לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88048,804 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רשלנות רפואית

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית

הפורום נועד לצרכי הדיון ולספק מענה ראשוני וכיוון כללי לשאלות הגולשים.

המידע המובא להלן, אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ויש לבחון לעומק נסיבותיו של כל מקרה לגופו.

אין לכותבת או לתפוז כל אחריות משפטית או אחרת והשימוש במידע הוא על אחריות הגולש בלבד.

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא כירורגיה פלסטית'
אירוח בנושא כירורגיה פלסטית
29/10/2018 | 15:46
31
642

ביום ב', 5.11, בשעה 20:00-22:00, נארח בפורום את ד"ר אפרים דביר, מומחה לכירורגיה פלסטית.

על האירוח

תחת התחום של פלסטיקה ואסתטיקה נכללים מגוון רחב של טיפולים, הכוללים הגדלת חזה, הרמת חזה, מתיחת פנים, מילוי קמטים בפנים, שאיבת שומן מהבטן, מתיחת בטן, ניתוח קוביות בבטן, קמטים במצח, הקטנת חזה, ניתוח עפעפיים, תיקון אסימטריה של השדיים ועוד. טיפולים הניתנים במסגרת הכירורגיה הפלסטית כוללים הליכים שמטרתם קוסמטית וכן הליכים שיקומיים שמטרתם שיפור התפקוד הגופני. הליכים בתחום הכירורגיה הפלסטית אשר מטרתם העיקרית היא שיפור האסתטיקה של הגוף מכונים לעיתים בשם "כירורגיה קוסמטית". רוב ההליכים בתחום הכירורגיה הפלסטית מטרתם שיפור התפקוד הגופני לצד שיפור המראה החיצוני.

