רק אניח את זה פה עבורך נתן שרון.

ronashlon

New member
רק אניח את זה פה עבורך נתן שרון.

הנושא הוא שקיפות והסירוב שלך לענות על שאלות פשוטות מטריד במיוחד. לפיכך חיפשתי ומצאתי בנט המשפט את האינפורמציה המצויה בלינק הבא:

[URL]https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/FolderCaseDetails/CaseDetails.aspx[/URL]

סכום התביעה: 275,946 ש"ח!!!
בליק הבא גם רואים שהאגודה קיבלה תביעה צד ג'

[URL]https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/FolderSideParty/CaseParties.aspx[/URL]

לפיכך כיו"ר האגודה אינך יכול שלא לענות על השאלות שאתה נשאל. לא תענה - אמשיך לחפש ולפרסם אנפורמציה.

להלן שוב השאלות:
  1. לאור שנחשף כאן האם אתה מאשר שהיקף התביעה כנגד האגודה בו נתבעת האגודה כצד ג' אכן עומד על סכום הקרוב ל- 300,000 ש"ח?
  2. מה קורה באם אותו צד ג' זוכה, וברור שלאגודה אין מספיק כסף לשלם, האם חברי האגודה נחשפים לתשלום התביעה הזו? אנא פרט מה מידת ההגנה שיש לנו, או שאנחנו צרכים לשלם כל אחד כ-1,500 ש"ח במידה ונפסיד (קרן + ריבית+הוצאות).
  3. מה קורה לאגודה כאורגן באם היא מפסידה? האם יש חוות דעת משפטית לגבי החשיפה האישית של החברים, הוועד, והאגודה כאורגן? אם יש אבקשך לפרסמה.
  4. כיצד עומדת התביעה כנגד האגודה כצד ג' עם המחויבות לשיפוי הקבועה בתקנון האגודה? האם המסר הוא שנושאי משרה חשופים לתביעות אישיות ללא שיפוי? זו כבר לא שאלה תיאורטית, הלא כך?
  5. למעט התביעה בה נתבעת האגודה כצד ג' והתביעה של חבר ועד לשעבר כנגד האגודה, האם יש תביעות נוספות כנגד האגודה?
  6. מדוע פרוטוקולי ישיבות הוועד אינם באתר האגודה כנדרש עפ"י התקנון?
ראה נתן, הנושא הזה המועלה כאן, רציני וחמור עם השפעות מרחיקות לכת על האגודה וחבריה והשפעתו כפי הנראה הרסנית. אפשר להתווכח מי אשם, אבל אני מציע שנשאיר את הוויכוח הזה לשלב מאוחר יותר לאחר שנבין איפה אנחנו עומדים כאגודה, ומה החשיפה שלנו כחברים. זה תפקידך להסביר לנו.
לפיכך אני מצפה שתענה על שאלות אלו באופן מסודר ומנומק מאחר ולטענתך אין מה להסתיר, הלא כך? להזכירך, אלו בדיוק היו הטענות שלך כביקשת להחליף את הוועד הקודם ואז לא היתה חשיפה של 300,000 ש"ח כפי שיש כעת!
במידה ואכן אין מה להסתיר, אנא פרסם כאן. לא תפרסם - אמשיך לפרסם אני. כך פשוט. . עשה את הדבר הנכון. לא בא לי לשלם עבור השגיאות של אחרים!
ולאלו שמתעצלים לבדוק מי התובע: זהו מר ניסים ואנונו. כן כן, למי ששכח: זה אותו מר ואנונו שהוביל מהלך אלים (כפי שראינו בסרט הווידאו שהוצג בכנס השנתי של האגודה) להחלפת הוועד. לזכותו יאמר: אמר שיהרוס את האגודה וגם פועל לכך. האיש עומד בדיבורו.

טל ר

New member
מעבר לזה שהלינק שלך לא עובד

אני מציע לך לפעול על פי השלבים הבאים, מה שיבטיח שתקבל את מלוא האינפורמציה.
שלב א': פנה לנתן באופן פרטי ותן לו את שמך המלא כחבר אגודה (בהנחה שהינך חבר אגודה - אם לא, אז תפסיק פה).
שלב ב': נתן ישוחח איתך ויענה על שאלותיך במלואן.
&nbsp
איך אני יודע שזה עובד? כי זה מה שאני עשיתי. הציון שאני נותן לנתן על שקיפות הוא 10 (ולא שנתן נזקק לי כמליץ יושר).

למעלה