היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo62.gif

ב 18:00, מיד לאחר סיום התוכנית ביקור בית, יתארח בפורום התוכנית פרופ' מוטי שוחט - מנהל המכון הגנטי, מרכז רפואי "רבין" אשר יענה לשאלות בנושא גנטיקה
ב-19:00, פורום חופש מארח את ד"ר צביה גרינפילד, אישה חרדית יו"ר "מפנה" הדוגלת בחינוך לדמוקרטיה וחשיבה ליברלית, מועמדת לכנסת ה-17 מטעם "יחד". אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו.
"המתנחל עמנואל לוינגר" (שרון פלטי) מהתכנית מכת מדינה מגיע להתארח בפורום הערב בשעה 19:00. אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות כבר עכשיו בפורום מכת מדינה
סמי הורי ואנה ארונוב, הזוג הסוער של התכנית רוקדים עם כוכבים יגיעו הערב ב-19:00 להתארח ב-BlogTV של תפוז ולענות לשאלות הגולשים. שאלות ניתן לשרשר כבר מעכשיו בפורום רוקדים עם כוכבים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1393&msgid=66217854
בשעה 21:00 הכירורג ד"ר אנדרי קידר מהדסה עין כרם יענה לשאלות הגולשים בפורום קיצורי קיבה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=19&msgid=66250585
עוד בשעה 21:00 תתארח בפורום הפרעות קשב ADHD, יפה שיף, דיאטנית קלינית, מומחית לתזונת ילדים, אשר תספק ייעוץ מבוסס מדעית על התזונה המומלצת לילדים בעלי הפרעת קשב עם/ללא היפראקטיביות, על השפעת תוספי תזונה ומאכלים שונים על ההפרעה, ועל התזונה המומלצת בזמן טיפול תרופתי. שרשור השאלות כבר נפתח ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=201&msgid=66240036

mjlk

New member
פאנארט?../images/Emo12.gif../images/Emo118.gif

אוקע.
ציירתי דיוקנאות מכוערים לתומי.. עד שניסיתי לצייר את וולדי... ודיי הצליח לי... ככה אני מתארת את וולדמורט
עיבדתי טיפטיפה בפוטושופ, כדי שיהיה יותר ברור ובלה בלה בלה..
איך?

Britush

New member
הוא קצת יפה מדי... ../images/Emo42.gif

לא אמור להיות לו אף, אני חושבת. ולא גבות
. אלא אם זה רידל-שלפני-המלחמה, שעדיין נראה אנושי?

mjlk

New member
אמממ

האמת שאני מתארת אותו בדיוק ככה
לא יודעת... אחרי הכל, הוא בנאדם, זה שיש לו כוח עצום, ושהוא ממש אכזרי, לא אמור להפוך אותו למפלצת עם עיניים אדומות או משהו '~'
חחחח

mjlk

New member
חוצמזה../images/Emo118.gif

את חושבת שהוא יפה??? יאיייייייייי ז"א הוא חתיך?? חחחחח סוף סוף אני מציירת מישהו יפההה עהעהעהעהעהעה

לבנדר א

New member
למען האמת...

כן, זה כן אמור להפוך אותו למפלצת עם עיניים אדומות. את יודעת, וולדמורט, יצור מפלצתי ומטיל אימה...?
טוב, אני מודה. הוא בהחלט נראה חתיך. מוזר. כשאני מנסה לצייר חתיך יוצא מפלצת, וכשאת מנסה לצייר מפלצת יוצא חתיך... אני רוצה גם!

Science Fiction

New member
אבל יש לו עיניים אדומות. ../images/Emo119.gif

זה מוזכר בספר
. [רגע, קראת את השישי?]

Britush

New member
גם אני מתארת אותו כך, למען האמת...

(
)
אבל בספר הוא מתואר כמכוער ומפחיד ביותר. "לבן יותר מגולגולת, עם עיניים רחבות ובוערות בצבע השני, ואף שהיה פחוס כאפו של נחש, בעל חריצים במקום נחיריים..." ואחר כך מצויין גם שהפה שלו חסר שפתיים.

Kavey

New member
באמת?!:O

יצא ממש יפה... אני מאז ומעולם דימיינתי אותו בתור שלד:| אין לי מושג למה אבל ככה הוא בשבילי שלד מגניב ולבן(לא בספר השני כשהוא טום...)

איך את מכווצת תמונות שיהיו פחות

מ-250 ק"ב? כי אני כבר שנים (טוב, חודשיים) מנסה להעלות פאנארטים שלי לרשת, ולא מצליחה כי הם גדולים מדי!

mjlk

New member
בד"כ כשסורקים/מצלמים../images/Emo118.gif

יואת תמונה בגודל של 2000X3000 פיקסלים
, וזה ענק... כנסי לפוטושופ ותשני את גודל התמונה למשהו כמו 700X800... משהו כזה, או שתשני את האיכות דרך פוטושופ

אין לי פוטושופ... ../images/Emo10.gif

אולי את מסכימה להיות המכווצת הרשמית שלי? אני אשלח לך ציורים ותכווצי לי? בבקשה? |מתחנן| אם כן, תשלחי לי במסרים את המייל שלך.

למעלה