על המתארח

כירורג פלסטי, נשוי ואב לארבעה בנים ושבעה נכדים, דובר עברית, ערבית, אנגלית, איטלקית, צרפתית ומעט גרמנית. מנתח פלסטי בכיר, בעל קליניקה פרטית לכירורגיה פלסטית בקריות ובחיפה ומנתח בבי"ח איטלקי חיפה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-' הקטנת חזה'
הקטנת חזה
29/10/2018 | 16:12
1
68
שלום ד"ר דביר
אני בת 35 מעונינת להקטין את החזה  שגורם לי לכאבי גב ולהליכה כפופה.
 שאלתי היא האם יש להמתין עד סיום הלידות? האם יש סיכונים בהליך זה?ואם כן מה הם?
אשמח לתשובתך
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הקטנת שדיים'
הקטנת שדיים
05/11/2018 | 19:50
32
1. אם את בת 35, כדאי לחכות עד סיום הלידות. הריון ולידה גורמים לשנויים במבנה וגודל השדיים.
2. כאשר הניתוח מתבצע בצורה הנכונה, הסיבוכים שוליים וזמניים כמו דימום, זיהום קל והצטלקויות.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'בוטוקס'
בוטוקס
31/10/2018 | 12:45
1
68
שלום ד"ר
אני בת 57 לאחרונה צצו קמטים שלא היו כמו  בשני צידי הלסת שממש מפריעים לי . 
רציתי לדעת מה ההבדל בין בוטוקס לחומצה היאלרונית? מה מומלץ? והאם יש שיטה טובה יותר מאלה שציינתי ?
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'בוטוקס'
בוטוקס
05/11/2018 | 19:57
24
1. בוטוקס הוא רעלן שגורם לשיתוק זמני של שרירים שבעת התכווצותם גורמים לקמטים כמו קמטי הכעס בין הגבות. על כן הושימושי לקמטים במצח וסביב העיניים.
2 העיקרון של חומצה היאלורונית מבוסס על הוספת נפח. חומצה זו מצויה באופן טבעי בגוף ועל כן הגוף סופג אותה עם הזנן ועל כן אפקט הנפח שלה הינו זמני. בהתאם לטיב של החומצה והידיים של המזריק ונסיונו, החומצה בעלת יכולת יעילות למשך שנה וחצי עד שנתיים.
3 כמובן שבגילך מתחילים להופיע קמטים הפנים ובמצח והטיפול היעיל ביותר לאורך שנים(עד 20 שנה) הוא מתיחת פנים וצואר.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'ניתוח הצמדת אזניים לילד'
ניתוח הצמדת אזניים לילד
<< ההודעה הנוכחית
01/11/2018 | 09:25
1
50
שלום רב, בני בן 11 ויש לו אזניים מה שקוראים "פייפר"... שמעתי שקיים ניתוח להצמדת אזניים. אני מתעניינת בכך כי בני סובל מהצקות סביב מורת האזניים שלו.
שאלתי היא מאיזה גיל ניתן לבצע את הניתוח? מה ההליך הרפואי? כיצד מצמידים את האזניים? מה הסיכונים הכרוכים בהליך?
תודה
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'ניתוח הצמדת אוזניים'
ניתוח הצמדת אוזניים
05/11/2018 | 20:03
30
1. בעיית האוזניים הבולטות גנטית בחלקה והטיפול היעיל היחידי - ניתוח
2. ניתן לנתח מגיל 8 שנים ומעלה, משום שבגיל זה האוזן בגיל זה הינה בגודל 85% מהגודל בגיל מבוגר.
3. הניתוח נעשה בהרדמה מקומית או כללית בהתאם לילד והחתך מאחור בלבד, כך שאין כל סימן בחלק הקדמי-צדדי של האוזן.
4. הסיכונים הם דימום, זיהום קל והצמדה לא מספקת
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הסרת עודפי עור'
הסרת עודפי עור
01/11/2018 | 12:45
1
63
שלום,
אני בן 45 ועברתי ניתוח בריאטרי. בעקבות כך נשאר עור עודף שמאד מפריע לי גם אסתטית וגם לא נח.
 שאלתי היא האם אפשר להסיר רק בניתוח או שגם כושר גופני יכול לעזור.
כמו כן האם יש סיכונים בניתוח כזה ? והאם ניתוח אחד פותר את הבעיה ? 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הסרת עודפי עור לאחר ירידה מסיבית במשקל'
הסרת עודפי עור לאחר ירידה מסיבית במשקל
05/11/2018 | 20:10
