איתכם

אוף. המורה המעפן לתושב"ע הזה.

לא מצא חן בעיניו על שקראתי לו רוצח במבחן שלו, אז הוא מביא לי עבודה על טעמי הקורבנות ולמה זה הכרחי. ^ממזרה^ כתבתי לו איזה 7 עמודי וורד על למה שקורבנות זה רצח ובשר זה רצח וחלב זה לא מוסרי והוא לא יכול להתנגד, הרמב"ם והרב קוק ועוד מלא אחרים איתי ^^. איזה כיף, זה גורם לי להרגיש חכמה P:.

Wing Chan

New member
יש לך חתיכת חוצפה, את יודעת את זה?

נו באמת. קראת למורה שלך רוצח. הממ..בואי נראה...חוסר כבוד, טימטום, ובעיקר חוצפה. תגידי תודה שזה כול מה שהוא עשה. יצאת בזול.

../images/Emo12.gifאה...

מנקודת של כל אלה שטוענים שבשר זה רצח, כל מי שאוכל בשר הוא רוצח. זו לא נקודת מבט אופטימית או אוהבת אדם או משהו במיוחד, וגם דיי מתנשאת, אבל נעזוב את זה לרגע. אז מה, לקרוא לכל העולם ככה זה לא חוסר כבוד, חוצפה וטימטום? ואם התשובה שלך היא כן (וזה מה שהתרשמתי תקן אותי אם אני טועה
), למה דווקא לקרוא לבנאדם ספציפי (וחוצפה זה מושג דיי.. שנוי במחלוקת? אם היא הייתה מבוגר זו גם הייתה חוצפה? אני לא מכירה את המורה הזה, אבל יש גם אנשים בוגרים לא חכמים במיוחד. כמו המורות ההזויות שבאו לפורום אינויאשה, קראו לו ברברי וטענו שיש להן תלמידה שם ודרשו שתעזוב אותו.O_O; אבל כבר גלשתי מהנושא) זה ככה ולכל העולם זה לא? כלומר, אמנם המורה זה מורה וצריך טיפת כבוד, אבל הכבוד למורים לרוב בהחלט לא פורח בבתי הספר.X_X; יש תלמידים שמרביצים למורים, לעזאזל... ואמ... מזתומרת יצאה בזול? @__@ כלומר... נו. לא משנה.
*נרדמת על המקלדת*

יש אנשים שאכולים בשר כי אין

להם אופציות אחרות. ע"ע מל"ש. הם *לא* רוצחים. ולא דיברתי כאן על אכילת בשר, דיברתי על הקרבת קורבנות.זה לא ממש קשור לימינו, אבל שיהיה

כשהמורה שלי-

מסרב לענות לטענות שלי ושל חברה שלי על למה שקורבנות זה רצח (הבאנו לו מקורות מהרמב"ם, מהרב קוק ומעוד רבנים) ואומר שאנחנו לא מבינות כלום ושנסתום זה לא יותר מ*קצת* מעצבן? אז אני פונה אליו בדרך שהוא איכשהו יהיה *חייב* להגיב. והמורה הזה, מה הוא כבר יכול לעשות? זתומרת, הוא לא יכול להתלונן עלינו. עשינו רשימה של כל הדברים שהוא עשה ושמורה לא יכול לעשות. ואולי אני חוצפנית, בטוח שאני מטומטמת, אבל כשמסרבים להקשיב לי ומתייחסים לדברים שאני עושה בזלזול זה ממש מעצבן אותי. ואני אף פעם לא מגיבה בדרך קובנציונלית. אולי זה כן קובנציונלי, לא יודעת. בכל מקרה, אוף, שיהיה, אני ממש גרועה בלהסביר את עצמי

Wing Chan

New member
הנקודה היא שהוא המורה שלך.

והוא הממונה עלייך בזמן השיעור. ותרצי או לא, תאהבי אותו או את איך שהוא מלמד או לא, את צריכה לכבד אותו.

freshlama

New member
אין לך טיפת כבוד אליו. הבנו.

אבל מבחינה חינוכית אסור לו להגיד מה הדעה שלו בעיניין. כמו שאסור למורה שלי להגיד מה הדעות ששלו בקשר להתנתקות או מה העמדות שלו בנוגע לשחיתות בממשלה. אסור לו להביע דעה כזאת כאיש חינוך.

ToryMaster

New member
../images/Emo45.gif

מדובר באתיקה מקצועית. ואגב, אני מקווה שחסור הכבוד לא נובע על בסיס העניין הזה...

הומ, ממש לא

הוא *מאוד* בעניין של ההתנתקות בצד שלנו. אהם. יואל בן נון. מוכר למישהו? אבא שלו. אניווי, האמת שהוא *אהם* כן מדבר על דעות פוליטיות. וזה אחד מהדברים ברשימה ההיא P:. אוף, כבוד לאנשים...אני חושבת שזה עניין מאוד יחסי (מה?!). אבל אני סתומה. אז זה לא קשור

Saint Jane

New member
לא אכפת לה.

לא אכפת לה!!! למישהו כן אכפת? [ואל תגידו "לי אכפת" מתוך רחמים. בבקשה.]

למעלה