גופות 36 מחבלים, שרצחו עשרות ישראלים, יוחזרו

AngelsDad

New member
גופות 36 מחבלים, שרצחו עשרות ישראלים, יוחזרו

ישראל תחזיר את גופת המחבל מקו 37
גופות 36 מחבלים, שרצחו עשרות ישראלים, יועברו לפלסטינים לאחר שקרוביהם יעבירו דגימות DNA. בין היתר יועברו גם גופת המחבלת שרצחה שני ישראלים בפיגוע בכניסה לסופר בירושלים והמחבלים שביצעו את הפיגוע בישיבה בעתניאל

תראו בוואי נט.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4445108,00.html

יוסי

פנינה21

New member
שאלה

האם יש רשימה מלאה??

משגע אותי שאין על זה דיון בכלל בציבור ..זאת החלטה כבדה מאוד
שאני יודעת שקשה נורא לשמוע להרבה אנשים- גם לי ,וזה ללא קשר למה שאני חושבת על המהלך..

AngelsDad

New member
תשובה

פנינה יקירתי
זה כל העניין, לא רוצים אור על העניין הזה, החושך עושה טוב לביבי.
אין רשימה, ביום ראשון תתכנס ועדת שרים לשחרור רוצחים ותחליט מי ישוחרר בפעימה הזו.
ביבי לא סופר אותנו ולא אכפת לו שתתעני בבית ותסבלי כמו בעינוי סיני בין שחרור למחווה.

שבת שלום

יוסי

נגעת בנקודה המשמעותית...

שאלו יסורים בלתי נתפסים עבור משפחות הנרצחים והפצועים שנפגעו מידיהם של אותם משוחררים.
האם יש גם קולות אחרים בקרב המשפחות, או שאתם עשויים בעניין הזה מקשה אחת?

AngelsDad

New member
מקשה אחת

שני יהודים שלוש דעות
ממשלה מטומטמת אחת
ואפילו אבינו שבשמיים לא עוזר

פנינה21

New member
דעתי על כל הענין

נתחיל מהחלק שאין לי בו חילוקי דעות עם עצמי- השלטים בהר הרצל זה לא בסדר .מבינה את הרצון ליצור את הדו שיח בתקשורת אבל אני לא חושבת שזאת הדרך לעשות את זה.

לגבי השאר:
קשה לי.
אני מבינה שזה שיש מחבלים בכלא הישראלי יוביל בסוף לנסיונות של הצד השני לשחרר אותם -ואז תיהיה לנו עוד בעיה ..
מצד שני אני חושבת שצריך למצוא פתרון כלשהו לא יכול להיות מצב כזה שמחבל יודע שהוא בכלא עד העיסקה הבאה -אין לי הצעה לפתרון.
חושבת צריך לפרסם את כל הפרטים של מי שמשתחרר ושל הגופות שמחזרים לתת לציבור להבין את המצב כמו שהוא ולתת למי שקשה לו עם זה(כמוני וכמו עוד הרבה אחרים) את הזמן לעכל -ולחסוך את זה שמגלים בכותרות של 6 בבוקר את כל הענין .

פשוט להבין את המצוקה ולקחת את זה בחשבון,
ועד לפעם הבאה לנהל דיון אמיתי על איך להימנע מכל הבלגן הזה.

באופן אישי: אני לא מסוגלת להיות נגד כי אני זוכרת את עיסקת שליט - ואת דעתי על זה כולם יודעים.
אני לא בעד כי זה כל כך חסר מטרה הפעם כל כך לא מובן מה קורה פה ולמה.
בין הגופות שעומדים להחזיר יש לפחות אחד שלקח לי כמה שעות להירגע אחרי ששמעתי את זה ואני לא יודעת איך אני אגיב כשזה יקרה. רק לשמוע את זה העלה תמונות קשות ..

למעלה