ביקשתן, קיבלתן

July84

New member
לוריאל - מייקאפ ופודרה דחוסה טרו מאצ'

מבחר גוונים רחב מאוד יחסית לחברה של סופרפארם . כיסוי קל+ נותן מראה טבעי ואחיד , נפלא לבחורות צעירות שרוצות רק טיפה לתת גוון אחיד לפנים . מחיר נוח ותמיד יש מבצעים .

July84

New member
רבלון - שימר נוזלי skinlight

שימר מקסים במרקם נוזלי נותן מראה מקסים וטבעי , ניתן להשתמש גם באזור המחשוף והידיים. בעקרון היה במהדורה מוגבלת אך עדיין ניתן למצוא שאריות שבפארמים למינהם ( קניתי לפני יומיים אחד חדש שיהיה לי למקרה ששלי יחליט להסתיים )

ר V י ט ל

New member
רבלון - מייק אפ קולורסטיי, שפתונים עמידים

וכמעט רוב הקולקציה המוגבלת.

abcd80

New member
לוריאל - שפתונים וגלוסים, מסקרות טלסקופיק

ופנורמיק קרל ג'ייד - צלליות, מברשות. קרליין - מסקרה לה דיווה, צלליות מוס. רבלון - צלליות נוזליות, שימר נוזלי מהמוגבלת לה סרה מילנו - גלוסים,ברונזרים

cherry 1

New member
לוריאל

טוב אני חושבת שלוריאל מעולים במסקרות ושזו הממלכה שלהם יש ברשותי את הוולים שוקינג והיא מטריפה נותנת אפקט של ריסים מלאכותיים ומשדרגת את האיפור פלאים, לפנייה הייתה לי גם מסקרה דו צדדית אחרת שלהם ששכחתי את שמה והיא גם מעולה לכן המסקרות שלהן מומלצות ע"י בלב שקט.

lady mika

New member
הגלוסים של לוריאל נפלאים

למייבילין יש את הסומק במוס והברונזר מוס שכל כך נעימים וקלים לעבודה. לסופטאצ' יש את האיילינר נצנצים השחור שהוא פשוט מהמם (לא עמיד במים בכלל, אז לשים לב...) ג'ייד - צלליות בתפזורת זולות וטובות, עפרונות טובים. פופה - עפרונות מצויינים

Zoharrr

New member
מסקרות של פופה,צלליות אפויות,סומק

מסקרות,השמות: artifix - למראה טבעי ועדין,נמרחת בקלות ולא משאירה גושים. diva's lashes - כמובן שלמראה דרמטי ועוצר נשימה. הסומק: sulk touch compact blush

בלונד23

New member
לוריאל- שפתונים נהדרים, קרליין-

ניסיתי היום את צללית המוס החדשה והיא לא רעה בכלל. אני חושבת שארכוש אחת או שתיים.

pie and cactus

New member
קרליין - מסקרות

ג'ייד - צללית שחורה, גלוס קרמל סופטאץ' - עפרונות עיניים

popolina

New member
אז ככה:

לוריאל- מסקרה פאנוראמיק קרל, שפתוני קולור ריש, קונסילר ל "הארה". מייבילין- מסקרה ווליום אקספרס, פול אנד סופט ז"ל. פופה- עפרונות עיניים וצלליות אפויות. קרליין- עפרונות עיניים עמידים, צלליות בודדות. ג'ייד- צלליות הקרם החדשות, צלליות אבקה לא רעות. רבלון- קונסילר קולורסטיי, שפתון/גלוס קולורסטיי.עפרונות שפתיים לא רעים.

למעלה