שאלה מס 2. לגבי חיפוש בית ספר לטיסה בארצות הברית - הישראלים

daniwer

New member
שאלה מס 2. לגבי חיפוש בית ספר לטיסה בארצות הברית - הישראלים

שלום לכם,
אחרי השאלה והשרשור הקודם (בקצרה, מחפש מקום ללמוד טיסה בארצות הברית במשך שנה-שנה וחצי, לא בשביל קרירה עתידית, בשביל הכיף, חשוב לי שזה יהיה מאד מקצועי ועדיין כיף ומקום נחמד).
קיבלתי שורה של המלצות (תודה) בשרשור ובעיקר בהודעות, הן מתחלקות ל2 מקומות אחת במרילנד (אקא וושינגטון) והשניה בואן-נייס בקליפורניה.
הדבר היחיד המשתוף למקומות האלו זה שהם מנוהלים על ידי ישראלים, חוץ מזה אלו מקומות מאד שונים, ושניהם לא נראים לי מתאימים כמקומות אידיאלים ללימוד טיסה ומגורים לשנה,
אני יוצא מההנחה שהממליצים ישרים ולא מקורבים.

בית הספר בואן-נייס נמצא בשדה העופה עמוס ביותר , זה כמו ללמוד לשחות בחוף עם כרישים, אולי תצליח ללמוד לשחות מהר, ואולי זה יגמר בשעה השניה, גם לוס אנגלס כמקום מגורים, אזור שאפשר להגדיר אותו כמאני דיפרסי, הכל שם קיצוני, הכי טוב והכי רע, בעיקר בלתי ניתן לעבור ממקום למקום כי הכל פקוק, אפשר להגיד הרבה דברים על לוס אנגלס, אבל זה לא מקום נחמד ואנושי.
ובית הספר השני ב"וושינגטון", נמצא בוושינגטון כמו שמכללה בשדרות תקרא לעצמה מכללת תל אביב, הוא נמצא בסטייט אחר, אם אין פקקים מדובר על חצי שנה נסיעה מהאזור הצפוני של דיסי, ובכלל כל האזור הוא אזור בעיתי, עם פשע, עיר בארצות הברית שיש בה רק 30 אחוז לבנים מעלה את הסיכוי שתעצור למלא דלק גם ישדדו ממך את הארנק, זה לא קשור לגזענות אלא למצב קיים, יש יחס ישר בן איכות הישוב לכמות הלבנים בו, כך שמבחינת המקום זה "חור", אולי למי שבא ללמוד 24/7 ולא מעניין אותו כלום פרט לטיסה, זה בסדר, למרות שכנראה שחצי מהשנה המקום יהיה עם מזג אוויר שיקשה על טיסות.
גם שדה התעופה החצי ריק, זה נהדר להתחלה של הלימודים ובעיתי בהמשך.

אז, כמה טוב / חשוב להיות בבית ספר עם ישראלים ? אני יכול לחשוב על כמה יתרונות קטנים וגם כמה חסרונות קטנים, אבל לא משהו מהותי שגורם לכולם ללכת רק לאותו בית הספר, מה אני לא מבין ?

EricMi

New member
Camarillo CA

https://en.wikipedia.org/wiki/Camarillo_Airport
יכול להתאים לך. לא עמוס מידי אבל מוקף בש"ת וכשתרגיש בטוח תוכל לטוס למקומות עמוסים כולל ואן נייס.
מגורים בסביבה - לא יקר בכלל ואם תרצה יש לך את LA במרחק שעה נסיעה.
בי"ס לטיסה אמריקאים אבל יש גם מדריכים ישראלים באזור שיוכלו לעזור לך אם תצטרך.
אם מעניין אותך צור קשר בפרטי ואפנה אותך לאנשי קשר.

mike300L

New member
אני לא מתכוון להמליץ לך מה כן או מה לא, מה שכן כל הסטיגמות

שלך על וושינגטון או לוס אנג׳לס לא ממש במקום...זה כמו להפחיד חבר שמחפש איפה לטייל בעולם שבישראל הוא יידקר או יתפוצץ מיד עם היציאה מהטרמינל!
אני גר בשיקגו...כבר נרצחו כאן 500 איש מתחילת השנה!
אני כבר פה 26 שנה, ולא ראיתי עדיין שוד, רצח, או מישהו אי פעם ניסה לשדוד אותי.
מזל שיש Theoretical Probabilities!!!

