לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88048,804 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רשלנות רפואית

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית

הפורום נועד לצרכי הדיון ולספק מענה ראשוני וכיוון כללי לשאלות הגולשים.

המידע המובא להלן, אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ויש לבחון לעומק נסיבותיו של כל מקרה לגופו.

אין לכותבת או לתפוז כל אחריות משפטית או אחרת והשימוש במידע הוא על אחריות הגולש בלבד.

המשך >>

לצפיה ב-'סתימה בשן שנעשה ברשלנות'
סתימה בשן שנעשה ברשלנות
<< ההודעה הנוכחית
27/02/2019 | 17:07
5
34
שלום עו"ד מרב אשל, בעברי עשיתי סתימה בשן האחורית ביותר. אני לא יודעת אם יש קשר אבל מדובר בשתי רופאות שעשו את העבודה או שאחת הייתה הרופאה והשנייה העוזרת שלה. בכל אופן מבחינת השן שלי זה לא ממש משנה מי עשה את העבודה. לאחר הטיפול, ואני מדגישה מיד לאחר שהסתיימה ההרדמה  - החלו כאבים בעצב. בהתחלה בעלי אמר לי שזה בגלל הזריקה או הטראומה שעברה השן. חיכיתי כמה ימים אבל לא עבר. בכל פעם שאני אוכלת קר וחם יש כאבים בעצב. הלכתי אל המרפאה, מבחינתם אין מה לעשות ואם אני רוצה אני צריכה לעשות טיפול שורש. שאלתי למה טיפול שורש אלו כאבים שלא היו לי לפני הסתימה - שאותה עשיתי רק בגלל שהרופא אמר שכדאי ועוד כשלא היו בכלל כאבים!
האם מדדובר ברשלנות רפואית? לא מעוניינים לעשות לי טיפול נוסף על חשבונם או להחזיר לי את הכסף או אפילו להודות שהכאבים נובעים מטיפול לקוי שפשוט היה צריך לעשות בו סתימה. 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'סתימה בשן'
סתימה בשן
01/03/2019 | 08:12
4
69
שלום גאל,
נזק עצבי יכול להתרחש במהלך טיפול שיניים, לרוב כתוצאה מנגיעה (פגיעה) ישירה בעצב בזמן הטיפול, לעיתים אף במהלך זריקת ההרדמה. נזק עצבי יכול להיגרם אף עקב תגובה דלקתית, או רגישות לחומרי הטיפול, כגון: חומרי ההרדמה.
לרוב הפגיעה חולפת כעבור מספר חודשים, לא ידוע לי כמה זמן חלף מאז הטיפול שעברת, ולכן אולי כדאי להמתין מעט.
חשוב לזכור שלא כל פגיעה עצבית הינה תוצאה של רשלנות רפואית, יש לבדוק מי בצע את הפעולה, כיצד בוצעה וכדומה.
במקרה של פגיעה עצבית, טיפול תרופתי מהיר, מספר שעות לאחר הפעולה, יכול להקטין את הנזק.
לא ברור לי אם דיווחת באותו היום או רק לאחר מספר ימים.
אם דיווחת לרופאה זמן קצר לאחר הטיפול והיא לא נקטה כל פעולה לנסות ולהקטין את הנזק (טיפול תרופתי בנוגדי דלקת) -  התנהלות זו עשויה להצביע על רשלנות במקרה זה.

רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'טיפול תרופתי בנוגדי דלקת?'
טיפול תרופתי בנוגדי דלקת?
24/03/2019 | 15:25
19
על מה את מדברת בדיוק?
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'מחכה לתשובה לעניין'
מחכה לתשובה לעניין
26/03/2019 | 15:56
2
18
כי נראה שאין לך מושג בתחום שהמלצת עליו.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/03/2019 | 21:07
1
31
ערב טוב,
אם נפלה טעות בתשובתי, ונראה שלך יש ידע נרחב בתחום, אתה מוזמן להאיר את עיננו ולהשיב תשובה מדוייקת יותר, עבורי ועבור חברי הפורום.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
26/03/2019 | 21:15
10
לא מדובר ברשלנות רפואית.
צורך בטיפול שורש לאחר שיחזור כתוצאה מעששת שהגיעה קרוב לעצב השן אינה רשלנות של הרופא המטפל והיא תוצאה של תגובת השן שעלולה,כמו במקרה הזה להראות תסמינים של דלקת בעצב וצורך בטיפול שורש.
לכן אין כאן מקום לתרופות כלשהן או כל טיפול סימפטומאטי אחר אלא טיפול שורש.
רשלנות רפואית >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

16:04 | 08.12.19 אורחים בפורום
16:23 | 24.11.19 אורחים בפורום
07:47 | 13.09.19 drקולצר
20:47 | 10.07.19 אורחים בפורום
23:19 | 31.03.19 אורחים בפורום
16:07 | 27.02.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.02.19 אורחים בפורום
08:37 | 08.02.19 אורחים בפורום
14:06 | 13.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