לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98159,815 עוקבים אודות עסקים

פורום פאנפיקים ופאנארטים

גבירותיי ורבותיי, כותבים וכותבות, קוראים וקוראות ושאר חיות, חייזרים ומוטציות שנתפסו ברשת - ברוכים הבאים לפורום פאנפיקים ופאנארטים. קוראים לנו רוני ולי. זה הסיפור: בהתחלה רצינו להשתלט על העולם, אבל אז הגענו איכשהו לניהול הפורום, ועכשיו נתקעתם איתנו. אנו נשתדל להנעים את זמנכם בפורום - להפעיל, לפתוח פרויקטים ומשחקים, לפרסם ולהגיב, וכן, גם לשמור על הסדר כשצריך. למקרה ששכחתם, ההודעה הזאת באה כדי לרענן את זיכרונכם לגבי כמה דברים: פאנפיקים (Fan-fiction) הינם סיפורים, תסריטים ושירים שנכתבו על/כחלק מתוכנית, סרט או ספר קיימים. לכל ספר/סרט/סדרה קוראים פאנדום. פאנארטים (Fan-art) הינם ציורים, תמונות ואיורים שנוצרו כחלק מפאנדום. אתם רשאים לפרסם פאנפיקים על כל פאנדום שמצא חן בעיניכם. אתם רשאים להשתמש בכל שפה שתרצו (רק תזכרו שאם תכתבו בפורטוגזית פחות אנשים יוכלו לקרוא. חוק זה תקף גם לגבי בחירת הפאנדום שבו תכתבו. המלצתינו היא, בכל מקרה, לא לוותר על פיק רק בגלל שלא יהיו לו קוראים רבים) ולכתוב איזה סוג סיפור שתרצו. מרומנטיקה ועד טרגדיה, מהומור ועד דרמה. למען הסדר וההרגשה הטובה של כל האנשים בפורום, אנו מצפות מכולכם לשמור על מספר כללים בסיסיים:
אין להגיב על פאנפיקים במשפטים כגון "זה דפוק", "זה חסר פואנטה" ודברים בסגנון. אם היה סיפור שלא אהבתם - אל תגיבו אלא אם כן יש לכם רעיונות לשיפור, וגם כשאתם כותבים רעיונות לשיפור היו עדינים. הרבה כותבים אינם מרגישים בטוחים כשהם מציגים סיפורים שלהם לכל החפץ לקרוא, התחשבו בהם. אל תתביישו לטפוח לכותבים על השכם. היה פאנפיק שאהבתם? כתבו את זה! לפעמים סתם "וואי, סיפור ענק" עושה לאנשים את היום.
לפני פרסום פיק שימו לב שההודעה מכילה פרטים עליו (שם, פאנדום, דירוג, אורך, תקציר).
אין לכתוב הודעות הכוללות אאוטינג (מסירת פרטים אישיים של אדם כלשהו) או קללות. הודעות שיעברו על חוק זה יימחקו.
אם יש לכם תלונה או חוות דעת על דרך הניהול שלנו או של תפוז, אמרו לנו באופן אישי ולא על גבי הפורום. הודעות הכוללות תוכן מעליב ו/או מזלזל כלפי הנהלת תפוז ו/או הנהלת הפורום אינן הולמות ומקובלות לדעתינו והן ימחקו בצירוף אזהרה.
פרסומים למיניהם אסורים בפורום, אלא אם הם קשורים לנושא הפורום. אם הפרסום אכן קשור לנושא, צרו קשר עם אחת מאיתנו, בכדי לקבל אישור, או פרסמו בשרשור האוף הקרוב למקום מגוריכם. פרסומים שלא באישור המנהלות (או כנצל"ש) ימחקו בצירוף מסר לכותב ההודעה. גולשים שלא יכבדו את הכלל הזה באופן שיטתי וקבוע, יחסמו מעל גבי הפורום. בנוסף, לא מנצל"שים תפוז אנשים.
מיותר לציין, כולם מוזמנים לגלוש בפורום, לפרסם ולהגיב בו. אין פה הגבלות של גיל, מין, ותיקות, או כל דבר אחר. המטרה שלנו היא תמיד לעודד פעילות ולעודד כתיבה, ואנחנו נקבל בזרועות פתוחות כל גולש שיחליט כי ברצונו להיות פעיל בפורום. הפורום הוא של כולם, לא של אנשים מסויימים או קבוצה מסויימת. אנא כבדו כל גולש וגולש (אנחנו לא אומרות שחייבים להביא פרחים ושוקולד לכל אחד, אבל כן לנהוג בו בכבוד הבסיסי של אדם לחברו).
חשוב! בפורום גולשים אנשים בכל הגילאים, עם העדפות קריאה שונות, ולכן חשוב להזהיר לפני שמפרסמים פאנפיקים בדירוגים גבוהים, ולציין את האזהרות/טריגרים. כמו כן, אם אתם כותבים הודעות (שאינן פאנפיקים) שקיימים בהם תכנים למבוגרים בלבד שימו בכותרת את האייקון .
אם אתם נתקלים בבעיות, אל תהססו לפנות אל המנהלות: Red Epic Dinosaur (רוני ) או Lawlight (לי ) במסר.