15
1. כושר גופני, יתכן שהיה עוזר לו היית כבן 20 שנה
2. הניתוח אחרי ניתוח בריאטרי הינו גדול וממושך ולעתים קרובות, מנתחים פלסטיים נוטים לחלק למספר ניתוחים, דהיינוף מתיחת בטן, מתיחת זרועות, מתיחת ירכיים ואצל נשים הרמת שדיים.
הסיכונים בניתוחים אלה, בד"כ מינוריים וכולליםדימומים קלים, זיהום ופעירה של חלק מהחתכים.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'ניתוח אף'
ניתוח אף
04/11/2018 | 09:16
1
23
 אני בת 22 לא אוהבת את האף שלי למרות שאף אחד לא מבין למה אני מתעקשת שהוא ממש מכוער.
 שמעתי שלעיתים יש הסתבכויות עם ניתוח אף כמו שלא יוצא כמו שרוצים ואז למעשה מכער יותר את הפנים .
 רציתי לדעת  מהם סיכויי ההצלחה וכמה אחוזים ללא הצלחה? הטאם נעשה בהרדמה מלאה? כמה זמן התאוששות?והאם יש מגבלות לאחר הניתוח
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'ניתוח אף'
ניתוח אף
05/11/2018 | 20:20
17
1. ניתוח אף קוסמטי הוא אחד הניתוחים המסובכים בפלסטיקה ויש להתכונן אליו בצורה רצינית ביותר, הן למנותחת והן למנתח. יש לבחון היטב שמחיצת האף ישרה לחלוטין, שכן סטייה קלה שלה, גם כשאין הפרעות הנשימה, תגרום לכך שאף שהיה ישר קודם לכן יהיה עקום אחרי הניתוח. זה באשר לגבנון האף.
2. במידה שהחלק המכוער בעינייך הוא קצה האף, הרי שכאן יש לדאוג לא להקטין את הגבנון יותר מדי ובהתאם הקטנה של כנפי האף, שכן הקטנה שלהם ביתר תגרום לאחר הניתוח לתמט של שסתומי האף, דבר שיגרום לקשיים בשאיפה.
3. הניתוח נעשה בהרדמה מלאה או הרדמה מקומית בתוספת טשטוש. הניתוח ללא אשפוז ומספר שעות התאוששות לאחר הניתוח, משוחררים לשבוע מנוחה בבית עד להסרת הגבס-סד פלסטי.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הרמת חזה '
הרמת חזה
04/11/2018 | 14:41
1
22
י אני בת 32 
אני רזה וקטנה יחסית והחזה שלי במידה B75 (כלומר לא גדול) ולמרות זאת הוא די נפול. 
 זה גנטי עובר במשפחה .. כבר בגיל 15  הוא  היה נפול יחסית לאיך שחזה של נערות בדרך כלל נראה.. וגם לאמא שלי יש חזה נפול מאוד  זה גם בגלל שהיא מלאה יותר וגם החזה שה גדול מאד. .ניסיתי כל מיני דברים לעשות תרגילי כושר של חזה אבל לא הרגשתי שזה עוזר . . 
אני גם לא יודעת אם עדיף להסתובב בבית/לישון עם חזיה או בלי חזיה כדי שהמצב לא יתדרדר.
אני שוקלת  לעשות ניתוח הרמת חזה, אבל אחרי תחקיר באינטרנט הסתבר לי שזה ניתוח יותר מסובך ויותר יקר מהגדלת חזה ושבעצם בניגוד להגדלת חזה זה ממש ניתוח שמשנה את כל המבנה של השד, ומתמונות שראיתי גם נשארות צלקות  . אשמח לתשובתך
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הגדלה-הרמת שד'
הגדלה-הרמת שד
05/11/2018 | 20:29
13
1. במידה שהחזה קטן ונפול, ניתן להתגבר על המפילה באמצעות הגדלת שדיים ובמידה שאת רוצה להימנע מצלקות, ניתן להכניס את שתלי הסיליקון דרך חתך בעטרה.
2. במידה שמדובר בחזה גדול יותר (לא במידה רבה), ניתן לבצע הרמה שדיים עם או ללא שתל סיליקון. גם במקרה כזה ניתן להשתמש באותו החתך, אלא שהפעם הניתוח יכלול כריתה של טבעת של עור סביב העטרה.
3. במקרה של שד גדול ונפול, הניתוח המתאים הוא הקטנת שדיים ואז יהיו כמובן צלקות יותר בולטות.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הקטנת חזה לגבר'
הקטנת חזה לגבר
04/11/2018 | 15:23
1
22
שלום ד"ר, אני בן 24 סובל מבעיית חזה בולט, מעוניין להסיר. 
עד כמה זה נפוץ וכמה זמן החלמה? אחרי החלמה נעלמים הסימנים, או שתמיד יהיה סימן ואם כן איפה 

