מכירה מיוחדת MUFE למאפרים מקצועיים

נשמע נהדר אבל..

אני בדיוק בסיום הקורס ולא נראה לי שתהיה לי התעודת מאפר עד אז.. זה טיפה מעצבן כי כבר התחלתי לעבוד במקצוע - כרטיסי ביקור זה מספיק טוב או שחייבים תעודה? יש מישהי שרוצה אולי לבוא איתי?

טלישקה

New member
מצטרפת לשאלה

גם אני בסיומו של קורס ועדיין אין לי תעודת מאפר אבל יש לי אישור לימודים, זה תקף?? (לבבות בוקר טוב לך...)

הילה MUFE

New member
תשובה לגבי תעודת מאפר

לתלמידות בתי הספר לאיפור- אישור המוכיח את לימודכם תקף מבחינתנו כתעודה. הדבר מתייחס אך ורק ליום המכירה ב21/5.

inbaris

New member
טוב אז בננות...בתור אחת שלא ממש מכירה

את המוצרים (אל תגלו לאף אחד), תתחילו לרשום פה את רשימת המומלצים שלכן. יאללה, הכנתי דף ועט תודה

nishlup

New member
אז ככה:

עפרונות עיניים עמידים ....לא זזים! צלליות אבקה הכי טובות שיש. ליפט מייק אפ ליקוויד ליפ קולור...(לפיסטיק נוזלי במרקם הורס) ליפס קונסילר, פשוט הקונסילר הכי טוב שיש כרגע בארץ לדעתי. (הילה אנא הביאו אותו בעוד גווונים אם יש) צלליות כמובן, לדעתי מוצר הדגל של החברה. הפודרות הכפולות, שמכסות כמו מייק אפ על בסיס אבקה. ה- MAT VELVET מייק אפ לעור שמן, עם 20 SPF הגנה מהשמש.... כיסוי מצויין (ניתן לשליטה בעובי הכיסוי ע"י ספוגית לחה) עמיד בצורה יוצאת דופן (מזכיר את הדאבל וואר ביכולת ההצמדות שלו) המסקרה המאריכה (זו עם המברשת הקטנה והממזרית) יש שם צבע חציל עמוק, הכי יפה שיש.... הוא מספיק כהה בשביל לא להאדים את העין. אם יש גליטרים למכירה, קחו בידיים פתוחות , זה מוצר הורס. אלה הכי מומלצים שלי.

מסכימה עם הכל

חוץ מהמסקרה שלא ניסיתי. בנוסף הברונזר בתפזורת שלהם מדהים, אפשר לעשות איתו טשטושים בקלות מדהימה

שוקשוק3

New member
ולא לשכוח את המברשות המדהימות!!

יש לי 4 מברשות שלהם והן פשות מדהימות, אסור לפספס אותן !!!

nishlup

New member
נכון ../images/Emo45.gif

לי יש את כל המברשות שלהם
כולן כולן.

ומוסיפה גם - אבקת יהלומים

נצנצים גרוסים דק דק דק בכמה גוונים. מקסימים מעל צלליות מכל סוג, כתוספת לאייליינר מנצנץ וגם למחשוף/זרועות, עצמות לחיים מאוד מנצנצות ומבריקות.

1מטקה

New member
בקשר למייקאפ "ליקוויד ליפט"

שמתי עליו עין כבר כמה זמן, רציתי לדעת האם הוא מתאים גם לעור מעורב ואיך רמת הכיסוי והגימור שלו?

לדעתי פחות טוב לעור מעורב

אבל אני מכירה כאלו שמשתמשות ואוהבות. העור שלי מעורב-שמן ועליי הוא לא טוב, בעיקר כי הגימור שלו קצת מבריק ולא מט.

ליידי D1

New member
המייק אפ הזה שאתן מדברות עליו זה המייק אפ

שקארין מגריזו פירסמה בזמנו? שנותן אפקט מתיחה וכו'??? ובאמת, לאיזה סוג עור הוא מיועד אם לא למעורב???

הילה MUFE

New member
ליקויד ליפט מייק אפ

מייק אפ זה הוא מייק אפ נוזלי, לגימור טבעי, ולמראה עור פנים זוהר ורענן. המייק אפ גורם למתיחה קלה, מחליק קמטוטים ומטשטש את סימני העייפות בעור הפנים. מיועד לבעלי עור רגיל-יבש.

../images/Emo207.gifMUFE

ביום שלישי 1/5 היתי בקניון עזריאלי ושם רכשתי בסופר פארם גלוס מקסים ב49.90 ש"ח ,LOOSE POWDER היתה הנחה של 20% אני חושבת ואת ה SUN TAN BRONZING POWDER קיבלתי ב69.99 ש"ח בלבד! אגב המבצע הוא בקנית מוצרים מעל 149.99 ש"ח אפשר לרכוש פודרה/מייקאפ דחוס ב69.99 !! שווה שווה! אגב ,הגלוסים מקסימים יש צבעים חדשים לקיץ כפי שהילה כתבה,מדהימים!

ומי שבאה תפגש איתי כמובן....

המכירה בקומה 5 של הקניון והחניה חינם (לא מעולה?). בין השעות 10 ל20 אם איני טועה. יהיה כיף וזה כדאי- בואו בהמוניכן...

למעלה