מה שבע??? מה כמה!!!

מה שבע??? מה כמה!!!

מזמן לא "השתפכתי " בכתיבה.. מאחר ואתמול טסתי טיסה מעניינת, חשבתי לשתף אתכם בחוויות. מה שבע? מה כמה?? להנאתכם ותודה לז.מ שהיה "טיס אוטומטי" ומדריך מעולה בכסא ימין ול י.א. שהיה משקולת מאזנת במושב האחורי וסייע כמיטב יכולתו.

מר שמגר

New member
איזה יווני עצבני עם מפתח שרט אותך?

מה זה הפסים האלו על השמשה הקידמית? מישהו ניסה לצייר לך HUD?

נהנתי לקרוא

הי ניצן נהנתי לקרוא את החוויות מהטיסה. בטיסתי ליוון נוכחתי לדעת שהשדה הטוב ביותר להכנס ליוון הוא קוס (20 דקות טיסה אחרי רודוס). השדה קטן וסימפטי. מיכלית התדלוק חיכתה לנו בחניה. ביקורת הדרכונים לקחה 2 דקות ושלמנו 7.5 יורו כניסה. רק שאלה קטנה, איפה קונים את TRAVELJOHN? האם אפשר לקנות בארץ? בסירוס מגבלת הטיסה העיקרית היא השלפוחית ולא הדלק (זמן שיוט של 5-6 שעות). דוד

nadaveiron

New member
Travel John

אני קונה מ aeromedix.com אבל יש ברוב החנויות (ספורטי'ס בוודאות מחזיקים את זה גם). המלצה שכבר ציינתי פה פעם בעבר בקשר לאינסטרומנט זה - לא לחכות לרגע האחרון. כשממש ממש כבר חייבים אותו הוא עלול להתגלות כקטן מדי. מנסיון

TRAVELJOHN ניתן להשיג בארץ

יש יבואן שמוכר אותו כאן במספר חנויות נבחרות וכן בהזמנה טלפונית ישירה בחברה שנקראת "טלפארמה" בראשון לציון. המחיר סביר- 32 ש"ח לחבילה של 6 יחידות. תאמינו לי שהמחיר מצחיק לעומת הההקלה והנוחות. אני מקוה שבעוד מספר ימים ניתן יהיה גם להשיג זאת דרך אתר תעופה חדש ישראלי מקורי שעומד לעלות לאויר. תנסו בינתיים באתר traveljohn.co.il

אתר תעופה ישראלי חדש?

אני מחכה בקוצר רוח לעליתו של אתר ישראלי בנושא תעופה. זה באמת חסר. דוד

mayafit

New member
WELCOMEO THE CLUB

נראה אותך בראלי הבא? החוויות שלך מוכרות, כולל התיאור של המקום והארועים. הטיסות האלו נותנות את הכיף להמשיך ולהחזיק ברשיון למרות "ארועי הביטחון" המעצבנים. בשמחות.

אהבתי, נהניתי, קנאתי.

ושמחתי לראות שנ.א. האופטימיסט ניצח את מ.ז. הפסימסימיסט. ויפה ששמרת על ה-CDX. יישר כוח וסוף שבוע נהדר.

מה שבעיקר מביא תאבון,זה קצב

מילוי שקיות השתן,של הטייס שלידך..... נשבע לכם שיצרני "הפרוסטטית"קיבלו פרסומת טובה....

למעלה