תודה רבה 

רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'חזה גבר'
חזה גבר
05/11/2018 | 20:39
11
1. הצעד הראשון לפני שהולכים לניתוח, יש לבצע בדיקה אנדוקרינית אצל אנדוקרינולוג.
2. במידה שאין בעיה הורמונלית, אפשר לגשת לניתוח וכאן, בהתאם לבדיקה הרפואית 2 סוגי ניתוח : א. במידה שהשד אינו גדול ותכולתו בעיקר שומן, ניתן לבצע שאיבת שומן של התוכן, באמצעות חתך זעיר של 5 מ"מ בקו הקדמי של בית השחי, כך שהצלקת זעירה מאד. הניתוח בהרדמה כללית או מקומית+טשטוש
ב. במידה שרקמת השד היא גדולה, הניתוח ייעשה בהרדמה כללית באמצעות חתך במחצית התחתונה של העטרה ודרכה מחלצים את השד. גם צלקת זאת בקושי נראית, עקב הבדלי הצבע המיקום זה.
3. מום זה אינו נפוץ וזמן החלמה עד 10 ימים.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הבדלים'
הבדלים
04/11/2018 | 17:31
1
18
שלום ד"ר,
מה ההבדל בין מתיחת בטן להסרת עודפי עור?
אני  שנה אחרי לידה בניתוח קיסרי ונשארה  לי בטן ממש לא יפה  הציעו לי לעשות מתיחה  או הסרה של עודפי העור.
 אשמח שתעשה לי סדר בדברים.. 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'עודפי עור בבטן'
עודפי עור בבטן
05/11/2018 | 20:47
7
1. הסרת עודפי עור אינה ניתוח פלסטי קוסמטי וזהו ניתוח מצומצם שמטפל רק באספקט האורכי של הבטן
2. מתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי בו דואגים להחזיר את הבטן לממדיה הטבעיים, דהיינו הצרה של בליטת הבטן באמצעות פליקציה של שרירי הבטן מאזור עצם החזה ועד לערווה, הזזת הטבור למקומו החדש לאחר כריתת עודפי העור, כאשר הצלקת תהיה בקצה שיער הערווה-פוביס. בשל המתיחה הרבה שבוע ימים לאחר הניתוח יש איסור על התיישרות וחייבים להלך כפופים.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'חלום ישן...'
חלום ישן...
04/11/2018 | 17:41
3
30
שתלים בישבן :) 
תמיכה מהסביבה הקרובה לגבי זה אני לא מקבלת.. אבל אני מאמינה שאני אעשה את זה ככה או ככה. אפשר פרטים לגבי ניתוח מהסוג הזה? מי יכול לעשות/ מי לא? ומה לגבי תקופה ההחלמה? 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'במקרה הזה הסביבה צודקת '
במקרה הזה הסביבה צודקת
05/11/2018 | 09:15
24
שני סוגי ניתוחים קיימים להגדלת ישבן, האחד הוא העברת שומן מאזורים אחרים בגוף והשתלה שלו בישבן, והשני הוא הכנסת שתלי סיליקון לישבן (לא השתלים של הציצי). העברת דומן לישבן מאזורים אחרים בגוף לא מתאימה לאנשים מאד רזים שאי אפשר לקחת מהם מספיק שומן בלי לעוות את שאר הגוף. י
בניתוח הכנסת שתלים המנתח חותך את קפל הישבן ומחדיר שתלי סיליקון דקים מתחת או מעל לשריר בישבן. 
הבעיה עם שתלים שמונחים מעל לשריר, היא שהםשוקעים במשך הזמן ואז מתקבל בעצם ישבן מדולדל שצונח למטה. מנתחים בוחרים את השיטה שבה נוח להם לעבוד, כך שחשוב לשאול את המנתח לפני הניתוח לאן בדיוק הוא מכניס את השתל. 
ככל שרוצים להגדיל את הישבן יותר , כך השתל צריך להיות גדול יותר ולכן שיעור הסיבוכים עולה בהתאמה. בכל מקרה, בגלל שמדובר בחתך בקפל כדי להכניס שתלים, כלומר בעור שהוא חלש יותר באופן יחסי, יש סכנה שהחתך יפתח ותקבלי זיהום  (זה קורה בערך ב- 8% מהמנותחים) . בערך 5% ממנותחי הישבן זקוקים לניתוח תיקון חוזר כלשהו, ובערך 4% מהחולים מפתחים סרומה, הצטברות של נוזלים מתחת לעור באזור הניתוח, ואחוז דומה של חולים מפתח זיהום שמחייב הסרה של השתלים לצמיתות. 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הגדלת ישבן'
