ראם במצוקה- דרוש מסוק

reemim

New member
ראם במצוקה- דרוש מסוק

שלום כולם. החלטתי לשלוח לחמי על פני המים. יש לי ראמה בבעיה. הסתבך לה מצנח של פצצת תאורה על הראש ורוב הסיכויים שזה יגרום למותה בקרוב, כפי שקרה לראמים רבים בעבר. הראמים הינם בסכנת הכחדה קריטית וכיום נותרו רק כ20 ראמים בשטח שלי. כדי להציל אותה צריך מסוק, להטיס את הוטרינר מעליה כדי שירה בה חץ הרדמה ונוריד לה את המצנח. אבל..... לרשות שמורות הטבע אין כסף. אז, אם מישהו מכיר מישהו שיש לו חברה ורוצה פירסום בידיעות אחרונות ע"י מימון, ואפילו חלקי של העניין,(מדובר בכ 1500$) או שמישהו רוצה את הסיפור, או שמישהו מכיר מישהו שיכול לארגן מסוק, נא לפנות אלי דחוף. 054-4754020 תודה, אסף "ראמים" גדרון.

pusyman

New member
אין קאובוייס? מסוק? למה הראמים הללו

חיים על פסגת מצוק גבוה בשכונת זלמנסון? או שהם חיים במרחבי הטיפשות האינסופיים שטרם נגלו לעיננו?

reemim

New member
תאמין לי שצריך מסוק

לא יודע על מה אתה מדבר, אבל הם בנגב הדרומי. יש מבצע כנראה כיסוי של ערוץ 2, פירסומת לגוף מממן אפשרית.

reemim

New member
לראמה שלום ../images/Emo80.gif

כרגע חזרתי מטיסה, מצאתי אותה ומתברר שהיא הצליחה להשתחרר מהמצנח. טסתי במסוק 4 מושבי, אני ועוד פקח ומצאנו את העדר. מקווה שהיא תלמד לקח. המצנחים של פצצות התאורה רוצחים לי את הראמים כבר זמן רב, הפעם יש Happy end
. תודה על ההעתענינות והעזרה. אסף.

reemim

New member
הזמנה

מי שטס באיזו שבת בנגב הדרומי ורוצה לראות ראמים מוזמן להתקשר אלי, הטלפון בהודעה הראשונה. רן-בג, הראמים עלו 125 סופי שבוע של מעקב. ככה שאני קשור אישית. לא הכל זה כסף.

reemim

New member
חשבתי עליו כשעליתי למסוק

2 עוקבי ראמים נהרגו בתאונות אוויריות. קללת הראם.

אם אני אעקוב אחריהם 125 סופ"ש

הם גם יהיו שלי? אני חשבתי שמדינת ישראל מבזבזת על זה כסף, לא אנשים פרטיים.

למעלה