ביקשתן, קיבלתן

tokit

New member
הרבה המלצות

שאנל - רביעיות הצלליות מעולות, מסקרה אינאימיטאבל, שפתונים מהממים. YSL - מסקרה למראה של ריסים מלאכותיים. ג'יבאנשי - מייקאפ סובלימאן גרלן - ברונזרים!! לקנום - צללית 133. בכלל, הם טובים בצלליות דיור - צלליות מעולות, גלוסים דיור קיס שיסיידו - מייקאפ דואבל באלאנסינג - מהמם, כמעט מושלם, צלליות קרמיות מהממות קליניק - מסקרה היי אימפאקט

BRUKIK

New member
מייקאפים של גרלן: פלייר דה טיינט לעור יבש

ודיבינורה לשמן/ מעורב

popolina

New member
אז ככה 2:

לנקום- מייק אפ מוס, צלליות קולור פוקוס, מסקרות היפנוז ופלקסטנסיל (האחרונה- אחת הנפלאות שהייתה לי.). שיסיידו- צצליות קרמיות ובמיוחד- הסומק בסטיק. מי שמחפשת גוון אפרסק מ-ו-ש-ל-ם תמצא אותו שם. קליניק- מסקרות, שפתונים, ברונזר, פודרה דחוסה. שאנל- מסקרה אינימיטבל, אם איני טועה. דיור- צלליות, מסקרה דיור שואו, קונסילר "מאיר". איב סאן לורן- מסקרה לריסים מלאכותיים.

1Unicorn1

New member
יש כמה ..

לנקום - מסקרה פטאל, צלליות אבן, צלליות קרם (לא נראה לי שמוכרים בארץ אבל הן מעולות ויפיפיות) אסתי לאודר - מסקרה מגנה סקופיק, צלליות אבן קליניק - מסקרות, סומק מוס, צלליות - אני ממש ממש אוהבת אותן! פודרה בתפזורת קלרינס - הפריימר המשחתי (הישן)

Abibas Original

New member
לנקום:

גלוסים ג'וסי טובס- פשוט מדהים. הכי עמידים שפגשתי חוץ מהגלוס של מאק (השקוף בשפופרת)- אמנם דביקים, אז למי שלא אוהבת זה לא בשבילה, אבל הם בהחלט עמידים, טעימים, ויפהפיים. המייקאפ הנוזלי שלהם- אמא שלי משתמשת בו, הוא פשוט גורם לעור שלה להיראות מדהים. הוא עושה לה מין אפקט מתיחה ועור בריא כזה, שבאמת לא שמתי לב לעניין עד שהיא החליפה מייקאפים ואז ראיתי שבאמת ההוא של לנקום היה מדהים עליה וממש רואים הבדל מהאחרים (עד למצב שהייתי באה אליה בבוקר וואו נכון שמת את המייקאפ של לנקום...)

ליידי D1

New member
ההמלצות שלי:

לנקום: כל המסקרות בעיקר היפנוז, הקונסילר הדו צדדי עם הפריימר, גו'סי טיובס, סטיק קונטרול - קונסילר בצורת עיפרון לכיסוי נקודתי של פצעונים. אסתי לאודר: מייקאפ דאבל וור , סרום אידיאליסט - יכול לשמש כסוג של פריימר לעור מעורב, הקונסילר "אידיאל לייט" מבהיר ומתאים לעיניים עם קמטוטים כי הוא מאוד קליל ולא מדגיש אותם.

ההמלצות שלי

קליניק - מסקרה היי אימפקט לנקום - מסקרה היפנוז אסתי לאודר - מייקאפ דאבל וור גרלן - ברונזר Terracotta Light Sheer Bronzing Powder

שירה59

New member
מייקאפ נוזלי של ג'יבנשי MatMate

מייקאפ מאוד נוזלי ונותן כיסוי קל אבל מאט! זה פעם ראשונה שאני נתקלת בכזה. בדר"כ מייקאפ מאט הוא גם כבד ומסכתי, וזה לחלוטין לא!!! הוא יחסית יקר (ובא גם בבקבוק של 25 מ"ל) אבל אני מרוצה לחלוטין. יש ליעור שמן ובינתיים המייקאפ הזה היה היחיד שהחזיק יום שלםגם אחרי זיעה ונגיעות בלתי פוסקות בפנים. מה גם שיש לו סגולותמופלאות כבסיס לצלליות. מרחתי אותו על העפעפיים והצלליות לא ירדו גם במקלחת. בדר"כ אני מתקלחת ואז אח"כ מסיימתא ת הסרת האיפור. כשאני משתמשת בו כבסיס אני חייבת גם אחרי מקלחת להוריד ביסודיות כי הכל נשאר במקום! קניתי בסטרוברי שם המחיר הרבה יותר אטקטיבי ונראה לי שאקנה אותו שוב ושוב.

tokit

New member
../images/Emo41.gif רשתות סופר עממיות - ביוטי קייר, ליידי קר

דנה ביוטי

שירה59

New member
ליידי קר - צלליות אבן

כמות ענקית - 4 גר' במחיר מצחיק ביותר. פיגמנט חזק ועמידות גבוהה. חיסרון - אין מספיק מבחר בצבעים.

שירה59

New member
ליידי קר - צלליות אבקה מבריקות

צלליות זולות בכמות גדולה. מומלץ לקנות כמה צבעים ולערבב- למשל- חום + שמנת, ירוק + כחול וכו'. ככה אפשר להשיג כמות גדולה של גוונים בעלות נמוכה. הןעאמידות, בייחוד אם מניחים אותן רטובות

pie and cactus

New member
מברשות של Qingani עם ידית עץ חומה

(נמכרות גם בניו פארם תחת מותג אנדריאה, אבל במחיר כפול ומשולש) צלליות אבקה של טופ ליידי - מבחר ענק של צבעים, פיגמנט ועמידות טובים

למעלה