנושי...חבל.

למעלה