הגדלת ישבן
05/11/2018 | 20:53
1
28
1. זה ניתוח ידוע ומקובל גם בארצנו
2. אפשר לבצע הגדלת הישבן בשני אופנים:
א. שתלי סיליקון, אשר גודלם נקבע בתיאום בין המנתח הפלסטי למנותחת
ב. ניתן לבצע הזרקת שומן הומוגני, אשר ייקצר מהבטן או מהירכיים. יש להדגיש כי במקרה כזה חלק מהשומן ייספג ע"י הגוף.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
08/11/2018 | 13:28
6
אופציה 2 ב. הכי טובה!
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הרמת עפעפיים'
הרמת עפעפיים
04/11/2018 | 18:01
1
19
שלום,
אבא שלי בן84 ולאחרונה ממש מתקשה בקריאה ,  כמובן שהעפעפיים שלו כבר ממש צנחו , ואני מניחה שזה חלק מהעניין שמפריע לו לקרא.
 רציתי לדעת האם כדאי שיעשה בגילו הרמת עפעפיים? האם זה ניתוח מסוכן? 
האם יש הגבלות מסוימות לעשיית הניתוח הזה ?
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הרמת עפעפיים'
הרמת עפעפיים
05/11/2018 | 21:02
13
1. בראש וראשונה עליו להיבדק ע"י רופא עיניים, אשר יבדוק את ראייתו ורק לאחר שיקבע כי עיניו תקינות והבעיה הינה בצניחת העפעפיים, יש מקום לניתוח.
2. במידה שהאדם בריא מבחינת הלב, סכרת וכדומה והוא מאוזן בכל המדדים, הגיל אינו קונטרהאינדיקציה וניתן לגשת לניתוח, שמתבצע בהרדמה מקומית +- טשטוש. הניתוח פשוט וכולל סילוק עודף עור, מתיחת השריר וכריתת עודפי שומן במידה שקיימים. ניתוח 2 הצדדים של עפעפיים עליונים נמשך כ-40-50 דקות. הניתוח אמבולטורי ותפרים מוסרים כעבור כ-3 ימים.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'האם יש קשר בין ניתוח חזה להנקה?'
האם יש קשר בין ניתוח חזה להנקה?
05/11/2018 | 06:19
1
17
חברה שלי אמרה לי שלאחר הגדלת חזה לא ניתן להניק. האם זה נכון?
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הגדלת חזה והנקה'
הגדלת חזה והנקה
05/11/2018 | 21:08
11
זוהי בדיה שרחוקה מן האמת.
בעת הגדלת שדיים אין נגיעה בצינורות החלב ועל כן, אין בעיה אנטומית ומיכנית להניק לאחר ניתוח הגדלת שדיים.
הדבר בדרך כלל נכון בעקבות הקטנת שדיים, בשל הצורך בהזזת העטרה-הילה מספר סנטימטרים כלפי מעלה, כך שחלק מצינורות החלב נחתכים בעת פעולה זאת.
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'בוטוקס ומילוי קמטים- איך מתחילים?'
בוטוקס ומילוי קמטים- איך מתחילים?
05/11/2018 | 11:11
1
21
הי אני עברתי את גיל 40 וסימני הגיל כבר ניכרים לצערי על פניי והצוואר.
אני שוקלת להתחיל טיפול קוסמטי של מילוי קמטים. יש המון הצעות בשוק- בוטוקס, חומצה הילארונית, פילינג כימי ועוד... איך אדע באיזו טכניקה לבחור? איך בוחרים רופא/ מכון לביצוע ההליך? האם יש סיכונים? מה זמן ההחלמה- אפשר לעבוד ישר או שמקבלים ימי מחלה?
אשמח לקבל מידע כמה שיותר אמין ומקיף בנושא
תודה
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'הזדקנות מוקדמת של עור הפנים ומצואר'
הזדקנות מוקדמת של עור הפנים ומצואר
05/11/2018 | 21:34
11
זוהי שאלה מאד כוללנית וכמובן לא ניתן לענות בטרם רואים את האובייקט.
אנסה בכל זאת לענות באופן דידקטי.
ראשית, עקב חשיפת יתר של הפנים לקרינה האולטרה סגולה של השמש הפנים והצואר מאבדים את השכבה האלסטית של העור ועל כן מופיעים קמטים.
