לוח!

Grim Sister

New member
לוח!

(כי האחרון לא קופץ)
לחדשות שבינינו: אם אתן מחפשות משהו (עורך, פאנפיק טוב לקרוא, עזרה בכתיבת פאנפיק), זה המקום לחפש. שרשרו להודעה המתאימה את מה שאתן מחפשות ומה אתן מחפשות (לדוגמא: זקוקה לבטא לפאנפיק בפאנדום הארי פוטר, שיפ: סניירי[הארי/סנייפ], דירוג: R, יילך תחת ההודעה בטא)
נא לזכור שאין להספים את הלוח.
יש לכבד את כללי הפורום בכל עת ואין להעליב אף אחת, לא משנה כמה אתן לא אוהבות את הפאנדומים שלה/ את הכתיבה שלה.
במקרה של כתיבה שלא מוצאת חן בעיניכן, אתן יכולות תמיד לעזור לכותבת להשתפר בעזרת טיפים והפניות למאמרים על כתיבה (בהם הפורום שופע, למזלינו). אסור לכן לכתוב לאף אחד: "זה מסריח." וסתם להיעלם. זו חוצפה. אם לדעתכן הפאנפיק טעון שיפור, אתן תמיד יכולות להציע דרכים לשפר אותו, או להסביר מה לא אהבתן. אם אין לכן בכלל משהו נחמד לומר, או משהו שיהווה כעזרה, אל תגיבו. (כמו כן, תשתדלו להיות נחמדים. אנשים נחמדים מקבלים דברים שווים כמו עוגיות וחיבוקים מטום הידלסטון)
במקרה של פאנדומים, אין מה לעשות. לא כולנו יכולות לאהוב תמיד אותו דבר. אתן תמיד יכולות להפנות אותנו לפאנדומים חדשים שאתן אוהבות ולקוות שגם אנחנו נאהב אותם. אנחנו נשתדל תמיד להראות אהבה זו לזו ולכבד זו את זו.
(מוגש כשירות לציבור הפורום ולחדשות שבינינו)

Grim Sister

New member
בטא

למי שתוהה למה אנחנו צריכות בטא, הנה מאמר שלם על קורא הבטא ולמה מומלץ לכן להחזיק אחד

ל-NaNoWriMo שלי דרושה בטא

ומאחר שטכנית זה פאנפיק, אז כן. אני צריכה אחת. אני לא מספיקה לעבור על זה ולתקן דברים.

מבוסס על כל סאגת דאגי/מנדי שאי-פעם כתבתי, בערך. RPF, למי שתוהה (דאגי פוינטר ממקפליי משופפ עם מנדי דיווייס, OFC) עד כה יש לי 27K ואני מתכננת להגיע ל-50K. מי שרוצה לדעת במי מדובר - יש פיקים בבלוג שלי.

Sobi Dobi

New member
אז לסטרק באורך 6K דרושה בטא.

דרישות התפקיד: סבלנות, ההבנה שאני בחיים לא אצליח לכתוב סצנת סקס נורמלית, אהבה לפאנדום ומלא כישרון כי אצלי זה החוסר.

בואו להציל את החנות מכולת!AU שלי.

OverAndOver

New member
מתנדבת! |במבה|

רק קחי בחשבון שכרגע המחשב שלי בתיקון לאיזה ארבעה ימים אז אוכל להתחיל לעבוד על זה רק כשהוא יחזור.

Grim Sister

New member
שפנפנים

כאן ניתן למצוא עזרה בנוגע לפאנפיקים. ניתן גם למסור שפנפנים לאימוץ כי אין לכן כוח/ זמן לכתוב אחד.
כל עזרה תתקבל בברכה. כל שאלה תתקבל בברכה גם כן.

Grim Sister

New member
המלצות

אף פעם אל תשאירו למלצר פחות מ-10% טיפ. בפעם הבאה הוא ישתדל לירוק לכם באוכל.
(סתם, כאן אתן ממליצות על פאנפיקים טובים שקראתן ו/או מבקשות המלצות על פאנפיקים טובים. ניתן לנצל הודעה זו גם בשביל פאנדומים חדשים)

BEL121

New member
אני מקווה

שהוא כולל את סוכני ש.י.ל.ד מגיעים למקינלי היי ואוסרים את המועדון המזמר בעוון הבכת האנושות.
הלכתי לקרוא

OKDeSign

New member
מאז ש
לפאנפיק

שהכותבת החליטה שוורד הוא האח הגדול של בליין.
אני לא יודעת מה אתכן, ברגע שקראתי את זה התחלתי להתפקע מצחוק

האמת, התחלתי לקרוא

ואז ניסיתי לשלב בראש את השחקן של וורד ואת מאט בומר ו... אני חייבת לציין שאני יכולה להבין מאיפה זה הגיע. (או, את יודעת, בדיעבד, אולי הוא האח הגדול גדול שלהם? כאילו, קופר ובליין ומעליהם יש את וורד..? ששינה את השם שלו? לא יודעת. סתם זורקת רעיונות. לא סיימתי לקרוא את הפיק. ששש.)

Grim Sister

New member
סחר חליפין

ממלכתי בעבור עוגיה.
או לחלופין, תנו לי פאנפיק, ואכתוב לכן פאנפיק בתמורה (זה הרעיון הכללי של הפינה הזאת)

Grim Sister

New member
שאלות ותשובות

תשאלו אותנו הכול! אפילו מה הצבע התחתונים שלנו! לנו לא אכפת לומר שאנחנו לובשים תחתונים בצבע כחול טורקיז!

למעלה