ZeevRozenek1

New member
שחור אחד פחות בוושינגטון

תתעודד . בעוד בדיוק 4 חדשים , תהיה שם משפחה שחורה אחת פחות, ובשיקגו משפחה שחורה אחת יותר .

mike300L

New member
הוא נשאר בוושינגטון עד שבתו הצעירה תסיים בי״ס תיכון.

mike300L

New member
טייס מאושר מהחיים בשיקגו, וממורמר looser אחד בת״א !!!

הר גור

New member
"מרבה אושר מרבה טיפשות" סוקרטס

יהודי היושב על אדמתו כנגד ארחי פרחי זו חוטם בן בלי שם ובן בלי ארץ

mike300L

New member
מסתבר שאין לך מה להוסיף לפורום מלבד ריב מדון ורעל...מה אתה

בדיוק רוצה אין לי מושג. אני בעיניך ״שחור״ וגר בניכר יופי ...לפחות יש שחור אחד בעל כישורי טייס שללבן כמוך לעולם לא יהיו..חחח

mike300L

New member
וכן, אני מודע לעובדה שרוב רובו של הפורום מיישר קו עם דעתך..

אז גם הם כמוך יכולים לקפוץ לי!

אמיר הס

New member
הר גור

היי מייק, רוב הפורום מבין שהר גור פשוט אדם קטן שחיי בבועה החשוכה שלו. תמשיך לעשות את מה שאתה אוהב לעשות במקום שבו אתה בוחר.

mike300L

New member

ZeevRozenek1

New member
הר-גור, תשנה את הכינוי שלך

להר קוּר, ותבקש ממישהוא שיודע רומנית לתרגם לך .

נתי ניב

New member
מעשה שהיה כך היה-לפני הרבה הרבה שנים.....

נסעתי מצומת בית ליד דרך כפר יונה לתנובות, הכביש היה אז שני מסלולים עם קו הפרדה מלא באורך של שניים שלשה קילומטרים. בראי אני רואה אחד יוצא לעקיפה מאחרי על הקו הלבן בלי חשבון, כשהיה לצידי הסתכלתי עליו, כן, שחור, מהפזורה האחרת......מרוב עצבים הוצאתי את יד שמאל מהחלון ועשיתי לו את התנועה הידועה במספר וריאציות מתמשכות...ואז הוא חטף עצבים, עצר את העקיפה שממילא הייתה מסוכנת, נשאר לנהוג לצידי והוציא גם הוא את היד וענה לי בפרץ של וריאציות של תגובות יד מגונות, אף תנועה לא חזרה על עצמה, היינו שנינו כל כך יצירתיים....לבסוף הוא השלים את העקיפה תוך כדי פרץ של תנועות מגונות בידו השמלית, אני לא נצרתי נשק והמשכתי גם תוך הפגנת יצירתיות ודמיון- שום תנועה לא חזרה על עצמה. אחרי שתי דקות נפגשנו ברמזור, השחור ואני, ציפיתם לקרב סכינים? לא- הסיטואצייה כל כך הצחיקה אותנו שהתחלנו לצחוק ונהיינו אחלה חברים שבעולם.....
אז הר קור, קבל ממני תנועה מגונה, לבן דוחה (כן גם אני יורד מסריח כמו מייק ולבן כמוך אם זה מעורר בך את היצירתיות)

שאולי46

New member
מסכים עם כל מילה,

ומרחם על כל מי שנאלץ לבוא במגע איתו.
מייק, חבל על כל לחיצת מקש...

mike300L

New member
שאולי אני ב Coshocton Ohio כבר מיום חמישי, שלושה ימים מופע,

לשיקגו ביום שני...הרבה חומר מצולם לא ערוך, אשתדל לערוך במהרה ולהעלות סרטון או שניים.
האידיוט מהשרשור ימריץ אותי לערוך מוקדם מהתכנון המקורי...הסרטונים האלה בודאי גורמים לו לכאב בטן כך שמוקדם טוב ממאוחר

הר גור

New member
חייב להודות ש...

תגובות הטייס העילוי משיקגו עולות מנטלית לאין שיעור מתגובות תומכיו הישראלי האיטלקי והרומני.

למעלה