לאחר שהצעתי להסיר את "הר גור"...

לאחר שהצעתי להסיר את "הר גור"...

מחברותו בפורום, הוצפתי בחתימה אחת. מודה בתבוסתי, הגעתי למסקנה שכפי הנראה הר גורביץ מגיע לנו.
שבת שלום לכולם.
עירא קרטס

איילBNO

New member
ההודעה המצורפת נשלחה בפרטי ומפורסמת באישורו של עירא

"
עירא,

למרות שאני חושב שהרבה חושבים כמוך לגבי טרול המקלדת המתכנה "הר גור" עדיין זהו תקדים מסוכן להתחיל לזרוק אנשים מהפורום בגלל שדעתם אינה כמו שלך.
אדם חכם אמר פעם "איני מסכים עם דברייך אבל אלחם עד טיפת דמי האחרונה כדי שתוכל להשמיעם", הר גור אולי הוא זבל אנושי וחלאת אדם שמטרתו ל"חמם" את הפורום אבל זכותו להשמיע את דעתו וזכותינו להתעלם מקיומו. אם תתעלם ממנו הוא לבסוף יעלם כי הוא הרי חי מפרובוקציות.

זאת לדעתי הסיבה שאף אחד לא הצטרף לעצומה שלך.

אייל

נ.ב.
גם אני עונה כנראה להגדרתו של מר הר גור כ"נפולת של נמושות" אבל מה לעשות והחולניות של האדון משעשעת אותי (כמו שעכבר משעשע חתול לפני שהחתול אוכל אותו....
"

תשובתו של עירא מצורפת :
"שלום אייל
כעיקרון אתה צודק. אבל גם לחופש הבטוי חייב להית סמן קיצוני. אני לא אלחם ולא כהוא זה, על זכותה של ח"כ זועבי להסית לחסולה של מדינת ישראל. אתה ודאי תאמר, "לא, זה מקרה אחר".
לא, זה לא מקרה אחר אם אין סמן שיקבע "עד היכן"
ולמה שלא תפרסם את תגובתך מעל דפי הפורום? יש לך את אישורי המלא לפרסם את תגובתי זו, אם תרצה.
שבת שלום
עירא "

לשיפוטכם

ZeevRozenek1

New member
לאייל BNO

תקרא את ההודעה שלי מיום שני שעבר, ותכתוב משהוא יותר אורגינאלי, אחרת אתבע ממך זכויות יוצרים

זאב,

לא ברור. אנא הסבר.
הבעת התנגדות להסרתו של "הר גור" בגלל יצירת "תקדים מסוכן".
דבר והיפוכו: התקדים המסוכן הוא דווקא אי-אכיפת התקנון שהופר בצורה כה בוטה.

ZeevRozenek1

New member
עירא

בישראל, גם למסיתים נגד יהודים \ ערבים יש זכות לפרסם בעיתונים . אני פשוט אדלג ולא אקרא את מה שיש להם להגיד .
וחוץ מזה, מה זה "לחסום" ? פתגם איטלקי: הנחש משיל מעליו את עורו אבל לא את אופיו. תמחוק "הר-קוּר, יכנס תחת שם אחר, למשל, הר-פּולָה
(יש לך מילון רומני-עברי? )

פעם נוספת פיספסת את הפואנטה...

לא בגלל שהוא יכול להתחמק מגיעה לו חנינה. המסר אינך רצוי כאן הוא הדבר שאני מנסה להעביר לו (בתקווה קלושה ביותר שיבין). הוא כאדם, מענין אותי כקליפת השום, ואולי פחות מזה.
ובמאמר מוסגר, לא רק את שם החיבה יצטרך להחליף אלא גם את המחשב. וחוזר חלילה. לאחר השרשור הראשון נדע עם מי עסקינן.

שאולי46

New member
עירא, כמוך, אני סבור שיש להסיר

כאלו הפוגעים באופן קיצוני בפורום ובמשתתפיו ומעכירים את האווירה, מאחר ולא מדובר רק בהבעת דעה אישית שונה - אלא בפגיעה אישית מכוונת.
לפני הסרה - הייתי שמח לראות הפניית "התראה לפני ניתוק" ממנהל הפורום ל"מועמד" להסרה.
לפורום יש מטרה וייעוד כפי שנכתב לעיל ע"י מייסדו, ומי ששם לו למטרה לפגוע בזה - מקומו לא פה.

כל מי שמשתמש באתר מתחייב לעמוד בתקנון

בתקנות ישנה התיחסות לסמכויות מנהל הפורום ואחריות המשתמש לא לפגוע באחרים כמפורט בסעף 16.

איילBNO

New member
תקנות זה דבר נחמד אבל...

א. מה התועלת בתקנות אם המדיניות היא של אי אכיפה ?
ב. אם היית אוכף חצי מהתקנות המופיעות בתקנון, הפורום היה נסגר מזמן.

והנה ההתיחסויות...

16.2.10. לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
16.2.16. לא להעלות תכנים שעלולים לפגוע ברגשות הציבור או שיש בהם כדי להעליב;
אלו רק שניים. מה שהפליא אותי זה חוסר התגובה של מנהל האתר. דוד?.

למעלה