מכירה מיוחדת MUFE למאפרים מקצועיים

Abibas Original

New member
וואי, גם אני לא הבנתי את זה ../images/Emo6.gif

חשבתי שזו קולקציה של מייקאפ פוראבר, שקוראים לה MUFE

יכול להיות שיש להם מוצרים שאין בארץ?

ביקרתי בדוכן בסופר פארם לאחרונה וראיתי שיש שם רק צלליות אבקה רגילות, ואני דווקא התלהבתי יותר מהגליטר, ולא מצאתי. מישהו מכיר/יודע?

הילה MUFE

New member
גליטר

נכון, הגליטרים לא נמכרים יותר בארץ, במכירה המיוחדת שלנו ב21.5 ימכרו גם גליטרים כיוון שהחזקנו אותם בעבר, המחיר יהיה אטרקטיבי.

שוקשוק3

New member
פיגמנטים - שאלה להילה

באתר של MUFE ישנם פיגמנטים , לא צלליות אבקה , אלא פגמנטים ואלה צבעים מאד חזקים. מבירור שערכתי עם רונן, מאפר ראשי שלכם וגם בחברה עצמה נאמר לי שפגמנטים לא מביאים למכירה בארץ . מדוע? האם יהיו במכירה גם פגמנטים כאלה או שממש אין להשיג בארץ? תודה

הילה MUFE

New member
תשובה לגבי פיגמנטים

היי, כפי שאמר רונן, אנחנו לא מביאים פיגמנטים לארץ. המגוון של MUFE הוא רחב מאוד ולא הכל מגיע לישראל מכל מני סיבות. במכירה שלנו יהיה כל הליין שקיים היום בחנויות וסדרות שלא קיימות בחנויות אבל הן היו בעבר. פיגמנטים לא יהיו אך אני אבדוק מול חו"ל ואולי נשקול בעתיד להכניס אותם, בכל אופן נשמח לראות אותך ב-21/5, לילה טוב, הילה

נישלופ זה רק אני או שהשעות שאנחנו בפורום קצת

הזויות? מילא את ב2:00 אבל השעה פאקינג 4:44 !!! אני הולכת לישון

שוקשוק3

New member
פלטות של MUFE

הילה, אני מתגוררת כשעתיים נסיעה מת"א/גבעתיים, אני רוצה להגיע ב - 21/5 למצבע וכמו שאת מתארת לעצמך עבורי להגיע לגבעתיים זה ממש מבצע כי זה כרוך בהפסד יום עבודה + נסיעה ארוכה ועוד. אני כשנה בערך מבקשת בסניף עפולה , מעידית דיילת MUFE, שתזמין לי פלטות של 10 צלליות וכדבריה אין או שלא שולחים לה. גם בעבר בפורום אחת הנציגות שלכן אמרה שתטפל בנושא ולשווא. אני רוצה להיות בטוחה שכשאני אגיע ב - 21 יהיו פלטות, אם זה אפשרי כמובן. יום קסום לכולנו !!!

הילה MUFE

New member
פלטות MUFE

בוקר טוב, אני לא מאמינה שאני כותבת כ"כ מוקדם.... בנוגע לשאלתך, כן יהיו פלטות 10 צלליות במכירה שלנו, למעשה זה אמור להיות בכל נקודות המכירה שלנו. אשמח לראותך! יום נפלא, הילה

הילה MUFE

New member
התמכרות

לכל דבר טוב מתמכרים! אבל את, 04:00 לפנות בוקר???? אני הולכת להתארגן ביי בינתיים

nishlup

New member
רגע רגע... הילה

שירלי זו ההילה שאני מכירה???????????

shlomitmp

New member
עוד שאלה לגבי הפלטות

אולי תדעי להגיד אם הפלטות הן עם ספוג או פלסטיק?

למעלה