אודות הפורום פאנפיקים ופאנארטים

גבירותיי ורבותיי, כותבים וכותבות, קוראים וקוראות ושאר חיות, חייזרים ומוטציות שנתפסו ברשת - ברוכים הבאים לפורום פאנפיקים ופאנארטים. קוראים לנו רוני ולי. זה הסיפור: בהתחלה רצינו להשתלט על העולם, אבל אז הגענו איכשהו לניהול הפורום, ועכשיו נתקעתם איתנו. אנו נשתדל להנעים את זמנכם בפורום - להפעיל, לפתוח פרויקטים ומשחקים, לפרסם ולהגיב, וכן, גם לשמור על הסדר כשצריך. למקרה ששכחתם, ההודעה הזאת באה כדי לרענן את זיכרונכם לגבי כמה דברים: פאנפיקים (Fan-fiction) הינם סיפורים, תסריטים ושירים שנכתבו על/כחלק מתוכנית, סרט או ספר קיימים. לכל ספר/סרט/סדרה קוראים פאנדום. פאנארטים (Fan-art) הינם ציורים, תמונות ואיורים שנוצרו כחלק מפאנדום. אתם רשאים לפרסם פאנפיקים על כל פאנדום שמצא חן בעיניכם. אתם רשאים להשתמש בכל שפה שתרצו (רק תזכרו שאם תכתבו בפורטוגזית פחות אנשים יוכלו לקרוא. חוק זה תקף גם לגבי בחירת הפאנדום שבו תכתבו. המלצתינו היא, בכל מקרה, לא לוותר על פיק רק בגלל שלא יהיו לו קוראים רבים) ולכתוב איזה סוג סיפור שתרצו. מרומנטיקה ועד טרגדיה, מהומור ועד דרמה. למען הסדר וההרגשה הטובה של כל האנשים בפורום, אנו מצפות מכולכם לשמור על מספר כללים בסיסיים:
אין להגיב על פאנפיקים במשפטים כגון "זה דפוק", "זה חסר פואנטה" ודברים בסגנון. אם היה סיפור שלא אהבתם - אל תגיבו אלא אם כן יש לכם רעיונות לשיפור, וגם כשאתם כותבים רעיונות לשיפור היו עדינים. הרבה כותבים אינם מרגישים בטוחים כשהם מציגים סיפורים שלהם לכל החפץ לקרוא, התחשבו בהם. אל תתביישו לטפוח לכותבים על השכם. היה פאנפיק שאהבתם? כתבו את זה! לפעמים סתם "וואי, סיפור ענק" עושה לאנשים את היום.
לפני פרסום פיק שימו לב שההודעה מכילה פרטים עליו (שם, פאנדום, דירוג, אורך, תקציר).
אין לכתוב הודעות הכוללות אאוטינג (מסירת פרטים אישיים של אדם כלשהו) או קללות. הודעות שיעברו על חוק זה יימחקו.
אם יש לכם תלונה או חוות דעת על דרך הניהול שלנו או של תפוז, אמרו לנו באופן אישי ולא על גבי הפורום. הודעות הכוללות תוכן מעליב ו/או מזלזל כלפי הנהלת תפוז ו/או הנהלת הפורום אינן הולמות ומקובלות לדעתינו והן ימחקו בצירוף אזהרה.
פרסומים למיניהם אסורים בפורום, אלא אם הם קשורים לנושא הפורום. אם הפרסום אכן קשור לנושא, צרו קשר עם אחת מאיתנו, בכדי לקבל אישור, או פרסמו בשרשור האוף הקרוב למקום מגוריכם. פרסומים שלא באישור המנהלות (או כנצל"ש) ימחקו בצירוף מסר לכותב ההודעה. גולשים שלא יכבדו את הכלל הזה באופן שיטתי וקבוע, יחסמו מעל גבי הפורום. בנוסף, לא מנצל"שים תפוז אנשים.
מיותר לציין, כולם מוזמנים לגלוש בפורום, לפרסם ולהגיב בו. אין פה הגבלות של גיל, מין, ותיקות, או כל דבר אחר. המטרה שלנו היא תמיד לעודד פעילות ולעודד כתיבה, ואנחנו נקבל בזרועות פתוחות כל גולש שיחליט כי ברצונו להיות פעיל בפורום. הפורום הוא של כולם, לא של אנשים מסויימים או קבוצה מסויימת. אנא כבדו כל גולש וגולש (אנחנו לא אומרות שחייבים להביא פרחים ושוקולד לכל אחד, אבל כן לנהוג בו בכבוד הבסיסי של אדם לחברו).
חשוב! בפורום גולשים אנשים בכל הגילאים, עם העדפות קריאה שונות, ולכן חשוב להזהיר לפני שמפרסמים פאנפיקים בדירוגים גבוהים, ולציין את האזהרות/טריגרים. כמו כן, אם אתם כותבים הודעות (שאינן פאנפיקים) שקיימים בהם תכנים למבוגרים בלבד שימו בכותרת את האייקון .
אם אתם נתקלים בבעיות, אל תהססו לפנות אל המנהלות: Red Epic Dinosaur (רוני ) או Lawlight (לי ) במסר.
x
הודעה מהנהלת הפורום
מטרת פרסום יצירות בפורום היא קבלת ביקורת - חיובית ושלילית כאחד
גולשים שאינם מעוניינים להתייחס לתגובות או להשתפר, מתבקשים שלא לפרסם את יצירתם בפורום זה. תודה

חדשים בפורום? קראו אותי!
המשך >>

לצפיה ב-' איתכם '
איתכם
24/11/2005 | 19:52
138
2
לצפיה ב-'היום בתפוז אנשים '
היום בתפוז אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2005 | 09:50
59
1
ב 18:00, מיד לאחר סיום התוכנית ביקור בית, יתארח בפורום התוכנית פרופ' מוטי שוחט - מנהל המכון הגנטי, מרכז רפואי "רבין" אשר יענה לשאלות בנושא גנטיקה

ב-19:00, פורום חופש מארח את ד"ר צביה גרינפילד, אישה חרדית יו"ר "מפנה" הדוגלת בחינוך לדמוקרטיה וחשיבה ליברלית, מועמדת לכנסת ה-17 מטעם "יחד".
אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו.

