לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רשלנות רפואית

פורום זה עוסק בתחום הרשלנות הרפואית ומנוהל על-ידי עו"ד ליאת גורדון.
משמעותה של רשלנות רפואית הינה מתן שירותים רפואיים שגרמו לנזק למטופל/ת עקב סטייה מרמת הזהירות הסבירה המצופה מהצוות הרפואי המעורב.
רשלנות רפואית עשויה להתרחש במהלך ביצוע ניתוח, באבחון שגוי, קבלת טיפול רפואי שאינו מתאים, אי הפניה לבדיקות רלוונטיות, אי קבלת הסכמה מדעת לביצוע טיפול ועוד.
מדובר בתביעות מורכבות ביותר שלפי החוק, חובה לגבות אותן בחוות דעת רפואית - הן באשר לקיומה של רשלנות והן באשר לנזק שנגרם כתוצאה ממנה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רשלנות רפואית

פורום זה עוסק בתחום הרשלנות הרפואית ומנוהל על-ידי עו"ד ליאת גורדון.
משמעותה של רשלנות רפואית הינה מתן שירותים רפואיים שגרמו לנזק למטופל/ת עקב סטייה מרמת הזהירות הסבירה המצופה מהצוות הרפואי המעורב.
רשלנות רפואית עשויה להתרחש במהלך ביצוע ניתוח, באבחון שגוי, קבלת טיפול רפואי שאינו מתאים, אי הפניה לבדיקות רלוונטיות, אי קבלת הסכמה מדעת לביצוע טיפול ועוד.
מדובר בתביעות מורכבות ביותר שלפי החוק, חובה לגבות אותן בחוות דעת רפואית - הן באשר לקיומה של רשלנות והן באשר לנזק שנגרם כתוצאה ממנה. 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית. באפשרותכם לשאול ולהתייעץ בכל הנוגע לתחום הרשלנות הרפואית. אין לראות באמור בפורום זה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. 

המשך >>

לצפיה ב-'יחסי רופא מבוטח - חברת ביטוח'
יחסי רופא מבוטח - חברת ביטוח
<< ההודעה הנוכחית
11/01/2017 | 19:55
1
10
שלום,
נניח שרופא מודה שהוא ביצע רשלנות רפואית, ושעליו לשלם פיצויים בגין כך, אבל לטענתו  חברת הביטוח שלו מתחמקת ומעלה קשיים בתואנות שווא. עד כמה הדבר נפוץ? ואם כן, עד כמה, אם בכלל, באפשרות הרופא להשפיע על חברת הביטוח שלו? (ברור שאפשר לתבוע את הרופא גם ללא חברת הביטוח שלו, אבל השאיפה היא שלא להגיע לתביעה אלא להסדר פשרה עם חברת הביטוח מחוץ לכתלי בית המשפט).
תודה רבה
רשלנות רפואית >>
לצפיה ב-'תביעה'
תביעה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2017 | 13:28
ברמת העקרון, חברת ביטוח צריכה את הסכמת המבוטח כדי להתקדם עם פשרה. ברגע שתובעים רופא ויש ביטוח צריך להתנהל מול חברת הביטוח ולא מול הרופא. ככל שיש בעיה בהתנהלות מול הביטוח ניתן לפנות למפקח על הביטוח. 
רשלנות רפואית >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי עו"ד ליאת גורדון, אני עוסקת באופן בלעדי בתחום נזקי הגוף ומייצגת אך ורק את הנפגעים במאבקיהם בחברות הביטוח ובמוסד לביטוח לאומי. כששואלים אותי מדוע ב
עוד...

הודעות אחרונות

12:25 | 18.01.17 נרות זהב
11:57 | 15.01.17 נרות זהב
09:57 | 13.01.17 נרות זהב
15:20 | 06.01.17 dreamerlikeme
14:07 | 03.01.17 didicarmi
13:18 | 28.12.16 שושי המוטרדת
17:02 | 19.12.16 אורחים בפורום
15:10 | 15.12.16 קייטילי
15:15 | 11.12.16 אורחים בפורום
15:13 | 27.11.16 אורחים בפורום
10:05 | 22.11.16 לקחו לי את השמות18

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