1. הצורה הדרסטית לתיקון העיוות היא באמצעות ניתוח מתיחת פנים וצואר (בברזיל עושים ניתוח זה החל מגיל 35 שנם). בניתוח זה הצלקות חבויות וכאשר נעשה בצורה המקובלת, השפעתו ל-20 שנה+.
2. כאשר חוששים מניתוח, אך גם לא מרוצים מהמצב, פונים לפעולות לא ניתוחיות, כמו בוטוקס, חומצה היאלורונית, פילינג, לייזר וכד'. באשר לטיפול בלייזר הדבר נעשה תחת טשטוש ובעיקר נעשה בתקופת החורף, משום שלאחר הטיפול סובלים מאודם ניכר של עור הפנים במשך כ-6 חודשים.
באשר לפילינג כימי - נעשה באמצעות חומצה, אשר גורמת לכוויה דרגה 2 אשר מגלידה ע"י קילוף שכבה חצונית של העור וההגלדה מכווצת מעט את העור, הסיבוך הור גרימת כוויה עמוקה ואז צלקת לעד.
באשר לבוטוקס מתאים למצח וסביב העיניים, השפעתו בין 4 ל-9 חודשים.
חומצה היאלורונית מתאימה בעיקר לאזור הלחיים וסביב הפה, בעלת השפעה עד שנה וחצי.
באשר לבחירת רופא, יש לבחור מנתח פלסטי בעל תעודת מומחה, הבקיא בפרוצדורה שאת מעוניינת.
כאשר מבצעים הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית, אין צורך בימי מחלה ואפשר לבצע תהליך זה גם תוך כדי עבודה!!
באשר לפילינג ולייזר, יש ימי מחלה החלמה של כשבועיים והימנעות משמש למשך 3-6 חודשים.
במתיחת הפנים, ימי מחלה עד 10 ימים, שכוללת את ההחלמה!!
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'אוזן כרובית'
אוזן כרובית
05/11/2018 | 11:11
1
21
שלום,
 יש לי אוזן שטוחה ולפני מספר ימים באמצע משחק כדורגל הכדור הגיע לאוזני וקיבלתי מכה חזקה מאד  והאוזן התעוותה לגמרי.
 האם מנתחים דבר כזה? מה הם הסיכונים? 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'אוזן כרובית בעקבות חבלה'
אוזן כרובית בעקבות חבלה
05/11/2018 | 21:45
16
התיאור שלך יפה מבחינה ספרותית.
המצב שאתה מתאר נגרם על רקע המכה החזקה שהאפרכסת של קבלה. הדבר גרם לשטף דם בסחוס, מתחת לפריאוסט-מעטפת הסחוס. במקרה כזה, שטף הדם הזה, במידה שאינו מנוקז מהר ככל האפשר, מתארגן והופך עם הזמן לסחוס בצורת גוש וכך אני מבין את התיאור האמנותי שלך.
במקרה שלך, במידה שהמום מפריע לך, ניתן לנתח ולסלק את הגושים האלה. התוצאה תהיה צלקת כלשהי בצד הגלוי של האפרכסת. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית באופן אמבולטורי ובגמר הניתוח תחבושת לוחצת על האוזן בכדי למנוע שטפי דם חוזרים
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'תודה על האירוח '
תודה על האירוח
07/11/2018 | 12:03
2
תודה רבה לד"ר אפרים דביר על האירוח  המוצלח! 
המשך הצלחה!
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'בקשר לגיל המנותח.'
בקשר לגיל המנותח.
01/11/2018 | 13:12
31
האם יש גיל למבוגרים שמעבר לו אסור או מסוכן לעשות ניתוח פלסטי? 
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'מגבלת גיל.'
מגבלת גיל.
03/11/2018 | 22:01
21
האם יש גיל למבוגר, שמעבר לו הניתוח מסוכן או לא יעיל?
רשלנות רפואית >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

16:04 | 08.12.19 אורחים בפורום
16:23 | 24.11.19 אורחים בפורום
07:47 | 13.09.19 drקולצר
20:47 | 10.07.19 אורחים בפורום
23:19 | 31.03.19 אורחים בפורום
16:07 | 27.02.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.02.19 אורחים בפורום
08:37 | 08.02.19 אורחים בפורום
14:06 | 13.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