"המתנחל עמנואל לוינגר" (שרון פלטי) מהתכנית מכת מדינה מגיע להתארח בפורום הערב בשעה 19:00.
אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות כבר עכשיו בפורום מכת מדינה

סמי הורי ואנה ארונוב, הזוג הסוער של התכנית רוקדים עם כוכבים יגיעו הערב ב-19:00 להתארח ב-BlogTV של תפוז ולענות לשאלות הגולשים.

שאלות ניתן לשרשר כבר מעכשיו בפורום רוקדים עם כוכבים:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

בשעה 21:00 הכירורג ד"ר אנדרי קידר מהדסה עין כרם יענה לשאלות הגולשים בפורום קיצורי קיבה

עוד בשעה 21:00 תתארח בפורום הפרעות קשב ADHD, יפה שיף, דיאטנית קלינית, מומחית לתזונת ילדים, אשר תספק ייעוץ מבוסס מדעית על התזונה המומלצת לילדים בעלי הפרעת קשב עם/ללא היפראקטיביות, על השפעת תוספי תזונה ומאכלים שונים על ההפרעה, ועל התזונה המומלצת בזמן טיפול תרופתי.
שרשור השאלות כבר נפתח ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם:

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'פאנארט?'
פאנארט?
23/11/2005 | 22:55
18
1
אוקע.

ציירתי דיוקנאות מכוערים לתומי.. עד שניסיתי לצייר את וולדי...

ודיי הצליח לי...

ככה אני מתארת את וולדמורט
עיבדתי טיפטיפה בפוטושופ, כדי שיהיה יותר ברור ובלה בלה בלה..

איך?
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הוא קצת יפה מדי... '
הוא קצת יפה מדי...
23/11/2005 | 23:12
12
לא אמור להיות לו אף, אני חושבת. ולא גבות .

אלא אם זה רידל-שלפני-המלחמה, שעדיין נראה אנושי?
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
23/11/2005 | 23:18
11
האמת שאני מתארת אותו בדיוק ככה

לא יודעת...

אחרי הכל, הוא בנאדם, זה שיש לו כוח עצום, ושהוא ממש אכזרי, לא אמור להפוך אותו למפלצת עם עיניים אדומות או משהו '~'

חחחח
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'חוצמזה'
חוצמזה
23/11/2005 | 23:19
את חושבת שהוא יפה???

יאיייייייייי

ז"א הוא חתיך?? חחחחח

סוף סוף אני מציירת מישהו יפההה עהעהעהעהעהעה
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'למען האמת...'
למען האמת...
24/11/2005 | 03:25
כן, זה כן אמור להפוך אותו למפלצת עם עיניים אדומות. את יודעת, וולדמורט, יצור מפלצתי ומטיל אימה...?

טוב, אני מודה. הוא בהחלט נראה חתיך. מוזר. כשאני מנסה לצייר חתיך יוצא מפלצת, וכשאת מנסה לצייר מפלצת יוצא חתיך... אני רוצה גם!
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אבל יש לו עיניים אדומות. '
אבל יש לו עיניים אדומות.
24/11/2005 | 15:22
4
זה מוזכר בספר.

[רגע, קראת את השישי?]
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'לא... אני בפרק 6 עכשיו..'
לא... אני בפרק 6 עכשיו..
24/11/2005 | 16:47
3
1
לצפיה ב-'דיברתי אל mjik >.< '
דיברתי אל mjik >.<
24/11/2005 | 17:18
2
לצפיה ב-'אני mjlk'
אני mjlk
24/11/2005 | 17:36
1
לצפיה ב-'גם אני מתארת אותו כך, למען האמת...'
גם אני מתארת אותו כך, למען האמת...
24/11/2005 | 16:55
3
()

אבל בספר הוא מתואר כמכוער ומפחיד ביותר. "לבן יותר מגולגולת, עם עיניים רחבות ובוערות בצבע השני, ואף שהיה פחוס כאפו של נחש, בעל חריצים במקום נחיריים..." ואחר כך מצויין גם שהפה שלו חסר שפתיים.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הוא אמור להיות רשע חתיך'
הוא אמור להיות רשע חתיך
24/11/2005 | 18:01
2
לצפיה ב-'קראת יותר מדי פיקים... '
קראת יותר מדי פיקים...
24/11/2005 | 20:23
1
לצפיה ב-'זה טום רידל הצעיר '
זה טום רידל הצעיר
24/11/2005 | 21:31
לצפיה ב-'באמת?!:O'
באמת?!:O
24/11/2005 | 08:27
יצא ממש יפה...
אני מאז ומעולם דימיינתי אותו בתור שלד:| אין לי מושג למה אבל ככה הוא בשבילי שלד מגניב ולבן(לא בספר השני כשהוא טום...)
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ווע, מוכשרע!'
ווע, מוכשרע!
24/11/2005 | 13:48
1
לצפיה ב-'איך את מכווצת תמונות שיהיו פחות'
איך את מכווצת תמונות שיהיו פחות
26/11/2005 | 21:07
2
מ-250 ק"ב? כי אני כבר שנים (טוב, חודשיים) מנסה להעלות פאנארטים שלי לרשת, ולא מצליחה כי הם גדולים מדי!
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'בד"כ כשסורקים/מצלמים'
בד"כ כשסורקים/מצלמים
26/11/2005 | 22:11
1
יואת תמונה בגודל של 2000X3000 פיקסלים, וזה ענק... כנסי לפוטושופ ותשני את גודל התמונה למשהו כמו 700X800... משהו כזה, או שתשני את האיכות דרך פוטושופ
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אין לי פוטושופ... '
אין לי פוטושופ...
27/11/2005 | 08:07
אולי את מסכימה להיות המכווצת הרשמית שלי? אני אשלח לך ציורים ותכווצי לי? בבקשה? |מתחנן|
אם כן, תשלחי לי במסרים את המייל שלך.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ו...דסקטופים! :E~'
ו...דסקטופים! :E~
24/11/2005 | 13:55
39
נו מה
זה כבר מסורת שאני פותח כול כמה זמן שירשור כזה.

תמונה שידיד שלי צילם, ליד הבית שלו בגרמניה.
למה פה אין שלג.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'נימינימי.'
נימינימי.
24/11/2005 | 14:06
1
אני צריכה להחליף כבר.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הרבה אייקונים על הדסקטופ '
הרבה אייקונים על הדסקטופ
24/11/2005 | 15:08
לצפיה ב-'ווא *.*'
ווא *.*
24/11/2005 | 14:54
10
לעזאזל עם האירופאים האלו והשלג שלהם.

האמ.
אדו קון ^___^
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מקור! '
מקור!
24/11/2005 | 16:31
9
לצפיה ב-'הו..'
הו..
24/11/2005 | 18:06
8
אבד בנבכי הדיוונארט ;.;
הנה פיצוי ^^
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ועוד פיצוי'
ועוד פיצוי
24/11/2005 | 18:07
6
כי זה כזה חמוד ^___^
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מאיפה אתם מביאים את כל זה??'
מאיפה אתם מביאים את כל זה??
24/11/2005 | 22:07
5
לצפיה ב-'שנון'
שנון
25/11/2005 | 12:37
1
1
לצפיה ב-'אאוץ'. כאב.'
אאוץ'. כאב.
27/11/2005 | 18:18
1
לצפיה ב-' '
24/11/2005 | 18:18
אבל הם שכחו לעשות אותם מטאליסטים, אז זה קצת מפספס את הבדיחה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'תפוזבל מסרב להעלות אותו,'
תפוזבל מסרב להעלות אותו,
<< ההודעה הנוכחית
24/11/2005 | 16:27
8
5
אבל בעיקרון זה זה
[רק שיש עליו אייקונים!]
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'גאש.'
גאש.
24/11/2005 | 17:28
2
לצפיה ב-'זה אמיתי?'
זה אמיתי?
24/11/2005 | 22:13
1
1
לצפיה ב-'נראה לי...'
נראה לי...
24/11/2005 | 22:30
זה מצולם, ככה שלא עשו את זה בפוטושופ או משהו. מישהי שלחה לי, אז אין לי מושג מה המקור.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הכי מפחיד להסתובב בסנהדריה,'
הכי מפחיד להסתובב בסנהדריה,
26/11/2005 | 18:01
1
2
כל הקירות שם מלאים בפשקוולים כאלו,

זה מרגיש כמו סרט אימה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הכי מפחיד להסתובב במאה שערים.'
הכי מפחיד להסתובב במאה שערים.
26/11/2005 | 20:15
אם את במכנסיים, ישפכו עלייך שתן.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-' שלי...'
שלי...
24/11/2005 | 16:32
4
לאבלאסס זה נסגד.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ריטסוקה נקבה '
ריטסוקה נקבה
24/11/2005 | 16:35
1
לצפיה ב-'וסובי פדופיל'
וסובי פדופיל
24/11/2005 | 17:42
זה לא מונע משניהם להיות בישיים להחריד
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אפשר מקור?'
אפשר מקור?
24/11/2005 | 18:24
1
5
לצפיה ב-' גוגל?'
גוגל?
26/11/2005 | 20:30
3
לצפיה ב-'ושלי: '
ושלי:
24/11/2005 | 16:48
2
את התמונה אני צילמתי (באירופה המושלגת ).
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מקור?'
מקור?
24/11/2005 | 18:28
1
לצפיה ב-'^_____^'
^_____^
24/11/2005 | 18:09
3
[כן, ישבתי ואירגנתי את האייקונים לפי התמונה. אני אדם משועמם עם הרגלים מפגרים, אבל העיקר שהאייקונים שלי מסודרים כמו שצריך. (: ]
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'D:'
D:
24/11/2005 | 22:05
1
בהחלט משועמם.
*רצה לארגן את האייקונים שלה*
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'XD'
XD
24/11/2005 | 22:26
3
לצפיה ב-'גם אני תמיד מסדרת את האייקונים לפי'
גם אני תמיד מסדרת את האייקונים לפי
25/11/2005 | 16:50
התמונה! אל תרגישי לבד
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'שלי '
שלי
24/11/2005 | 18:16
1
כיף לחפש בכל מני מקומות תמונות יפות
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-' אנג'ל סינקיורצ'י~!'
אנג'ל סינקיורצ'י~!
28/11/2005 | 18:31
~ניא~ זה נראה כ"כ טוב!! אני כ"כ רוצה לקרוא את זה כבר X_X;
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-' מי נרקיסיסטי? '
מי נרקיסיסטי?
27/11/2005 | 14:54
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
24/11/2005 | 15:34
11
מתעדכנים בכל הקשור לזכויותכם כמאבטחים ושומרים בפורום  אמי``ל מאבטחים ושומרים
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

איזו מפלגה תקבל הכי הרבה מנדטים? מדברים על ראש הממשלה הבא בפורום בחירות 2006

מי אמר שבגיל מאוחר אי אפשר? בואו לפורום הורות מאוחרת

פינה חדשה לחובבי האקסטרים - פורום קייטסרפינג ואקסטרים

סופ"ש נעים והמשך גלישה נעימה בתפוזאנשים
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מה עם שרשור היא"פ השבועי?:O'
מה עם שרשור היא"פ השבועי?:O
24/11/2005 | 15:36
1
2
לצפיה ב-'את יכולה לפתוח אחד '
את יכולה לפתוח אחד
24/11/2005 | 16:03
רק אל תשכחי את אייקון ה בכותרת.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'יש לי שער חלק!'
יש לי שער חלק!
24/11/2005 | 16:20
8
נו טוב, כמעט. הוא עדיין טיפה מסולסל מאחורה. לונורא. זה שיפור ר-צ-י-נ-י!!! ואני מאושרת! זאת כזאת הרגשה טובה!

ימות השיער הג'יפה לעולם! אני אפילו נראית קצת שווה מבט שני ככה!
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'טודע ^^ '
טודע ^^
24/11/2005 | 16:57
לצפיה ב-'תתחדשי'
תתחדשי
26/11/2005 | 20:16
5
זה אומר שעשית החלקה?
[*סנילית*]
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'נה, פתיחת תלתלים'
נה, פתיחת תלתלים
26/11/2005 | 21:40
4
נורא רציתי החלקה יפנית, אבל אמרו לי שלג'יפה שלי זה לא יתאים.

|מדוכאת בגלל החילזון|
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אה'
אה
26/11/2005 | 21:56
3
גם אני חשבתי לעשות...[גם אני בעלים של יצורון]זה שווה?
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מאודדדד'
מאודדדד
26/11/2005 | 22:07
2
זה עולה 400 בד"כ במספרה רגילה. אני עשיתי בבית ספר לספרות אז עלה לי רק 150.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'יא מגניב.'
יא מגניב.
28/11/2005 | 16:03
1
*מחכה שאימא תחזור מלונדון כדי לשאול אותה*
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'*אהם* עדכון *אהם*'
*אהם* עדכון *אהם*
29/11/2005 | 14:29
חפפתי אתמול, וזה לא ממש *נהרס*, אבל זה הסתלסל יותר. תחכי שבוע לפחות לפני שתרטיבי את השיער. אני הייתי סתומה והרטבתי כל הזמן ועכשיו הוא יותר מסולסל, אבל עדיין ניתן לשליטה. למרבה המזל.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'היום בתפוז אנשים '
היום בתפוז אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2005 | 13:49
2
הערב בשעה 19:00 יתארח בפורום תרבות פסיכדלית המוסיקאי הוותיק שלמה מזרחי.
שלמה מזרחי, מי שהיה גיטריסט ´הבמה החשמלית´ בשנות ה- 60 וה- 70, כונה ´ג´ימי הנדריקס הישראלי´ בזכות נגינתו המיומנת והפעלולים שביצע בגיטרה שלו.
מזרחי מופיע כבר קרוב ל-40 שנה בהרכבים שונים, מלחין פסקולים לסרטים ויוצר מוזיקה באופן עקבי ומתמשך.
ניתן לצרף שאלות כבר עכשיו
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אוקי, אני פשוט נ=ק=ר=ע=ת=י'
אוקי, אני פשוט נ=ק=ר=ע=ת=י
24/11/2005 | 14:06
1
לצפיה ב-'|סגידע| איזה חמוד!'
|סגידע| איזה חמוד!
24/11/2005 | 15:09
לצפיה ב-'חבר'ה, תרגיעו'
חבר'ה, תרגיעו
24/11/2005 | 19:54
5
יש בעמוד שלושה שרשורי אוף, ושלושתם ארוכים. אני שמחה שיש קהילה מגובשת וכו' וכו' - אבל תמתנו קצת עם האוף. נוצר מצב בו יש יותר שרשורי אוף משרשורי טופיק. לא כל תפוז אנשים חייבים לנצל והחצ'קון על בוהן שמאל שלכם הוא נורא נחמד, באמת, אבל נוכל לחיות גם בלעדיו.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אבל כמעט ואין פיקים.'
אבל כמעט ואין פיקים.
24/11/2005 | 21:05
4
אז מה נעשה כאן?
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אולי תסבירי לי סופסוף'
אולי תסבירי לי סופסוף
24/11/2005 | 22:03
3
מה אומר זה שהניק שלך אדום?!?!?!?!?
(שוב, מרוגזת שאני צריכה לסבול סתם שחור כמו כולם. אין, אין...קשה להיותכמו כולם. ומתעודדת מהעובדה ששלי לפחו...מודגש. XDDDDDDDD)
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'שאני מיוחדת '
שאני מיוחדת
24/11/2005 | 22:29
1
1
לצפיה ב-'הכי מיוחדת. '
הכי מיוחדת.
24/11/2005 | 22:42
לצפיה ב-'ניק אדום = "מומחה"'
ניק אדום = "מומחה"
24/11/2005 | 23:03
לצפיה ב-'אוף. המורה המעפן לתושב"ע הזה.'
אוף. המורה המעפן לתושב"ע הזה.
24/11/2005 | 20:54
15
לא מצא חן בעיניו על שקראתי לו רוצח במבחן שלו, אז הוא מביא לי עבודה על טעמי הקורבנות ולמה זה הכרחי.

^ממזרה^ כתבתי לו איזה 7 עמודי וורד על למה שקורבנות זה רצח ובשר זה רצח וחלב זה לא מוסרי והוא לא יכול להתנגד, הרמב"ם והרב קוק ועוד מלא אחרים איתי ^^.

איזה כיף, זה גורם לי להרגיש חכמה P:.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'יש לך חתיכת חוצפה, את יודעת את זה?'
יש לך חתיכת חוצפה, את יודעת את זה?
24/11/2005 | 21:21
14
נו באמת. קראת למורה שלך רוצח.
הממ..בואי נראה...חוסר כבוד, טימטום, ובעיקר חוצפה.

תגידי תודה שזה כול מה שהוא עשה. יצאת בזול.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אה...'
אה...
25/11/2005 | 02:50
7
מנקודת של כל אלה שטוענים שבשר זה רצח, כל מי שאוכל בשר הוא רוצח.
זו לא נקודת מבט אופטימית או אוהבת אדם או משהו במיוחד, וגם דיי מתנשאת, אבל נעזוב את זה לרגע.
אז מה, לקרוא לכל העולם ככה זה לא חוסר כבוד, חוצפה וטימטום?
ואם התשובה שלך היא כן (וזה מה שהתרשמתי תקן אותי אם אני טועה), למה דווקא לקרוא לבנאדם ספציפי (וחוצפה זה מושג דיי.. שנוי במחלוקת? אם היא הייתה מבוגר זו גם הייתה חוצפה? אני לא מכירה את המורה הזה, אבל יש גם אנשים בוגרים לא חכמים במיוחד. כמו המורות ההזויות שבאו לפורום אינויאשה, קראו לו ברברי וטענו שיש להן תלמידה שם ודרשו שתעזוב אותו.O_O; אבל כבר גלשתי מהנושא) זה ככה ולכל העולם זה לא?
כלומר, אמנם המורה זה מורה וצריך טיפת כבוד, אבל הכבוד למורים לרוב בהחלט לא פורח בבתי הספר.X_X; יש תלמידים שמרביצים למורים, לעזאזל...
ואמ... מזתומרת יצאה בזול? @__@ כלומר... נו. לא משנה.
*נרדמת על המקלדת*
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'יש אנשים שאכולים בשר כי אין'
יש אנשים שאכולים בשר כי אין
25/11/2005 | 10:26
6
להם אופציות אחרות. ע"ע מל"ש. הם *לא* רוצחים. ולא דיברתי כאן על אכילת בשר, דיברתי על הקרבת קורבנות.זה לא ממש קשור לימינו, אבל שיהיה
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'וכמובן-'
וכמובן-
25/11/2005 | 10:41
אני יצורה *נורא* מתנשא. ואני מודעת לעובדה. ולכן גם הפסקתי עם הפגנות היחיד שלי מול בורגראנץ'

די, אני כזאת סתומה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הא, סורי. *עילגת*'
הא, סורי. *עילגת*
25/11/2005 | 13:46
4
לצפיה ב-'*מתנשאת*'
*מתנשאת*
25/11/2005 | 14:09
אני היחידה כאן שמותר לה להשתמש בתואר הזה!

P:

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'*מתנשאת*'
*מתנשאת*
25/11/2005 | 14:09
2
אני היחידה כאן שמותר לה להשתמש בתואר הזה!

P:

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-' תפוזבל!'
תפוזבל!
25/11/2005 | 14:10
לצפיה ב-'אה, זו מחמאה נפוצה למדיי XD'
אה, זו מחמאה נפוצה למדיי XD
25/11/2005 | 16:29
2
לצפיה ב-'כשהמורה שלי-'
כשהמורה שלי-
25/11/2005 | 10:24
5
מסרב לענות לטענות שלי ושל חברה שלי על למה שקורבנות זה רצח (הבאנו לו מקורות מהרמב"ם, מהרב קוק ומעוד רבנים) ואומר שאנחנו לא מבינות כלום ושנסתום זה לא יותר מ*קצת* מעצבן? אז אני פונה אליו בדרך שהוא איכשהו יהיה *חייב* להגיב.

והמורה הזה, מה הוא כבר יכול לעשות? זתומרת, הוא לא יכול להתלונן עלינו. עשינו רשימה של כל הדברים שהוא עשה ושמורה לא יכול לעשות.

ואולי אני חוצפנית, בטוח שאני מטומטמת, אבל כשמסרבים להקשיב לי ומתייחסים לדברים שאני עושה בזלזול זה ממש מעצבן אותי. ואני אף פעם לא מגיבה בדרך קובנציונלית. אולי זה כן קובנציונלי, לא יודעת. בכל מקרה, אוף, שיהיה, אני ממש גרועה בלהסביר את עצמי
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הנקודה היא שהוא המורה שלך.'
הנקודה היא שהוא המורה שלך.
25/11/2005 | 12:41
1
והוא הממונה עלייך בזמן השיעור.
ותרצי או לא, תאהבי אותו או את איך שהוא מלמד או לא, את צריכה לכבד אותו.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אני מכבדת אותו. עד רמה מסוימת'
אני מכבדת אותו. עד רמה מסוימת
25/11/2005 | 13:01
שבה הוא פוגע בי ומשפיל אותי.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אין לך טיפת כבוד אליו. הבנו.'
אין לך טיפת כבוד אליו. הבנו.
25/11/2005 | 19:49
2
אבל מבחינה חינוכית אסור לו להגיד מה הדעה שלו בעיניין.
כמו שאסור למורה שלי להגיד מה הדעות ששלו בקשר להתנתקות או מה העמדות שלו בנוגע לשחיתות בממשלה.
אסור לו להביע דעה כזאת כאיש חינוך.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-''
25/11/2005 | 20:42
1
מדובר באתיקה מקצועית.

ואגב, אני מקווה שחסור הכבוד לא נובע על בסיס העניין הזה...
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הומ, ממש לא'
הומ, ממש לא
26/11/2005 | 21:35
הוא *מאוד* בעניין של ההתנתקות בצד שלנו. אהם. יואל בן נון. מוכר למישהו? אבא שלו. אניווי, האמת שהוא *אהם* כן מדבר על דעות פוליטיות. וזה אחד מהדברים ברשימה ההיא P:.

אוף, כבוד לאנשים...אני חושבת שזה עניין מאוד יחסי (מה?!). אבל אני סתומה. אז זה לא קשור
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'לא אכפת לה.'
לא אכפת לה.
24/11/2005 | 21:41
15
לא אכפת לה!!!

למישהו כן אכפת?

[ואל תגידו "לי אכפת" מתוך רחמים. בבקשה.]
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'[אבל לחלקנו כן איכפת.'
[אבל לחלקנו כן איכפת.
24/11/2005 | 21:59
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
24/11/2005 | 22:11
12
שאולי באמת לא איכפת לי, כי מה אני יכולה לעשות.

אבל אני לא שקרנית, וכן איכפת לי. וזה שאני לא יודעת או לא רוצה לעשות משהו אקטיבי בנוגע לזה שרע לך, לא אומר שלא איכפת לי.

אז איכפת לי, ואת יודעת שאיכפת לי, אחרת למה לי לזיין בשכל כל כך הרבה?
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'רחמים?'
רחמים?
24/11/2005 | 22:21
11
1
לצפיה ב-'מה שבא לך'
מה שבא לך
24/11/2005 | 22:25
10
רוצים להאשים שלא איכפת לאפחד? תאשימו, אבל אל תתפלאו אחר כך שאנשים מתרחקים.

לשם שינו יבאמתאיכפת לי, ואני לא מרחמת, אני מזהה, וכואב לי עלייך. אבל מה שבא לך.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ברגע שאמא שלי מצהירה פחות או'
ברגע שאמא שלי מצהירה פחות או
24/11/2005 | 22:28
9
יותר שאם אני רוצה להתאבד זו בעיה שלי, אני מתחילה לפקפק באכפתיות של אנשים.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'שיהיה'
שיהיה
24/11/2005 | 22:32
חבל, אבל שיהיה. אני לא יכולה לתמוך בך כשאת מפקפקת באיכפתיות שלי ומרחיקה אותי, למרות שאני רוצה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אמא שלך היא לא האישה היחידה'
אמא שלך היא לא האישה היחידה
24/11/2005 | 22:47
7
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהיא בכלל מחבבת אותי.'
אני לא בטוחה שהיא בכלל מחבבת אותי.
24/11/2005 | 22:50
6
למען האמת, אני יודעת שהיא לא מחבבת אותי. כי היא מנסה לגרום לי להשתנות כל הזמן.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'וזה מוכיח מה איך?'
וזה מוכיח מה איך?
24/11/2005 | 22:56
4
1
לצפיה ב-'היא לא מחבבת את מי שאני. היא מנסה'
היא לא מחבבת את מי שאני. היא מנסה
24/11/2005 | 22:58
3
להפוך אותי לאדם אחר.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הייתי אומרת'
הייתי אומרת
24/11/2005 | 23:02
1
שהיא עושה את זה כי היא חושבת שזה לטובתך, אבל אז היא תצא מטומטמת, ואני לא רוצה להוציא אותה טיפשה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'בנאדם שלא שם לב שבבית שלו גרה'
בנאדם שלא שם לב שבבית שלו גרה
24/11/2005 | 23:12
רוח רפאים הוא בהחלט טיפש.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'ואמא שלי לא? '
ואמא שלי לא?
25/11/2005 | 15:58
ההורים של כולנו מנסים להפוך אותנו לאנשים אחרים. זה מה שבני אדם עושים תמיד.

תראי, היא לא מושלמת. אף אחד לא נולד עם תעודת הורה מצטיין וכישורים מתאימים וכולם עושים טעויות. אל תשפטי אותה במדדים עיוורים, תדעי שגם לה זה קשה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'זה שמישהי הולידה אותך'
זה שמישהי הולידה אותך
25/11/2005 | 19:52
לא אומר שבהכרח אתן תסתדרו.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'לי אכפת. וזה לא מתוך רחמים. באמת!'
לי אכפת. וזה לא מתוך רחמים. באמת!
25/11/2005 | 10:32
אוף. ממש ממש ממש אין לי מה לומר

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'"בן 68, בעיות רפואיות,'
"בן 68, בעיות רפואיות,
24/11/2005 | 22:36
2
הסנפת דבק מגע."

לפעמים אני באמת תוהה מה עובר לאנשים בראש
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'לפני הדבק '
לפני הדבק
25/11/2005 | 21:46
לצפיה ב-'בודקת חתימה (=דורשת צומי)'
בודקת חתימה (=דורשת צומי)
25/11/2005 | 14:42
8
הא! לא תקבלי אותו!
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'XD'
XD
25/11/2005 | 14:47
7
צומיצומיצומיצומיצומי

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'צומי שולט!'
צומי שולט!
25/11/2005 | 14:51
2
כשהייתי בת 8 אימצתי חתול וקראתי לו ככה. הכלבה שלי הבהילה אותו והוא רץ לכביש ונדרס לי מול העיניים.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'איה.'
איה.
25/11/2005 | 17:22
1
1
לצפיה ב-'אכן.'
אכן.
26/11/2005 | 21:42
רוצחת חתולים, רוצחת חלזונות, מה עוד?

אני סתומע
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מה שהיא אמרה.'
מה שהיא אמרה.
25/11/2005 | 14:51
3
לצפיה ב-'לאוהבות רמוסריוס'
לאוהבות רמוסריוס
25/11/2005 | 21:38
2
תראו איזה כפתור מצויין!!>>>>>>
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'סליחה על השרשור המזעזע|:'
סליחה על השרשור המזעזע|:
25/11/2005 | 22:35
1
לצפיה ב-'ככןןן! '
ככןןן!
26/11/2005 | 10:45
1
לצפיה ב-'אמ'
אמ
26/11/2005 | 16:41
למה שלא תפתחו פשוט שרשור אוףטופיק כל זמן נתון [ככה שתמיד יהיה אחד קופצני בעמוד] ותבקשו שיפסיקו לנצל שרשורי תפוז? זה מקל על החיים.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'הה! בדיקת חתימה '
הה! בדיקת חתימה
26/11/2005 | 22:13
2
נכון זה משפט מצחיק...
(או שאני סתם סתומה)
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'XD מעולה.'
XD מעולה.
26/11/2005 | 22:34
1
לצפיה ב-'ניסוח אחר'
ניסוח אחר
26/11/2005 | 23:04
"אם המשפט 'אני חושב - משמע אני קיים' נכון, הרי שהרבה אנשים סביבנו הם רוחות רפאים."

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אוף. אוף. אוף.'
אוף. אוף. אוף.
27/11/2005 | 09:34
5
בא לי לא ממש להיות בחיים.
נכון שזה רק מבחן בהיסטוריה, אבל למדתי אליו שעתיים וקיבלתי 66!
ראבק.
אני כזאת "בינונית"
הייתי בטוחה שפעם אחת בחיים אני אהיה קצת יותר, אבל לא, אני קצת פחות.

לא לומדת יותר להיסטוריה.

ודי.

אגב די, יעל, מה הייתה הכוונה שדי הפוך? למרות שאני לא בטוחה שאני רוצה לדעת מה הכוונה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'תתנחמי.'
תתנחמי.
27/11/2005 | 10:05
כשלי היו מבחנים בהסטוריה הייתי לומדת ימים ומוציאה 66. באמת. ברוך שפטרנו מעונש ההסטוריה. סיימתי י"ב ונפטרתי ממנה.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מה רע ב66 ?'
מה רע ב66 ?
27/11/2005 | 12:29
3
כאילו, אני מבין את עניין הפרפקציוניזם הזה, אבל אני לא מבין ממש מה רע ב66 האמת.
כאילו, עברת ככה שזה כבר טוב, ו66 זה ציון שהרבה אחרים היו מייחלים אליו.

אל תרגישי רע, כולה מבחן מסכן וכולה בצפר מזדיין. יילך לך יותר טוב במבחן הבא.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'כי זה 66.'
כי זה 66.
27/11/2005 | 16:40
2
פרפקציוניזם זה להיות מאוכזב מ87.
להיות מרוצה מ66 זה להשלים עם זה שאני תמיד אהיה רק בינונית, ולא טובה במשהו.
פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'אל תאמיני לכול השטויות שאומרים לך.'
אל תאמיני לכול השטויות שאומרים לך.
27/11/2005 | 17:14
1
4
לצפיה ב-'מי זה אומרים?'
מי זה אומרים?
27/11/2005 | 19:25
1
לצפיה ב-'בדיקתחתימה.'
בדיקתחתימה.
28/11/2005 | 16:09
לצפיה ב-' היום בתפוז אנשים'
היום בתפוז אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
28/11/2005 | 09:55
1

ד"ר פורטו בן הראש , פסיכיאטר ילדים ונוער, מנהל המרפאה לילדים לאחר טראומה בבי"ח הדסה ירושלים
ויועץ פסיכיאטרי במרפאה הרב תחומית לנושא "תסמונת טוראט" יענה לאורך היום לשאלות הגולשים בפורום תסמונת טוראט

בשעה 20:00 יגיע לפורום אולימפיאדה וספורט הישגי לוחם הטאקוונדו אילן גולדשמיט .
אילן גולדשמיט חבר הסגל הבכיר ביותר בוועד האולימפי ואחד התקוות הגדולות של ישראל לאולימפיאדת בייג'ין 2008 יענה לשאלות הגולשים בפורום

כותבים וזוכים
רוצים לזכות בחופשה זוגית בבית מלון של רשת מלונות פתאל
בואו לכתוב את הסיפור שלכם בנושא איידס ואולי תזכו.
כל הפרטים בפורום איידס

איידס-שווה בדיקה
בדיקות חינם ב- 1.12.05 בת"א ובראשל"צ ,ע"י צוות מרכז האיידס של המרכז הרפואי ת"א 03-6973653
לפרטים נוספים לחצו כאן.

פאנפיקים ופאנארטים >>
לצפיה ב-'מה שקורה כמשועממים><'
מה שקורה כמשועממים><
28/11/2005 | 18:28

הודעות אחרונות

21:16 | 31.12.13 פיבסי
10:13 | 29.12.13 Grim Sister
08:32 | 23.12.13 AnonymousyAwesome
19:39 | 07.12.13 לילי רייט
11:23 | 27.11.13 Grim Sister
11:21 | 27.11.13 Grim Sister
22:22 | 23.11.13 Grim Sister
16:20 | 21.11.13 Grim Sister
18:37 | 13.11.13 Grim Sister
08:20 | 12.11.13 Grim Sister
22:26 | 10.11.13 OverAndOver

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